1. Izby Lekarskie prześladują przychodnię Optima dr Bodnara i innych lekarzy leczących covid-19!; 2. PL1tv: Dr Zbigniew Hałat – Zaszczepieni zarażają niezaszczepionych; 3. Jak „szczepienia” wpływają statystycznie na śmiertelność na covid (Niesamowity filmik!); 4. Terror i Medyczny Faszyzm w Niemczech 2021.

Jak obronić wolność – Refleksje wokół spotkania Wolnych Ludzi w Gdańsku

W związku z faktem, że Program trucia Polaków eksperymentalnymi preparatami mRNA sprzedawanymi przez Big Pharmę, która najwyraźniej trzyma w kieszeni PIS, GIS i NIL oraz pomniejsze Izby Lekarskie, zawalił się i wszystko wskazuje iż „zaszczepi” się niespełna 35% Polaków, na rozkaz Big Pharmy i Międzynarodowej Banksterki PIS zarządził represje administracyjnewobec lekarzy i przychodni leczących tę chorobę przy pomocy znanych od lat lekarstw i witamin.

Jest to ślepy odwet, który znamy dobrze z praktyki jaką zastosowano do Wolnych Niezłomnych Lekarzy sygnujących listy otwarte do Rządu i Ministerstwa Zdrowia, organizacji takich jak STOP NOP, czy osób takich jak Justyna Socha. Także do Jerzego Zięby osobiście i do jego firmy Visanto, która jest skrajnym przykładem działania  upolitycznionych Izb Lekarskich, Prokuratury i Policji.

Propagatorzy nowego faszyzmu z  różnych ugrupowań politycznych ale głownie PIS, SLD i KO gotowi są posunąć się jeszcze dalej – do Przymusu „Szczepień” i to już 6 -cio miesięcznych dzieci. 

Ta banda polityczna bez zgody Narodu Polskiego prowadzi obecnie eksperymenty wspólnie z Pfizerem na polskich dzieciach – sierotach z domów dziecka!!! Taka jest moralność KATOLIKÓW z PIS!!! Nienarodzone niby chronią, ale te które żyją oddadzą obcym do eksperymentów medycznych jak to było w Auschwitz, a starców jak to było w faszystowskich Niemczech Adolfa Hitlera poddają regularnej eutanazji medycznej odmawiając im leczenia poważnych chorób i zmuszając do przyjmowania nieprzebadanych preparatów Big Pharmy, które w wielu wypadkach skutkują śmiercią albo kalectwem.

!Apeluję do wszystkich Polaków aby stawili się na Marszu o Wolność w Warszawie 22 05 2021 o godzinie 12.00 i pokazali tym sukinsynom, że nie ma zgody Polaków na eksperymenty na polskich dzieciach i starcach, niech się dowiedzą gdzie pieprz rośnie!

 

