1. Neon24: dr Nowopolski – Ludobójstwo w aksamitnych rękawiczkach; mistyfikacja covida; 2. Bibuła: Przedstawiciel Moderny przyznaje, że WSZYSCY szczepieni są częścią wielkiego eksperymentu medycznego; 3. Hanna Kazahari: Burza czy oczekiwany sztorm?; 4. Protest „Ratujmy Nasze Dzieci” – Warszawa 12.07.2021

Ludobójstwo w aksamitnych rękawiczkach; mistyfikacja covida

1. Ludobójstwo w aksamitnych rękawiczkach; mistyfikacja covida

W poniższych przykładach pozostawiam oryginalną narrację, by lepiej uzmysłowić czytelnikowi filozofię propagandową stojącą za tą największą w historii świata zbrodnią ludobójstwa. Tak, tak, największą, bo ona dopiero się zaczyna!

Pomimo, że wszystkie kraje świata wdrażają identyczny scenariusz „walki z covidem”, to władcy poszczególnych państw stosują zróżnicowaną propagandową narracje, oraz elementy fizycznego terroru dostosowane do lokalnych warunków.
Dla przykładu, Irlandia, małe wyspiarskie państewko, została całkowicie odizolowana od reszty świata, włączając to UE, której jest członkiem.  Obywatele mogą się poruszać tylko w promieniu 5 km, a komunikacja z zagranicą została ograniczona jedynie do krytycznych przypadków. W kraju zamknięta jest nawet instytucja anglosaskiej cywilizacji, jaką mienią się być „public bars” (pubs).
Absolutny terror wprowadziła też Tajlandia, choć według oficjalnych danych przez półtora roku trwania „plandemii” zmarło w tym kraju, o całkowitej populacji 70 milionów, 2 791 osób na mitycznego covida; co wynosi 0,04 promila!
W poniższych przykładach pozostawiam oryginalną narrację, by lepiej uzmysłowić czytelnikowi filozofię propagandową stojącą za tą największą w historii świata zbrodnią ludobójstwa. Tak, tak, największą, bo ona dopiero się zaczyna!
Tajlandia
Stolica Tajlandii, Bangkok, została objęta najostrzejszymi restrykcjami związanymi z koronawirusem od ponad roku. Wśród infekcji u w pełni zaszczepionych pracowników medycznych Tajlandia będzie mieszać dawki AstraZeneca i Sinovac.
W poniedziałek stolica i większy region Bangkoku zostały wepchnięte w najsurowsze środki blokujące od ponad roku, z całkowitym zamknięciem nieistotnych usług wraz z godziną policyjną dla podróży i biznesu.
Środki blokujące weszły w życie po ogłoszeniu w piątek, a ludności Bangkoku nakazano pracować zdalnie i pozostać w domu. Restauracje zostały zmuszone do zamykania drzwi dla klientów jedzących na miejscu, a jedynie niezbędne sklepy medyczne i spożywcze mogą być otwierane, ponieważ wszystkie inne usługi detaliczne i kosmetyczne zostały tymczasowo zamknięte.
W ramach ograniczeń związanych z koronawirusem obywatele Bangkoku i pięciu otaczających go przedmieść zostali objęci ścisłą godziną policyjną od 21:00 do 4 rano i nie wolno im opuszczać swoich domów, chyba że w nagłych wypadkach lub po uzyskaniu pozwolenia od władz. Aby zapewnić przestrzeganie tych zasad, utworzono 145 punktów kontrolnych, które monitorują podróże do i ze stolicy, a także godziny policyjne w transporcie publicznym od późnego wieczora do wczesnych godzin porannych (od 21:00 do 3:00).
Surowe środki są następstwem gwałtownego wzrostu zachorowań na koronawirusa w Tajlandii, przy czym w południowo-wschodniej Azji odnotowuje się prawie 10 000 przypadków dziennie – to najwyższa liczba od wybuchu pandemii. Liczba śmiertelnych ofiar Covid również wzrosła do bezprecedensowego poziomu, a 10 lipca kraj pobił rekord największej liczby zgonów po tym, jak 91 osób straciło życie z powodu wirusa.
Wskaźnik szczepień w Tajlandii jest stosunkowo niski, a kraj ten opiera się głównie na darowiznach z innych krajów. W lutym Tajlandia była jedynym krajem Azji Południowo-Wschodniej, który nie przystąpił do programu COVAX, którego celem jest rozwiązanie globalnych nierówności w zakresie szczepionek, powołując się na niepewność co do czasu dostawy i wyższe koszty jako przyczyny wstrzymania udziału. Zamiast tego, pod koniec maja, Tajlandia zdecydowała się zaangażować w program wymiany szczepionek przeciw Covid. Obecnie tylko 4,7%. ludności Tajlandii jest w pełni zaszczepionych.
