1. Pierwsze Prawo Sommera, Pierwsze Prawo Pitonia; 2. Kontrowersje: Uwaga mina! oraz Teraz można mówić, że jesteśmy zakładnikami szaleńca z Żoliborza i jego pomazańca!; 3. „Zbudujemy Nową Polskę!”

Teraz można mówić, że jesteśmy zakładnikami szaleńca z Żoliborza i jego pomazańca

1. Pierwsze Prawo Sommera, Pierwsze Prawo Pitonia

https://www.youtube.com/watch?v=JW5DnKYtdRE

 

 

2. Kontrowersje: Uwaga mina! oraz Teraz można mówić, że jesteśmy zakładnikami szaleńca z Żoliborza i jego pomazańca!

a) Uwaga mina!

https://www.youtube.com/watch?v=H9BjxNlB5-k

b)  Teraz można mówić, że jesteśmy zakładnikami szaleńca z Żoliborza i jego pomazańca!

Zuckerbergpozwolił na Facebooku pisać, że najmodniejszy na świecie wirus to wytwór chińskiego laboratorium, w dodatku wojskowego, a za takie „teorie spiskowe” wcześniej blokowano konta i strony. Nie chcę być gorszy od Zuckerberga i w związku z tym pozwalam pisać, że jesteśmy zakładnikami szaleńca z Żoliborza i jego pomazańca, bankiera Morawieckiego. Szacunek do Kaczyńskiego straciłem, gdy z premedytacją pozwolił na wymordowanie 140 000 Polaków, co było wynikiem wyłącznie decyzji politycznych, które miały pokazać jak PiS dzielnie walczy z „pandemią”. Kolejne dni sprawiają, że ten człowiek staje się po prostu niebezpieczny i nie dlatego, że jest Putinem, czy Łukaszenką, jak chce Michnik z TVN, ale wręcz przeczenie, jest ubezwłasnowolnionym, malowanym liderem.

O dawnym czarze i błyskotliwości można zapomnieć, biologia i otocznie zrobiły swoje, Kaczyński to oderwany od rzeczywistości staruszek i z takim człowiekiem otoczenie może zrobić praktycznie wszystko, co też się dzieje. Jeszcze trzy lata temu nikt by nie uwierzył, że PiS będzie razem z „Lewicą” forsować głosowanie, w którym Polska oddaje suwerenność na rzecz Brukseli, dziś to jest „patriotyczny” obowiązek. Jeszcze dwa lata temu nikt by nie uwierzył, że Polska przyjmie w jakiejkolwiek dziedzinie taką strategię, na która pozwolą Niemcy, dziś cała Rada Ministrów mówi wprost, że decyzje „pandemiczne” zależą od tego, co zrobią Niemcy. Jeszcze pół roku temu nikt by nie uwierzył, że PiS grające tęczową ideologią w najbardziej toporny sposób, wprowadzi do spisu powszechnego „małżeństwa jednopłciowe”, chociaż taka konstrukcja w polskim prawie nie istnieje pod żadną postacią. Jeszcze dwa miesiące temu mało kto by uwierzył, że Kaczyńskie wbrew konstytucji i wszystkim innym krajom Europy zechce wprowadzić obowiązkowe „szczepienia”. Jeszcze dwa tygodnie temu wielu powątpiewało, że Kaczyński z Morawieckim upadną tak nisko, aby złożyć w ofierze polskie dzieci, na ołtarzu Niemieckich oczekiwań w kwestii „odporności szczepiennej”. Wszystko to co było „niemożliwe” i w co powątpiewano, stało się faktem.

W zaistniałych okolicznościach i tempie zmian, nie da się wykluczyć niczego, a prawdopodobieństwo, że jedno pogrożenie palcem przez Bidena doprowadzi do przegłosowania, razem z „Lewicą”, ustawy o tolerancji jednopłciowej, graniczy z pewnością. Z tego czym był PiS i kim był Kaczyński nie zostało nic. Smak władzy i strach przed jej utratą, szczególnie dla Kaczyńskiego, który wszedł na „ostatnią prostą” swojego życia, powodują, że każda podłość i zbrodnia jest uświęcana „troską o Polskę”.

 

więcej u źródła: https://www.kontrowersje.net/teraz-mozna-mowic-ze-jestesmy-zakladnikami-szalenca-z-zoliborza-i-jego-pomazanca/

3. „Zbudujemy Nową Polskę!”

 

https://www.facebook.com/andrzej.nikodemowicz/videos/10221115489570684

Podziel się!