Uczta Baltazara – Cykl na temat grafenu w szczepionkach (Chiński patent na użycie grafenu w szczepionkach JUŻ ZATWIERDZONY)

Cykl na temat grafenu w szczepionkach


Cykl na temat grafenu w szczepionkach

 

Chiński patent na użycie grafenu w szczepionkach JUŻ ZATWIERDZONY

 

La Quinta Columna komentuje tajemniczy patent, próbujący usankcjonować użycie tlenku grafenu jako nośnika w “szczepionkach”

https://www.orwell.city/2021/07/la-quinta-columna-on-potentially-false-patent.html

W programie nr 79 La Quinta Columna zajęła się kontrowersyjnym patentem, który pojawił się w Google Patents, dotyczącym wykorzystania tlenku grafenu jako nośnika w “szczepionkach”.

Chociaż odpowiednie dochodzenia są nadal w toku, wszystko wskazuje na to, że patent został opublikowany kilka dni temu. Jego pojawienie się może być efektem presji, jaką hiszpańscy naukowcy wywarli na tzw. elity po tym, jak opublikowali oficjalny raport okresowy świadczący o obecności nanocząsteczek tlenku grafenu w fiolce zawierającej “szczepionkę” Pfizera.

TRANSKRYPCJA VIDEO (z napisami angielskimi) ZAMIESZCZONEGO na końcu postu:

Ricardo Delgado: Coś się wczoraj wydarzyło, José Luis. To jest kwestia związana z patentami. Odkryliśmy, że istnieje patent, w którym używają tlenku grafenu jako nośnika dla domniemanych “szczepionek” anty-COVID; opatentowany przez zespół naukowców chińskich; to jest publikacja z roku 2019. Ale kiedy sprawdzimy Google cache, czyli to narzędzie, z którego korzystają również elity, dowiadujemy się, że publikacja została dokonana wczoraj wieczorem.

Publikują ten patent tak, jakby chcieli ustandaryzować tlenek grafenu i powiedzieć: ‘Tlenek grafenu jest używany jako nośnik w “szczepionkach” anty-COVID i jest na niego patent’.

Nie wiem jednak, co jest groźniejsze: czy to, że mówią nam, że w “szczepionkach” nie ma tlenku grafenu – podczas gdy istnieje wstępne sprawozdanie profesora uniwersytetu państwowego z Almerii, opisujące, że “szczepionki” zawierają tlenek grafenu – czy groźniejsze jest to, że później sami publikują – korzystając z narzędzia Google – patent, po to, by uwiarygodnić standaryzację tlenku grafenu – i że zrobili to wczoraj wieczorem.

Spójrzmy na to. Napisano tam: “Nanokoronawirusowa szczepionka rekombinowana wykorzystująca tlenek grafenu jako nośnik” – link poniżej:

https://patents.google.com/patent/CN112220919A/en

Tutaj można pobrać dokument w języku chińskim, który mówi, że pochodzi on z roku 2020. Można go przetłumaczyć za pomocą translatora Google. Możesz pobrać PDF. Patent oznaczony jest jako CN11222020919A. Streszczenie mówi:

‘Wynalazek należy do dziedziny nano-materiałów i biomedycyny i dotyczy szczepionki, w szczególności opracowania rekombinowanej nano-szczepionki jądrowej koronawirusa 2019-nCoV. Wynalazek obejmuje także sposób przygotowania szczepionki oraz zastosowanie szczepionki w doświadczeniach na zwierzętach. No, ale eksperymenty na zwierzętach pominięto i eksperymentowano bezpośrednio na ludziach. ‘Nowa szczepionka przeciwko koronawirusowi zawiera tlenek grafenu, karnozynę, CpG i nowy RBD wirusa koronawirusowego; wiązanie karnozyny, CpG i RBD neokoronawirusa na szkielecie tlenku grafenu; sekwencja kodująca CpG jest przedstawiona jako SEQ ID NO 1; nowy RBD koronawirusa odnosi się do nowego regionu wiązania receptora białka koronawirusa, który może generować wysokie miano swoistego przeciwciała skierowanego na RBD – którego nie wiemy, co to jest – w organizmie myszy, i zapewnia silne wsparcie dla zapobiegania i leczenia nowego koronawirusa.’

Skoro mają patent, to jak to jest, do cholery, że tzw. fact checkers  jak Newtral, Ana Pastor, Maldita mówią: ‘Nie, szczepionki nie zawierają tlenku grafenu’ –  skoro teraz okazuje się, że mamy patent z roku 2020?

‘Zgłoszenie złożone przez Shanghai National Engineering Research Center for Nanotechnology Co. Ltd.’ Pierwszeństwo patentowe z dnia 27 września 2020 roku, a publikacja nastąpiła 15 stycznia 2021 roku.

Ale to nieprawda, bo to, co widzimy, gdy sprawdzimy rejestr cache – aby dowiedzieć się, kiedy publikacja została dokonana w Google – (data) różni się od tego, co podaje (patent), ponieważ rejestr pozostaje w pamięci podręcznej. I oto, co otrzymujemy.

To znaczy, wpisując bezpośrednio w Google adres internetowy “inurl” patentu, widzimy, że został on opublikowany wczoraj 13 godzin temu. Teraz będzie upłynęło 18 lub 19 godzin. Oto on, patent CN112220219A:

Oni próbują nas wszystkich oszukać fałszywym patentem na tlenek grafenu w “szczepionkach”, abyśmy myśleli, że to jest normalna rzecz. (…)

Ricardo Delgado: Faktycznie. Ta wiadomość została opublikowana dzisiaj.