1. Izby Lekarskie prześladują przychodnię Optima dr Bodnara i innych lekarzy leczących covid-19!

❗Izby Lekarskie prześladują przychodnie i lekarzy, które nie zamknęły się na pacjentów❓
Kolejna fala za nami … i niestety przyszedł czas na rozliczenie lekarzy, którzy podjęli się leczenia chorych na #COVID19, działając zgodnie z etyką lekarską i troską o zdrowie pacjenta – nie zamykając przed nimi drzwi. I potencjalnie za to wyciągnie się konsekwencje, wraz z odebraniem tym lekarzom prawa wykonywania zawodu? Ale czy na pewno chodzi tylko o procedury … a nie o coś więcej❓
ℹDo naszej przychodni trafiło pismo od Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, który żąda od nas wydania całej dokumentacji wszystkich naszych lekarzy i ich pacjentów z podejrzeniem lub stwierdzonym COVID-19. Zarówno leczonych #amantadyna i jej pochodnymi, jak i leczonych bez tego leku. Takich pacjentów jest kilka tysięcy. Co przekłada się na dziesiątki tysięcy stron dokumentacji.
▶️Trudno zrozumieć intencje Izby Lekarskiej, ponieważ żądanie nie dotyczy żadnego konkretnego pacjenta, lekarza, ani sytuacji. Czyżby dotyczyło to całokształtu, naszej filozofii, aby po prostu leczyć pacjentów? Bo ośmieliliśmy się badać pacjentów chorych na COVID-19, zamiast zgodnie z procedurą skazywać na izolację, utratę zdrowia lub śmierć? Bo leczyliśmy ambulatoryjnie m.im. amantadyną, mimo że do dzisiaj nie ma rekomendacji żadnego leku do leczenia w domu na COVID-19? Pozostaje nam się domyślać. Nasze obserwacje o skuteczności amantadyny były podstawą do rozpoczęcia badań klinicznych tego leku w Polsce, a obecnie badaniem zajmuje się międzynarodowe konsorcjum składające się z 12 uniwersytetów w Europie. Izby Lekarskie nie pierwszy raz już prowadzą postępowania przeciwko swoim członkom (chociaż ich głównym zadaniem jest chronić lekarzy, a nie szykanować). Niestety Izby powszechnie występują przeciwko lekarzom, zastraszają ich, czego mieliśmy już okazję doświadczyć w czasie trwania pandemii wobec tych, którzy mieli odwagę coś krytykować publicznie.
Wróćmy do genezy – skąd wzięły się procedury i komu one naprawdę służą, cytując jeden z artykułów poświęconej tej tematyce:
“Wszystko zaczęło się na przełomie XIX i XX w. od niejakiego Johna Davisona Rockefellera, amerykańskiego przemysłowca, który poprzez finansowanie ośrodków naukowych – w największym skrócie, wprowadził zunifikowanie sposobów leczenia. To zaś otworzyło drogę do zmonopolizowania leczenia, które polegało na wyeliminowaniu wszelkich przejawów działań poza ustalonymi z góry i zatwierdzonymi przez wybrane gremia sposobów leczenia.
Trudno nawet w tej sytuacji winić samego medyka, który po prostu stosuje wyznaczoną procedurę. Jeśli nawet widzi, że nie przynosi ona żadnych efektów, w dalszym ciągu ją stosuje, będąc w zgodzie z prawem. W słuszności tej postawy utwierdzają lekarza samorządy lekarskie występujące jako Izby Lekarskie, którym z niewiadomych względów nadano uprawnienia np. do cofania lekarzowi prawa wykonywania zawodu, choć owe Izby w żaden sposób tego prawa mu nie nadały, ponieważ zrobiła to uczelnia, wydając dyplom ukończenia studiów medycznych.
Stosowanie procedur medycznych zostało obwarowane prawnie, co spowodowało, że medyk, nawet będąc przekonany o nieskuteczności leczenie, wiedząc, że inna np. pozaproceduralna metoda będzie skuteczna, rzadko kiedy ma odwagę do jej wdrożenia, ponieważ grożą mu za to konkretne konsekwencje prawne. Z kolei za działanie zgodne z procedurą, ale nieskuteczne – żadnych konsekwencji nie przewidziano. Więcej – może wówczas liczyć na przychylność koncernów farmaceutycznych, które sowicie wynagradzają tych lekarzy, którzy przepisują „właściwe” leki. Im więcej – tym lepiej.”
