Mateusz Furmański:„There are no Forests on flat Earth (Nie ma lasów na płaskiej Ziemi)

„THERE ARE NO FORESTS ON FLAT EARTH” – Napisy PL

„Film, który opowiada o historii Ziemi; prawdziwej genezie różnych form geologicznych takich jak góry czy kaniony; argumentuje istnienie zaawansowanej technologii starożytnych cywilizacji oraz porusza zasadniczą kwestię nieświadomości i zakłamaniu dzisiejszego społeczeństwa w niemal każdej dziedzinie naukowej jak historia czy geologia. Mimo swojego tytułu, nie ma w nim za wiele odniesień do płaskiej Ziemi, bo nie o tym jest jego treść. Film został opublikowany na youtube w 2016 roku, a jego głównym autorem jest osoba o pseudonimie: „Людин Рɣси” [Ludzie Rusi]. Materiał był kilkukrotnie usuwany. W sieci ostało się jeszcze kilka jego kopii.
Oglądałem ten film kilka lat temu jeszcze na oficjalnym kanale autora. Zmusił mnie do przemyślenia wielu spraw oraz zmienił moje postrzeganie świata. Zapomniałem o nim do teraz, gdy próbowałem go znaleźć, jak się okazało, na zlikwidowanym już kanale. Kierując się tym, że ten materiał bardzo mi pomógł na drodze do rozwoju świadomości oraz zawiera bardzo cenne informacje, postanowiłem się z nim podzielić. Niestety miałem z tyłu głowy to, że wiele osób nie zna języka angielskiego na tyle dobrze, by w pełni zrozumieć jego przekaz, tym bardziej, że autor mówi dość niewyraźnie w niektórych momentach i używa nieskładnych zdań. Dlatego postanowiłem utworzyć do niego tekst w języku polskim.
Pomimo, iż nie zgadzam się z autorem w kilku mniej znaczących kwestiach takich jak płaska Ziemia, uznałem, że przetłumaczę ten film w całości bez moich dopowiedzeń czy wstawek. Od początku do końca pozostał oryginalny (z wyjątkiem drobnych poprawek dźwiękowych), a tekst starałem się odwzorować zachowując jego jak najdokładniejsze pierwotne znaczenie.
Jeśli uważasz, że to co robię jest wartościowe i masz ochotę mnie wspomóc, na końcu filmu podałem dane konta.
Bardzo dziękuję za wszelką pomoc!
Oglądajcie uważnie! 😉 Pozdrawiam!”
Podziel się!