Przez kilka godzin wierzyliśmy, że rzeczywiście istnieje patent na wykorzystanie grafenu w “szczepionkach”, ale wygląda na to, że ta informacja, która pojawiła się na platformie Google Patents  jest fałszywa. Dzięki czytelnikowi i przyjacielowi El Diestro, któremu jesteśmy wdzięczni za informację, zlokalizowaliśmy, że wspomniany wpis Google został stworzony szesnaście godzin temu. (…)

W tym miejscu, pytania powinny brzmieć: Dlaczego i kto zadał sobie trud, by dodać ten materiał, który nagle wszyscy znaleźliśmy ostatniej nocy. Nie wiemy, kto to był, oczywiście, ale powód jest sensowny: pojawienie się zatwierdzonego patentu na wykorzystanie grafenu w “szczepionkach” ma za zadanie usankcjonowanie tego rodzaju “normalności”; chce, by ludzie uznali używanie grafenu za logiczne, skoro istnieje patent na jego wykorzystanie.

Fakt, że podjęto próbę zmiany tego rodzaju informacji nagle na tej platformie Google wskazuje, że badania prowadzone przez La Quinta Columna są na dobrej drodze.

Dr José Luis Sevillano: Chcę powiedzieć, że to bardzo dobra wiadomość, ponieważ generalnie rzecz biorąc, próbują usankcjonować fakt, że w szczepionce znajduje się grafen. Oznacza to, że ci ludzie przegrywają tę bitwę. Oni przegrywają tę bitwę. Wiedzą, że ta informacja krąży już po wszystkich krajach… Wczoraj widzieliśmy, że jest to omawiane w Malezji, w Japonii, w Holandii, w Bułgarii… Krótko mówiąc, wszędzie już wiedzą o grafenie, więc oni zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą tego powstrzymać.

Ci ludzie już wiedzą, że są narażeni na to, że w każdej chwili – tj. od momentu, kiedy informacja ta stała się powszechna – jakaś instytucja, jakieś laboratorium, jakaś osoba opublikuje ostateczny raport, taki jak nasz lub podobny, albo nawet bardziej wyczerpujący, stwierdzający, że: “Szczepionki zawierają grafen”.

Oni są już zdemaskowani! – Już przegrali tę bitwę. Tak samo jak (przegrali) bitwę o namagnesowane ramię. My wygrywamy.

VIDEO (Napisy angielskie): La Quinta Columna na temat potencjalnie fałszywego patentu

Dr. Luis Marcelo Martínez mówi o toksyczności grafenu oraz o sfałszowanej literaturze naukowej

Lekarz i genetyk hiszpański – Luis Marcelo Martínez udzielił wywiadu urugwajskiemu kanałowi “No más Mentiras”.

W wywiadzie poruszono takie tematy jak fakt nieistnienia białka Spike oraz obecność grafenu i innych nanokomponentów w szczepionkach, które absolutnie nie powinny znajdować się w nich.

Jedną z kwestii, na którą dr Martínez położył największy nacisk, było to, że teraz, gdy dowiadujemy się, co jest w szczepionce, możemy wyciągnąć wnioski na temat prawdziwego celu stojącego za masowymi szczepieniami.

Nie chodzi o ochronę ludności przed wirusem, ale o coś, czego nie znamy, a co każe nam sądzić, że jest to coś niejasnego, ponieważ żaden lekarz nigdy nie został poinformowany o tym, że szczepionka zawiera grafen lub inne elementy, które w niej znaleziono.

Argentyński genetyk podkreśla również, że w roku 2020 napisano bardzo dużo prac naukowych; więcej niż kiedykolwiek w historii nauki i że większość z nich ma fałszywą datę publikacji. Są prace, o których mówi się, że pochodzą sprzed 5 lub 6 lat, ale tak naprawdę zostały napisane w zeszłym roku.

Dzieją się dziwne rzeczy, a każdy, kto nie zdaje sobie z tego sprawy, jest prawdopodobnie kupiony przez system.

TRANSKRYPCJA VIDEO (z napisami angielskimi) ZAMIESZCZONEGO na końcu postu:

«Więc teraz chcą przedstawić grafen jako super fajny. Że naprawdę dobrze jest go używać. Grafen jest toksyczny, posiada toksyczność i to również zostało zbadane i wykazane.

Co się dzieje z linią dysydentów (wobec szczepionek)? – Skąd bierze się ta wojna, w której króluje ego i nikt nie kwapi się odejść od swego “heroizmu”? – Osoba, która straciła miesiące lub lata pracując nad kwestią białka Spike powinna się z tym pogodzić. To znaczy, ja to zrobiłem. Muszę pozbyć się mojego ego, jeśli widzę, że ludzie stają się magnetyczni i że jest to kwestia, nad którą powinni zacząć pracować inżynierowie. Zmniejszam moje ego. Nie będę się już upierał przy obszarze genetyki. Jestem świadomy, że jest tu o wiele więcej rzeczy niż genetyka. Współpracujemy z inżynierami. Czy pan to rozumie? – Z inżynierami. Ponieważ mamy na tyle pokory, aby zdać sobie sprawę, że wiele wątków badań musi być rozwijanych równolegle. Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie ma tu (całkowitej) racji i nikt nie otrzyma Nagrody Nobla.

Tak więc, owe walki wśród dysydentów dają mi wiele do myślenia. Dlaczego musisz trzymać się kurczowo wirusa i wersji z białkiem Spike? – Dlaczego? – Dlaczego nie trzymamy się dowodów? – A mamy bardzo mocne dowody na to, że ludzie umierają od szczepionki. I że ludzie ulegają namagnesowaniu. Niektórzy ludzie. Nie wszyscy, ponieważ musimy wrócić do koncepcji placebo. (…)

Nie obchodzi mnie, czy to grafen, czy magnetyt (w szczepionce). Nie obchodzi mnie to. Wiem, że to nie powinno znajdować się w szczepionce. I to wszystko. Nie ma nic więcej do dyskutowania. Ponieważ jeśli istnieje składnik wewnątrz szczepionki, który generuje skutki, to istnieje też powód, dla którego on się tam znalazł.

Dr Natalia Prego mówi o “korzyściach i zastosowaniach grafenu”. Czy my wszyscy powariowaliśmy? – I że grafen “może być używany do wykrywania SARS-CoV-2”. Tak więc dr Natalia Prego reanimuje wirusa. Wzmacnia koncepcję zarażania przez białko Spike szczepionek i odrzuca rzeczywiste wykorzystanie grafenu w owych szczepionkach.

