1. WM: Zabili go podrabiając zgodę na szczepienie na COVID???; 2a. WP.pl: Pomysł prof. Parczewskiego z Rady Medycznej – „Godzina policyjna dla niezaszczepionych”; 2b. Odpowiedź Dzikiego Trenera w imieniu Wolnych Ludzi oraz wR24.pl: Kiedy obóz dla nieszczepionych?; 3. Neon24.pl: Dlaczego szczepionki Covid-19 są niebezpieczne?; 4. Gadowski TV: Metoda „Debilitation”.

Zabili go podrabiając zgodę na szczepienie na COVID-19

Ależ Nie! Zabili go tak naprawdę, na wyraźne zlecenie, z NAKAZU Kaczyńskiego, Morawieckiego, Niedzielskiego, Horbana, Grzesiowskiego i innych członków Rady Medycznej Rządu oraz Mediów Głównego Ścieku, którym zapłacono za propagandę wymuszającą na Polakach udział w eksperymencie medycznym nazywanym eufemistycznie „szczepionką” na covid-19! Za to (i nie tylko za to) należy im się proces z zastosowaniem Kodeksu Norymberskiego!

Za co jeszcze zapytacie? Proszę – materiał nr 2! Choćby za takie pomysły jak ma „profesor” Miłosz Parczewski (ZAPAMIĘTAJ!!!) lansowany przez Wirtualną Polskę na kolejnego antybohatera, czyli kolejny czarny charakter plandemii (po zużytych już kompletnie Horbanach, Szumowskich, Niedzielskich, Sutkowskich, Gutach i innych) – ten gość posuwa się już do czysto hitlerowskich pomysłów proponując wstęp do nowego holocaustu. Pytanie dlaczego nie postuluje od razu otwarcia na nowo obozów koncentracyjnych, przecież na terenie Polski mamy ich dosyć! Nie trzeba budować nowych, a w razie czego gdyby w nich miejsca zabrakło a krematoria okazały się niewydolne, zamienimy w Obóz Stadiom Narodowy w Warszawie i wszystkie inne zbudowane na EURO, tak robił Pinochet w Chile. Cóż stoi na przeszkodzie skorzystać z dobrych sprawdzonych wzorów???

Mnie się zdaje, że to jest kolejny facet który  zaraz poprosi o całodobową ochronę policji. Przy takich pomysłach rzeczywiście trzeba mieć oczy na około głowy i lepiej od razu udać się do Wilczego Szańca w otoczeniu Granatowej Policji – bo taką przecież jak za II RP i okupacji też już dzisiaj mamy.

Materiał nr 3 wyjaśnia dobitnie dlaczego szczepionki na covid-19 jakie wmusza się teraz Polakom są tak cholernie niebezpieczne i to niezależnie od tego czy są z AstraZeneca czy Johnsona czy Pfizera.

Wojciech Gadowski na koniec dorzuci kolejną porcję wyjaśnień w materiale nr 4. Naprawdę mam dosyć już tego tłuczenia covidem do głów rządowych covidiotów, zwłaszcza że jest już jasne, że oni doskonale zdają sobie sprawę z tego w co wdepnęli, tak jak i ci w Niemczech i we Włoszech i gdzie indziej. Będą do końca szli w zaparte. Ockną się na ławach oskarżonych, a wielu z nich będzie twierdzić, że „tylko wykonywali rozkazy”. Polaków nawiedzonych nową wiarą covidiańską niestety nie nawrócimy, jak to bywa – nuworysze są bardziej papiescy niż sam papież. 

1. WM: Zabili go podrabiając zgodę na szczepienie na COVID-19

21 stycznia 2021 r. Stowarzyszenie „Stop NOP” zostało poinformowani przez rodzinę, że dzień wcześniej, dobę po szczepieniu na COVID-19 zmarł podopieczny domu pomocy społecznej w Ostrowinie. Była to pierwsza z setek historii, które zaczęto zgłaszać do Stop NOP. W tym przypadku lekarz nie dopełnił ustawowego obowiązku zgłoszenia niepożądanego odczynu poszczepiennego. Zrobił to dopiero na drugi dzień po zawiadomieniu prokuratury przez pełnomocnika rodziny. Był to pierwszy przypadek śmierci w statystyce rządowej. Nie trafiają tam jednak wszystkie przypadki zgonów bezpośrednio po szczepieniu. Jest to niebezpieczne, ponieważ Europejska Agencja Leków musi posiadać te dane żeby ocenić bezpieczeństwo stosowanej masowo i dopuszczonej warunkowo szczepionki, której wszystkie działania niepożądane nie zostały jeszcze zbadane.

