1. WP.pl: Liderka antyszczpionkowców aresztowana. „Zatrzymana podczas koncertu promującego segregację sanitarną”; NTV: Białystok – Murem za Justyna Sochą; 2. Jerzy Zięba – Jeszcze o Akcji Prezydent i Akcji Bilbordowej oraz o nieporozumieniach co do WIR; 3. USZI: Małe sklepy i punkty usługowe nie przetrwają jesiennego lockdownu! Analiza nowego prawa; 4. Uczta Baltazara: «Covid-19» – Skutek interakcji tlenku grafenu pochodzącego ze szczepionki z technologią 5G; 5. Dziki Trener: 4 fala już w Sierpniu!

Jeszcze o Akcji Prezydent i Akcji Bilbordowej

Niestety zaczniemy ten cykl wiadomości od najsmutniejszego wykazu instytucji jaki kiedykolwiek powstał w Polsce. To wykaz instytucji nadesłany wczoraj przez RudaWeb, które eksperymentują razem z Pfizerem na polskich dzieciach podając im preparat mRNA na „covid-19”.

Oto ta Polska Lista Hańby Narodowej:

Lista hańby – ośrodków w Polsce, które zgłosiły się do wykonywania na zlecenie Pfizera eksperymentu w postaci podawania preparatu genetycznego dzieciom w wieku od 6 miesięcy do 12 lat:
IN-VIVO Bydgoszcz
Bydgoszcz, Poland, 85-048
Centrum Badan Klinicznych JCI
Krakow, Poland, 30-348
Osrodek Badan Klinicznych AppleTreeClinics
Lodz, Poland, 90-349
GRAVITA. Diagnostyka i Leczenie nieplodnosci
Lodz, Poland, 91-347
Rodzinne Centrum Medyczne Lubmed
Lubon, Poland, 62-030
Niepubliczny Zaklad Lecznictwa Ambulatoryjnego MICHALKOWICE
Siemianowice Slaskie, Poland, 41-103
Nasz Lekarz Osrodek Badan Klinicznych
Torun, Poland, 87-100
Provita 001
Warszawa, Poland, 02-647
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04816643?term=bnt162b2&draw=4

Kolejna sprawa której musimy poświecić uwagę to aresztowanie Justyny Sochy w Białymstoku w związku z organizowaną tam imprezą masową Promującą Segregację Biologiczną Polaków.

Ścierwomedia w rodzaju WP.pl które tutaj cytujemy nazywają Justynę Sochę Liderką Antyszczepionkowców, co ma jej osobę w mniemaniu ścierwo-dziennikarzy poniżyć i przylepić jej łatę oszołoma i płaskoziemcy, przypisują jej też działalność niezgodną z prawem i przestępczą. Epitety sypiące się  ze szpalt, ekranów i głośników Ścierwo-mediów sterowanych przez banksterów na wszystkie osoby, które mówią i piszą prawdę na różne tematy niewygodne dla światowej banksterki i jej narracji szyjącej Nową Rzeczywistość Rasistowsko-Faszystowską na świecie, są jednak w istocie dla tych osób wyróżnieniem, prawdziwą Pieczęcią Bojownika o Wolność, są one niczym Krzyż  Zasługi w Walce o Wolną Polskę, gdyż są używane przez Ścierwo-media w stosunku do największych wrogów Światowego Systemu Pan-Niewolnik, który te media reprezentują sobą w przestrzeni publicznej.

Ścierwomedium Wp.pl, które uważa za „normalne” organizowanie imprez plenerowych wyłącznie dla ludzi których przepustką jest Paszport Biologicznej Segregacji muszą zostać nazwane po imieniu – faszystowskimi szmatławcami – tak samo jak nazywano media współpracujące w Polsce z Niemcami podczas nazistowskiej, faszystowskiej, totalitarnej, hitlerowskiej, niemieckiej okupacji Polski w latach 1939 -1945. To Niemcy w tamtych czasach byli organizatorami a podobne media zwolennikami Biologicznej Segregacji Ludności Polski. Obecnie Segregację Biologiczną Polaków stosuje faszystowski rząd w Polsce który jest rządem marionetkowym, sterowanym z obecnej faszystowskiej stolicy Europy – BERLINA. Więc stosowanie wobec takich polskojęzycznych mediów, które popierają metody rządzenia tejże faszystowskiej władzy w Polsce tej samej nomenklatury nazewniczej jak w latach 1939 -1945 do polskojęzycznych szmatławców sterowanych przez niemieckich faszystów, okupantów Polski – jest w pełni uprawnione.

