1. Petycja w obronie prawniczki walczącej o Prawdę; 2. Jerzy Zięba do posła Sośnierza po debacie; 3. Kontrowersje: Plucie w twarz i na groby ofiar „szczepień”; 4. wprawo.pl: Akcja #OstatniaProsta będzie powtarzana co roku.

Petycja w obronie prawniczki walczącej o Prawdę

1.Petycja w obronie prawniczki walczącej o Prawdę

Radca prawny – Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź na konferencji “Testy, maseczki, szczepienia – okiem prawnika” zorganizowanej w Korzkwi koło Krakowa w dniu 22 maja 2021 r. dokonała analizy przepisów prawa pod kątem odpowiedzialności karnej i cywilnej lekarzy w związku z ich udziałem w tzw. Narodowym Programie Szczepień.

W swoim przemówieniu, Pani Mecenas powiedziała m.in.

“Szanowni państwo lekarze (…) – ponosicie pełną odpowiedzialność karną z co najmniej ośmiu paragrafów (…), łącznie z dożywociem i karą 25 lat pozbawienia wolności za branie udziału w Narodowym Programie Szczepień, który jest jednym, wielkim eksperymentem medycznym prowadzonym na Polakach. Odpowiadacie również cywilnie w pełnym zakresie odszkodowawczym. (…) Dlatego wzywam wszystkich lekarzy, żeby zastanowili się nad tym, co robią. (…) Strach może popychać nas do różnych rzeczy, ale to nas nie zwalnia z obowiązku logicznego myślenia”

(Całość wykładu tutaj: https://youtu.be/082OLHwRGpA)

Wystąpienie Pani Mecenas odbiło się głośnym echem w mediach społecznościowych, ale nie tylko, bowiem wypowiadane przez nią treści mocno ubodły środowisko lekarzy. W konsekwencji, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej –  prof. Andrzej Matyja skierował do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec Pani Mecenas. Jej obszerne wyjaśnienia nie przekonały Rzecznika Dyscyplinarnego do odmowy wszczęcia postępowania.

W dniu 29 lipca 2021 r.pr. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź musi stawić się w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach “celem przedstawienia zarzutów i złożenia wyjaśnień”.

Nie pozwól, żeby kogokolwiek uciszano i zastraszano za mówienie prawdy. Nie pozwól, by prawo do wykonywania zawodu odbierano tym, którzy mają odwagę stanąć w obronie ludzkiego życia i zdrowia. Pamiętaj, że zło wydarza się wtedy, gdy dobrzy ludzie milczą, a bierność jest współuczestnictwem.

Okaż wsparcie r. pr. Katarzynie Tarnawa-Gwóźdź! Podpisz petycję, a w dniu 29 lipca 2021 r. o godz. 11:00 bądź pod siedzibą Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach (ul. Kościuszki 223 C, Katowice).Golden_Brown_Bear_Photo_Animal_Rights_Petition_Poster(2)2.jpg#muremzakatarzynatarnawagwozdz

#muremzakasiatarnawa

#muremzawolnoscia

Maja Gidian    Skontaktuj się z autorem petycji

Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?

Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.

CEP: Mec. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź: Okiem prawnika – testy, maseczki, szczepienia – konf. – 22.05.2021

https://www.youtube.com/watch?v=082OLHwRGpA

źródło: https://www.petycjeonline.com/obywatele_w_obronie_r_pr_katarzyny_tarnawy-gwod

2. Jerzy Zięba do posła Sośnierza po debacie o tym że został poinformowany jak można łatwo zatrzymać natychmiast pandemię w Polsce

https://www.facebook.com/100047397570556/videos/507688177155067

3. Kontrowersje: Plucie w twarz i na groby ofiar „szczepień”

Twierdzenie, że wszelkie decyzje podejmowane w ramach „pandemii” nie mają nic wspólnego z medycyną, ale są warunkowane politycznie to banał, który powinien stanowić podstawę aktu oskarżenia. Gdy ruszył cały ten cyrk „szczepionkowy” równocześnie zaczęło się traktowanie ludzi gorzej niż bydła, bo żaden rozsądny hodowca nie pozwoliłby na takie poniewieranie stada. Wydłużanie i skracanie okresów pomiędzy dawkami nie miało nic wspólnego ani z charakterystyką produktu leczniczego, ani tym bardziej z dobrem pacjentów. Powód był jeden i wcale go nie ukrywano, zbyt mała liczba „szczepionek” doprowadziła do eksperymentów na żywych ludziach. Oczywiście tej zbrodni na nauce, intelekcie i wiedzy dostępnej dla uczniów szkoły podstawowej, nie poprzedziły żadne badania.