W celu zwiększenia ochrony przed szczepionkami Tajlandia zdecydowała się połączyć dawki AstraZeneca i Sinovac po tym, jak ponad 600 pracowników medycznych złapało koronawirusa, mimo że zostali w pełni zaszczepieni  chińską szczepionką.
Oprócz powolnego wprowadzania szczepień, Bangkok miał trudności z uzyskaniem odpowiednich testów dla swojej populacji, a tłumy ludzi stoją w kolejce przed świątynią przez noc, aby potwierdzić swój status wirusa na kilka dni przed zamknięciem w dniu 8 lipca. Aby odciążyć obiekty testowe w szpitale, Ministerstwo Zdrowia Publicznego umożliwiło szybkie testy antygenowe dostępne do zakupu w aptekach dla ogółu społeczeństwa.
Od wybuchu pandemii Tajlandia odnotowała ponad 345 000 przypadków i 2791 zgonów.
Francja
Prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił, że ci, którzy nie mają „przepustki COVID”, będą mieli zakaz uczestniczenia w podstawowych czynnościach życiowych, takich jak odwiedzanie centrów handlowych, restauracji i korzystanie z transportu publicznego.
W publicznym przemówieniu do narodu Macron wyjaśnił, że tylko ci, którzy przyjęli szczepionkę, mogą udowodnić, że niedawne wyzdrowienie z COVID lub negatywny wynik testu będą mogli wejść do miejsc, oprócz szpitali, barów, kawiarni i atrakcji turystycznych .
Aby zmusić więcej osób do przyjęcia szczepionki, testy COVID PCR na potrzeby paszportu zdrowia będą musiały być płatne, wcześniej były bezpłatne.
Spowoduje to, że większość ludzi będzie musiała nieustannie zdawać negatywne testy na COVID, aby wykonywać codzienne czynności życiowe, co zmusi ich do przyjęcia szczepionki.
Szczepienia staną się również obowiązkowe dla pracowników służby zdrowia i każdego, kto pracuje z osobami starszymi lub bezbronnymi, podczas gdy Macron stwierdził również: „W zależności od ewolucji sytuacji bez wątpienia będziemy musieli rozważyć obowiązkowe szczepionki dla wszystkich we Francji”.
Wszystkie te środki są wprowadzane pomimo faktu, że obecny poziom infekcji jest stosunkowo niski, a śmiertelność spadła do strumyka.
Spodziewaj się, że środki wprowadzane we Francji będą stopniowo powielane w całej Europie, ponieważ nieszczepieni stają się obywatelami drugiej kategorii, niezdolnymi do wykonywania podstawowych funkcji życiowych.
Po tym, jak Macron po raz pierwszy ogłosił działania mające na celu uniemożliwienie niezaszczepionym korzystania z transportu publicznego pod koniec ubiegłego roku, plan został wykolejony po ostrych protestach.
Można się zastanawiać, czy ponownie wybuchną niepokoje i czy może to doprowadzić do odrodzenia ruchu Żółtych Kamizelek.
Jeśli to nie jest znak bestii, powiedz nam, który jest? To jest to, jest tutaj, przestań na to czekać, bo już tu jest.
Australia
Niepokojące nagrania z Australii pokazują, że deputowany Nowej Południowej Walii ogłasza początek „Nowego Porządku Świata”, gdy rząd po raz kolejny blokuje kraj z powodu COVID.
Minister Zdrowia i Badań Medycznych Nowej Południowej Walii, Brad Hazzard, odrzucił obawy związane z blokadą jako „tak, jak jest”, twierdząc, że obywatele muszą „zaakceptować” ten paradygmat „Nowego Porządku Świata”.
„To światowa pandemia” – powiedział Hazzard w sobotę. „To wydarzenie, które zdarza się raz na 100 lat. Możesz więc oczekiwać, że od czasu do czasu będziemy mieć transmisję i tak właśnie jest”.
„Musimy zaakceptować, że to jest Nowy Porządek Świata”
W ramach modelu „Nowego Porządku Świata” na obywateli Australii nałożono następujące środki:
  • Spotkania na świeżym powietrzu ograniczone do 2 osób
  • Ćwiczenia dozwolone nie dalej niż 10 km od domu
  • Zakaz przeglądania sklepów
  • 1 osoba w gospodarstwie domowym może robić zakupy niezbędnych rzeczy
  • Pogrzeb ograniczony do 10 osób
Jeśli brzmi to nierozsądnie i autorytarnie, to dlatego, że tak jest.
W rzeczywistości Australia odnotowała swoją pierwszą śmierć COVID w 2021 r. W zeszłym tygodniu.
Tak więc umiera jedna osoba, a teraz ponad 25-milionowy kraj musi zostać na zawsze zamknięty.
Witamy w programie Wielkiego Resetu Nowego Porządku Świata.
Jak łatwo jest zainstalować dyktaturę… wszystko czego potrzebujesz to wirus boogeyman.

