1. ProKapitalizm.pl: Sławomir Mentzen – Oni nie walczą z wirusem, oni walczą z wolnością; 2. CDC wycofuje oszukańczy test PCR; 3. Matka Kurka – Przyjdzie kryska na Matyska; 4. Strażnicy Wolności: Baza danych UE EudraVigilance o urazach i zgonach po eksperymentalnych “szczepionkach” COVID-19

Oni nie Oni nie walczą z wirusem, oni walczą z wolnością

Każdy kto ma świadomość obecnej sytuacji i popiera dalsze drastyczne próby dzielenia ludzi i pozbawiania ich podstawowych praw jest totalitarystą i wrogiem wolności.


1. ProKapitalizm.pl: Sławomir Mentzen – Oni nie walczą z wirusem, oni walczą z wolnością

Każdy kto ma świadomość obecnej sytuacji i popiera dalsze drastyczne próby dzielenia ludzi i pozbawiania ich podstawowych praw jest totalitarystą i wrogiem wolności.

Od ponad roku powtarzam, że ta choroba się nigdy nie skończy. Najsurowszy nawet lockdown, połączony z zaspawaniem drzwi od domu opornym, nie zmieni tego, że wirus przyjdzie ponownie zza granicy. Polityka utrzymywania zerowego poziomu zachorowań to utopia, a jej propagatorzy to współcześni odpowiednicy komunistów, próbujący trwale zmienić stosunki społeczne i zniewolić ludzi, mamiąc ich nierealnym celem.

Poniżej utopistów mamy mnóstwo pożytecznych idiotów, którzy w te bzdury wierzą. Rzekomo wykształceni ludzie, profesorowie, dziennikarze, ludzie kultury a nawet lekarze, powtarzają od roku największe głupoty, popierają najgłupsze decyzje, swoim autorytetem podpierają cały ten cyrk. Komuniści też mieli swoich profesorów i pisarzy, którzy żarliwie ten czerwony terror popierali.

Cała reszta to biedni, zmanipulowani przez polityków i media ludzie. Autentycznie żal mi osób, które chodzą do teraz w maskach na brodzie lub ustach, z odsłoniętym nosem, w miejscach, gdzie maski nie są obowiązkowe. Ci biedni ludzie nic nie rozumieją z tego co robią, media przez te półtora roku pozbawiły ich jakiejkolwiek zdolności do refleksji w sprawie wirusa.

Widziałem ludzi w maskach opalających się na pustej plaży. Widziałem człowieka, który sam płynął motorówką w masce. To jest dramat, upadek rozumu i powrót prawdziwie ciemnych wieków.

 

Kiedyś elity wykorzystywały naukę, na przykład astronomię, do przewidywania zaćmień słońca, po to by pod pozorem magii wymuszać posłuszeństwo od ciemnego ludu. Dzisiaj elity wykorzystują zabobon, by pod pozorem nauki wymuszać posłuszeństwo od ciemnego ludu. I ciemny lud to kupuje.

Mamy zupełnie bezpieczną sytuacje. Żadne ograniczenie nie są potrzebne. Każdy kto chciał, mógł się uodpornić na wirusa. Kto tego nie zrobił, podjął świadomą decyzję, do której miał prawo. Jesienią zachorowania będą rosły. Jedni będą w miarę bezpieczni, drudzy w zależności od wieku i stanu zdrowia, będą mniej lub bardziej bezpieczni. Grożenie w tej sytuacji lockdownem, segregacją, usuwaniem ludzi z pracy lub ze studiów, pozbawianie dostępu do kultury lub gastronomii to nie walka z wirusem. To jest walka z wolnością i ze światem jaki znamy.

 

Każdy kto ma świadomość obecnej sytuacji i popiera dalsze drastyczne próby dzielenia ludzi i pozbawiania ich podstawowych praw jest totalitarystą i wrogiem wolności. Świat się kiedyś z tego szaleństwa otrząśnie. Wasze totalitarne propozycje zostaną i będą o was jeszcze bardzo długo dawać świadectwo.