Boguś – jak mówili na niego bliscy – został zaszczepiony mimo braku zgody jego opiekunki prawnej. Podrobiono jej podpis. Jako dziecko zachorował po szczepionce na polio tej samej firmy. Nikt o to nie zapytał.

Siostrzenica zmarłego Bogusława napisała list: „Chciałabym podzielić się z sytuacją jaka miała miejsce w styczniu bieżącego roku. Otóż, mój wujek przebywał w PDPS w Ostrowinie. Był niepełnosprawny, upośledzony w stopniu znacznym. 20 stycznia po godz. 22:00 odebrałam telefon od pielęgniarki, która poinformowała mnie o tym, że mój wujek zmarł. Że źle się poczuł, było pogotowie, dostał kroplówkę i wtedy poczuł się lepiej. Ale niestety po godz. 20:00 zmarł. Poinformowała mnie również o szczepionce przeciwko covid, którą przyjął dzień wcześniej, ale mnie nikt o tym fakcie nie poinformował. Na drugi dzień zadzwoniłam z rana po 7.00 i nikt w dalszym ciągu nie udzielił żadnych szczegółowych informacji, co się wydarzyło tłumacząc się tym, że nie byli wtedy na tej zmianie. Tylko poinformowali mnie o tym, że wujek został przewieziony do zakładu pogrzebowego w pobliskiej miejscowości, gdzie się udałam. Pani z zakładu pogrzebowego powiedziała, że już jutro mogą wujka skremować. Byłam zakłopotana tą całą sytuacją i szybkim przebiegiem tych przykrych dla mnie wydarzeń. Nikt mi nie chciał powiedzieć dlaczego tak nagle zmarł i dlaczego w takim szybkim czasie po szczepieniu. Przecież byłam w kontakcie z opiekunami i nikt nie zgłaszał nic niepokojącego. Przyjmował stałe leki na niewydolność kończyn dolnych i na anemię od lat. Nie dawało mi to spokoju dlatego postanowiłam poprosić o pomoc Panią Justynę Sochę, która bardzo szybko zadziałała razem z Panem mecenasem Tetelą i tego samego dnia wstrzymane zostały procedury związane z kremacją i sprawa przekazana została do prokuratury. Wtedy dopiero PDPS zgłosił NOP wtedy i tylko dlatego, bo pewnie nie poznałabym nigdy prawdy, gdyby nie pani Justyna Socha. Nagle w mediach dowiedziałam się że wujek miał problemy z ciśnieniem, tachykardię, wysoką gorączkę, trzy razy była wzywana karetka. Co tam tak naprawdę się. działo. Dlaczego nie zabrali go do szpitala i pozwolili mu umrzeć. A ja dostałam informację tak późno. Mało tego, nie podpisywałam świadomej zgody na szczepienie. A teraz się okazuje że mój podpis opiekuna prawnego został sfałszowany na dokumencie udzielającym zgody. Czy wujek został prawidłowo przebadany przed szczepieniem przez lekarza, czy sięgnął do dokumentacji? Wujek był już zaszczepiony jako dziecko i przez to został sparaliżowany szczepionką na polio. Mógł być uczulony. Chciałam dodać, że mój wujek był wartościowym człowiekiem, zawsze pogodnym i na pewno nie zasługiwał na taki koniec. Może inni myślą, ze tacy ludzie w PDPS-ach nie są potrzebni, bo nikt się nimi nie interesuje. Nie zgodzę się z tym. Są kochani, mają rodziny, tylko nie zawsze sytuacja pozwala żeby móc być razem. Bardzo jestem wdzięczna Pani Justynie Socha i panu mecenasowi Arkadiuszowi Tetela za okazałą pomoc. Bez nich nie dałabym rady i apeluję również do innych gdy ktoś znajdzie się w podobnej sytuacji żeby reagować i nagłaśniać, bo słyszy sie coraz więcej o takich przypadkach w PDPS. Małgorzata”.

Oświadczenie adwokat Arkadiusza Teteli – pełnomocnika rodziny zmarłego z DPS w Ostrowinie – wygłoszone dla mediów podczas konferencji prasowej 22 stycznia 2021:

„Jako pełnomocnik przedstawiciela ustawowego zmarłej osoby, zostałem upoważniony do złożenia oświadczenia dotyczącego zawiadomień do prokuratury. Złożone zostały trzy odrębne zawiadomienia do różnych prokuratur w związku ze śmiercią bliskiej osoby po podaniu szczepionki. Zawiadomienia te dotyczą podejrzenia popełnienia przestępstwa i śmierci w związku z zaszczepieniem bez właściwej kwalifikacji oraz w związku z brakiem świadomej zgody. Zostało również złożone odrębne zawiadomienie dotyczące nie zgłoszenia przez lekarza niepożądanego odczynu poszczepiennego do właściwej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Rodzina chce aby sprawa została wyjaśniona. Trwają czynności wyjaśniające, trwają przesłuchania, są składane liczne wnioski dowodowe, ma zostać przeprowadzona sekcja w zakładzie medycyny sądowej. Został również złożony wniosek o zabezpieczenie tej serii szczepionki, która została podana w celu zbadania i sprawdzenie czy przyczyną zgonu nie była na przykład wadliwa szczepionka. Badania kliniczne szczepionki na COVID-19 nie zostały zakończone. Zgon to ciężki niepożądany odczyn poszczepienny. Jeśli nie ma zgłoszenia to główna inspekcja farmaceutyczna nie ma podstaw do wszczęcia postępowania wyjaśniającego”.

