1. wR24.pl: Amantadyna – Polscy lekarze zmienili zdanie? Dr W. Bodnar; 2. PSNLiN – konferencja prasowa; 3. Dr Błochowiak -Krytyka naukowców i lekarzy!; 4. Braun: Paszporty, Lockdown, segregacja ZAKAZANE! Rzeszów drugim Teksasem?; 5. Kontrowersje: „Bill Gates, chipy, 5G, NWO, Big-Pharma, czyli mantra prawdziwych szurów” oraz „Gorycz eliksiru”

Amantadyna leczy COVID?! Polscy lekarze zmienili zdanie? Dr Włodzimierz Bodnar

Bill Gates stoi za szczepieniami oczywiście tylko według skończonych SZURÓW!!! Zwłaszcza te najbardziej znane „szczepienia” afrykańskie to czysta teoria spiskowa wymyślona przez FOLIARZY!

Polecam szczególnie gorąco felieton Piotra Wielguckiego (materiał nr 4).

1.wR24.pl: Amantadyna leczy COVID?! Polscy lekarze zmienili zdanie? Dr Włodzimierz Bodnar

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/1110177892806571

2. Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców – konferencja prasowa

https://www.youtube.com/watch?v=efdoS90PRSI

https://www.facebook.com/100068945956517/videos/109560788018786

 

https://www.facebook.com/arkadiusz.dudzic/videos/4451748788182321

3 . wR24.pl: Dr Błochowiak  -Krytyka naukowców i lekarzy! Szczepionki, Fototerpia, Leczenie!

 

https://www.facebook.com/1105360819599667/videos/342550250559269

4. Braun OSTRO u Roli: Paszporty, LOCKDOWN, segregacja ZAKAZANE! Rzeszów będzie drugim Teksasem?!…

 

https://www.facebook.com/1105360819599667/videos/382049436779887

5. Kontrowersje: Piotr Wielgucki – „Bill Gates, chipy, 5G, NWO, Big-Pharma, czyli mantra prawdziwych szurów” oraz „Gorycz eliksiru”

Mam bogate doświadczenia z sektami, największe zdobyłem przy intensywnym kontakcie z sektą WOŚP. Tysiące dokumentów, w tej chwili to już kilkadziesiąt różnych wyroków, cywilnych, karnych, administracyjnych, które potwierdzają kim jest Owsiak i jakie biznesy robi na naiwnych i cała krew w piach. Najtwardsze fakty i setki stron dokumentów zawsze się odbijały od mantry sekty: „W szpitalach wszędzie są serduszka, gdyby nie Owsiak nic by nie było, moje dziecko leżało pod inkubatorem z serduszkiem”. Członkowie sekty zawsze i wszędzie są chodzącą projekcją, czyli ludźmi przypisującymi własne cechy oponentom. W przypadku sekty „pandemicznej” działają identyczne mechanizmy i ta sama nagroda. Nic nie musisz wiedzieć, niczego nie musisz analizować, wystarczy wykuć na pamięć mantrę „ośmieszającą” oponenta i jesteś „mądry”.

Od samego początku „pandemii” uprzedzam i apeluję, aby się nie wpuszczać w kanał tytułowych „argumentów” i w pełni to podtrzymuję, ale dla ludzi inteligentnych mam jeszcze jedno przesłanie. Nie bójmy się oddzielać ziarno od plew, bo w każdej z tej wyśmiewanej teorii jest nie tylko ziarno prawdy, tylko cały wór ziaren. Powszechnie dostępna wiedza inteligentnemu człowiekowi nie pozwala na bezmyślne wykpiwanie faktów, jedynie prawdziwym szurom wiedza i fakty nie są potrzebne. Dziś pokuszę się o małą prowokację intelektualną i po kolei rozbroję wszystkich chipy, 5G i NWO, a zacznę od Billa Gatesa. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, aby twierdzić, że Bill Gates nie ma wpływu na to, co się na świecie dzieje w kwestii masowych szczepień. Internet jest pełen wypowiedzi Billa Gatesa na temat szczepień, on ma wręcz obsesję na tym punkcie, co więcej jego fundacja sfinansowała wiele kampanii szczepień, najsłynniejsza była akcja ze szczepieniem Afryki, w czym również brał udział Nelson Mandela. Kpienie z tego, że Gates jest jednym z potężniejszych lobbystów szczepień, to przejaw skrajnej ignorancji i nic innego jak tworzenie idiotycznej teorii spiskowej. Równie dobrze można mówić, że Bill Gates nie ma nic wspólnego z Windowsem.