2. Bibuła: Przedstawiciel Moderny przyznaje, że WSZYSCY szczepieni są częścią wielkiego eksperymentu medycznego

Na internetowym kanale niezależnego dziennikarza Stew Peters wyemitowano 22 czerwca 2021 r., film, na którym zarejestrowana jest rozmowa telefoniczna młodej kobiety, która zadzwoniła do firmy Moderna, producenta „szczepionki przeciwko Covid-19”, chcąc zgłosić niepożądany skutek poszczepienny. U rozmówczyni po zaszczepieniu się preparatem tej firmy nagle rozwinął się zespół Guillaina-Barrégo, a lekarz-neurolog, u którego konsultowała się pacjentka uważa, że ​​jej stan jest bezpośrednim skutkiem wstrzyknięcia do organizmu „szczepionki przeciwko Covid-19”.

Podczas gdy neurolog złożył raport o zdarzeniach niepożądanych w amerykańskim systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych poszczepiennych (VAERS), kobieta zdecydowała się zgłosić swój przypadek również bezpośrednio w firmie Moderna.

 

„Każdy szczepiący się bierze udział w eksperymencie medycznym”

Na początku rozmowy telefonicznej przedstawiciel firmy farmaceutycznej Moderna odczytuje jej następujące zastrzeżenie prawne:

„Szczepionka Moderna COVID-19 nie została zatwierdzona ani licencjonowana przez Agencję ds. Żywności i Leków, ale została dopuszczona do użycia w nagłych wypadkach przez FDA na podstawie zezwolenia na stosowanie w nagłych wypadkach [Emergency Use Authorization – EUA] w celu zapobiegania Covid-19, do stosowania u osób w wieku 18 lat i starszych.

Nie ma zatwierdzonej przez FDA szczepionki zapobiegającej COVID-19. Zezwolenie EUA na nowoczesną szczepionkę COVID-19 obowiązuje przez czas obowiązywania Deklaracji EUA COVID-19, uzasadniającej awaryjne użycie produktu, chyba że deklaracja ta zostanie wypowiedziana lub zezwolenie zostanie wcześniej cofnięte.”

Przedstawiciel wskazuje również, że wszystkie fazy badań klinicznych nadal trwają, a długoterminowa skuteczność ochrony przed COVID-19 jest nieznana. Kiedy rozmówczyni pyta przedstawiciela firmy Moderna, czy każdy, kto dostaje szczepionkę na COVID – nawet jeśli nie zarejestrował się konkretnie, aby być uczestnikiem badania – jest w rzeczywistości częścią badania klinicznego, reprezentant Moderny odpowiada z chichotem: „raczej, tak” (org. ang. „Yes, pretty much”).