Na profilu Stop NOP na FB można dotrzeć do wiadomości z pierwszej ręki – jakkolwiek cenzurowanych przez to Ścierwo-medium Banksterki Światowej; tutaj:

https://www.facebook.com/groups/235150186595347

Tam również apel profesora Rutkowskiego w sprawie nie mniej ważnej, spraw mniej ważnych teraz po prostu już nie ma – wszystko co się dzieje ma najwyższy priorytet:

„Prof. Ryszard Rutkowski apeluje:

„Trzy dni temu dowiedziałem się, że w domu dziecka w Nowym Dworze Gdańskim dzieci są zmuszane do szczepienia przeciwko CV19. Natychmiast skontaktowałem się z dziećmi z tej placówki, które potwierdziły, że są zmuszane. Według pani dyrektor i wychowawcy, nawet opiekunowie prawni nie mogą podjąć decyzji, bo ta jest „narzucona z góry”. Obecnie z dwoma prawnikami walczymy o ten dom dziecka i wszystko idzie w dobrym kierunku. To dyrekcja działa niezgodnie z prawem. Bardzo mi zależy, by Państwo nagłośnili ten problem na swoich profilach, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch dni dowiedziałem się o kolejnych domach dziecka, w których dzieci są przymuszane i nawet sprzeciw opiekunów prawnych nie jest brany pod uwagę. Obawiam się, że to problem w skali całego kraju. Wielu ludzi, którym ważny jest los małoletnich na pewno będzie szukać kontaktów do takich dzieci czy ich opiekunów. Każdy uratowany to sukces. Trzeba to nagłośnić. Będę bardzo wdzięczny. Dzieciaki na pewno też. Miłego dnia dla wszystkich. „

Oto cytat z jednego z wpisów pod pismem adwokackim na FB w sprawie policyjnych szykan wobec Justyny Sochy – nie sposób się z tym wpisem nie zgodzić:

W hitlerowskich Niemczech i potem w krajach bloku socjalistycznego też były jakaś konstytucje i jakieś ustawy gwarantujące ludziom jakieś prawa, których ani gestapo ani komunistyczne służby nie przestrzegały w stosunku do obywateli tak samo jak to ma miejsce dzisiaj. Dla mnie wniosek jest prosty totalitaryzm wraca i rośnie w siłę niestety.

1. WP.pl: Liderka antyszczpionkowców aresztowana. „Zatrzymana podczas koncertu promującego segregację sanitarną”

Liderka ruchu antyszczepionkowego Justyna Socha została aresztowana po tym, jak chciała wziąć udział w koncercie przeznaczonym tylko dla osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19. „Aktualnie przebywa na komisariacie w Białymstoku” – przekazało w mediach społecznościowych Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Na razie nie są znane dokładne okoliczności zatrzymania.

Justyna Socha to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci ruchu antyszczepionkowego w Polsce. Na swoim koncie ma już m.in. prawomocne skazanie za pomówienie lekarza. Promowała też zbiórkę na rzecz stowarzyszenia STOP NOP, którym kieruje, wykorzystując zdjęcie zmarłego chłopaka, bez zgody jego bliskich.

Teraz środowisko antyszczpionkowców informuje o kolejnej akcji. W sobotę w Goniądzu na Podlasiu odbywał się festiwal „Rock na Bagnie”. Jak informują organizatorzy, „karnety na koncerty mogły zakupić tylko osoby w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19”

Justyna Socha zatrzymana

Z informacji przekazanych na stronie stowarzyszenia STOP NOP na Facebooku wynika, że udział w wydarzeniu chciała wziąć również liderka ruchu antyszczepionkowego. Została jednak zatrzymana przez policję i przewieziona na Komendę Powiatową w Mońkach.

„Justyna Socha aresztowana w Mońkach. Zatrzymana podczas koncertu promującego segregację sanitarną” – napisano w sobotę po godz. 23 na Facebooku. We wpisie poinformowano również, że z Moniek Socha została przewieziona na komisariat przy ul. Bema 4 w Białymstoku.