Autorstwo: Sławomir Mentzen
Źródło: ProKapitalizm.pl

2. CDC wycofuje oszukańczy test PCR

 

Po ponad roku popełniania oszustw naukowych w celu wykazywania fałszywie dodatnich wyników za pomocą testów PCR, CDC ogłosiło, że 31 grudnia tego roku wycofuje Panel Diagnostyczny RT-PCR: „Po 31 grudnia 2021 r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR, test wprowadzony po raz pierwszy w lutym 2020 r. wyłącznie do wykrywania SARS-CoV-2. CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie laboratoriom klinicznym, aby miały odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA”.

Stosowanie testów PCR do diagnozowania choroby jest globalnym oszustwem naukowym, ponieważ żaden przyrząd PCR nie jest w stanie dać wyników ilościowych, które mogłyby wskazywać na określonego wirusa. Jednak ten zatwierdzony przez CDC protokół testowy został wykorzystany, aby sfabrykować iluzję chorowania na Covid-19 ​​setek milionów ludzi.

Cała sprawa była skomplikowanym oszustwem naukowym i każdy, kto zna technologię PCR wiedział o tym od samego początku.

Na podstawie: CDC.gov
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

 

3. Matka Kurka – Przyjdzie kryska na Matyska

https://youtu.be/5vjH5Opgzhc

4. Strażnicy Wolności: Baza danych UE EudraVigilance o urazach i zgonach po eksperymentalnych “szczepionkach” COVID-19

Abonent Health Impact News z Europy przypomniał nam, że ta baza danych prowadzona w EudraVigilance jest tylko dla krajów w Europie, które są częścią Unii Europejskiej (UE), która obejmuje 27 krajów.

Baza danych Unii Europejskiej zawierająca zgłoszenia o podejrzanych reakcjach na leki to EudraVigilance, która śledzi również zgłoszenia o urazach i zgonach po eksperymentalnych "szczepionkach" COVID-19

Całkowita liczba krajów w Europie jest znacznie wyższa, prawie dwukrotnie wyższa i wynosi około 50. (Istnieją pewne różnice zdań co do tego, które kraje technicznie należą do Europy).

Tak więc jak wysokie są te liczby, NIE odzwierciedlają one całej Europy. Rzeczywista liczba osób w Europie, które poniosły śmierć lub zostały ranne w wyniku postrzałów z COVID-19 byłaby znacznie wyższa niż ta, którą podajemy tutaj.

Baza danych EudraVigilance podaje, że do 3 lipca 2021 r. odnotowano 17 503 zgonów i 1 687 527 obrażeń w następstwie wstrzyknięć czterech eksperymentalnych szczepionek COVID-19:

  • COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)
  • COVID-19 MRNA SZCZEPIONKA PFIZER-BIONTECH
  • COVID-19 SZCZEPIONKA ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)
  • COVID-19 SZCZEPIONKA JANSSEN (AD26.COV2.S)
  • Z ogółu zarejestrowanych urazów połowa (837 588 ) to urazy poważne.

“Powaga dostarcza informacji na temat podejrzewanego działania niepożądanego; może ono zostać sklasyfikowane jako “poważne”, jeśli odpowiada zdarzeniu medycznemu, które skutkuje śmiercią, zagraża życiu, wymaga hospitalizacji, powoduje inny stan ważny z medycznego punktu widzenia lub przedłużenie istniejącej hospitalizacji, skutkuje trwałym lub znacznym kalectwem lub niezdolnością do pracy, lub jest wadą wrodzoną/wadą wrodzoną”.

Jak informowaliśmy wczoraj, dziesiątki tysięcy ludzi w USA żałuje teraz, że dostało zastrzyki COVID-19, i błaga o pomoc, ponieważ system medyczny odwrócił się od nich i odmawia leczenia ich urazów. Zobacz:

Dziesiątki tysięcy rannych po “szczepionce” COVID-19 w USA błaga o pomoc, ponieważ społeczność medyczna odwróciła się od nich plecami
Jeden z abonentów z Wielkiej Brytanii skomentował artykuł i stwierdził, że to samo dzieje się tam:

W Szkocji i Anglii jest dokładnie tak samo.

