1. Jerzy Zięba – Konferencja w Poznaniu – medialna panika!; 2. PL1tv: DR Hałat – Zaszprycowani oddają krew!?; 3. Nowe warianty koronawirusa z powodu szczepień – wywiad z laureatem Nagrody Nobla, L. Montagnierem; 4. Pospieszalski – Nadal Warto Rozmawiać – w imieniu Polaków

ZASZPRYCOWANI ODDAJĄ KREW!???

 

Oczywiście Czerwona Flanga, czyli tzw TOTALNA OPOZYCJA (Banksterka Brukselska) będzie popychać  Faszystów-Kaczystów do coraz bardziej absurdalnych działań w stylu nazistowskim, po to żeby ugrać na tym swoje. Świadczy o tym artykuł w Gazeta.pl i wiele innych tekstów z TVNu. Z jednej strony pchają ich do lockdownów, masek i przymusu szczepień, a z drugiej liczą, że dzięki temu wreszcie społeczeństwo się przeciw PISowi zbuntuje.  Ciemni ci PISowcy jak tabaka w rogu no i całkowicie na pasku Wall Street. Na szczęście już tam się dobierają do Daszaka i innych popleczników Fauciego. Czas powiązać nitki między Morawieckim i tamtą bandą i zabrać się za małych faszystów w Polsce będących na usługach naprawdę wielkich Jaśnie-Oświeconych Zza Wielkiej Wody!

To naprawdę przykre, że muszę wciąż już drugi rok zajmować się tymi absurdami jakie nam organizuje w Polsce PISowski Nierząd i wciąż widzę zbyt słabą reakcję Polaków, którzy zdają się zasypiać w tropikalnym upale lata w niczym nieusprawiedliwionej nadziei, że jesienią będą żyć NORMALNIE. Nie Kochani Rodacy – Nie będziecie żyć normalnie dopóki nie skopiecie dupy zarówno Tym Czarnym jak i Tym Czerwonym Jaśnie-Oświeconym Właścicielom Polskich Niewolników, którzy podsypują wam do misek po garstce ryżu i gotują was na wolnym ogniu jak przysłowiowe żaby!  

Z komentarzy pod wczorajszym artykułem o przymusie szczepień planowanym przez Czarną Falangę Kaczyńskiego.

„Przymusowe szczepienia? Sygnalizowano to już wcześniej
To nie pierwszy raz, kiedy zasygnalizowano, że szczepienia będą przymusowe. Wcześniej wspomniał o tym główny doradca premiera ds. COVID-19, profesor Andrzej Horban.

– Być może trzeba będzie coś takiego wprowadzić. Ale trudno sobie wyobrazić z kolei, że pan minister zdrowia albo pan wiceminister będzie biegał za obywatelem ze strzykawką pod ochroną policji i usiłował zaszczepić przymusowo – mówił prof. Horban pod koniec kwietnia w programie „Jeden na jeden” w TVN24.”

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27245452,jednak-przymus-szczepien-wiceminister-buda-to-jeszcze-nie.html

czyli np. będzie wybór , albo jesteś niezaszczepiony i wtedy siedzisz w domu i zdychasz z głodu , albo się zaszczepisz i będziesz mógł wejść do sklepu i kupić jedzenie ?!

ale to już się dzieje

„Awantura o kasę dla zaszczepionych w aquaparku. „Dyskryminacja”, „segregowanie ludzi””

„Dodatkowa kasa dla osób zaszczepionych została otwarta w Termach Maltańskich. Decyzja wywołała w sieci lawinę komentarzy, niektórzy mieszkańcy zarzucali termom „segregowanie ludzi”

„Jak wynika z informacji lokalnych mediów, chętnych do skorzystania z aquaparku nie brakuje, a w kolejce dla zaszczepionych czeka się zdecydowanie krócej. W normalnej kolejce stoi się 40 min, a dla zaszczepionych do 5 min – poinformował w weekend czytelnik portalu epoznan.pl.”.

Zupełnie jak w czasach 1000 – letniej Rzeszy, w ” normalnej kolejce stoi się 40 minut” , a w kolejce „nur für die geimpften” do 5 minut. I to oczywiście nie jest nierówne traktowanie …
Ciekawe, gdzie w tym czasie był miejski rzecznik konsumenta miasta Poznań?”

 

 

1. Jerzy Zięba – Konferencja w Poznaniu – medialna panika!

 

https://www.facebook.com/100047397570556/videos/865512137680793

2. PL1tv: DR Hałat – ZASZPRYCOWANI ODDAJĄ KREW!???

https://www.facebook.com/1577585762275387/videos/320492029741121

3. Nowe warianty koronawirusa z powodu szczepień – tłumaczenie wywiadu z laureatem Nagrody Nobla, L. Montagnierem [Lektor PL]

 

 

4. Jan Pospieszalski – Nadal Warto Rozmawiać – w imieniu Polaków

https://www.facebook.com/284786781556387/videos/1601902686681333

Podziel się!