Nikt nam nie powiedział, że do szczepionek zamierzają dodać grafen, a ja – po 22 latach pracy jako lekarz i 17 latach pracy jako genetyk – nigdy w życiu nie słyszałem nic o magnetogenetyce ani o stosowaniu materiałów magnetycznych. Nigdy też nie czytałem nic na ten temat, ani nie spotkałem się z tego rodzaju opracowaniami, aż do tej chwili.

A teraz pojawiło się mnóstwo artykułów o rzekomo tak wielu (wcześniejszych) odkryciach i innych rzeczach. Wszystko to są informacje naukowe tworzone na bieżąco. Chińczycy cały czas siedzą i wypisują bzdury.

Nie było nigdy takiego historycznego szczytu w produkcji literatury naukowej, jak ten w roku 2020. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się to w historii nauki. Są ludzie, którzy siedzą i piszą non stop. I w ten sam sposób piszą dla nas te rzeczy obecnie i każą nam wierzyć, że zostały one napisane 5 lub 6 lat temu. Przychodzą i przynoszą wam ich referaty i udając niewiniątka, mówiąc wam: ‘Widzicie, że to było używane już wcześniej?’  – Nie, kolego. To nie było używane. To nie było używane wcześniej. Nikt mi o tym nie wspomniał. Nikt mi o tym nie mówił.

Nigdy wcześniej o tym nie czytałem. A ja jestem facetem, który ciągle czyta, bo nie mogę uprawiać mojej specjalności, jeśli nie jestem na bieżąco z nowościami pojawiającymi się w Internecie. To znaczy, my czytamy cały czas. To nie jest tak, że czytam tylko po to, żeby skończyć studia i nigdy potem nie czytam już nic innego. Nie. Minuta po minucie ludzie tacy jak ja czytają wszystko. Nigdy nie czytałem nic o materiałach magnetycznych używanych do wbudowania ich w gen lub do modulowania czegoś. Nigdy wcześniej nic o tym nie słyszałem. Nie, nie… Dowiedziałem się o tym teraz. Teraz to wiem.

Więc uważaj na to, co niektórzy ludzie mówią. Dlaczego? – Ponieważ konflikt wśród dysydentów (wobec szczepionek) powoduje, że przegrywamy wszyscy jako całość. Bo w końcu możemy wszyscy skończyć w “piekle”. Obecnie, zaczynam podejrzewać, że niektórzy są sprzedani (systemowi)».

VIDEO (Napisy angielskie): Dr. Luis Marcelo Martínez wypowiada się na temat grafenu oraz sfałszowanej literatury naukowej

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/11/dr-luis-marcelo-martinez-mowi-o-toksycznosci-grafenu-oraz-o-sfalszowanej-literaturze-naukowej/

VIDEO: Dr. Luis Marcelo Martínez: «Białko Spike to nic innego jak grafen w twoim ciele, który oddziałuje na twój organizm»

VIDEO: Dr. Luis Marcelo Martínez: «Białko Spike to nic innego jak grafen w twoim ciele, który oddziałuje na twój organizm»

https://www.orwell.city/2021/07/the-spike-protein-is-graphene-oxide.html

TRANSKRYPCJA VIDEO (z napisami angielskimi) ZAMIESZCZONEGO na końcu postu:

W niedzielę, 27 czerwca 2021, argentyński genetyk dr Luis Marcelo Martinez udzielił wywiadu Pedro Moreno z programu Integrantes.

W trakcie wywiadu, dr Martinez wyjaśnia, że “pandemia” powinna być traktowana z inżynieryjnego punktu widzenia, a nie tylko z punktu widzenia zdrowia, skoro odkryto, że szczepionki zawierają tlenek grafenu; należy również zaangażować ekspertów w dziedzinie elektromagnetyzmu, aby zrozumieć, jak radzić sobie z tym, czego dziś doświadczamy.

Orwell City wybrało cztery punkty, które są istotne i bezpośrednio związane z odkryciami dokonanymi przez La Quinta Columna i które są bardzo interesujące zarówno dla społeczności naukowej, jak i dla ogółu społeczeństwa.

Dr. Luis Marcelo Martínez: Co oni inokulują? – Dlaczego ten materiał ma aktywność elektromagnetyczną? – Dlaczego niektóre zaszczepione osoby emitują pola elektromagnetyczne? – Dlaczego u osób zaszczepionych obserwuje się zniekształcenia i różnice napięcia w głowie? – To zostało udowodnione, panowie.

Czy wiecie, co dzieje się z mózgiem, gdy podamy mu różnicę napięć? – Neurony doświadczają stanu apoptozy, tj. neurony popełniają samobójstwo. Czy rozumiecie, co mówię? – To jest naprawdę porąbane, o czym opowiadam. Ale to wszystko nie jest już więcej teorią spiskową, to jest rzeczywistość, a mówię to w ten sposób, bo mamy już w rękach dokumentację.

Wracam do sprawy tej urugwajskiej pacjentki. Ten materiał pobrany z jej ramion jest w tej chwili analizowany. Jej syn i jej mąż nabyli magnetyzm bez szczepienia. I na tym nie koniec. To samo zjawisko obserwuje się w niezliczonych maskach fabrycznych. W takiej sytuacji wszyscy powinniśmy zażądać natychmiastowego wyjaśnienia tego, co widzimy, nieprawdaż?

Odegraliśmy już naszą rolę jako naukowcy, komunikatorzy, jak kto woli, jako intelektualiści. Rozegraliśmy nasze małe wyścigi, aby zobaczyć, kto wie więcej od drugiego. I to już koniec. Ten moment się skończył.

Nie jesteśmy tutaj już więcej dla teoretyczno-intelektualnych spekulacji; teraz powinniśmy stać się obywatelami, którzy domagają się wyjaśnień, domagają się całkowitego zaprzestania tego (co się odbywa) i żądają natychmiastowej sprawiedliwości. Ponieważ to, co jest obserwowane jest niewyobrażalne. A więc kwestia magnetyzmu i czarnego proszku, który został wydobyty z ciała tej kobiety i który analizujemy, plus to, co wiadomo o tym, co znajduje się wewnątrz tych szczepionek – nie możemy tego zaakceptować, panowie. Nie możemy przymykać na to oczu.

