1. Odpowiedzialność za nakłanianie do eksperymentu – dr Hałat, poseł Sośnierz ws. Plandemii; 2. ATN: Jerzy Zięba – Impuls Świadomej Wolności (fragment wystąpienia); 3. Ator: Wracają Drakońskie Obostrzenia i Segregacja; 4. Bibuła: CDC pozwano za zaniżanie liczby zgonów poszczepiennych

Wracają Drakońskie Obostrzenia i Segregacja

Doskonałe przemówienie dr Hałata – esencja tego co jest przed Narodem Polskim do wykonania w sprawie odpowiedzialności tych ludzi którzy stawiając się ponad PRAWEM i Konstytucją od marca 2020 roku „sterują” w Polsce plandemią kronawirusa: lockdownami, dewastacją służby zdrowia i edukacji, dewastacją biznesów prywatnych, a przede wszystkim doprowadzili swoimi działaniami do śmierci prawie 200 000 Polaków (bez covid-19, ale z innymi ciężkimi nieleczonymi chorobami) – ponad średnią zgonów z poprzednich lat i kolejnych prawie 200 000 Polaków do zgonów na nieleczony znanymi środkami (jak amantadyna) covid-19) ! Upadek moralny klasy politycznej „polskiej”, upadek moralny zawodu lekarza, upadek moralny całkowity „chrześcijańskich” partii politycznych: PIS i PO i PSL i Hołowni 2050!!!

Drugi rok trwa mordercze polityczne szaleństwo covidowe w Polsce – Trybunał Narodowy do osądzenia tych ludzi powstanie – TAK – POWSTANIE!

1. Odpowiedzialność za nakłanianie do eksperymentu – dr Hałat, poseł Sośnierz ws. Plandemii

Zauważcie jak szybko znika z internetu wszystko co ważne:

wR24.pl: Dr Hałat vs. Dr Sośnierz! DEBATA Lekarzy ws. COVID-19 i polityki RP!? YouTube ją OCENZURUJE?

 


https://www.youtube.com/watch?v=kzqQAudsEbU

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/254223129550734

https://www.facebook.com/photo/?fbid=363369068489640&set=a.273706444122570

https://www.youtube.com/watch?v=bX44p7v93qs

Sylwia Szymańska

Obejrzałam całość, Sośnierz zupełnie oderwany od rzeczywistości, nieprzygotowany a raczej ustawiony. Mądre i merytoryczne odpowiedzi od dra Hałata no i Jerzy Zięba jak zwykle w temacie💪 wiecej takich poproszę, widać jak na dłoni z kim można rozmawiać i o czym.

Izabela Zapisek

Doktor Hałat ❤❤❤a Sośnierza nie da się słuchać, gada to co Pan kazał 😊 poglądy i światopogląd każdy ma prawo mieć swój ale badania naukowe i merytoryczna wiedzą jest JEDNA I DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNA

Patrycja Krysiuk

Sośnierz, ten co z PiSu odszedł? Często uniewinniany i rzekomo powiązany z firmami farmaceutycznymi (wiki). To ci autorytet.

Sebastian Bilecki

Sosnierz tak się motał że tego słuchać nie można było. Szacun dla dr. Hałata.

Paweł Kunda

Dzięki za debatę. Pełna profeska ! Sosnierz niestety ale zjedzony przez system. Pozdro zdrowi !

NEOS: Odpowiedzialność za nakłanianie do eksperymentu – epidemiolog dr Hałat zaorał Sośnierza ws. Plandemii

https://www.youtube.com/watch?v=C5pTLbClKRw

NEOS: BETONOWANIE UST PRZEZ KUZYNKĘ MORAWIECKIEGO DR HAŁAT ZAORAŁ W DEBACIE POSŁA SOŚNIERZA

2. ATN: Jerzy Zięba – Impuls Świadomej Wolności (fragment wystąpienia)

Pełne wystąpienie Jerzego Zięby z naszego Festiwalu już wkrótce na kanale telewizji ATN.

https://www.facebook.com/1047473539/videos/562401521809480

3. Ator: Wracają Drakońskie Obostrzenia i Segregacja

https://www.youtube.com/watch?v=4EoWazT-8Eg

4. Bibuła: CDC pozwano za zaniżanie liczby zgonów poszczepiennych

Pozew przeciwko CDC za ukrywanie rzeczywistej liczby ofiar śmiertelnych, mającej wynosić „ponad 45 tysięcy”, a nie 12 tysięcy.

Podczas kolejnej konferencji zorganizowanej przez organizację AFLDS, zabrał głos Thomas Renz, prawnik, który oznajmił o złożeniu pozwu do sądu federalnego w stanie Alabama, przeciwko agencji „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) z zarzutem fałszowania i ukrywania prawdziwych danych dotyczących śmiertelnych skutków „szczepionki przeciwko COVID-19”.

