1. Z dyskusji o obecnej sytuacji ludzkości w roku 2021 kiedy rodzi się Nowy Faszyzm; 2. wR24: Spalono jej dom za walkę z Plandemią! Czy to odwet państwa za nieposłuszeństwo?; 3. Matka Kurka: Już się zaczęło, a co będzie na jesieni?; 4. STOP NOP – „Mam paszport, nie mam brata…”

O obecnej sytuacji ludzkości w roku 2021 kiedy rodzi się Nowy Faszyzm

1. Z dyskusji  o obecnej sytuacji ludzkości w roku 2021 kiedy rodzi się Nowy Faszyzm:

Orlicki

„Zawsze wielkie oszustwo społeczne – polityczne, spisek i faszyzm, nazizm, czy inne totalitaryzmy, zaczyna się od cenzury. W tym, niedopuszczania konkurencyjnych poglądów, osób, do możliwości ich wyrażenia.
Pewnym ludziom, zwykle politykom, wydaje się, że są mądrzejsi od innych i odbierają nam wiedzę którą uznają za niezdrową, niesłuszną, nieprawdziwą. Myślą nierzadko , że tym nas Uszczęśliwią.

Tacy ludzie, mają się zwykle za mądrzejszych, intelektualnie lepiej rozwiniętych, zaś resztę o innych poglądach za zmanipulowanych głupców. To oni słuchają – według siebie, tych mądrych informacji, jedynie prawdziwych. My tylko głupców i nawiedzonych. Tak rodzi się jednobiegunowa informacja, a po niej upadek konkurencji w wymianie poglądów i obiektywna wiedza. Zaś po nich, następuje upadek demokracji i dyktatura, nierzadko krwawa. Bo ludzie, pragną i mają do tego prawo, zwyczajnej, maksymalnej wolności słowa, w tym swobody wymiany poglądów za pomocą najpopularniejszych mediów. Kto blokuje taką możliwość, gdy nie wchodzi w grę nieobyczajność, gdy zachowana jest kultura wypowiedzi, ten wpisuje się w obóz antydemokratyczny a prototalitarny układ socjotechniczny, medialny. Nawet, jeśli sam zasłania się demokracją w reakcji na zakusy politycznej konkurencji. A takimi mediami, są od lat moim zdaniem; TVP1/2, TVN24, Polsat (najmniej w tej grupie). Facebook, Youtube. RKO”

mk

Tak, zaczęło się „niewinnie”, od kłamstw i dogmatów o klimacie, historii, a kończy się na delegalizacji rozumu i zdrowego rozsądku.

Białczyński

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Ci którzy mają się za Oświeconych i narzucają swoją wizję świata społeczeństwom to faszyści (naziści, komuniści i inni polpotyści) – tak powstały faszyzmy lat 30-stych XX wieku i tak powstają obecne faszyzmy. Co dziwne – a moim zdaniem wcale nie dziwne lecz absolutnie spodziewane – jądrem faszyzacji są kraje judeo-chrześcijańskie i rządy które nazywają siebie chrześcijańskimi i chrześcijaństwo lub judaizm (syjonizm) mają w nazwie swoich partii albo organizacji które za nimi stoją, albo powołują się na judeo-chrześcijańską tradycję jak USA i Izrael oraz ci którzy mają się za Najświatlejszych w swoim narodzie – jak socjaliści jak we Francji, Kubie, Wenezueli, Kostaryce, Kambodży, Rosji, Białorusi, Chinach oraz oczywiście wyznawcy Koranu – Arabowie gdzie system najjaśniej-oświeconego wezyra narodu nigdy nie przeszedł makijażu demokratycznego (Iran, Irak i i inne Kuwejty i Arabie Saudyjskie, Libie, itp).

Wniosek: tzw władza ludu, która ma tradycję na świecie ledwie 200 lat jest świeżutką naroślą na systemie Niewolniczym (Pan-Niewolnik) wspieranym przez monoteistyczne kościoły. Dlatego tak trudno jest zwalczyć tego RAKA ludzkości o którym pisał Polak z wychowania a żyd z urodzenia Wilhelm Reich jako o „Mordercach Chrystusa”.

RAK nazwa śmiertelnej choroby, RAKA – grób i cmentarz – Łodź Ka dla Światła Ducha RA oraz KARA – czyli Sprawiedliwość wymierzona za Odstępstwo od Wiary Przyrodzonej (naturalnej) i Prawa Przyrodzonego (Naturalnego) to wcale nie żadne przypadkowe symboliczne miana, ale nazwy wynikające z języka źródłowego słowiano-aryjskiego dla tych właśnie zjawisk Rzeczy Istnych.

Faszyzm dzisiejszych elit musimy przezwyciężyć, wojnę tę musimy wygrać i przywrócić demokrację – BEZPOŚREDNIĄ – Słowiano-Aryjską – Przyrodzoną – Prawieczną – System rządów Królestwa Północy (Rzeczpospolitej SIS) od jego narodzin około 10 000 lat p.n.e. do jego upadku z Wielką Lechią i jej następczynią o kulawym systemie wiecowym Rzeczpospolitą Obojga Narodów (23 11-listopada 1793 = czerta 9).

2. wR24: Spalono jej dom za walkę z Plandemią! Czy to odwet państwa za nieposłuszeństwo?

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/826384174914189

https://wrealu24.tv/recordings/48kkjv4e.mp4

3. Matka Kurka: Już się zaczęło, a co będzie na jesieni?

https://www.youtube.com/watch?v=fCKhjYwbtZM

 

4. STOP NOP – „Mam paszport, nie mam brata…”

 

https://www.facebook.com/justsocha/videos/553322079411983/?notif_id=1626973551658785&notif_t=live_video&ref=notif

 

Podziel się!