Krótko mówiąc, podczas gdy producenci szczepionek, instytucje służby zdrowia, media głównego nurtu, platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook i publiczne reklamy, informują, że szczepionka przeszła rygorystyczne testy, została „zatwierdzona” i jest bezpieczna i skuteczna, żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe.

Szczepionki „przeciwko Covid-19” otrzymały tylko zezwolenie na użycie awaryjne [EUA], co jest zupełnie inne niż zwykłe zatwierdzenie i licencje FDA. Producent oraz instytucje zatwierdzające leki nie wiedzą, jak skuteczna jest ta szczepionka, jak długo utrzymują się zamierzone efekty i nie wiedzą, czy jest ona bezpieczna, ponieważ próby nie zostały zakończone. W rzeczywistości publiczna kampania szczepień stanowi dużą część tych prób, niezależnie od tego, czy ludzie zdają sobie z tego sprawę, czy nie.

Ludzie przyjmujący szczepionkę, nie są informowani, że biorą udział w eksperymencie medycznym i nie są proszeni o podpisanie formularza zgody (ponieważ ten szczególny wymóg jest uchylony zgodnie z zasadami EUA). Podczas gdy formularze zgody są rzeczywiście uchylone na mocy EUA, to dostarczanie prawdziwych informacji o potencjalnych skutkach ubocznych nie jest.

Naprawdę ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że zmuszanie ludzi do udziału w eksperymentach medycznych narusza od dawna ugruntowane zasady etyki badawczej. Jeśli chciałbyś przeprowadzić jakiekolwiek badanie medyczne i postanowiłeś zwabić uczestników darmowymi lodami, darmową konsolą Playstation, czy wygraną na „szczepionkowej loterii”, to komisja etyki zamknęłaby Twój projekt. W przypadku tzw. szczepionek przeciwko Covid-19 tak się nie dzieje. Nie ma Rady Monitorowania Bezpieczeństwa Danych, nie ma Komisji ds. Zdarzeń Klinicznych, nie ma Komisji Etyki Klinicznej. Dzieje się tak pomimo faktu, że taki nadzór jest standardową praktyką dla wszystkich badań przeprowadzanych na ludziach.

W programie The Stew Peters Show wystąpiła też dr Jane Ruby, która wyjaśniała problemy z podjednostkami białka kolczastego uszkadzającego serce i powodującego zapalenie mięśnia sercowego. Dodała również, że przed zezwoleniem na wyszczepianie ludzi na wielką skalę należało przeprowadzić badania kliniczne. Niestety, producenci zamiast przeprowadzać rygorystyczne testy na zwierzętach, wykorzystują społeczeństwo jako króliki doświadczalne w jednym z największych eksperymentów w historii ludzkości. Firmy farmaceutyczne przeprowadzające te eksperymenty uzyskują przy tym dziesiątki miliardów dolarów zysków, a jednocześnie są zwolnione od wszelkiej odpowiedzialności za wyrządzane przez ich produkty szkody.

 

„Wiedzieli co robią”

W tym wszystkim wyłania się najbardziej horrendalny obraz całego programu „pandemii” oraz „szczepionek”: wszystko wskazuje na to, że „szczepionki przeciwko Covi-19” mogły zostać zaprojektowane z myślą o celowym spowodowaniu uszkodzenia komórek. Dlaczego? Ponieważ naukowcy, z Masonic Medical Research Institute we współpracy z Boston Children’s Hospital, którzy opublikowali 20 czerwca 2021 r. na serwerze bioRxiv (miejsce publikacji naukowych przed ich publikacją w periodykach), wyniki wskazujące, że przetestowali oni również podjednostkę naturalnego białka kolczastego innego koronawirusa o nazwie NL63. Ten wirus został wybrany, ponieważ, podobnie jak SARS-CoV-2, wykorzystuje receptor ACE2 do wejścia do ludzkiej komórki. Białko kolca NL63 nie wywołało jednak tego rodzaju uszkodzenia serca. Wiedzieli, co robią, kiedy zaprojektowali to mRNA, aby wytworzyć to szczególne białko kolczaste. – mówi dr Jane Ruby.