Chipy! Parę tygodni temu, nie niszowe strony internetowe i kanały na YouTube, ale największe media podały, że Pentagon opracowuje chipy wszczepiane ludziom do monitorowania „kowida”. Jednym kliknięciem można sprawdzić ten fakt, a linki odsyłają nie do „Gazety Polskiej”, tylko do „Gazety Wyborczej”. Opracowywanie chipów wszczepianych ludziom jest zarówno prawdą, jak i funkcjonującą już biotechnologią. Istnieją „cyborgi”, które testują przy pomocy chipów płatności elektroniczne, takie przypadki zdarzały się także w Polsce. Kwestia 5G, to chyba największe plątanina idiotyzmów i faktów. O tym, że 5G jest przyczyną informatycznej wojną światowej wie każdy, kto ma choć blade pojęcie o tym, co się na świecie dzieje. USA i Chiny walczą o prymat w tej technologii, która w najbliższym czasie zdecyduje o światowym systemie informatycznym. Jeśli chodzi o szkodliwość nadajników, sprawa jest równie banalna, każde urządzenie tego typu nie pozostaje obojętne dla człowieka, co nie znaczy, że w mózgu buduje kwaterę dla Marsjan. Po prostu pola elektromagnetyczne mogą wywoływać różne nieprzyjemne dla człowieka „wrażenia”, we Francji na przykład parlament zakazał używania Wi–Fi w przedszkolach. Nie mam pojęcia, co tu jest do śmiechu, to może śmieszyć wyłącznie nieuków, którzy przespali lekcje fizyki i biologii w podstawówce.

NWO rozumiane jako jeden centralny ośrodek światowego zarządzania, rzeczywiście jest niezbyt mądrą hipotezą, ale… Nie kwestionowanie, że wielu możnych tego świata próbuje wprowadzić globalne „porządki” kierując się filozofią Marksa i Engelsa jest odrębną głupotą. Takich inicjatyw jest całe mnóstwo, poczynając od Unii Europejskiej dążącej do zniesienia państw narodowych na rzecz federalizacji, kończąc na grupie “Bilderberg”. Globalizacja i próby budowania centralnych ośrodków władzy to gołym okiem widoczny fakt.

Pozostaje Big–Farma, tutaj już naprawdę nie wiem, co mam napisać, bo jeśli nie największe koncerny farmaceutyczne są producentami „szczepionek” i sponsorami mediów, co widać po codziennym zestawie reklam na „płonący konar”, zgagę i grzybicę pochwy, to kto niby kto za tym stoi? Józek&Zenek Produkcja Płyty Pilśniowej „Płytex”? Prawdziwe szury używają tytułowej mantry kompletnie nie rozumiejąc, jak się w tym wszystkim kompromitują, jak bardzo pokazują swoją głupotę i ignorancję, co zastępują sztampowym „dowcipem”. Gdy czytam frazę „ha, ha, ha, oczywiście Bill Gates, chipy, 5G, NWO i Big-Pharma”, to wiem, że ma do czynienia z kompletnym idiotą.

 

Przepraszam Panie Piotrze, że przedrukowuję całość – ale naprawdę nie mogłem się oprzeć – 100%!!! Trafiony i zatopiony! Mimo tego niestety narracja idiotów wciąż górą!!!

 

„Gorycz eliksiru”

https://youtu.be/T26lKsDo4Yw

Podziel się!