1. GA: Czy mamy przełom? Jasnowidz Jackowski mówi o „kompromitacji” pandemicznej na jesieni 2021; 2. Warto Rozmawiać: PSNLiN skierowało pismo do Ministerstwa Zdrowia; 3. Grzegorz Braun – Wzywa do NIEPOSŁUSZEŃSTWA! Dosyć covidowego aresztu dla Polaków!; 4. Grzegorz Płaczek – Absurd goni absurd… Opieramy się na faktach

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców skierowało pismo do Ministerstwa Zdrowia

 

Polki i Polacy muszą powrócić do książek, do tekstów pisanych, do alternatywnych źródeł informacji, w przeciwnym wypadku telewizyjna papka informacyjna całkowicie wypierze ich mózgi. A takiemu zidiociałemu społeczeństwu łatwo wmawiać pandemię za pandemią. Jeżeli Zachód Europy intelektualnie upadł i sam siebie pogrzebał, to nie znaczy, że i my mamy pójść ich samobójczym śladem. Walczmy o nasze wolności, nasze prawa i o naszą kochaną Polskę!

 

 

1. Globalne Archiwum: Czy mamy przełom? Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o „kompromitacji” pandemicznej na jesieni 2021 roku

„Kompromitacja”, takie słowo wielokrotnie wypowiedział polski Jasnowidz Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich ostatnich wizji. „Kompromitacja” względem pandemii i tego całego szaleństwa związanego z COVID-19. Tak, więc już tej jesieni roku 2021, na naszych oczach ma być ujawniona „kompromitacja” związana z pandemią. Drodzy Czytelnicy, bez względu na to, jakie jest Wasze podejście do szeroko pojętych jasnowidzów, to jednak należy odnotować słowa Krzysztofa Jackowskiego.

Czy coś poszło nie tak? Pewne elementy z góry ustalonego planu zaczęły się kruszyć? Nasila się bunt społecznych na tak dużą skalę, że jej zakres nie został wcześniej przewidziany i wkalkulowany przez „ludzi za kurtyną”? Przesłanie polskiego jasnowidza, który de facto może poszczycić się serią udokumentowanych sukcesów, jest jasne i klarowne. Na jesieni dojdzie do „kompromitacji”, ponad to jest również możliwe, że podjęta zostanie próba realizacji Planu B, o czym także Krzysztof Jackowski wspomina.

Co jeszcze? Przepowiada również potężne protesty społeczne w wielu krajach, także w Polsce. Opór społeczny będzie rosnąć, a strach przed COVID-19, w znacznym stopniu opadnie w samym społeczeństwie. Jest jednak jeszcze jedna kwestia, otóż jasnowidz mówi, że widzi ludzi, nad którymi pochylają się lekarze, a pochylają się oni nad ich skórą. Co to może oznaczać? Jackowski sam nie wie, lub też cedzi słowa i tego nie mówi.

Mi natomiast pierwsze, co przyszło na myśl to fala niepożądanych odczynów poszczepiennych, które ujawnią się już na jesieni. Kilka tygodni temu opisywaliśmy przypadek 74-letniego mężczyzny z Wigrinii, którego skóra dosłownie zaczęła odpadać po tym jak przyjął on szczepionkę na COVID-19 firmy Johnson & Johnson. Oczywiście to może nie mieć żadnego związku z wizją Krzysztofa Jackowskiego, jednak chcemy tego typu informację odnotować i zauważyć, że fala chorób spowodowanych szczepionkami na COVID-19 to tylko kwestia czasu. Pytanie otwarte brzmi: „kiedy ona nastąpi”. Spójrzcie na mężczyznę z Wirginii:

Artykuł: http://globalne-archiwum.pl/przerazajaca-reakcja-poszczepienna-na-covid-19-jego-cialo-zaczelo-puchnac-pokrywac-sie-pecherzami-a-skora-odpadac/

Każdy człowiek powinien zrozumieć, że tutaj nie ma żartów a zdrowie jest tylko jedno. Zdrowie raz utracone może już nie wrócić, a już na pewno nie w pełni. Ludzkość uczestniczy w chwili obecnej w globalnym eksperymencie medycznym, który został już przypłacony tysiącami śmiertelnych ofiar niewinnych i nieświadomych ludzi. Jednak prawdziwe żniwo śmierci i ludzkiego dramatu dopiero nadejdzie w ciągu najbliższych dwóch do pięciu lat.