Informację tę w mediach społecznościowych podał również reprezentujący Sochę mecenas Arkadiusz Tetela. Opublikował również pismo skierowane do podlaskiej policji, w którym domaga się informacji na temat okoliczności zatrzymania swojej klientki.

W piśmie Tetela pyta m.in., dlaczego wobec Sochy „wielokrotnie wykonywano rewizję osobistą” oraz dlaczego „przez czas zatrzymania stosowano środki przymusu w postaci kajdanek”.

Adwokat przekazał WP, że Socha ma usłyszeć „zarzut wtargnięcia na imprezę, która była tylko dla zaszczepionych”. – Na pytania nie otrzymaliśmy odpowiedzi ani od oficerów prasowych, jak i komendantów – dodał.

źródło: https://wiadomosci.wp.pl/liderka-antyszczpionkowcow-aresztowana-zatrzymana-podczas-koncertu-promujacego-segregacje-sanitarna-6657571755268672a

NTV: Białystok – Murem za Justyna Sochą

 

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/536756844187775

2. Jerzy Zięba – Jeszcze o Akcji Prezydent i Akcji Bilbordowej oraz o nieporozumieniach co do WIR

 

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/2064958916978832

Nieporozumienia co do WIR

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/141491714740657

3. USZI: Małe sklepy i punkty usługowe nie przetrwają jesiennego lockdownu! Analiza nowego prawa

https://www.youtube.com/watch?v=0gjjk0vVNko

4. Uczta Baltazara: «Covid-19» – Skutek interakcji tlenku grafenu pochodzącego ze szczepionki z technologią 5G

 

Tlenek grafenu obecny jest w używanych obecnie maseczkach anty-Covid, jak również w pałeczkach do wymazów.

We wszystkich «szczepionkach» anty-Covid znajdują się znaczne ilości tlenku grafenu, co wynika z licznych analiz przeprowadzonych przez państwowe placówki uniwersyteckie.

https://www.orwell.city/2021/06/official-preliminary-report.html

Także szczepionka przeciwgrypowa zastosowana jesienią 2019 zawierała tlenek grafenu.

To samo dotyczy przygotowywanych, nowych szczepionek przeciw grypie oraz rzekomych, donosowych szczepionek przeciwko Covid-19, które zawierają bardzo dużą ilość tlenku grafenu.

Tlenek grafenu jest substancją toksyczną powodującą powstawanie zakrzepów w organizmie ludzkim.

Tlenek grafenu powoduje koagulację krwi.

Tlenek grafenu – poprzez zakłócenie równowagi oksydacyjnej w relacji do rezerw glutationu (praktycznie, powoduje stress oksydacyjny) – modyfikuje pracę systemu odpornościowego.

Tlenek grafenu wprowadzony do organizmu powoduje zapaść systemu immunologicznego, a w tego następstwie tzw. burzę cytokinową.

Tlenek grafenu akumulujący się w płucach powoduje dwustronne zapalenie płuc.

Tlenek grafenu odczuwalny jest w ustach jako smak metaliczny.

Wdychanie tlenku grafenu powoduje zapalenie śluzówek, a co się z tym wiąże: utratę odczuwania smaku, częściową lub całkowitą utratę węchu.

Tlenek grafenu nabywa w organizmie ludzkim silnych właściwości magnetycznych. I to właśnie jest wyjaśnieniem zjawiska namagnesowania ciała, jakie filmują miliony ludzi na całym świecie, po tym, jak otrzymali dawki tlenku grafenu w wyniku różnych sposobów jego podawania, w tym poprzez “szczepionki” anty-Covid.

Podsumowując, to tlenek grafenu jest rzekomym SARS-COV-2 wywołującym chorobę zwaną Covid-19. Dlatego też nie doszło nigdy do rzeczywistego wyodrębnienia nowego koronawirusa, co jest oficjalnie przyznawane przez większość instytucji sanitarnych najwyższego poziomu, gdy są o to pytane.

Choroba Covid-19 jest wynikiem wprowadzenia do organizmu tlenku grafenu – podanego na różne sposoby.

Szczególnie silne oddziaływanie przejawia aerozol tlenku grafenu; utrzymuje się także, iż w podobny sposób dochodzi do zarażenia się tzw. wirusem SARS-COV-2.  

