1. Jerzy Zięba o Konferencji w Poznaniu i innych sprawach – Rozwiązania; 2. Jan Pospieszalski i Grzegorz Płaczek – szukamy prawdy z otwartym sercem; 3. politykapolska.eu: 15 miesięcy minęło – Co wiem, a czego nie wiem o SARS-Cov-2; 4. To samo należy się każdemu Szerzycielowi Kłamstw!

15 miesięcy minęło: Co wiem, a czego nie wiem o SARS-Cov-2

1. Jerzy Zięba o Konferencji w Poznaniu i innych sprawach – Rozwiązania

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/5850916394948527

2. Jan Pospieszalski i Grzegorz Płaczek – szukamy prawdy z otwartym sercem

Napisać o Janie Pospieszalskim, że jest legendą to tak, jakby nic nie napisać. Tym bardziej, miło mi opublikować pierwszą część Jego wywiadu ze mną. ❌ Łączy nas otwarty umysł i wiara, że ➡ WARTO ROZMAWIAĆ.
➡ Ten wywiad to dla mnie potwierdzenie, że niezależnie, gdzie mieszkasz i kim jesteś – masz prawo szukać odpowiedzi, zadawać niewygodne pytania i z podniesioną głową uświadamiać sobie, że nie musi wystarczać nam darowany los przez rząd. 🇵🇱
➡ Ten wywiad to znak, że nasze codzienne działania mają sens – to MY tworzymy naszą Polskę, walcząc na wielu płaszczyznach jednocześnie. Nie ustawajcie! 👨‍👩‍👧‍👦
______________________
Nie obrażamy! #ToSieSamoKomentuje
Jeśli ktoś chce dołączyć, wesprzeć inicjatywę i walkę o lepszą Polskę – oto link: https://www.naszkobior.pl/wsparcie Jesteśmy razem. Trzymaj się Polko i Polaku! Nie jesteście sami! 🆘🆘🆘

Pokaż mniej

3. politykapolska.eu: 15 miesięcy minęło: Co wiem, a czego nie wiem o SARS-Cov-2

Edward Curtin

Po piętnastu miesiącach wytrwałego czytania, studiowania, obserwacji i badań doszedłem do pewnych wniosków na temat tego, co nazywa się COVID-19.  

Chciałbym podkreślić, że tę pracę wykonywałem obsesyjnie, gdyż wydawała mi się bardzo ważna. 

Sprawdzałem informacje i argumenty we wszystkich mediach, korporacyjnych i alternatywnych, akademickich, medycznych oraz książkach, itp. 

Konsultowałem się z naukowcami na całym świecie. Czytałem strony internetowe CDC, Światowej Organizacji Zdrowia oraz rządowych i pozarządowych organizacji zdrowotnych.  Innymi słowy, „nie pozostawiłem żadnego kamienia nietkniętego”, pomimo jawnej czy ukrytej narracji politycznej poszczególnych źródeł. Robiłem to jako socjolog i pisarz, a nie jako lekarz medycyny, chociaż wiele z moich źródeł było lekarzami i badaniami medycznymi.

Moje zwięzłe wnioski pokazane są bez linków do źródeł, ponieważ nie próbuję nikogo do niczego przekonywać, ale po prostu podaję do wiadomości publicznej to, do czego doszedłem. Życie jest krótkie, więc powiem to od razu:

 • Wiem, że ogromna liczba ludzi została zahipnotyzowana strachem, groźbami i łapówkami, aby zaakceptować wersję COVID-19 podawaną przez korporacyjne media głównego nurtu. Doszedłem do wniosku, że wiele milionów ludzi funkcjonuje jakby w transie i nie jest tego świadoma. Zostali doprowadzeni do tego stanu przez dobrze zorganizowaną, bardzo wyrafinowaną kampanię propagandową, która opierała się na ludzkim strachu przed śmiercią i chorobami. Osoby za tym stojące bez wątpienia badały wysoki wskaźnik występowania hipochondrii w ogólnej populacji i strachu przed niewidzialnym „wirusem” w społeczeństwach, w których wiara w Boga i „duchowe niewidzialne” została zastąpiona wiarą w naukę. Znając dobrze swoich odbiorców, wymyślili kampanię strachu i zamętu, aby wywołać posłuszeństwo.
 • Nie wiem tego, ale podejrzewam, że ci, którzy zostali tak zahipnotyzowani, są zazwyczaj członkami klasy średniej i wyższej, i którzy zainwestowali tyle wiary w obecny system. Obejmuje to również osoby wysoko wykształcone.
 • Wiem, że zamknięcie setek milionów zdrowych ludzi (lockdown), wymuszanie noszenia bezużytecznych masek, mówienie ludziom, aby unikali kontaktów międzyludzkich, niszczenie ekonomicznego życia zwykłych ludzi stworzyło ogromne cierpienie, które miało dać ludziom nauczkę o tym, kto tu rządzi i żeby lepiej zrewidowali swoje rozumienie relacji międzyludzkich, aby dostosować się do nowej cyfrowej nierzeczywistości, którą producenci tej maskarady próbują narzucić i zastąpić normalną ludzką rzeczywistość i kontakty społeczne.
 • Wiem, że test PCR wymyślony przez Kary Mullisa nie może testować rzekomego wirusa ani żadnego wirusa i dlatego wszystkie liczby przypadków i zgonów są oparte na niczym. Zostały wyczarowane z powietrza w potężnym akcie magii. Wiem, że przekonanie, że można w ten sposób testować, zaczęło się od nienaukowego protokołu PCR Corona stworzonego przez Christiana Drostena w Niemczech w styczniu 2020 roku, który stał się standardem testowania SARS-CoV-2 na całym świecie. [POR.Reiner Fuellmich, niemiecki prawnik – oświadczenie ws. “korony” i “pandemii”. Oskarżenie Drostena i polityki testów PCR] Jestem pewien, że było to zaplanowane i stanowiło część spisku na wysokim szczeblu. Protokół ten ustawił pułap cyklu (wzmocnienia, amplifikacji) na 45, co mogło skutkować jedynie fałszywie dodatnimi wynikami. Nazywano je wówczas przypadkami: Jest to akt oszustwa na masową skalę.
 • Nie wiem, czy rzekomy wirus został kiedykolwiek wyizolowany w sensie oczyszczenia lub oddzielenia od swojego otoczenia, poza jego hodowaniem w laboratorium. Dlatego nie wiem, czy wirus istnieje.
 • Wiem, że eksperymentalne „szczepionki” mRNA, które są wciskane wszystkim, nie są tradycyjnymi szczepionkami, ale niebezpiecznymi eksperymentami, których długoterminowe konsekwencje są nieznane. I wiem, że Moderna twierdzi, że „szczepionka” niebędąca szczepionką w postaci informacyjnego RNA (mRNA) działa „jak system operacyjny w komputerze” i że dr Robert Malone, wynalazca technologii szczepionek mRNA, twierdzi, że wstrzykiwane nanocząsteczki lipidów przemieszczają się po całym ciele i osadzają się w dużych ilościach w wielu narządach, gdzie białko kolczaste, będąc biologicznie aktywnym, może spowodować ogromne szkody i wiem, że FDA o tym wiedziało. Ponadto wiem, że dziesiątki tysięcy ludzi poniosło negatywne skutki tych zastrzyków, a wiele tysięcy zmarło z ich powodu i że te liczby są mocno zaniżone ze względu na istniejące systemy raportowania. Wiem, że przy takiej liczbie ofiar w przeszłości te eksperymentalne zastrzyki zostałyby dawno temu zatrzymane lub nigdy by się nie rozpoczęły. Dlatego też to, że nie zostały zatrzymane przekonuje mnie, że realizowany jest absolutnie złowrogi plan, którego celem jest wyrządzenie szkody, a nie ludzkie zdrowie, ponieważ ci, którzy tym sterują, wiedzą dokładnie to, co ja wiem, a nawet wiele więcej.
 • Nie wiem, skąd się wziął ten rzekomy wirus, jeśli istnieje.