W drugą stronę, w takim samym „stylu” i z pogwałceniem wiedzy medycznej skrócono okres między dawkami do 35 dni, chociaż producenci leków podali inne przedziały czasowe. Wszystko to było zbrodnią, ale przynajmniej podpartą jakimiś tam „czynnikami obiektywnymi”. Uruchomione propagandowe armaty i zaczęto strzelać hasłami w stylu: „jesteśmy na wojnie”, „ryzyko negatywnych skutków jest niewielkie”, „potencjalne korzyści, przewyższają ryzyko”. Człowiek rozgarnięty i dbający o swoje zdrowie takich bredni nie kupi, jednak trzeba odnotować, że się władza umordowała przy uzasadnieniu swoich herezji medycznych i biologicznych. Podobnego wysiłku nie doszukamy się przy ostatniej decyzji, którą trzeba traktować jako zbrodnię w czystej postaci. Co się stało z czwartku na piątek, po jednej rozmowie Niedzielskiego z Horbanem? Ci szaleńcy ustalili, że osoby, które bardzo źle zareagowały na pierwszą dawkę „szczepionki”, w tym tak źle, że wylądowali w szpitalu, będą mogły wziąć drugą dawkę „szczepionki” innego producenta. Jest to coś, co nie mieści się w głowie powiatowego felczera albo higienistki szkolnej z czasów PRL–u, ale w cynicznych głowach ministrów i „ekspertów” bez trudu się pomieściło.

Reklama

Wyklepany na kolanie komunikat, bo to tak to nazywa Niedzielski, bez żadnych badań klinicznych, bez szacowania ryzyka w odniesieniu do reakcji pacjentów, którzy już raz otarli się o utratę zdrowie i życia, to coś co przekracza granice cywilizacji, jakiejkolwiek, nie mówiąc o cywilizowanej nauce i medycynie. Wszystkim tym ludziom cudem ocalałym po eksperymentach medycznych napluto „szczepionkami” w twarz, a części napluto na groby. Tylko dla porządku uzupełnię, że to barbarzyństwo ma służyć wyłącznie statystykom dla II dawki „szczepionki”, żadnej innej motywacji nie było. Usiadł ekonomista w gabinecie i policzył w Excelu, że po tej zmianie słupek urośnie mu o kilkadziesiąt tysięcy. Potem złapał za telefon i zadzwonił do Horbana, aby ten mu przybił pod arkuszem kalkulacyjnym „medyczną” pieczątkę. Z takimi szaleńcami mamy do czynienia u sterów władzy i z tego może wypłynąć tylko jeden wniosek. Każdą ich decyzję, nawet jeśli się wydaje pozornie dobra dla ludzi, należy z mety odrzucić i obejść szerokim łukiem. Ci polityczni kryminaliści traktują ludzkie życie i zdrowie, jako wskaźnik wzrostów i spadków statystycznych, oni nic innego poza realizacją swoich chorych celów „pandemicznych” nie widzą i nie zobaczą.

Nieustannie obowiązują dwa „standardy naukowe”. Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji „pandemicznych” i „szczepionkowych”, wystarczy jedno słowo „eksperta”, przy bardziej bandyckich planach „eksperci potwierdzają naukowo”. Zupełnie inaczej sprawy się mają z Amanatadyną i Iwermektyną, przy czym raz jeszcze podkreślę, że nigdy nie byłem zwolennikiem, czy też przeciwnikiem stosowania tych medykamentów, tutaj wymagano tak szczegółowych badań, że do dziś ich nie zakończono, a mam poważne wątpliwości, czy w ogóle wszczęto. Biorąc pod uwagę z kim mamy do czynienia, a są to socjopaci na urzędach i co nam zagraża, a chodzi o nasze życie i zdrowie, jedyną prawidłową reakcją jest chwycenie oburącz za bat. W jedno zdanie, nawet przecinek postawiony przez tych bandziorów nie wierzymy i postępujemy dokładnie odwrotnie niż oni kłamią.

źródło: https://www.kontrowersje.net/plucie-w-twarz-i-na-groby-ofiar-szczepien/

4. wprawo.pl: Akcja #OstatniaProsta będzie powtarzana co roku. Kanada już podpisała porozumienie na dostawę szczepionek „wzmacniających” na lata 2022-2024

Kanadyjski premier Justin Trudeau poinformował, że Kanada podpisała porozumienie z Pfizerem na dostawę kolejnych dawek szczepionek „wzmacniających” na lata 2022-2024. Oznacza, to że akcja #OstatniaProsta będzie powtarzana co roku, a covidowe szaleństwo z sanitarną segregacją włącznie nigdy się nie skończy. Nic nie wskazuje na to, żeby coroczne, covidowe szaleństwo, ominęło nasz kraj.

W 2022 – 35 mln szczepionek, w 2023 – 30 mln szczepionek, a w 2024 – opcjonalnie dodatkowe 60 mln szczepionek – na tyle preparatów rząd Kanady podpisał porozumienie z koncernem Pfizer na szczepionki przeciwko Covid-19, o czym poinformował sam premier.

źródło: https://wprawo.pl/akcja-ostatniaprosta-bedzie-powtarzana-co-roku-kanada-podpisala-porozumienie-na-dostawe-szczepionek-wzmacniajacych-na-lata-2022-2024/

Podziel się!