Jak wszystkie materiały, tlenek grafenu posiada to, co określa się jako pasmo absorbcji elektronicznej, co jest równoznaczne z pewną określoną częstotliwością progową, której przekroczenie powoduje jego bardzo szybkie wzbudzenie oraz oksydację. To z kolei powoduje, że toksyczny tlenek grafenu rozprzestrzenia się na cały organizm, niszcząc nasze zapasy glutationu, będącego naturalnym czynnikiem antyoksydacyjnym.

Pasmo częstotliwości, o którym mowa emitowane jest właśnie przez nową technologię wireless 5G. Oto, dlaczego montowanie anten 5G w czasie “pandemii” nie zostało wstrzymane ani przez chwilę. Podejrzewamy, że do szczepionki przeciw-grypowej, użytej podczas kampanii w roku 2019 wprowadzono tlenek grafenu, jako że tlenek grafenu już wcześniej użyty został w szczepionkach jako adjuwant.

Wraz z pojawieniem się, w różnych krajach świata, kolejnych eksperymentów technologicznych z udziałem technologii 5G, choroba Covid-19 rozprzestrzeniła się, co jest wytłumaczalne interakcją zewnętrznych pól magnetycznych z tlenkiem grafenu obecnym w ciałach ludzi chorujących.

Należy pamiętać, że wszystko zaczęło się w Wuhan, czyli w pierwszym na świecie mieście pilotażowym, w którym pod koniec listopada 2019 testowano technologię 5G. Zgadza się więc tak czas, jak i miejsce. Zarówno opowieść o łuskowcu, jak i o zupie z nietoperzy miały posłużyć do odwrócenia uwagi społeczeństwa (od faktycznego zagrożenia).

Cel wprowadzenia tlenku grafenu (do “szczepionek” i innych preparatów) jest o wiele bardziej podejrzany niż można to sobie wyobrazić.

Przyswojenie sobie informacji zawartych w video oraz przypomnienie sobie wiadomości na temat choroby, którymi dysponujecie, jest rzeczą więcej niż wystarczającą by zrozumieć całość kwestii.

Instytucje rządowe mówią społeczeństwom by chroniły się (przed chorobą) i wręcz nakazują by robiły to przy pomocy tego, co spowoduje, że ludzie rozchorują się.

Obecnie, wiedząc, że to nie czynnik biologiczny, ale toksyczna substancja chemiczna powoduje chorobę, wiemy również jak złagodzić ją: należy zwiększyć poziom glutationu w organizmie. Glutation jest naturalnym elementem anty-oksydacyjnym, którego zapasy znajdują się w organizmie ludzkim. 

Oto, pewne szczegóły, które przedstawiamy w celu poprawnego zrozumienia tego, co zostało powiedziane w mass mediach.

Poziom glutationu jest ekstremalnie wysoki u dzieci, dlatego choroba ma niewielki wpływ na populację dzieci. Poziom glutationu w organizmie zmniejsza się drastycznie po 65 roku życia, co jest wytłumaczeniem faktu, że choroba Covid 19 jest szczególnie rozprzestrzeniona wśród osób starszych. Poziom glutationu jest wysoki także u osób intensywnie praktykujących sport, dlatego na Covid 19 zachorowało jedynie 0,22 % atletów.

Rozumiecie więc, dlaczego liczne badania kliniczne wykazały, że podawanie chorym N-acetylocysteiny, która jest prekursorem glutationu w organizmie, lub też podawanie samego glutationu, prowadziło do szybkiego wyleczenia chorych na Covid 19. Jest to rzecz oczywista, ponieważ w owym momencie, poziom glutationu w organizmie podniósł się, a dzięki niemu tenże organizm był w stanie stawić czoła wprowadzonej do jego wnętrza substancji toksycznej, jaką jest grafen.

Na podstawie tego właśnie odkrycia, strona internetowa «Piąta Kolumna» twiedzi, że mamy do czynienia z atakiem bioterrorystycznym na szeroką skalę prowadzonym przez państwa, lub co najmniej przy współudziale ich rządów, przeciwko populacji całego świata, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości.

Z tego powodu, jest rzeczą niezwykle ważną, żebyś Ty, który oglądasz to video, spopularyzował je, wraz z informacjami w nim zawartymi, co może przynieść korzyści dla wszystkich.