Pedro Moreno: Czy byli w stanie przeanalizować?

Dr. Luis Marcelo Martínez: Tak, zrozumiałem, że byli. Szczepionki można było przeanalizować. Ricardo Delgado wraz z dr José Luisem Sevillano i hiszpańskimi profesorami przeprowadzili analizę fizykochemiczną owych składników. Nie jestem tu po to, by ogłosić wyniki ich analiz. Oni to zrobią w odpowiednim czasie, kiedy podejmą wszystkie niezbędne środki ostrożności.

Mogę jednak powiedzieć, że to, co zaobserwowano, jest niewyobrażalne. Nie powinniśmy pozwolić, aby ci ludzie (producenci “szczepionek”) mówili nam, że to jest naturalne, że po szczepieniu można stać się magnetycznym. Nie pozwólmy, aby ci ludzie mówili nam: -“Elementy magnetyczne umieszczamy, aby ulepszyć szczepionkę…”. Nie. NIE. A te materiały, które oni inokulują, z pewnością, z fizycznego i chemicznego punktu widzenia wchodzą w reakcję z mikrofalami skalarnymi. Oni, ku niewiedzy światowej społeczności naukowej, eksperymentują z neuromodulacją zwierząt pomocą elektromagnetyzmu. Badania w tej dziedzinie są dostępne.

Pamiętajmy, że prezydent Chile stwierdził, że nawet myśli zostaną zaszczepione w ludziach; a potem mamy brytyjskiego premiera, który powiedział to samo. Nie wygłaszam tu moich osobistych opinii. Ja tu krzyczę ale nie wyrażam mojej opinii. Informuję o tym, co zostało zweryfikowane i poświadczone; za każdym razem, gdy zabierałem głos, robiłem to w tych kategoriach, dysponując wszystkimi dostępnymi mi dowodami. Nigdy nie wypowiadałem osobistych opinii. W obecnej sytuacji dokumenty są wyłożone na stół, proszę państwa. W stosunku do nas wszystkich. To jest bardzo poważna sytuacja, bardzo poważna.

Pedro Moreno: Ricardo (Delgado) mówi w swoich video, że szczepionki zawierają grafen…

Dr. Luis Marcelo Martínez: Jak na razie możemy powiedzieć tyle, ile zostało to zakomunikowane, ponieważ musimy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo osób, które przeprowadzały eksperymenty i scenariusz, w którym zostały one wykonane. Użyto mikroskopów elektronowych, mikroskopów optycznych, przeprowadzono badania spektroskopowe, badania absorbancji. I dzięki temu wszystkiemu są oni w stanie stwierdzić, że to, co zaobserwowano, to grafen.

Pytam więc lekarzy z kręgów medycyny: Czy uważacie, że konieczne jest wstrzykiwanie ludziom grafenu, aby uodpornić ich na koronawirusa? Pytałem o to w kontaktach prywatnych, ale teraz pytam publicznie – zachęcam środowisko medyczne do myślenia.

Impulsem dla mnie w tej chwili jest to, że jestem świadkiem rzeczy niewyobrażalnej i jako pracownik służby zdrowia jestem zdesperowany, jestem zdesperowany i krzyczę; ale nade wszystko powtarzam: jestem tu i teraz jako pracownik służby zdrowia i jako wolny obywatel domagający się wyjaśnień od wszystkich odpowiedzialnych za ten ludobójczy plan; od rządu krajowego po Światową Organizację Zdrowia i wszystkie sądy powszechne na świecie. (…)

Dr Luis Marcelo Martínez: (Obecnie) współpracuję z inżynierami wojskowymi.

Pedro Moreno: Co to znaczy, Luis Marcelo?

Dr. Luis Marcelo Martínez: Istnieje grupa robocza, w której zbieramy wszystkie dane na temat zjawisk magnetycznych (w odniesieniu do “szczepionek”) i faktycznie, jeden z jej członków jest byłym wojskowym – inżynierem od spraw elektromagnetyzmu itp., ponieważ ja nie znam tej dziedziny, w którą wszedłem. Natrafiam na coś (nowego) i musiałem zacząć uczyć się od nowa. Tu nie chodzi o genetykę. Oni nas oszukali; sprawili, że straciliśmy czas.

Sprawili, że straciliśmy czas i była to część (ich) planu, ponieważ wiedzieli, że pojawi się dysydencja; że zaatakuje ludzkie ego i że zaczniemy walczyć między sobą, aby pokazać, kto ma rację odnośnie tego, co się dzieje.

Wszystko to doskonale wiedzieli, dlatego tak to ustawiono i dlatego bez końca dawali nam fałszywe wskazówki co do tego, czy wirus został wyizolowany, czy też nie, czy to białko spike powoduje uszkodzenia, czy nie.

Co to w ogóle jest białko spike? – To nic innego jak grafen, który znajduje się w twoim ciele i stymuluje cię. Grafen generuje ogólnoustrojowy stan zapalny z burzą cytokinową, zakrzepami i zajęciem płuc.

Co to wszystko jest? – Cóż, to jest obraz, który te dranie nazwały C-O-V-I-D, bo już nawet nie chcę tego wypowiadać tej nazwy. Spróbujmy przestać używać tej nazwy. Pozbawmy to tożsamości. (…)

Dr. Luis Marcelo Martínez: Postawiłeś mi niezwykle istotne pytanie, które chcemy tu zadać i które brzmi: dlaczego oni to wstrzykują to ludziom? – Jaki jest ich plan?

My, oczywiście, mamy hipotezy i mamy też wiedzę. Wiemy, że 5G, w swojej szerokości pasma może stymulować grafen. Może go stymulować. A kiedy grafen jest stymulowany, może również generować stan zapalny. Tak więc, osoby zaszczepione szczepionkami przeciwko grypie w sezonie 19/20 również prezentowały i prezentują efekt magnetyczny, a zjawisko to obserwuje się również u dzieci po szczepionkach kalendarzowych.

