1. wR24.pl: ERIKSEN był zaszczepiony? DRAMAT piłkarza! Rzeszów ZDOBYTY przez… lewicę! Manifest 13 Czerwca; 2. The Guardian: Wariant Delta powoduje ponad 90% nowych przypadków Covid w Wielkiej Brytanii; 3. Kontrowersje/Pitoń TV: W Rzeszowie wygrali wszyscy, jedynie PiS zebrał potężne baty i nie wyciągnie żadnych wniosków

Rzeszów ZDOBYTY przez… lewicę! Manifest 13 Czerwca

Time Magazine jak zawsze do przodu – nawet o 40 lat!

 

1. wR24.pl: ERIKSEN był zaszczepiony? DRAMAT piłkarza! Rzeszów ZDOBYTY przez… lewicę! Manifest 13 Czerwca

https://www.youtube.com/watch?v=Z6TBqlTSoqg&t=448s

 

2. The Guardian: Wariant Delta powoduje ponad 90% nowych przypadków Covid w Wielkiej Brytanii

https://www.theguardian.com/world/2021/jun/11/delta-variant-is-linked-to-90-of-covid-cases-in-uk

Uważa się, że odmiana odkryta po raz pierwszy w Indiach łatwiej się rozprzestrzenia i jest bardziej odporna na „szczepionki” koronawirusowe. Ponad 90% przypadków Covid w Wielkiej Brytanii jest teraz spowodowanych wariantem koronawirusa Delta odkrytym po raz pierwszy w Indiach, jak ujawniły dane łączna liczba potwierdzonych przypadków przekroczyła 42 000. Wariant Delta, znany również jako B.1.617.2, został powiązany ze wzrostem liczby przypadków Covid w Wielkiej Brytanii w ostatnich tygodniach. Uważa się, że rozprzestrzenia się łatwiej niż wariant alfa, B.1.1.7, który po raz pierwszy wykryto w Kent, i jest nieco bardziej odporny na szczepionki Covid, szczególnie po jednej dawce.

Może się też wiązać z większym ryzykiem hospitalizacji. Teraz Public Health England (PHE) powiedziało, że ponad 90% nowych przypadków Covid w Wielkiej Brytanii dotyczy wariantu Delta. Rzeczywiście, najnowsze dane sugerują, że liczba ta może sięgać nawet 96% nowych przypadków w Anglii. Raport PHE ujawnił ponadto, że liczba przypadków wirusa podwaja się co 4,5 do 11,5 dnia, w zależności od regionu Anglii, i że ryzyko przeniesienia wirusa w gospodarstwie domowym jest o około 60% większe w porównaniu z wariantem Alpha.

Potwierdzone przypadki w Wielkiej Brytanii do tej pory wzrosły z 29 892 do 42 323. Stromy skok w tym przypadku jest częściowo spowodowany zastosowaniem nowej techniki w celu określenia wariantu obecnego w dodatniej próbce Covida. Wcześniej próbki pozytywne były wysyłane do laboratoriów w celu zsekwencjonowania całego genomu – proces do otrzymania wyników trwał od pięciu do dziesięciu dni.

A third of all confirmed Delta variant patients who needed emergency care had received at least one vaccine dose

Unvaccinated 825

Vaccinated 393

Cases with an A&E visit (1,234)

Within 3 weeks of first dose 90

Cases where A&E visit led

to overnight admission (383)

More than 3 weeks after first dose 220

More than 2 weeks after second dose 83

Vaccination status unknown 16

Unvaccinated 251

Vaccinated 128

Deaths (42)

Unvaccinated 23

Vaccinated 19

Nowe dane obejmują wyniki szybszego testu znanego jako genotypowanie, w którym zamiast patrzeć na cały genom wirusa w celu ustalenia, który wariant jest zaangażowany, badane są tylko kluczowe sekcje genomu. Daje to wyniki w ciągu 48 godzin, a raport ujawnia, że ​​jest bardzo dokładny, jeśli chodzi o wybór wariantu Delta. Korzystając z tego podejścia, wraz z bardziej czasochłonną techniką sekwencjonowania genomu, zespół twierdzi, że najnowsze dane pokazują, że 96% przypadków Covid w Anglii dotyczy wariantu Delta. 

Według raportu, od początku lutego do 7 czerwca w Anglii było 33 206 przypadków delty: podczas gdy 19 573 dotyczyło osób nieszczepionych, 1785 było wśród osób w pełni zaszczepionych, a 7559 wśród osób, które otrzymały jedno szczepienie ze statusem „zaszczepiony”, pozostała część jest niejasna.

[CB – według tych danych wśród zaszczepionych wykryto wirusa delta u 9344 osób, a więc szczepionka wykazała skuteczność zaledwie 50%]

Łącznie 383 osoby w Anglii zostały przyjęte do szpitala z wariantem Delta w tym okresie – 223 z nich miało pozytywny wynik testu na Covid przed przybyciem na pogotowie – przy czym 42 otrzymało dwie dawki szczepionki, 86 otrzymało jedną dawkę, a 251 było nieszczepionych.