Moi zaszczepieni przyjaciele nie mogą umówić się na wizytę u swoich lekarzy rodzinnych, którzy unikają ich po szczepieniu, mimo że w poczekalniach przychodni nie ma pacjentów, gdy próbowali umówić się na wizytę. Jest to całkowicie okrutne, biorąc pod uwagę, że namówili ich na szczepienia i zaakceptowali 10 funtów brytyjskich od rządów Szkocji i Anglii za każdą zaszczepioną osobę z ich listy pacjentów i nie ujawnili pacjentom ryzyka związanego z tymi szczepieniami.

Przyjaciółka prawie zemdlała w pobliżu przychodni lekarskiej, uprzejmy nieznajomy podwiózł ją do przychodni i nie pozwolono jej zobaczyć się z lekarzem rodzinnym, ponieważ nie była umówiona na wizytę. Pielęgniarka odmówiła pobrania krwi, ponieważ nie wolno im tego zrobić, dopóki kierownictwo nie potwierdzi, że mogą to zrobić, więc nie mogą nawet wykonać badań krwi, aby zbadać, co poszło nie tak z tymi pacjentami po szczepieniu.

Inny znajomy szpitalny konsultant zadzwonił do znajomego lekarza rodzinnego, nalegając, aby jej lekarz rodzinny ją zobaczył, biorąc pod uwagę, że miała procedury sercowe i żadnych spotkań przez 2 lata. Powiedziała mi, że po pierwszym zastrzyku Pfizera “to było jak kwas wchodzący w moje żyły”, a królowa nie dostała tej samej szczepionki, co będzie całkowitą prawdą. Jej lekarz pierwszego kontaktu traktował ją z pogardą i nie był zadowolony z jej wizyty, a moja przyjaciółka powiedziała mi również, że za każdym razem, gdy chodzi teraz po szczepionce, jej serce przyspiesza, a jej syn również źle się czuje po szczepieniu.

U wszystkich moich znajomych, którzy otrzymali szczepionkę, doszło do poważnego pogorszenia wcześniej istniejących chorób, a niektórzy z nich zachorowali na choroby serca, których wcześniej nie mieli lub przewlekłą obturacyjną chorobę dróg oddechowych.

Zauważyłam, że większość z nich stała się drażliwa i małomówna, ponieważ źle się czują, nie zdając sobie sprawy, że szczepionka im szkodzi i wyładowują się na innych bez wyraźnego powodu.

W Wielkiej Brytanii składki na NHS są potrącane z pensji ludzi i emeryci płacili je przez całe swoje życie zawodowe, a teraz dostają odmowę usługi, ale nadal będą brać te składki na NHS bez względu na wszystko. To jest niegodziwe i okrutne. Chociaż to rządy, które instruują GP i kierownictwo szpitala, aby traktować pacjentów w ten okropny sposób.

Jestem całkiem pewien, że będzie się to działo w większości, jeśli nie we wszystkich krajach.

Niech Bóg będzie z nami wszystkimi.

Abonent Health Impact News w Europie przeprowadził raporty dla każdego z czterech ujęć COVID-19, które tutaj zamieszczamy. Ten subskrybent zgłosił się na ochotnika, aby to zrobić, a jest to dużo pracy, aby tabularyzować każdą reakcję z obrażeniami i ofiarami śmiertelnymi, ponieważ nie ma miejsca w systemie EudraVigilance, które znaleźliśmy, które tabularyzuje wszystkie wyniki.

Odkąd zaczęliśmy to publikować, inni z Europy również obliczyli liczby i potwierdzili sumy.*

Oto dane podsumowujące do 3 lipca 2021 roku

Całkowita liczba reakcji na eksperymentalną szczepionkę mRNA Tozinameran (kod BNT162b2, Comirnaty) firmy BioNTech / Pfizer: 8 426 zgonów i 632 623 obrażeń do 03.07.2021 r.