 

Ofiara „szczepionki” firmy Pfizer zabiera głos

Na powyższym filmie redaktor przeprowadza wywiad ze Stevie Thrasher, wcześniej zdrową 29-latką ze stanu Waszyngton, która przyjęła pierwszą dawkę preparatu firmy Pfizer 27 kwietnia 2021 r. i od tego czasu była hospitalizowana dziewięć razy, a jej lekarz potwierdził, że jej obrażenia są bezpośrednim wynikiem preparatu mRNA firmy Pfizer. Jej neurolog doradził jej, żeby nie przyjmowała drugiej dawki.

Jednym z jej pierwszych objawów było silne krwawienie miesiączkowe. Potem zaczęła odczuwać silne bóle ciała, osłabienie i niewydolność mięśni, zmęczenie, zawroty głowy i dezorientację. Od czasu otrzymania zastrzyku była w szpitalu dziewięć razy, przeszła trzy badania neurologiczne i otrzymała skierowania do reumatologów i immunologów. Co ciekawe, pomimo nasilenia objawów, wszystkie badania, w tym obrazowanie i badanie krwi, wydają się prawidłowe, z wyjątkiem badania krwi ANA (badanie wykrywające przeciwciała, które mogą atakować twoje własne tkanki), co wskazuje, że może mieć stan autoimmunologiczny, chociaż nie jest jasne, który.

Jej lekarze do tej pory nie byli w stanie wyjaśnić, dlaczego wyniki jej badań są normalne, podczas gdy wyraźnie doświadcza objawów choroby, a jedyne, co do tej pory oficjalnie zdiagnozowano, to „niekorzystna reakcja na szczepionkę Pfizer COVID z bólami mięśni.” Jak widać na powyższym filmie, ofiara cierpi na mimowolne drżenie. Mówi, że drżenia te przychodzą i odchodzą jej, w zależności od okoliczności, a czynnikami wyzwalającymi reakcje organizmu może być światło słoneczne, ciepło, wysokość, stres, bądź aktywność fizyczną.

Chociaż pacjentka została ostrzeżona o możliwości wystąpienia zakrzepów krwi i reakcji anafilaktycznych, nie poinformowano jej, że mogą wystąpić neurologiczne i autoimmunologiczne skutki uboczne. „Gdybym wiedziała, że ​​jest taka możliwość, odwróciłabym się i uciekła.” – mówi cierpiąca pacjentka.

Warto zaznaczyć, że według napływających od lekarzy w całych Stanach Zjednoczonych przypadków – przypadków cenzurowanych przez media społecznościowe i zupełnie pomijanych przez media głównego nurtu – jedną z grup najciężej doświadczających poszczepienne skutki, są kobiety, u których szczególnie atakowany jest układ rozrodczy. Po zaszczepieniu rozpoczynają się np. trwające przez wiele tygodni obfite krwawienia i inne zaburzenia.

Według poufnych doniesień stewardes (poufnych ze względu na możliwość natychmiastowej utraty pracy), dużo więcej niż wcześniej kobiet bierze zwolnienia chorobowe nie mogąc poradzić sobie ze skutkami poszczepiennymi. Wiele linii lotniczych wprowadziło obowiązek zaszczepienia się załóg samolotu i personelu. Wiadomość o nagłych zgonach 4 niedawno zaszczepionych pilotów British Airwaysw pełni potwierdzona przez firmę, choć nie ujawniono dokładnych danych zasłaniając się „ochroną prywatności” – powinna skłonić nie tylko do ostrożności, ale i natychmiastowego wstrzymania wyszczepiania ludności.

Biorąc pod uwagę twierdzenia, oficjalnie wypowiadane przez największych propagatorów wyszczepiania ludzkości, „walki z kowidem” i „resetu świata”, a jednocześnie nawołujących do konieczności redukcji ludności na świecie, zastosowanie preparatów atakujących właśnie układy rozrodcze powinno budzić największą podejrzliwość i stawiać pytanie czy wyszczepianie na wielką skalę nie stanowi właśnie celowego planu depopulacji pod pretekstem walki z „pandemią”.