Źródło: StopNOP.com.pl

źródło: https://wolnemedia.net/zabili-go-podrabiajac-zgode-na-szczepienie-na-covid-19/

2. WP.pl: Koronawirus. Godzina policyjna dla niezaszczepionych. Pomysł profesora Parczewskiego z Rady Medycznej!

Koronawirus w Polsce wciąż nie odpuszcza. Od końca grudnia trwają szczepienia na COVID-19. Nie wszyscy jednak chcą przyjąć środek na koronawirusa. Profesor Miłosz Parczewski proponuje wprowadzenie godziny policyjnej oraz zakaz przemieszczania się dla osób niezaszczepionych.

Prof. Miłosz Parczewski to główny lekarz ds. COVID-19 w województwie zachodniopomorskim i jeden z doradców premiera ds. pandemii. Medyk zaproponował na antenie Radia ZET ograniczenia dla osób, które nie przyjęły szczepionki na COVID-19.

– Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych – wyjaśnił profesor. Parczewski dodał, że nikomu nie można zmusić – ani siłą, czy też przepisami – do tego, aby zaszczepił się przeciwko COVID-19. Dodał jednak, że można sprawić, aby taka osoba sama zadecydowała o szczepieniu – przekazało Radio ZET.

Lekarz wskazał rozwiązania. Zaproponował zakaz przemieszczania się między województwami dla osób niezaszczepionych lub wprowadzenie godziny policyjnej.

źródło: https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-godzina-policyjna-dla-niezaszczepionych-pomysl-profesora-6639520166570976a

Dla przypomnienia podobnym durniom cytujemy:

z.U.2020.1444 t.j.

| Akt obowiązujący

Wersja od: 5 grudnia 2020 r.

 

Art.  189.  [Bezprawne pozbawienie wolności]

 

§  1.

Kto pozbawia człowieka wolności,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

§  2.

Jeżeli pozbawienie wolności trwało dłużej niż 7 dni, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

§  2a.

Jeżeli pozbawienie wolności, o którym mowa w § 2, dotyczy osoby nieporadnej ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

 

§  3.

Jeżeli pozbawienie wolności, o którym mowa w § 1-2a, łączyło się ze szczególnym udręczeniem, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

 

2b. Odpowiedź Dzikiego Trenera w imieniu Wolnych Ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=YoyjQ8D3HxE

2b. wR24.pl: Kiedy obóz dla nieszczepionych?

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/169573201758427

3. Neon24.pl: Dlaczego szczepionki Cow ID -19 są niebezpieczne?

Ci, którzy ośmielają się kwestionować oficjalną narrację, są oczerniani w mediach.

Wywiad Alex Kingston z Sucharit Bhakdi.

Szantaż to paskudny biznes. Człowiek staje w obliczu jakiejś groźby i zgadza się przekazać pewną sumę pieniędzy, aby groźba została oddalona.
Widzimy to głównie w sytuacjach, w których ofiara już skompromitowała się w jakiś sposób i nie może liczyć na pomoc organów ścigania. Niecodziennie spotykamy je w sytuacji, gdy ofiara wykonuje zupełnie normalne czynności i w każdej chwili może wezwać policję na interwencję. Jednym z najbardziej bezczelnych przykładów takiego postępowania był system claque, który nękał włoską operę po II wojnie światowej. Znany sopranista lub tenor był kontaktowany przez chef de claque przed rozpoczęciem sezonu i proszony o przekazanie sporej sumy pieniędzy lub zmuszony do znoszenia fali okrzyków i niepokojących hałasów podczas występu. Wydaje się, że wszyscy wielcy śpiewacy, tacy jak Callas, Tebaldi i Gobbi, płacili sumy żądane przez tych rekieterów. Podczas głośnego incydentu w Neapolu, po tym jak Caruso odmówił zapłaty, podczas wykonywania słynnej arii Donizettiego był syczany i wygwizdywany.
Dziś mamy do czynienia z ogólnoświatową formą szantażu i wyłudzeń. Miliony niewinnych ludzi są zmuszane do zaprzestania pracy, przyjmowania szczepionek, noszenia masek i poniżania się w najbardziej odrażający sposób, aby udobruchać przemysł farmaceutyczny i jego paskudne marionetkowe organizacje, takie jak WHO i CDC. Rząd każdego kraju działa jako chef de claque, wymuszając wymaganą reakcję w zamian za obietnicę przywrócenia normalności. W efekcie mówią: Rób, co ci każemy, albo sprawimy, że twoje życie będzie nie do zniesienia.