17 754 Zaburzenia krwi i układu limfatycznego, w tym 99 zgonów
14.858 Choroby serca, w tym 1.165 zgonów
126 Zaburzenia wrodzone, rodzinne i genetyczne w tym 12 zgonów
7.951 Choroby ucha i błędnika w tym 5 zgonów
324 Choroby endokrynologiczne w tym 2 zgony
9.319 Choroby oczu w tym 19 zgonów
57.599 Choroby przewodu pokarmowego w tym 388 zgonów
173 572 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania w tym 2 510 zgonów
558 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych w tym 33 zgony
6.948 Zaburzenia układu odpornościowego w tym 42 zgony
19 780 Zakażenia i zarażenia w tym 834 zgony
7 204 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach w tym 124 zgony
15 281 Śledztwa w tym 296 zgonów
4 721 Zaburzenia przemiany materii i odżywiania w tym 164 zgony
88 638 Choroby układu mięśniowo-szkieletowego i tkanki łącznej w tym 103 zgony
386 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) w tym 26 zgonów
114 125 Choroby układu nerwowego w tym 902 zgony
478 Ciąża, połóg i stany okołoporodowe w tym 18 zgonów
124 Problemy z produktem
11.148 Zaburzenia psychiczne w tym 117 zgonów
2.005 Choroby nerek i układu moczowego w tym 132 zgony
3.597 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi w tym 2 zgony
27 121 Choroby układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia w tym 989 zgonów
30 404 Choroby skóry i tkanki podskórnej w tym 79 zgonów
979 Warunki socjalne w tym 12 zgonów
392 Zabiegi chirurgiczne i medyczne w tym 21 zgonów
17 231 Zaburzenia naczyniowe w tym 332 zgony

Całkowita liczba reakcji na eksperymentalną szczepionkę mRNA mRNA-1273(CX-024414) firmy Moderna: 4 605 zgonów i 157 802 obrażeń do 03.07.2021 r.

2 890 Zaburzenia krwi i układu limfatycznego, w tym 35 zgonów
4,491 Zaburzenia serca, w tym 503 zgony
66 Zaburzenia wrodzone, rodzinne i genetyczne w tym 4 zgony
1 972 Zaburzenia ucha i błędnika
110 Zaburzenia endokrynologiczne w tym 1 zgon
2.498 Choroby oczu w tym 9 zgonów
13 626 Zaburzenia żołądkowo-jelitowe w tym 161 zgonów
42 716 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania w tym 1 928 zgonów
269 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych w tym 17 zgonów
1 349 Zaburzenia układu odpornościowego w tym 5 zgonów
4.793 Zakażenia i zarażenia w tym 259 zgonów
3 378 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach w tym 92 zgony
3 359 Śledztwa w tym 93 zgony
1 616 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania w tym 94 zgony
19 416 Choroby układu mięśniowo-szkieletowego i tkanki łącznej w tym 88 zgonów
175 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) w tym 18 zgonów
28 239 Choroby układu nerwowego w tym 465 zgonów
338 Ciąża, połóg i stany okołoporodowe w tym 2 zgony
24 Problemy z produktem
3.193 Zaburzenia psychiczne w tym 75 zgonów
1 061 Zaburzenia nerek i dróg moczowych w tym 66 zgonów
723 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi w tym 2 zgony
7.268 Choroby układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia w tym 438 zgonów
8.400 Choroby skóry i tkanki podskórnej w tym 32 zgony
690 Warunki socjalne w tym 16 zgonów
540 Zabiegi chirurgiczne i medyczne w tym 42 zgony
4 602 Zaburzenia naczyniowe w tym 160 zgonów

Całkowita liczba reakcji na eksperymentalną szczepionkę AZD1222/VAXZEVRIA (CHADOX1 NCOV-19) firmy Oxford/AstraZeneca: 3.871 zgonów i 852.616 obrażeń do 03/07/2021 r.