 • Wiem, że od początku tego kryzysu na całym świecie podjęto wspólne wysiłki, aby odmówić ludziom dostępu do sprawdzonych skutecznych terapii, takich jak hydroksychlorochina, sterydy, iwermektyna [W Polsce amantadyna – przyp. red.], w planowanych działaniach mających na celu zaszczepienie jak największej liczby osób. Już samo to ujawnia program skoncentrowany nie na zdrowiu, ale na tym, aby jak najwięcej ludzi poddało się szczepieniom i kontroli. Kontrola społeczna to nazwa tej śmiertelnej gry.
 • Wiem, że ci, którzy promują te szczepionki – Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Gatesa, Fundacja Rockefellera itd. – mają długą historię chęci drastycznego zmniejszenia światowej populacji, a promowanie przez nich eugeniki pod różnymi nazwami jest bardzo dobrze znane. Jestem przekonany, że całkowicie nieprzetestowana „terapia genowa” typu mRNA jest kluczem do ich planu redukcji populacji.
 • Nie wiem, czy im się to uda.
 • Wiem, że trzeba się temu przeciwstawić.
 • Nie wiem, dlaczego tak wielu dobrych ludzi nie potrafi przejrzeć tego zła. Mogę to jedynie przypisać uwiedzeniu przez masową, hipnotyczną kampanię propagandową, która odwoływała się do ich najgłębszych lęków i doprowadziła do urzeczywistnienia tych lęków, ponieważ myśleli, że są wolni. Jest to wielka tragedia.
 • Wiem, że wszystkie statystyki dotyczące przypadków i zgonów „z powodu” COVID-19 zostały zmanipulowane, aby stworzyć fałszywą pandemię. Jednym z najbardziej oczywistych dowodów na to jest rzekome zniknięcie grypy i zgonów z powodu grypy. Tylko ktoś będący w transie mógł nie zrozumieć absurdalnej logiki argumentu, że było to wynikiem noszenia maski, gdy w tym samym czasie stworzony z powietrza COVID-19 rozprzestrzeniał się lotem błyskawicy, dopóki nie ustał gwałtownie w styczniu 2021 r., kiedy niewielka liczba ludzi została zaszczepiona.
 • Wiem, że przez cały ten czas prawie nie było nadmiernej śmiertelności.
 • Nie wiem, jak to się wszystko skończy, ale, wbrew nadziei mam nadzieję, że rosnący sprzeciw wobec tego oszustwa będzie nadal rósł i je pokona pomimo zorganizowanej cenzury, która jest wzmacniana przeciwko odmiennym opiniom. Wiem, że kiedy ma miejsce zorganizowana cenzura na taką skalę, to ci, którzy za nią stoją, boją się ujawnienia prawdy. Potwierdza to proste rozumienie historii.
 • Wiem, że po tymczasowym wytchnieniu, jakiego władze udzieliły swoim poddanym, nastąpią dalsze ograniczenia podstawowych wolności, prawdopodobnie powrócą koronawirusowe blokady, będą promowane dopalacze „szczepionek”, a parcie Światowego Forum Ekonomicznego w kierunku Wielkiego Resetu wraz z Czwartą Rewolucją Przemysłową doprowadzi do mariażu sztucznej inteligencji, cyborgów, technologii cyfrowej i biologii, co spowoduje, że USA wraz z innymi krajami nadal będą staczać się w nową formę faszystowskiej kontroli, chyba że ludzie na całym świecie powstaną i zaczną stawiać masowy opór. Dodają mi otuchy znaki, że ten opór narasta.
 • Wreszcie wiem, że jeśli siły autorytarne wygrają bezpośrednią bitwę, to ktoś kiedyś napisze książkę o tytule podobnym do tego z klasyki Miltona Mayera,Myśleli, że są wolni”. Zostanie ona ocenzurowana. Być może najpierw będzie udostępniana i przekazywana jako bibuła. Ale w końcu, po wielu cierpieniach i śmierci, prawda o tym złowrogim programie zwycięży i ​​będzie dużo płaczu i zgrzytania zębami.
 • Prowadzimy obecnie duchową wojnę o duszę świata.

za: globalresearch.ca

Edward Curtin jest znanym autorem, naukowcem i socjologiem z Zachodniego Massachusetts w USA. Prowadzi badania w Centrum Badawczym nad Globalizacją (Centre for Research on Globalization, CRG).

źródło: https://politykapolska.eu/2021/06/26/15-miesiecy-minelo-co-wiem-a-czego-nie-wiem-o-sars-cov-2/

4. To samo należy się każdemu Szerzycielowi Kłamstw!

BBC reporter Nick Watt chased from freedom protest today Downing Street!!

https://www.youtube.com/watch?v=B9Rsl5ECU88

Podziel się!