«Piąta Kolumna» szacuje, że gdy technologia 5G zostanie uruchomiona – każdego dnia, w naszym kraju umrą dziesiątki tysięcy ludzi. Wniosek bazuje na fakcie, że obecnie, osobami zaszczepionymi są nie tylko seniorzy przebywający w domach opieki – którym (w jesieni 2019 i na początku 2020) podano szczepionkę przeciw-grypową zawierającą tlenek grafenu – ale także większość populacji (której podano stopniowane dawki tlenku grafenu).

Organizm ludzki posiada naturalną zdolność eliminowania tejże substancji toksycznej; z tego powodu proponują wam trzecią dawkę szczepionki, tj. jedną dawkę na rok. Chodzi o to, by w waszych organizmach utrzymać pewien (stały) poziom grafenu.

Dysponujemy wszystkimi potrzebnymi dowodami, na potwierdzenie tego, co do tej pory na naszej stronie zostało przedstawione, tak, aby wymiar sprawiedliwości mógł zacząć działać, o ile kiedykolwiek będzie mógł to zrobić.

https://www.orwell.city/2021/06/official-preliminary-report.html

Ludzie w dalszym ciągą są popychani w kierunku przepaści bez dna.

Po oglądnięciu naszego video, jesteście w stanie pojąć, że przez ponad rok byliście totalmente okłamywani przez najwyższe instytucje państwowe; staną się także dla was klarowne wszystkie sprzeczności i niespójności, jakie zauważyliście śledząc relacje dzienników telewizyjnych.

Te i inne informacje sa dostępne na stronie: www.laquintacolumna.net

Prosimy Was, rozpowszechnijcie to video w całym waszym otoczeniu; w ten sposób, wszyscy razem, możemy zatrzymać wyrok, który został przygotowany na nas – wyrok wchodzący w skład harmonogramu Agendy 2030.

Wszystko zależy WYŁĄCZNIE OD NAS; dziękujemy za uwagę.

…………………………………………………………………………………….

Celem pewnych osób jest zaprowadzenie kontroli zachowań społeczeństwa.

Nanocząsti tlenku grafenu zawarte w tzw. szczepionkach pokonują barierę krew-mózg i docierają do mózgu.

Owe nanocząstki, poddane zdalnemu wzbudzeniu przy pomocy 5G, są w stanie zmodyfikować synapsy neuronalne. W związku z tym, w niedalekiej przyszłości, ma pojawić się coś w rodzaju «tsunami mózgowego», (rzekomo) spowodowanego przez koronawirus, przed czym ostrzegają naukowcy.

Scientists warn ‘synaptic tsunami’ in COVID-19 patients

https://www.entrepreneur.com/article/373645

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)32656-8/fulltext#.X_xXYb-xMBk.twitter

Pamiętajcie jednakże, iż Covid 19 jest wylącznie skutkiem ubocznym oddziaływania nanotechnologii na organizm ludzki.

………………………………………………………………………………………

VIDEO, którego treść została zamieszczona powyżej, znajduje się pod linkiem:

https://rumble.com/vj7dan-i-ricercatori-spagnoli-hanno-scoperto-cosa-in-realt-il-fantavirus.html

***

Czytelnikom «Uczty Baltazara» przypominamy, że w jesieni 2019, na terenach włoskich prowincji Bergamo i Brescia odbyły się masowe akcje wyszczepiania przeciwko grypie i zapaleniu opon mózgowych.

https://www.bergamonews.it/2019/10/21/vaccinazione-antinfluenzale-a-bergamo-ordinate-185-000-dosi-di-vaccino/332164/#:~:text=Prender%C3%A0%20il%20via%20il%204,con%20i%20Medici%20di%20Famiglia.

http://www.movimentonovax.it/2020/03/19/bergamo-riflessioni-sul-picco-di-coronavirus-in-provincia-pneumococco-e-meningococco-possibili-interazioni-con-il-virus-dellinfluenza/

W tym samym czasie, jako pierwsze we Włoszech, na obszarze tychże prowincji, zaczęły funkcjonować anteny 5G.

więcej  u źródła: https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/30/video-covid-19-skutek-interakcji-tlenku-grafenu-pochodzacego-ze-szczepionki-z-technologia-5g/

5. Dziki Trener: 4 fala już w Sierpniu!

https://www.youtube.com/watch?v=af6mZbY4A9c

 

Podziel się!