Więc jak rozpoczął się problem Covid? – Gdzie zostały uruchomione pierwsze anteny 5G?

W tym miejscu zacytuję też dr José Luisa Sevillano: – W jaki sposób COVID może posiadać tzw. border effect?

To znaczy: przechodząc z jednego kraju do drugiego nie ma przypadków (zachorowań). Na przykład w Afryce. Jak to możliwe? – Jak może istnieć efekt graniczny? – Czy wy to rozumiecie? – Efekt graniczny oznacza, że istnieją czynniki, które w jednym kraju wywołują chorobę, a w innym nie.

A zakładając, że jest to wirus, to jak długo może trwać stan zagrożenia zdrowia spowodowany czynnikiem biologicznym? Jak długo zamierzamy walczyć z tym samym wirusem? – Na zawsze? – Gdzie są specjaliści od chorób zakaźnych? – Gdzie są specjaliści od chorób zakaźnych?

Dr. Luis Marcelo Martínez: Przeprowadzono autopsje. To wszystko, co się odbywa jest tak dobrze połączone ze sobą, że jeśli otworzysz ciało, tj. jeśli lekarz medycyny sądowej otworzy ciało, to nie znajdzie grafenu gołym okiem.

Jakich technik może użyć lekarz medycyny sądowej, aby odzyskać ślady grafenu w tkankach, na poziomie tkanek? – Sądzę, że trzeba byłoby wykonać nacięcia mózgu, ponieważ w głowie i na szyi szczepionych występuje aktywność (magnetyczna). Następnie trzeba by pobrać wycinki tkanek centralnego układu nerwowego i użyć specyficznych techniki, aby móc wychwycić grafen. Ale namówcie jakiegoś lekarza medycyny sądowej, żeby to zrobił. Widzicie, nie ma na to sposobu. Nie znamy kwestii, nie uczono nas tych rzeczy.

Stoimy w obliczu rzeczy, których my lekarze nie znamy, Pedro, rozumiesz? – Więc nikt nie jest w stanie dowiedzieć się tego podczas autopsji. Nikt nie przyjdzie i nie powie ci: «Spójrz, oto grafen, który znalazłem podczas autopsji!». Nie stanie się tak! – Powie ci, że autopsja wykazała nacieki w tkankach. (…) To, co pokazuje wycinek histologiczny, to nacieki, pokazuje, że tkanki mają nacieki zapalne. Kropka. Nie ma żadnego RNA.

Chcę przez to powiedzieć, że wiele się o tym wszystkim mówi, ale większość z nas jest zupełnie nieświadoma tego, przed czym stoi oraz jakich technik i jakich procedur należałoby użyć.

Powtarzam: to jest domena inżynierów, nie nas (lekarzy). Ja, jako lekarz nie mam zielonego pojęcia, jak wyekstrahować grafen z ciała człowieka. Nie wiem, ponieważ nawet tego nie wiem, co to jest grafen.

Pedro Moreno: Czy ma Pan na myśli to, że gdyby dana osoba zażądała autopsji, to owa autopsja nie będzie w żaden sposób przydatna do ustalenia powodu powstania skrzeplin?

Dr. Luis Marcelo Martínez: Nie będzie. Niczego się nie znajduje (podczas autopsji). Co najwyżej widać skrzepliny. Szczepionka, która powoduje najwięcej zakrzepów w ośrodkowym układzie nerwowym to ta wyprodukowana przez AstraZeneca, ale (lekarze przeprowadzający autopsję) nie są w stanie stwierdzić niczego innego.

VIDEO (Napisy angielskie) – Dr. Luis Marcelo Martínez: “Białko Spike to nic innego jak grafen w twoim ciele, który oddziałuje na twój organizm”

VIDEO (Napisy angielskie) – Dr. José Luis Sevillano opowiada o tym, jak uświadomił sobie związek między 5G a kolejnymi falami COVIDa.

Trzeba wydrzeć świat z łap obłąkanych “skunksów” z Wellcome Leap: Przeczytajcie nad czym pracują!

 

Tekst jest bardzo długi; pomimo to, «Uczta Baltazara» radzi przeczytać go bardzo uważnie – nawet 2 razy – jak również zaglądnąć do odnośników.

“Skok” do przodu w kierunku zagłady ludzkości

Najbogatsza na świecie fundacja badań medycznych, tj. Wellcome Trust, połączyła siły z parą byłych dyrektorów DARPA, którzy w Dolinie Krzemowej zbudowali tzw. “laboratoria skunksowe”, mające na celu zapoczątkowanie ery koszmarnej inwigilacji, obejmującej także niemowlęta w wieku zaledwie trzech miesięcy. Ale ich agenda będzie realizowana jedynie wtedy, gdy (my, jako społeczeństwo) na to pozwolimy.

https://www.collinsdictionary.com/dictionary/english/skunk-works

Whitney Webb           25 czerwiec 2021

Brytyjska organizacja non-profit – zaangażowana w globalną korupcję w czasie kryzysu COVID-19 – jak również mająca historyczne oraz aktualne powiązania z brytyjskim ruchem eugenicznym, powołała do życia w zeszłym roku (cywilny) odpowiednik DARPA ukierunkowany na globalną ochronę zdrowia. Posunięcie to pozostało w dużej mierze niezauważone tak przez media głównego nurtu, jak i media niezależne.

