1. wR24.pl: Czy szczepionka zabija częściej niż Covid-19? Szokujące dane; 2. Matka Kurka – Życzę PISowi łomotu w Rzeszowie!; 3. Takt.tv: Witold Gadowski, „Bosski Roman”, „Paweł z Tesone” i „Czujny” czyli krakowskie narady; 4. Umowa PIS – Kukiz 15 stałą się faktem.

Czy szczepionka zabija częściej niż Covid-19? Szokujące dane

Wiecie doskonale co myślę o PIS i ich ostatnich 15 miesiącach pandemicznych rządów ręka w rękę ze światową banksterką. W tym kontekście czytajcie wiadomość nr 4. Wielokrotnie powtarzałem, że dla realizacji celu można zawrzeć Pakt z Diabłem, ale są pewne granice – Paktu z Diabłem który ma krew Polaków na rękach po prostu się nie podpisuje – niezależnie od celu. Krew Polaków wyznacza nieprzekraczalną granicę za którą cokolwiek by się nie działo i jak by szczytne nie było – jest tylko Kolaboracją z Okupantem. Kukiz 15 ostatecznie wykopał sobie grób!

 

1. wR24.pl: Czy szczepionka zabija częściej niż Covid-19? Szokujące dane

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/504674114279296

 

2. Matka Kurka – Życzę PISowi łomotu w Rzeszowie!

https://youtu.be/NaVaxcEky7Q

 

3. Takt.tv: Witold Gadowski, „Bosski Roman”, „Paweł z Tesone” i „Czujny” czyli krakowskie narady.

https://www.youtube.com/watch?v=G9zBp-FIAS8

 

4. Umowa PIS – Kukiz 15 stałą się faktem.

Niezalezna.pl: Media o nowym sojuszu PiS. Prof. Kazimierz Kik: Kukiz zachował się odwrotnie niż Gowin

Dziś media nieoficjalnie poinformowały o podpisaniu umowy programowej między Prawem i Sprawiedliwością a Kukiz’15. – To transakcja, która polega na tym, że Pawłowi Kukizowi chociaż jeden lub dwa elementy swojego programu uda się „sprzedać” i będzie mógł mówić triumfalnie o „skuteczności politycznej” – mówi w rozmowie z niezalezna.pl prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

 

więcej u źródła: https://niezalezna.pl/397755-media-o-nowym-sojuszu-pis-prof-kazimierz-kik-kukiz-zachowal-sie-odwrotnie-niz-gowin

 

wPolityce.pl: TYLKO U NAS. Paweł Kukiz potwierdza – Podpisaliśmy umowę o współpracy programowej z PiS. Proszę nie mylić jej z koalicyjną

Proszę nie mylić jej z koalicyjną – podpisaliśmy umowę programową” – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Paweł Kukiz, potwierdzając, że doszło do podpisania umowy Kukiz‘15 z PiS ws. współpracy programowej.

CZYTAJ TAKŻE: Finał rozmów Jarosława Kaczyńskiego i Pawła Kukiza? Nieoficjalnie: PiS podpisało z Kukiz‘15 umowę o współpracy programowej

Za jakiś czas na briefingu przedstawimy więcej szczegółów. W najbliższym czasie, pewnie do dwóch tygodni

— zaznacza Paweł Kukiz.

Od dawna było przygotowywane takie spotkanie. Chodziło jeszcze o ustalenie różnych niuansów pomiędzy naszym reprezentantem, Jarosławem Sachajko a ministrem Łukaszem Schreiberem. Była kwestia doprecyzowania oczekiwań każdej ze stron. Wszystko to już mamy za sobą, w związku z czym przyszedł czas na sformalizowanie tego, w postaci podpisania umowy o współpracy programowej w tej kadencji

— tłumaczy lider Kukiz‘15.

źródło: https://wpolityce.pl/polityka/553019-tylko-u-nas-kukiz-podpisalismy-umowe-o-wspolpracy-z-pis

 

Onet.pl: PiS podpisało z Kukiz’15 umowę o współpracy programowej

Szef Kukiz’15 Paweł Kukiz potwierdził w rozmowie z portalem wPolityce informację PAP o podpisaniu umowy o współpracy programowej z PiS. – Proszę nie mylić tej umowy z koalicyjną – zaznaczył Kukiz.

Porozumienie to efekt wielu spotkań, z których ostatnie odbyło się w poniedziałek w KPRM pomiędzy wicepremierem, prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim a liderem Kukiz’15 Pawłem Kukizem.

Jak wynika z informacji PAP, szczegóły umowy programowej zostaną przedstawione na briefingu, który ma się odbyć w najbliższym czasie.

Politycy Kukiz’15 od wielu miesięcy rozmawiają z PiS na temat porozumienia programowego, które miałoby polegać na wzajemnym wspieraniu swoich projektów ustaw.

Kukizowi zależy m.in. na tym, aby wprowadzić do polskiego porządku prawnego instytucję sędziów pokoju, ustawę antykorupcyjną oraz rozpocząć prace nad doprowadzeniem do nadania każdemu obywatelowi Polski indywidualnego, biernego prawa wyborczego.

– Proszę nie mylić jej z koalicyjną – podpisaliśmy umowę programową – zaznaczył. – Za jakiś czas na briefingu przedstawimy więcej szczegółów. W najbliższym czasie, pewnie do dwóch tygodni – zapowiedział.

– Od dawna było przygotowywane takie spotkanie. Chodziło jeszcze o ustalenie różnych niuansów pomiędzy naszym reprezentantem, Jarosławem Sachajko, a ministrem Łukaszem Schreiberem. Była kwestia doprecyzowania oczekiwań każdej ze stron. Wszystko to już mamy za sobą, w związku z czym przyszedł czas na sformalizowanie tego, w postaci podpisania umowy o współpracy programowej w tej kadencji – powiedział lider Kukiz‘15.

źródło: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pis-podpisalo-z-kukiz15-umowe-o-wspolpracy-programowej/q9272gg,79cfc278

Podziel się!