[Znów potwierdza się, że do szpitali przyjęto zaledwie o 50% mniej osób zaszczepionych z ciężkim przebiegiem choroby wymagającym hospitalizacji. „Szczepienie tylko w niewielkim stopniu chroni wiec przed ciężkim przebiegiem w wypadku nowego wariantu covid-19 CB]

Spośród 42 zgonów odnotowanych w Anglii w ciągu 28 dni od pozytywnego testu z wariantem Delta, 23 dotyczyło osób nieszczepionych, 12 wśród osób w pełni zaszczepionych i 7 wśród osób, które otrzymały jedną dawkę.

[Za to dane co do śmiertelności po przyjęciu „szczepionki” są wprost pesymistyczne – zmarło tyle samo niemalże osób co wśród niezaszczepionych – pod tym względem wiec „szczepionka” na skuteczność ZEROWĄ! CB]

Raport współgra z danymi ankietowymi z Biura Statystyki Krajowej na podstawie wymazów pobranych z losowo wybranych gospodarstw domowych, które pokazują, że poziom infekcji Covid w Wielkiej Brytanii wzrasta. Według najnowszych szacunków około 96 800 osób w społeczności w Anglii miało Covid w tygodniu kończącym się 5 czerwca – co odpowiada około 1 na 560 osób – w porównaniu z 85 600 osób, czyli około 1 na 640 tydzień wcześniej. Wzrosty zaobserwowano również w Szkocji i Walii, podczas gdy trend był niejasny w Irlandii Północnej.

więcej u źródła: https://www.theguardian.com/world/2021/jun/11/delta-variant-is-linked-to-90-of-covid-cases-in-uk

 

3. Kontrowersje: W Rzeszowie wygrali wszyscy, jedynie PiS zebrał potężne baty i nie wyciągnie żadnych wniosków

Prawie każda analiza przedwyborcza i powyborcza jest zbiorem pobożnych życzeń i zwyczajnych kłamstw, bo autorami tych „analiz” są sami politycy lub ich medialne i eksperckie zaplecze. Polityk i akolita w obliczu największej porażki będzie mówił o sukcesie, pozytywnych aspektach, ostatecznie o tym, że społeczeństwo do prawidłowego wyboru nie dojrzało. Dla człowieka, który zna podstawy matematyki i potrafi chwilę logicznie pomyśleć wyniki wyborcze w Rzeszowie są jednoznaczne! Kandydat opozycji Konrad Fijołek uzyskał 56,51 proc., Ewa Leniart z PiS 23,62 proc., Marcin Warchoł „Solidarna Polska” 10,72 proc. , Grzegorz Braun z “Konfederacji” 9,15 proc. Pomiędzy zwycięzcą i resztą kandydatów nie ma przewagi, tylko jest przepaść, ale każdy z nich grał o nieco inne cele i każdy, prócz kandydata PiS, w jakimś zakresie swoje cele osiągnął.

Do pełnego zrozumienia, co się Rzeszowie stało potrzeba jeszcze kilku danych znoszących wszystkie kłamstwa i idiotyczne analogie. W ostatnich wyborach samorządowych wygrał były prezydent Rzeszowa, który pełnił tę funkcję 19 lat. Jego wynik ponad 63% w I turze nie jest niczym nadzwyczajnym, to jest polska norma jeśli chodzi o „wielokadencyjnych” włodarzy miast i gmin. Bez względu jakiego bałaganu narobią wygrywają wybory, patrz Zdanowska z wyrokiem, czy Adamowicz z kilkoma aktami oskarżenia. Porównywanie wyborów samorządowych z 2018 roku do tych wczorajszych jest całkowitym absurdem, po pierwsze nastąpił reset, po drugie Ferenc poparł Warchoła, nie Fijołka i mimo wszystko Fiołek niemal powtórzył wynik Ferenca sprzed 3 lat. Na marginesie Ewa Leniart z PiS uzyskała 23%, czyli o 6% mniej niż w 2018 roku uzyskał kandydat PiS Wojciecha Buczak (29%). Tylko z tych danych wynika, że żadne zaklęcia nie pomogą, to jest katastrofa nie porażka. PiS w zupełnie nowych warunkach politycznych, do czego od dawna dążył i chciał ustawowo wprowadzić maksymalnie dwie kadencje dla prezydentów miast, przegrał sromotnie wszystko.

 

https://www.kontrowersje.net/w-rzeszowie-wygrali-wszyscy-jedynie-pis-zebral-potezne-baty-i-nie-wyciagnie-zadnych-wnioskow/

 

Pitoń TV: Podsumowanie wyborów w Rzeszowie

https://www.youtube.com/watch?v=ED-4VJFYqIQ

 

Podziel się!