https://en.wikipedia.org/wiki/DARPA

Wellcome Trust (który prawdopodobnie był drugim po Billu Gatesie czynnikiem – jeśli chodzi o zdolność wpływania na rozwój kryzysu COVID-19 i kampanii szczepień), uruchomił w zeszłym roku swój własny globalny odpowiednik tajnej agencji badawczej Pentagonu (DARPA) – oficjalnie w celu podjęcia walki z “najbardziej palącymi wyzwaniami zdrowotnymi naszych czasów”. (Jest nią Wellcome Leap.) Choć powołano ją do życia w roku 2018, ta konkretna inicjatywa agencji Wellcome Trust została wyodrębniona z Trustu w maju ubiegłego roku ze wstępnym finansowaniem w wysokości 300 milionów dolarów. Szybko przyciągnęła dwóch byłych kierowników DARPA, którzy wcześniej pracowali na kierowniczych stanowiskach w Dolinie Krzemowej, aby zajęli się zarządzaniem planowaniem jej pracy i zarządzeniem nią.

https://www.fiercebiotech.com/biotech/wellcome-leap-nabs-300m-ex-darpa-illumina-execs-to-battle-global-health-problems

Owa zajmująca się globalnym zdrowiem DARPA, znana pod nazwą Wellcome Leap, dąży do osiągnięcia “przełomowych rozwiązań naukowych i technologicznych” do roku 2030 lub wcześniej, skupiając się na “złożonych globalnych wyzwaniach zdrowotnych”. Wellcome Trust otwarcie informuje o tym, w jaki sposób Wellcome Leap zastosuje podejścia Doliny Krzemowej oraz firm typu venture capital do sektora zdrowia i nauk przyrodniczych. Nic dziwnego, że ich trzy obecne programy są nastawione na rozwój niewiarygodnie inwazyjnych, skoncentrowanych na technologii, a w niektórych przypadkach jawnie transhumanistycznych, technologii medycznych, w tym program skupiony wyłącznie na wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI), czujników mobilnych i technologii mapowania mózgu dzieci w wieku trzech lat i poniżej.

https://wellcome.org/what-we-do/our-work/wellcome-leap#more-information-6573

Niezależne dochodzenie prowadzone przez Unlimited Hangout bada nie tylko cztery aktualne programy Wellcome Leap, ale także ludzi, którzy za nimi stoją. Wyłania się z tego obraz niesamowicie złowrogiego projektu, który stanowi nie tylko wielkie zagrożenie dla obecnego społeczeństwa, ale także dla przyszłości samej ludzkości. W kolejnym dochodzeniu, Unlimited Hangout przeanalizuje historię Wellcome Trust wraz z jego rolą w niedawnych oraz bieżących wydarzeniach.

Kierownictwo Leap: Łączenie człowieka i maszyny na potrzeby wojska i Doliny Krzemowej

Ambicje projektu Wellcome Leap zostały jasno przedstawione przez kobietę wybraną do kierowania nim, czyli byłą dyrektor agencji DARPA działającej przy Pentagonie – Reginę Dugan. Dugan rozpoczęła swoją karierę w DARPA w roku 1996; w 1999 roku kierowała grupą zadaniową ds. walki z terroryzmem, a rok później odeszła z DARPA.

https://en.wikipedia.org/wiki/Regina_E._Dugan

Po odejściu z DARPA, Dugan współzałożyła własną firmę venture capital – Dugan Ventures, a następnie, w latach 2001-2003, została specjalnym doradcą wiceszefa sztabu armii amerykańskiej, co zbiegło się w czasie z inwazją USA na Afganistan i Irak. W roku 2005 stworzyła firmę RedXDefense, zajmującą się technologiami obronnymi, która realizuje kontrakty dla wojska, a w szczególności dla DARPA.

W roku 2009, za administracji Obamy, Dugan została mianowana dyrektorem DARPA przez Sekretarza Obrony Roberta Gatesa. Wiele uwagi poświęcono temu, że została pierwszą kobietą na stanowisku dyrektora agencji, ale w agencji najlepiej zapamiętano ją za jej koncepcję innowacji opartą na tak zwanych “siłach specjalnych”. W czasie swojej kadencji stworzyła nieistniejące już Biuro Technologii Konwergencji Transformacyjnej DARPA, które skupiało się na sieciach społecznościowych, biologii syntetycznej oraz inteligencji maszyn.

https://web.archive.org/web/20101113180054/http://www.darpa.mil:80/tcto/

Wiele z tematów, którymi wcześniej zajmowało się to biuro, jest obecnie nadzorowanych przez Biuro Technologii Biologicznych DARPA, które zostało utworzone w roku 2014 i które koncentruje się na wszystkim “od programowalnych mikrobów po symbiozę człowiek-maszyna”. Biuro Technologii Biologicznych, podobnie jak Wellcome Leap, realizuje mieszankę programów biotechnologicznych “skoncentrowanych na zdrowiu” oraz przedsięwzięcia transhumanistyczne.

https://web.archive.org/web/20170430170102/http://www.darpa.mil/about-us/offices/adaptive-execution-office

Tuż przed opuszczeniem najwyższego stanowiska w DARPA, Dugan zapaliła zielone światło dla pierwszych inwestycji agencji w technologię szczepionek mRNA, co wkrótce potem doprowadziło do inwestycji DARPA w firmy Pfizer i Moderna. Dan Wattendorf, naukowiec DARPA, który lobbował u Dugan, aby ta poparła program, pracuje obecnie jako dyrektor ds. innowacyjnych rozwiązań technologicznych w Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

https://finance.yahoo.com/video/darpa-seeded-ground-rapid-covid-214655580.html

https://www.fool.com/investing/general/2013/12/05/darpa-hires-pfizer-to-perform-groundbreaking-vacci.aspx

https://investors.modernatx.com/news-releases/news-release-details/darpa-awards-moderna-therapeutics-grant-25-million-develop?source=techstories.org

https://www.gatesfoundation.org/about/leadership/dan-wattendorf

Podczas gdy wysiłki Dugan w DARPA są mile wspominane przez osoby zajmujące się bezpieczeństwem narodowym, a także przez osoby z Doliny Krzemowej, Dugan była badana pod kątem konfliktu interesów w czasie, gdy zajmowała stanowisko dyrektora DARPA, ponieważ jej firma RedXDefense otrzymała za jej kadencji milionowe kontrakty od Departamentu Obrony. Mimo że wycofała się z pełnienia jakiejkolwiek formalnej roli w firmie podczas kierowania DARPA, nadal posiadała w niej znaczne udziały finansowe, a dochodzenie wojskowe wykazało później, że w znacznym stopniu naruszyła zasady etyki.