9 950 Zaburzenia krwi i układu limfatycznego, w tym 160 zgonów
13 336 Zaburzenia serca, w tym 454 zgony
115 Zaburzenia wrodzone, rodzinne i genetyczne w tym 3 zgony
9 712 Zaburzenia ucha i błędnika
355 Zaburzenia endokrynologiczne w tym 3 zgony
14 641 Choroby oczu w tym 15 zgonów
86 515 Zaburzenia żołądkowo-jelitowe w tym 184 zgony
227 408 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania w tym 1 009 zgonów
607 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych w tym 32 zgony
3.359 Zaburzenia układu odpornościowego w tym 14 zgonów
19 508 Zakażenia i zarażenia w tym 247 zgonów
8 912 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach w tym 94 zgony
18 352 Śledztwa w tym 88 zgonów
10 315 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania w tym 50 zgonów
131 547 Choroby układu mięśniowo-szkieletowego i tkanki łącznej w tym 50 zgonów
379 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) w tym 9 zgonów
180 575 Choroby układu nerwowego w tym 612 zgonów
279 Ciąża, połóg i stany okołoporodowe w tym 5 zgonów
117 Problemy z produktem
16.000 Zaburzenia psychiczne w tym 33 zgony
3 045 Zaburzenia nerek i układu moczowego w tym 33 zgony
8 593 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi
28 994 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia w tym 447 zgonów
39 173 Choroby skóry i tkanki podskórnej w tym 25 zgonów
866 Warunki socjalne w tym 5 zgonów
754 Zabiegi chirurgiczne i medyczne w tym 16 zgonów
19 209 Zaburzenia naczyniowe w tym 283 zgony

Całkowita liczba reakcji na eksperymentalną szczepionkę COVID-19 JANSSEN (AD26.COV2.S) firmy Johnson & Johnson: 601 zgonów i 44 486 obrażeń do 03.07.2021 r.

405 Zaburzenia krwi i układu limfatycznego, w tym 18 zgonów
659 Zaburzenia serca, w tym 73 zgony
16 Zaburzenia wrodzone, rodzinne i genetyczne
250 Zaburzenia ucha i błędnika
10 Zaburzenia endokrynologiczne w tym 1 zgon
518 Choroby oczu w tym 3 zgony
4 283 Zaburzenia żołądkowo-jelitowe w tym 25 zgonów
11 832 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania w tym 150 zgonów
58 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych w tym 4 zgony
161 Zaburzenia układu odpornościowego w tym 1 zgon
598 Zakażenia i zarażenia w tym 16 zgonów
413 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach w tym 8 zgonów
2.420 Badania w tym 39 zgonów
225 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania w tym 11 zgonów
7 687 Choroby układu mięśniowo-szkieletowego i tkanki łącznej w tym 17 zgonów
18 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy)
9 547 Zaburzenia układu nerwowego w tym 76 zgonów
15 Ciąża, połóg i stany okołoporodowe w tym 1 zgon
11 Problemy z produktem
459 Zaburzenia psychiczne w tym 5 zgonów
150 Zaburzenia nerek i dróg moczowych w tym 8 zgonów
166 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi w tym 1 zgon
1.453 Choroby układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia w tym 47 zgonów
1.125 Choroby skóry i tkanki podskórnej w tym 2 zgony
91 Warunki socjalne w tym 3 zgony
393 Zabiegi chirurgiczne i medyczne w tym 27 zgonów
1.523 Choroby naczyń krwionośnych w tym 65 zgonów

 

*Sumy te są wartościami szacunkowymi opartymi na zgłoszeniach przesłanych do EudraVigilance. Wartości całkowite mogą być znacznie wyższe w zależności od odsetka zgłaszanych działań niepożądanych. Niektóre z tych zgłoszeń mogą być również zgłaszane do krajowych baz danych dotyczących działań niepożądanych, takich jak amerykańska baza VAERS i brytyjski system Yellow Card. Przypadki śmiertelne są pogrupowane według objawów, a niektóre przypadki śmiertelne mogły być spowodowane wystąpieniem wielu objawów.

źródło: https://straznicywolnosci.pl/baza-danych-unii-europejskiej-zawierajaca-zgloszenia-o-podejrzanych-reakcjach-na-leki-to-eudravigilance-ktora-sledzi-rowniez-zgloszenia-o-urazach-i-zgonach-po-eksperymentalnych-szczepionkach-covi/

Podziel się!