1. Jerzy Zięba: Hydra zdycha + Hydrze STOP; 2. Konfederacja: Kolejny lockdown powraca. Deklaracja Konfederacji + Żądamy rekompensaty za NOPy! + Uchylić stan epidemii! Znieść segregację sanitarną!; 3. Warto rozmawiać: Jan Pospieszalski – Pospieszalski: To jest tortura psychiczna i znęcanie się nad ludźmi bezbronnymi; 4. Niezalezna: Rodziny zmarłych z Bergamo domagają się 100 mln euro odszkodowania od rządu Włoch

Jerzy Zięba: Hydra zdycha

1. Jerzy Zięba: Hydra zdycha

 

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/957348861504098

 

Hydrze STOP!

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/954971911992276

 

2. Konfederacja: Kolejny lockdown powraca. Deklaracja Konfederacji + Żądamy rekompensaty za NOPy! + Bosak: Uchylić stan epidemii! Znieść segregację sanitarną!

Kolejny lockdown powraca. Deklaracja Konfederacji

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/553619019382730

Żądamy rekompensaty za NOPy!

https://www.youtube.com/watch?v=BHSohcFVNN4

 

Bosak: Uchylić stan epidemii! Znieść segregację sanitarną!

https://www.youtube.com/watch?v=VlRT_YI83zc

3. Warto rozmawiać – Jan Pospieszalski –  To jest tortura psychiczna i znęcanie się nad ludźmi bezbronnymi

https://www.youtube.com/watch?v=UGI2g3th4Nk

4. Niezalezna: Rodziny zmarłych z Bergamo domagają się 100 mln euro odszkodowania od rządu Włoch

 

Odszkodowań w łącznej sumie 100 mln euro domagają się rodziny ponad 500 osób z rejonu Bergamo w Lombardii na północy Włoch, zmarłych na początku pandemii koronawirusa. Rządowi w Rzymie i lokalnym władzom zarzucają złe zarządzanie kryzysem i błędne decyzje.

O rozpoczętym przed sądem w Rzymie procesem w sprawie pozwu zbiorowego informuje w piątek włoska prasa. Bergamo było epicentrum pierwszej fali epidemii we Włoszech. W tym rejonie kraju zmarło kilka tysięcy osób.

Dziennik “La Stampa” przytacza argumentację rodzin, twierdzących, że nie zapewniono właściwej kuracji i opieki osobom zakażonym.

– Świat polityki musi za to zapłacić

– to jedna z opinii wyrażonych przez krewnych zmarłych.

Rodziny reprezentowane przez pięciu adwokatów podały do sądu Radę Ministrów, Ministerstwo Zdrowia, władze regionu (Lombardia), domagając się odszkodowań za śmierć ich bliskich, którzy przebywali głównie w domach opieki i tam zmarli przed ponad rokiem.

W pozwie zarzucono władzom i wszystkim instytucjom “absolutny brak planu walki z pandemią”, który powinien być opracowany zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego z 2013 roku i zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

– Od wymiaru sprawiedliwości oczekujemy odpowiedzi, których politycy nigdy nam nie udzielili. Chcemy wiedzieć, dlaczego nasi bliscy zmarli w ciągu kilku dni i czy można było zrobić coś, by ich uratować

źródło: https://niezalezna.pl/402770-rodziny-zmarlych-z-bergamo-domagaja-sie-odszkodowania

Podziel się!