 

Nieszczepione osoby fałszywie oskarżane o to, że są „fabrykami chorób”

Główne media promują teraz ideę, że ci, którzy odmawiają „szczepionki przeciwko Covid-19”, są winni pojawiania się wariantów SARS-CoV-2, mimo że wielu prawdziwych ekspertów w dziedzinie zdrowia – głównie tych nie mających związku z koncernami farmaceutycznymi – przestrzega, że jest całkowicie przeciwnie, bowiem to właśnie masowe zastrzyki powodują bardzo wąskie pasmo przeciwciał wymuszając szybsze mutacje wirusa.

Ogólną zasadą biologii, wakcynologii i mikrobiologii jest to, że poddając żywe organizmy, takie jak bakterie lub wirusy, pod presją, na przykład za pomocą antybiotyków lub przeciwciał, ale nie zabijając ich całkowicie, można nieumyślnie zachęcić ich do mutacji w bardziej zjadliwe szczepy. Te, które uciekły twojemu układowi odpornościowemu, w końcu przeżywają i wybierają mutacje, aby zapewnić im dalsze przetrwanie.

Jeśli osoba, która nie ma wąskiego pasma przeciwciał, zostanie zarażona, to gdy wystąpi mutacja, jest znacznie mniej prawdopodobne, że doprowadzi to do bardziej agresywnego wirusa. Tak więc, chociaż mutacja może wystąpić zarówno u osób zaszczepionych, jak i nieszczepionych, zaszczepione osoby w rzeczywistości znacznie częściej wywierają presję na wirusa, aby wywołał mutację, która go wzmacnia i czyni go bardziej niebezpiecznym. Niestety, główne media kłamią odwracając naukę do góry nogami.

 

Celowo niszczone grupy kontrolne

Wszystkie dowody wskazują na to, że producenci szczepionek i agencje zdrowia nie chcą identyfikować problemów związanych z tymi „szczepionkami”. Pomimo tego, że mamy do czynienia z największym eksperymenten medycznym w historii ludzkości, producenci szczepionek celowo eliminują swoje grupy kontrolne, aby urazy były znacznie trudniejsze do ustalenia, ponieważ nie będą mieli z czym porównać zaszczepionych.

Należy dodać, że federalna agencja „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention), która od 31 lat administruje systemem VERS (Vaccine Adverse Events Reporting System) służącym do zbierania poszczepienych skutków ubocznych wszystkich szczepionek, nie zadbała o to, aby ten system autentycznie i szczegółowo zbierał dane o skutkach ubocznych wszystkich szczepionek. Jak wskazywały badania (m.in. naukowców z uniwersytetu Harvard) system VAERS przez wszystkie lata zdołał gromadzić zaledwie od 1% do 10% (w zależności od przedziału czasowego oraz rodzaju szczepionek) przypadków skutków ubocznych, a wygląda to jeszcze gorzej w przypadku skutków ubocznych tzw. szczepionki przeciwko Covid-19.

Pomimo tych trudności stawianych osobom poszkodowanym jak i lekarzom, na dzień 7 lipca 2021 roku system VAERS wylicza 9 048 zgonów spowodownych tylko „szczepionką przeciwko Covid-19”. W ciągu zaledwie kilku miesięcy aplikowania „szczepionki przeciwko Covid-19” liczba poszczepiennych skutków ubocznych stanowi ponad 30% wszystkich poszczepiennych skutków wszystkich szczepionek wpisanych do systemu w ciągu 30 lat. W ciągu zaledwie pół roku stosowania „szczepionki przeciwko Covid-19” wpisano do systemu o 3 tysiące więcej śmiertelnych ofiar tej jednej tylko „szczepionki”, niż liczba ofiar śmiertelnych wszystkich szczepionek razem wziętych stosowanych przez 30 lat.

Oprac. www.bibula.com
2021-07-13
na podstawie „Moderna Rep Admits Everyone Is Part of Huge Experiment”

źródło: https://www.bibula.com/?p=126339

3. Hanna Kazahari: Burza czy oczekiwany sztorm?

4. Protest „Ratujmy Nasze Dzieci” – Warszawa 12.07.2021

https://www.youtube.com/watch?v=9avJNl8UVi0

Podziel się!