1. Szczepionki vs Towarzystwa Ubezpieczeń; 2. Sypie się Pandemiczna narracja – Konferencja prasowa amerykańskich kongresmenów w sprawie tak zwanej pandemii; 3. Jerzy Zięba o potrzebie badania dzieci na zawartość glifosatu – Akcji Marcina Bustowskiego; 4. WM: Szwajcarzy odrzucili podatek węglowy i walkę ze zmianami klimatycznymi

Sypie się Pandemiczna narracja

1. Szczepionki vs Towarzystwa Ubezpieczeń

https://vk.com/ukryteterapie?z=video-201956532_456239717%2Fc82cc005e0535be7a9%2Fpl_post_-201956532_31266

2. Sypie się Pandemiczna narracja – Konferencja prasowa amerykańskich kongresmenów w sprawie tak zwanej pandemii

https://rumble.com/vih809-sypie-si-pandemiczna-narracja.html?fbclid=IwAR1KADoydPqnGpzdeslAr8tm4EwUMNiX5lT5bHGNBG0dKFXvbnQIvr2N2kA

 

„Declassify It”: GOP Senators Demand Wuhan Virology Lab Information Be Released

https://www.youtube.com/watch?v=jJM8-SSw8n0

3. Jerzy Zięba o potrzebie badania dzieci na zawartość glifosatu – Akcji Marcina Bustowskiego

https://vk.com/video-201956532_456239715

4. WM: Szwajcarzy odrzucili podatek węglowy i walkę ze zmianami klimatycznymi

W zeszłą niedzielę Szwajcarzy odrzucili w referendum planowane nowe podatki i opłaty związane z emisją dwutlenku węgla. Tym samym postawili w trudnej sytuacji rząd, który próbował doszlusować do Unii Europejskiej w klimatycznym węglofobicznym szaleństwie.

Szwajcaria nie należy do UE. Poza tym w Szwajcarii ludzie są nauczeni myśleć i potrafią podejmować decyzje zgodne z interesem ich kraju oraz ze zdrowym rozsądkiem. W niedzielę 13 czerwca Szwajcarzy odrzucili w referendum rządową strategię ochrony klimatu polegającą na wprowadzeniu dodatkowych opłat za paliwo i bilety lotnicze.

Rząd argumentował, że takie rozwiązania są konieczne aby do 2030 roku znacząco obniżyć emisję dwutlenku węgla. Jednak pragmatyczni Szwajcarzy powiedzieli „nie” i teraz rządzący mają problem bo ich cała klimatyczna agenda legła w gruzach.

Przeciwnicy klimatyzmu i szalonej walki z dwutlenkiem węgla wskazywali w trakcie kampanii przed referendum, że Szwajcaria odpowiada jedynie za 0,1 proc. światowych emisji tego gazu cieplarnianego. Argumentowali, że z tego powodu wprowadzanie dodatkowych podatków i tak nie wpłynie na klimat. Poza tym Szwajcarzy obawiają się, że rządowa legislacja spowodowałaby dodatkowe zniszczenia gospodarki i tak osłabionej restrykcjami wprowadzonymi w związku z pandemią Covid-19.

Na szczęście wkrótce obywatele tej prawdziwej demokracji mogą zakazać rządzącym również niszczących lockdownów. Odpowiednie referendum jest już w przygotowaniu i szwajcarski rząd może mieć wkrótce kolejne problemy ze sprostaniem zleconej mu globalistycznej agendzie.

Wyniki niedzielnego referendum klimatycznego to druzgocący cios dla szwajcarskich ekologów. Teraz rząd będzie musiał wrócić do pracy nad projektami ustaw o ile chce podtrzymać klimatystyczny wektor swojej polityki. Oprócz odrzuceniu pomysłu z opodatkowaniem CO2 Szwajcarzy odpowiadali też podczas tego referendum na pytanie o całkowity zakaz stosowania pestycydów. Rolnicy ostrzegali, że wprowadzenie takiego rozwiązania przyczyniłoby się do podwyżek cen żywności, a wielu z nich straciłoby źródło dochodów. Szwajcarzy zdecydowali zatem, że takie restrykcje nie zostaną wprowadzone.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Podziel się!