https://news.yahoo.com/google-regina-dugan-violated-ethics-rules-while-heading-221626114.html

Zamiast zostać w jakikolwiek sposób pociągnięta do odpowiedzialności, Dugan została wysokim kierownikiem w Google, gdzie została zatrudniona do zarządzania Google Advanced Technology and Products Group (ATAP), strukturą która została wydzielona z Motorola Mobility po przejęciu tejże firmy przez Google w roku 2012. ATAP Google’a był wzorowany na DARPA i oprócz Dugan zatrudniał innych byłych urzędników DARPA.

https://atap.google.com/

W Google, Dugan nadzorowała kilka projektów, w tym to, co jest obecnie podstawą działalności Google w zakresie “rozszerzonej rzeczywistości”, znane wtedy jako Projekt Tango, a także “inteligentną” odzież, w której czujniki multitouch zostały wplecione w tekstylia. Inny projekt, którym kierowała Dugan, dotyczył wykorzystania “tatuażu cyfrowego” do odblokowywania smartfonów.

https://www.forbes.com/sites/rahilbhagat/2016/06/20/just-what-is-googles-project-tango/?sh=419bb65f3baf

https://www.forbes.com/sites/rachelarthur/2015/06/16/google-and-levis-want-to-put-computers-in-your-clothing/?sh=6ca17a13230d

https://news.yahoo.com/ink-digital-tattoo-unlocks-moto-x-150359316.html

Najwięcej kontrowersji może budzić fakt, że Dugan stoi również za stworzeniem tzw. “cyfrowej pigułki uwierzytelniającej”. Według Dugan, po połknięciu pigułki “całe twoje ciało staje się twoim tokenem uwierzytelniającym”. Dugan określiła pigułkę i wiele innych swoich działań w Google jako pracę nad naprawą “mechanicznego niedopasowania między ludźmi a elektroniką” – poprzez produkcję technologii, która w różnym stopniu łączy ludzkie ciało z maszynami.

VIDEO: http://allthingsd.com/20130603/passwords-on-your-skin-and-in-your-stomach-inside-googles-wild-motorola-research-projects-video/

Pełniąc tę funkcję w Google, Dugan przewodniczyła panelowi “Game-Changers in Technology” podczas Clinton Global Initiative w roku 2013 oraz uczestniczyła w spotkaniu grupy Bilderberg w roku 2015, gdzie AI była głównym tematem dyskusji.

https://web.archive.org/web/20151117050611/http://www.bilderbergmeetings.org/participants.html

W roku 2016 Dugan opuściła Google na rzecz Facebooka, gdzie została wybrana na pierwszego szefa własnej agencji badawczej Facebooka, będącej odpowiednikiem DARPA, znanej wówczas jako Building 8. Powiązania DARPA z początkami Facebooka zostały omówione w niedawnym raporcie Unlimited Hangout.

więcej u źródła: https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/13/trzeba-wydrzec-swiat-z-lap-oblakanych-skunksow-z-wellcome-leap-przeczytajcie-nad-czym-pracuja/

VIDEO: Również testy przeprowadzone przy użyciu metody fluorescencji UV dowodzą, że w tzw. “szczepionkach” znajduje się tlenek grafenu

Zaczynamy od apelu do niedawno powstałego Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców:

Wielu z Was ma dostęp do dobrze wyposażonych laboratoriów; postarajcie się zdobyć fiolki “szczepionek”; dokonajcie analiz ich zawartości, podobnych do przedstawionych na blogu; stańcie w sposób czynny u boku ludzi walczących przeciwko potwornemu złu, które dziś wyciąga swe szpony po całą ludzkość!

……………………………………………………..

«La Quinta Columna» dzieli się wynikami testów wykonanych przy użyciu metody fluorescencji UV, które potwierdzają tezę, że analizowane fiolki ze “szczepionkami” zawierają tlenek grafenu

https://www.orwell.city/2021/07/UV-fluorescence-test.html

W programie nr 77, «La Quinta Columna» podzieliła się wynikami analizy fluorescencji UV przeprowadzonej na fiolce ze “szczepionką” firmy Pfizer.

Diagram został sporządzony przez prof. dr Pablo Camprę, który nadzorował analizę fiolki przy użyciu różnych technik (m.in. mikroskopu optycznego oraz elektronowego, spektroskopii).

Zgodnie z wynikami analizy fluorescencji UV, wartość szczytowa osiągnięta przez nanomateriał obecny w fiolce idealnie odpowiada wartości szczytowej tlenku grafenu (340 nm).

TRANSKRYPCJA VIDEO (z napisami angielskimi) ZAMIESZCZONEGO na końcu postu:

Dr José Luis Sevillano: Ponieważ, jak stwierdziłem wcześniej, ci ludzie są bardzo, bardzo, ale to bardzo źli i bardzo dobrze organizują się, aby nas skrzywdzić, więc kiedy coś robią, to decydują się na to, ponieważ wszystko mają bardzo dobrze przemyślane. Zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, co zamierzają, ponieważ ich plan ma kilka poziomów.

Pierwszym poziomem tego wszystkiego jest broń magnetyczna i fakt, że szczepią was bez potrzeby. To jest pierwszy etap.

Na drugim widzimy, że istnieje toksyczność, o której wam nie powiedzieli, i że zabija ona ludzi. To jest drugi stopień.

Trzecim jest neurokontrola. Jak do tego doszliśmy? Cóż, poprzez szukanie jej; wystarczy przypomnieć sobie słowa Elona Muska.

A odnośnie czwartego poziomu, nie jesteśmy nawet w stanie sobie wyobrazić, co ci ludzie zamierzają osiągnąć przy pomocy owej neurokontroli.

Co do zawartości szczepionek, ponieważ nie wszystko, co wchodzi w skład tych “szczepionek” zostało do tej pory omówione.

