1. wR24.pl: Ten kraj CAŁKOWICIE znosi restrykcje! „COVID to normalna choroba!”; 2. Jerzy Zięba – Jak to zatrzymać?!; 3. Georgina Orwell – Samorozprzestrzeniające się „szczepionki” na covid a zjawisko transmisji; 4. wR24.pl: Niedzielski jednak może pójść za kratki? Nielegalny eksperyment w domach dziecka!

Ten kraj CAŁKOWICIE znosi restrykcje! „COVID to normalna choroba!”

 

1.wR24.pl: Ten kraj CAŁKOWICIE znosi restrykcje! „COVID to normalna choroba!”

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/951699155667740

2. Jerzy Zięba – Jak to zatrzymać?!

 

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/818430112392866

3. Georgina Orwell PL – SAMO-ROZPRZESTRZENIAJĄCE SIĘ „SZCZEPIONKI” NA COVID A ZJAWISKO TRANSMISJI

https://www.bitchute.com/video/p3KOw78MbHOk/

 

Niniejsze nagranie to jeden z najważniejszych filmów na moim kanale. Bardzo mocna dyskusja!
Jest to rozmowa 5 lekarzy, których nikomu, kto na bieżąco śledzi sytuację, nie trzeba przedstawiać: Dr Sherri Tenpenny, Dr Carrie Madej, Dr Lee Merritt, Dr Christiane Northrup oraz Dr Lawrence Palevsky.
W nagraniu rozmawiają oni na temat niepokojącego, ale coraz powszechniejszego zjawiska transmisji, czyli występowania różnych objawów chorobowych (głównie dotyczących zaburzeń układu reprodukcyjnego i sercowo-naczyniowego) u ludzi niezaszczepionych, którzy przebywali w bliskim kontakcie z osobami zaszczepionymi.

Niniejsza rozmowa jest skróconą wersją oryginalnej dyskusji, która trwała 1h19min i odbyła się w ramach podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” w dn. 22 kwietnia 2021 r. Usunęłam z niej mniej istotne fragmenty (np. takie, gdzie uczestnicy panelu wymieniają uprzejmości, powtarzają się, albo informują gdzie będzie można znaleźć ten fllm po zakończeniu nagrania na żywo) – miejscami rozmowa sprawia przez to wrażenie nieco chaotycznej, za co najmocniej przepraszam.

Cała piątka biorących udział w dyskusji lekarzy jest niezwykle aktywna w zakresie informowania i edukowania ludzi na temat medycznych i naukowych aspektów operacji „Covid-19”. Ich wkład i zasługi dla ruchu na rzecz wolności medycznej są nieocenione. Nie będę się tym razem rozpisywać na temat biografii każdego z nich, bo nawet ograniczenie się do wyliczenia zaledwie najważniejszych informacji poskutkowałoby powstaniem tekstu dalece przekraczającego dopuszczalną przez BitChute liczbę znaków 🙂

Moderatorem dyskusji jest Maureen McDonnell, amerykańska pielęgniarka z ponad 40-letnim stażem, założycielka organizacji Millions Against Medical Mandates (Miliony Ludzi Przeciwko Przymusowi Medycznemu), współzałożycielka organizacji Saving Our Kids, Healing Our Planet (Ratujmy Nasze Dzieci, Uleczmy Planetę), dyrektor ds. edukacji pacjentów w Princeton Brain Bio Center w Skillman w New Jersey, były Koordynator Medyczny Rancza Imus dla Dzieci z Rakiem w Nowym Meksyku oraz redaktor naczelny magazynu ‚WNC Woman Magazine’.
W rozmowie bierze tez udział Tiffany (nie udało mi się dotrzeć do informacji o jej nazwisku), dyrektor ds. marketingu w organizacji Millions Against Medical Mandates.

Wkrótce na mym kanale pojawi się druga część tego nagrania – kolejne spotkanie w tym samym składzie (oprócz dr Madej), które odbyło się 3,5 tygodnia później. Głównym wątkiem ich rozmowy będzie katastrofalny wpływ „szczepionek” na Covid na płodność i ludzki układ reprodukcyjny oraz analiza tych preparatów jako narzędzia depopulacji.

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.bitchute.com/video/WAYyYeUS5bIP/

Link do artykułu o samorozprzestrzeniających się szczepionkach:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czy_szczepionki_na,p1912943721

Link do artykułu o związku między nieregularnymi okresami u kobiet a niedawnym przyjęciem szczepionki:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/naukowcy_zbadaja_zwiazek,p923760039

Link do artykułów o zjawisku magnetofekcji:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/magnetofekcja_a,p637229819
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kontrola_umyslu_naukowcy,p1650740450

Link podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” prowadzonego przez dr Tenpenny i dr Palevsky’ego:
https://rumble.com/user/CriticallyThinking

Link do strony organizacji Millions Against Medical Mandates:
https://mamm.org/

4. wR24.pl: Niedzielski jednak może pójść za kratki? Nielegalny eksperyment w domach dziecka!

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/315014080345328

Podziel się!