▶️Przypuszczam, że mandat Izbom do niszczenia naszej przychodni dał opublikowany jakiś czas temu paszkwil w prasie. Odniosę do tego tematu: wśród leczonych przeze mnie pacjentów w ostatnich 12 miesiącach było ponad 1200 pacjentów z czynnym zapaleniem płuc (co można także łatwo sprawdzić w systemach). Na świecie, czy w Polsce średnia śmiertelność takich pacjentów sięga ponad 20%❓ Statystycznie więc mogło umrzeć wielokrotnie więcej. A zmarło według statystyk ‘tylko 17’ (chociaż nie wiadomo na co, ważne, że byli kiedyś w naszej przychodni, więc można przypisać zgon). Tylko że chorzy to nie statystyka. Każdy pacjent jest inny, wymaga zbadania, diagnozy na podstawie badania i doświadczenia lekarza. A w Polsce jak widać, to dziennikarz ma prawo kwestionować rozpoznania lekarza, a Izby Lekarskie w tym temacie milczą, ba, idą tą drogą dalej zgodnie z wiedzą dziennikarza, a nie wiedzą medyczną.
▶️Nie pierwszy raz niewygodne osoby są szykanowane. Mariusz Łapiński, były minister zdrowia w latach 2001–2003 opowiada po latach o swojej decyzji, która uderzyła w czyjś interes:
“Obliczyłem, że firmy stracą na tym jakieś 1,2 mld zł zysku rocznie. Bałem się, że to uderzy we mnie. Miałem rację. Gdy już cały ten czarny PR wobec mnie minął, te wszystkie artykuły o tym, że jadam sushi jako socjaldemokratyczny minister, że mam wannę z hydromasażem i szereg innych rzeczy, to okazało się, że firmy farmaceutyczne złożyły się. Moja głowa kosztowała 15 mln złotych. Tyle zapłaciły firmy za czarny PR – dodał były minister”
▶️Przytoczę jeden z moich własnych przypadków destrukcyjnego działania izby lekarskiej a konkretnie przedstawiciela z Przemyśla. W 1998 roku chciałem podjąć dalsze kształcenie i otworzyć specjalizację z alergologii dziecięcej. Otrzymałem zgodę od kierownika specjalizacji Profesor Danuty Chmielewskiej, ówczesnego Konsultanta Krajowego Profesor Ewy Niżankowskiej, konsultanta z pediatrii Ryszarda Korczowskiego oraz obecnego w tym okresie Lekarza Wojewódzkiego, Antoniego Szynglarewicza. Kiedy osobiście zgłosiłem się w celu uzyskania zgody, wyleciałem z hukiem z gabinetu❗ Nie dostałem akceptacji Pełnomocnika Delegatury OIL w Przemyślu. Tego samego, który wszczął w październiku 2020 procedurę postępowania dyscyplinarnego przeciwko mojej osobie, bo podejmuję się leczenia ludzi z chorobą COVID19. Wówczas nieudaną, bo Izba Lekarska i Rzecznik nie nadali toku sprawy. Tylko dzięki presji mediów i społeczeństwa.
▶️Nieprawdą jest, że wielu lekarzy wyjeżdża z Polski jedynie z pobudek finansowych.
Jeśli Izba Lekarska, która wyłącznie zajmuje się procedurami, jak choćby wydanie zgody na wyjazd lekarza za granice, do dzisiaj nie pochyliła się nad złożonością tego problemu?
▶️Nie podjęto konkretnych kroków, gdy na potęgę wypisuje się antybiotyki przez telefon bez badania pacjentów. Nawet w chorobach o mniej groźnym przebiegu tego nie praktykowano. To gdzie jest etyka, a gdzie jej nie ma?
▶️Takie traktowanie lekarzy może przyczyni się w końcu, że sami lekarze wystąpią z wnioskiem utworzenia prawdziwej, niezależnej grupy zawodowej, która stanie na straży i w obronie lekarzy. Podejmie zdecydowane kroki co do zasad pracy lekarzy, podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji sposobu kształcenia młodych lekarzy i ich przyjaznego traktowania. Stworzenie im dogodnych warunków pracy i rozwoju zawodowego.
📣Apeluję dzisiaj do lekarzy. Stwórzmy jeden front, stwórzmy niezależną izbę lekarską. Skierujemy wniosek do Sejmu. Zaręczam, że jest wiele osób w Polsce, w Rządzie, Sejmie i Senacie, które myślą podobnie. Apeluję do wszystkich zawodów medycznych, a w szczególności do rezydentów. To w Was jest przyszłość i nadzieja na następne lata, abyście mogli zostać w kraju. Jeśli obecnie nie wystąpimy z inicjatywą, to już nigdy tego nie zmienimy. Jest wola polityczna oraz poparcie społeczne. Bo w to, że dokona się całkowita reorganizacji obecnych Izb Lekarskich, osobiście nie wierzę.
📣Zachęcam do udostępnienia i komentowania,
Lekarz pediatra, pulmonolog Włodzimierz Bodnar

2. PL1tv: Zaszczepieni zarażają niezaszczepionych – Dr Zbigniew Hałat

https://pl1.tv/title/zaszczepieni-zarazaja-niezarazonych/

3. Jak „szczepienia” wpływają statystycznie na śmiertelność na covid (Niesamowity filmik!)

https://youtu.be/xSrc_s2Gqfw

4. Terror i Medyczny Faszyzm w Niemczech 2021.

 

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/180230824004433

Podziel się!