Adwokat Thomas Renz powiedział, że pozew zawiera zeznania „sygnalisty” (whistleblower), twierdzącej że posiada szczegółowe dane z systemu VAERS, które pokazują, iż agencja CDC zataiła większość ofiar śmiertelnych „szczepionki przeciwko COVID-19”. Zeznania sygnalisty złożone pod przysięgą i odpowiedzialnością karną, mówią, że w systemie VAERS do tej pory zgłoszonych zostało co najmniej 45 tysięcy zgonów jako skutek „szczepionki przeciwko COVID-19”, natomiast oficjalne dane mówią o 12 tysiącach ofiar.

„Sygnalista” stwierdza, że te 45 tysięcy ofiar to tylko zgony „szczepionki przeciwko COVID-19”, które miały miejsce do trzech dni od zaszczepienia. Natomiast w oficjalnie opublikowanych danych systemu VAERS, ofiary zaistniałe do 3 dni po zaszczepieniu dotyczą zaledwie części wszystkich 12 tysięcy zgonów.

Według oficjalnych danych na dzień 9 lipca 2021 r. VAERS wylicza 12 064 ofiar (10 991 ofiar śmiertelnych plus liczone osobno 1073 zgonów dzieci w łonie matki), tylko od „szczepionki przeciwko COVID-19”, która jest najniebezpieczniejszym produktem tzw. leczniczym w historii Stanów Zjednoczonych, a w kategorii szczepionek wygenerowała w ciągu zaledwie 6 miesięcy stosowania więcej śmiertelnych ofiar niż wszystkie 70 szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat łącznie.

Organizacja AFLDS (America’s Frontline Doctors) powstała jako naukowo-medyczny ośrodek sprzeciwiający się oficjalnie promowanej narracji „pandemii koronawirusa”. Założona została przez Simone Gold, MD, JD, FABEM, lekarkę oraz prawnika, która na samym początku tzw. pandemii aktywnie uczestniczyła w obywatelskich inicjatywach, m.in. w maju 2020 r. napisała list otwarty do prezydenta Donalda Trumpa, podpisany przez ponad 600 lekarzy, wzywający do zaprzestania lockdownu. Organizowała sympozja naukowe, produkuje filmy uświadamiające o bezskuteczności noszenia maseczek czy zagrożeniach stosowania preparatów zwanych szczepionkami przeciwko COVID-19. Wielu z lekarzy współpracujących z AFLDS straciło pracę, a niektórzy z obawy przed restrykcjami udzielają się i wspierają anonimowo.

CDC (Centers for Disease Control and Prevention – amerykańska federalna agencja Centra Kontroli i Prewencji Chorób, odpowiednik polskiego Sanepidu). Zadaniem CDC jest zapobieganie chorobom, monitorowanie i zwalczanie zagrożeń. Pomimo swej nazwy i zadań, instytucja ta (zatrudniająca ponad 10 tysięcy ludzi) przyczynia się swoimi wytycznymi do mnożenia chorób, a nie do ich zwalczania, np. poprzez promocję wielu leków, które już w trakcie ich rejestracji są niebezpieczne, o czym zarówno producent jak i CDC zdają sobie z tego sprawę. CDC ma powiązania finansowe z firmami farmaceutycznymi. Posiada też patenty na wiele lekarstw, czerpiąc z tych patentów profity (czytaj: konflikt interesów). CDC kierowana jest obecnie przez Rochelle Walensky.

VERS (Vaccine Adverse Events Reporting System) – system administrowany od 31 lat przez CDC, służący do zbierania poszczepiennych skutków ubocznych wszystkich szczepionek. Jak wskazywały badania (m.in. naukowców z uniwersytetu Harvard) system przez wszystkie lata zdołał gromadzić zaledwie od 1% do 10% (w zależności od przedziału czasowego oraz rodzaju szczepionek) przypadków skutków ubocznych.

FDA (Food and Drug Administration – amerykańska federalna Agencja ds. Żywności i Leków). Agencja odpowiedzialna za kontrolę żywności, kosmetyków, urządzeń medycznych oraz oczywiście leków i szczepionek. W kontekście „szczepionek przeciwko COVID-19”, wydało EUA, zezwalając „w nadzwyczajnych przypadkach” na ich zastosowanie. FDA obecnie kierowana jest przez dr Janet Woodcock.

EUA (Emergency Use Autorization). Zezwolenie wydawane przez agencję FDA do stosowania leku w nadzwyczajnych przypadkach. Tego typu lek (np. produkt zwany „szczepionką przeciwko COVID-19”) stosowany jest jako lek eksperymentalny, gdyż jego skutki są niewiadomą, chociaż przypuszcza się i zakłada – bez większych dowodów naukowych, które dopiero zbiera się – że pozytywne działania mogą przeważyć nad nieuchronnymi negatywnymi skutkami. W przypadku tzw. szczepionek przeciwko COVID-19, to optymistyczne założenie okazało się całkowicie błędne.

Na podstawie: HealthImpactNews.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com

Podziel się!