1. PL1tv: Ministerstwo Zdrowia informuje – zaszczepieni umierają dwa razy częściej na covid-19; 2. PL1 tv: Justyna Socha: Bardzo ważne jest, żeby zgłaszać każdy niepożądany odczyn poszczepienny; 3. ZnZ/WM: Laureat Nobla miażdży narrację o szczepionkach na COVID-19; 4. NTV: Trasa spotkań Parlamentu Wolnych Ludzi – Lipiec i Sierpień 2021

Laureat Nobla miażdży narrację o szczepionkach na COVID-19

1. PL1tv: Ministerstwo Zdrowia informuje – zaszczepieni umierają dwa razy częściej na covid-19

 

https://pl1.tv/title/ministerstwo-zdrowia-informuje-zaszczepieni-umieraja-dwa-razy-czesciej-na-covid-19/

2. PL1tv: Justyna Socha: Bardzo ważne jest, żeby zgłaszać każdy niepożądany odczyn poszczepienny

 

https://pl1.tv/title/justyna-socha-bardzo-wazne-jest-zeby-zglaszac-kazdy-niepozadany-odczyn-poszczepienny-to-moze-uratowac-zycie-innych-ludzi/

Justyna Socha: Bardzo ważne jest, żeby zgłaszać każdy niepożądany odczyn poszczepienny, to może uratować życie innych ludzi!

3. ZnZ/WM: Laureat Nobla miażdży narrację o szczepionkach na COVID-19

 

Im mniej eksponowani są ci, którzy mówią, że szczepienia na COVID-19, to wielki błąd, tym większe jest prawdopodobieństwo, że ci, którzy mówią odwrotnie, są tylko klakierami bioterroryzmu, opłacanymi przez projektantów Wielkiego Resetu.

https://youtu.be/RZGuTNhNxOE

Do nagród Nobla można mieć stosunek ambiwalentny. Nie są to bowiem wyróżnienia w 100% przyznawane obiektywnie. Jednak zachowując odpowiednią proporcję między krytycyzmem, a obiektywnym docenieniem tych, którzy na tę nagrodę jednak zasłużyli, powinniśmy o wiele uważniej przysłuchiwać się ludziom, którzy dostąpili zaszczytu bycia jej laureatami.

W Polsce od ponad roku o pandemii COVID-19 mówią ludzie, którym zdecydowanie bardzo daleko do Nobla. Ilość ich wystąpień w telewizji, wymusza jednak pewnie u niektórych wrażenie, że mądrzejszych i bardziej kompetentnych „znawców” koronawirusa SARS-CoV-2 oraz szczepionek, na naszej planecie chyba już nie ma.

Gdy ci „mędrcy” skacząc od telewizji do telewizji, zmieniają narrację tak często, jak poglądy na politykę zmienia Koalicja Obywatelska, to ludzie z o wiele większymi dokonaniami naukowymi, po prostu miażdżą tę natrętną machinę propagandy, której celem jest zniewolenie społeczeństw.

Luc Montagnier, to współodkrywca wirusa HIV, który za to osiągnięcie, otrzymał wspomnianego Nobla. Cóż ten szanowany uczony mówi na temat szczepionek?

Mówi na przykład, że globalna akcja szczepień na COVID-19, to ogromny błąd naukowy oraz medyczny. Według niego: „Nowe warianty (wirusa) są produktem i wynikiem szczepień. Widzisz to w każdym kraju, że jest tak samo: w każdym kraju zgony następują po szczepieniach. […] Co robi wirus? Czy umiera, czy tez znajduje inne rozwiązanie? […] Jest oczywiste, że nowe warianty są tworzone przez selekcję za pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia”.

Montagnier od dłuższego czasu ostrzega, iż zmodyfikowany genetycznie koronawirus został zaprojektowany tak, aby zawierać DNA wirusa HIV. Miał nad tym pracować naczelny „covidowy guru” z USA – Anthony Fauci.

Zatem według francuskiego noblisty, masowe szczepienia podczas pandemii są „nie do pomyślenia”, a jednak dzieją się.

Znów więc musimy sobie zadać pytanie: jak to możliwe, że w sprawie tak fundamentalnej dla ludzkości, tak wielu „znawców” w ogóle się ze sobą nie zgadza?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

źródło: https://wolnemedia.net/laureat-nobla-miazdzy-narracje-o-szczepionkach-na-covid-19/

4. NTV: Trasa spotkań Parlamentu Wolnych Ludzi – Lipiec i Sierpień 2021

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/324260765729312

Podziel się!