Ludzie przebudzeni i myślący samodzielnie, gdy tak obserwują obecne wydarzenia globalne i krajowe, to przecierają oczy ze zdumienia, że na takie rzeczy się pozwala. Trudno w ogóle znaleźć odpowiednie słowo, aby określić tę PLANdemię. Użyjemy słowa: „depopulacja”? „Masowe morderstwo”? A może: „globalny holocaust” Lub „globalna transakcja” polegającą na przekupstwie i korupcji, gdzie poszczególni prezydenci i premierzy państw naszego globu dostali w „łapę” ogromne sumy pieniędzy w zamian za posłuszeństwo i zgodę na przeprowadzenie tego zabójczego eksperymentu medycznego.

Sądzę, że wszystkie powyższe stwierdzenia są słuszne. Sądzę również jeszcze jedną rzecz. Otóż, jeżeli faktycznie wizja Krzysztofa Jackowskiego się zrealizuje i dojdzie do „kompromitacji”, wówczas osoby typu Mateusz Morawiecki, Adam Niedzielski czy Michał Dworczyk, pozostaną nadzy. Bez argumentów merytorycznych, bez podstaw do tego, co czynili, bez niczego. To też uważam, że ich czas jeszcze nadejdzie i sprawiedliwość upomni się o nich.

Ktoś może stwierdzić, że to niemożliwe, tak nie będzie. Ja jednak z uporem maniaka będę podtrzymywał, że wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy. Wielki pandemiczny plan zaczyna się kruszyć, ale dzieje się tak nie dlatego, że politycy powiedzieli NIE, ale dlatego, że powstają artykuły na takich stronach jak nasza. Artykuły ujawniające prawdę, artykuły ukazujące badania naukowe ośmieszające pandemię COVID-19. Portali takich jak nasz są w Polsce dziesiątki a na świecie tysiące. To my tworzymy realny ruch oporu w XXI wieku.

To z kolei pozwala mi uważać i sądzić, że po mimo tego, iż „Oni” mają wszelkie bogactwa, władzę i media głównego nurtu jako tubę propagandową, mają polityków i organizacje międzynarodowe w garści, to jednak przegrają. Szanowni Państwo, natomiast my „maluczcy” tego świata zostaliśmy uzbrojeni tylko i wyłącznie w prawdę, albo aż prawdę. I jak te małe niestrudzone mrówki pracujemy na rzecz jej rozpowszechniania. I tak, to ma sens i to działa, ponieważ ludzie się budzą i powstają a plan globalistów zaczyna się walić sam pod własnym ciężarem kłamstw.

Na koniec pragnę zauważyć również jeszcze jedną pozytywną kwestię, która ujawniła się w czasie tej PLANdemii. Jak to mawiają: „gdzie drwa rąbią tam wióry lecą” i faktycznie wióry się posypały i odarły ludzi ze złudzeń co do wiarygodności mediów głównego nurtu typu Polsat, TVN czy TVP. Nie wiem jak Wy, ale ja już nigdy nie zaufam medialnej propagandzie, która w tak perfidny sposób wystawiła nas, mnie i Ciebie Drogi Czytelniku, do wiatru. Prezenterzy w telewizorze bez mrugnięcia okiem kłamią i oszukują społeczeństwa.

Polki i Polacy muszą powrócić do książek, do tekstów pisanych, do alternatywnych źródeł informacji, w przeciwnym wypadku telewizyjna papka informacyjna całkowicie wypierze ich mózgi. A takiemu zidiociałemu społeczeństwu łatwo wmawiać pandemię za pandemią. Jeżeli Zachód Europy intelektualnie upadł i sam siebie pogrzebał, to nie znaczy, że i my mamy pójść ich samobójczym śladem. Walczmy o nasze wolności, nasze prawa i o naszą kochaną Polskę!

źródło: http://globalne-archiwum.pl/czy-mamy-przelom-jasnowidz-krzysztof-jackowski-mowi-o-kompromitacji-pandemicznej-na-jesieni-2021-roku/

2. Warto Rozmawiać: Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców skierowało również pismo do Ministerstwa Zdrowia

źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4140584102643283&id=284786781556387

3. Grzegorz Braun – Wzywa do NIEPOSŁUSZEŃSTWA obywatelskiego! Dość covidowego aresztu domowego dla Polaków!

https://www.youtube.com/watch?v=V9mSgxt7ER8

https://www.youtube.com/watch?v=hSGCWjVgLcQ

https://www.facebook.com/patriotycznepodkarpacie/videos/2891301117865198

4. Grzegorz Płaczek – Absurd goni absurd… Opieramy się na faktach. Wspieram wolnych ludzi, lekarzy i naukowców

 

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/508322533775206

Podziel się!