Jeśli fakt obecności w nich grafenu przyprawia was o ciarki, to nie wyobrażacie sobie, jak będziecie się czuć, gdy zaczniemy wam mówić o tym, co od czasu do czasu widać pod mikroskopie optycznym. I że nie jest to widoczne wyłącznie w jednej fiolce, ale w wielu fiolkach.

Oni prowadzą przeciwko nam wojnę, a głównym celem tych ludzi jest zdrowy rozsądek. Oni, za pomocą wszystkich ich poczynań, chcą nas wciągnąć w szaleństwo, dlatego powinniśmy być stanowczy i nie akceptować niczego, co nie jest zdroworozsądkowe. (…)

Ricardo Delgado: Zamierzam zaprezentować wynik nowego testu uzupełniającego, który przysłał nam nasz przyjaciel Campra. Ale zanim zobaczymy wyniki testu, zanim zobaczymy ten test, obejrzyjmy wideo. Aby odświeżyć sobie ten wątek.

Cóż, jest to trzeci przypadek, że w miejscu zaszczepienia widzimy fotoluminescencję u osoby poddanej działaniu promieniowania ultrafioletowego pochodzącego od znanych latarek. Oświetlając obszar (ciała) można zauważyć, że wewnątrz znajduje się materiał fotoluminescencyjny.

Również tlenek grafenu posiada tę właściwość. Tak więc, wyniki widma, a to również zostało przeanalizowane we Włoszech, były takie właśnie. Szczególnie w szczycie promieniowania ultrafioletowego. Pokażę wam to. Nie jest to całkowicie rozstrzygający dowód, ale jest to coś, co nie odrzuca obecności grafenu. Widzicie to na ekranie? Zrobię zbliżenie.

Ricardo Delgado: Fiolka oznaczona jest kolorem niebieskim i daje wartość szczytową tuż przy długości 340 nm, a 340 nm to szczyt promieniowania ultrafioletowego, nie? Porównywano tu różne rzeczy: surowicę, surowicę z dodatkiem grafitu, fiolkę (która – jest na niebiesko – z zawartością produktu Pfizer).

Szczyt przy wartości 340 nm, po wystawieniu na oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego. Zatem wskazywałoby to również na to, że w fiolce znajduje się zawartość fotoluminescencyjna o takich samych właściwościach jak tlenek grafenu. Nie jest to dowód rozstrzygający, ale istnieje i dodaje się do tych, które zdobyliśmy już wcześniej… Czy tak, José Luis?

Dr José Luis Sevillano: To nie wyklucza grafenu, to dowód, który może nie jest rozstrzygający, ale nie jest wykluczający. Badania trwają i na razie nie znaleziono żadnych dowodów, które obalałyby teorię obecności grafenu (w “szczepionce”). Wciąż szukamy. (…)

Dr José Luis Sevillano: Nikt się na to nie odważy, oczywiście. Musimy to robić tutaj, tak jak potrafimy. Ludzie w innych krajach też to robią, ale my wciąż mamy tę przewagę, że pod mikroskopem optycznym widać tkaniny (grafenu) oraz (jego) fałdy; widać strukturę grafenu, i każdy, kto ma mikroskop optyczny, może to zobaczyć. Można też zobaczyć małe rzeczy, które się tam poruszają, ciągnąc te tkaniny. Widzisz bardzo interesujące rzeczy, które są żywe, a których też nie powinno tam być.

Ricardo Delgado: Zauważ, że te poruszające się rzeczy mogą być mikroorganizmami lub może to być również nanotechnologia. Nie wiemy jeszcze, co to jest, ale szukamy sposobu, aby to ustalić.

Dr José Luis Sevillano: W tej chwili mamy wystarczająco dużo pracy do wykonania z grafenem. Wystarczy spojrzeć na bałagan, jaki zrobiono z grafenem, by wpędzić nas w kolejne kłopoty. Najpierw musimy mieć pewność co do grafenu, a potem zabierzemy się za inne rzeczy, które również nie powinny znaleźć się w fiolce. Szczepionka nie powinna zawierać niczego żywego ani żadnych innych nieczystości w jej cieczy, takich jak te, które można zobaczyć pod mikroskopem optycznym.

Więc zróbcie to samo, gdziekolwiek nas usłyszycie. Naśladujcie nas i publikujcie informacje, nawet anonimowo, jak zrobili to ludzie z ich magnetycznymi ramionami. Nikt nie zna imienia i nazwiska tych ludzi, ale w swoich filmikach przekazują swoje przesłanie i pokazują swoje ramiona.

Róbcie co możecie, bo ci ludzie idą po nas. Przyjdą po nas wszystkich. Czy wy tego nie rozumiecie, do cholery! – Czy myślicie, że łatwo was będzie uratować przed tymi ludźmi? – Nie!

Zrozumcie, że oni chcą nas wszystkich wymazać. Wróg ma cel, jakikolwiek by on nie był, i niektórzy z was padną prędzej czy później, ale wrogowi chodzi o kontrolę. A neurokontrola przy użyciu tego rodzaju materiału oznacza śmierć: neurodegenerację i śmierć po pewnym czasie.

Czy myśleliście, że zostaniecie uratowani, ponieważ szczepionka nie miała na was (natychmiastowego) negatywnego wpływu i ponieważ dzisiaj czujecie się dobrze? – Prędzej czy później i ty zostaniesz podłączony do A.I. (sztucznej inteligencji) znajdującej się ponad twoją głową i twoje życie straci wszelką wartość.

Jeśli teraz nie pomożemy sobie nawzajem, tak byśmy byli w stanie powstrzymać tych ludzi – póki jesteśmy silni – i jeśli pozwolimy, aby upłynął czas, to ci ludzie staną się silniejsi, ponieważ widzą, że my nic nie robimy; i jeśli ujrzą, że stajemy się coraz to bardziej stchórzliwi, to tak jakbyśmy się im poddali.

VIDEO (Napisy angielskie) – La Quinta Columna: Wyniki testu fluorescencji UV

Podziel się!

    © Czesław Białczyński