Podobnie jak w przypadku włoskich klakierów, ich liczba jest niewielka, ale ich złośliwa gra jest bardzo skuteczna, głównie dlatego, że większość społeczeństwa – „publiczności” – nie jest jeszcze w stanie wykryć wyłudzaczy w swoim otoczeniu.
Wyjaśnianie zagrożeń
Ci, którzy ośmielają się kwestionować oficjalną narrację, są oczerniani w mediach. Mamy szczęście, że kilku wysoko wykwalifikowanych insiderów, z dogłębną wiedzą na temat epidemiologii, nadal bije na alarm. Nie ma wątpliwości, że przez ich jawne potępienie tej szajki, co najmniej dwóch – dr Sucharit Bhakdi i dr Mike Yeadon – jest na celowniku kryminalnych masterminds, którzy zaprojektowali to światowe oszustwo Covi*
W naszym niedawnym artykule podaliśmy kilka cytatów ze znakomitego wywiadu, którego dr Yeadon udzielił 7 kwietnia Lifesite News. W niniejszym artykule pragniemy zwrócić uwagę na niezwykle pouczający wywiad jakiego dr Bhakdi udzielił 20 kwietnia Alexowi Newmanowi z The New American.
Link: https://brandnewtube.com/watch/microbiologist-sucharit-bhakdi-quot-largest- experiment-ever-performed-in-the-history-of-mankind-qu_yt2E8l79M79Wt3E.html
Zachęcamy czytelników, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości co do zagrożeń stwarzanych przez te szczepionki do wysłuchania wywiadu z dr Bhakdi. Aby pomóc w rozpowszechnianiu jego poglądów, na następnych stronach zamieściliśmy streszczenie jego głównych punktów. Zamieszczamy również rozdział z jego przyszłej książki, Corona Unmasked, która została napisana w języku niemieckim wraz z jego żoną, dr Kariną Reiss. Rozdział ten został udostępniony przez wydawcę w tłumaczeniu na język angielski. Ponieważ jednak tłumaczenie to wydaje się być przygotowane w pośpiechu i jest trudne do zrozumienia, przygotowaliśmy dla naszych czytelników jego poprawioną wersję

patrz załączony dodatek C.
(Czytelnicy, którzy woleliby zapoznać się z wersją wydawcy, mogą ją znaleźć na stronie https://www.goldegg-verlag.com/titel/corona-fehlalarm/).

Zaczniemy od kilku cytatów z dr Bhakdi, które ujawniają jego stosunek ogólnie do „pandemii” Covida:
„Uważam, że pandemia jest fałszywa. Opierała się ona na teście PCR, który był niebezpiecznie niedokładny, dając fałszywie pozytywne dane, które niestety przyjęto jako główne kryterium diagnostyczne.”
„Ten biznes z Covi*-19 jest całkowicie szalony. Ludzie, którzy nie są chorzy, którzy nie mają żadnych objawów, są badani testem, który przez większość czasu kłamie.”
[Odnośnie kwarantanny, masek, dystansu społecznego itp]: „To absolutnie niedorzeczny nonsens”.
Dlaczego test Covid jest fałszywy
Dr Bhakdi podaje bardzo pomocną analogię ze świata finansów, aby pokazać, dlaczego test PCR jest bez znaczenia, gdy jest używany do celów diagnostycznych. Jeśli zaczynasz z jednym dolarem i podwajasz tę kwotę co minutę, ile minut potrzeba, aby osiągnąć 1 mln dolarów? Odpowiedź: 20 minut.
Zamiast tego zacznij od 1c. Ile minut potrzeba, aby ten jeden cent zamienił się w milion dolarów w tym samym procesie? Odpowiedź: 27 minut.
Laurel i Hardy wyjaśniają, jak działa ich test Covid. Wskazówka: jest lepszy niż ten zalecany przez WHO].
Teraz dolar odpowiada wirusowi. Test PCR przechodzi przez 20 cykli, aby wyprodukować wystarczającą ilość materiału wirusowego, aby wykazać, że wirus jest obecny i że dana osoba jest zakażona. Jednak jeden cent nic nie kupuje. Odpowiada on kawałkowi wirusa, fragmentowi, który nigdy nie będzie stanowił zagrożenia dla niczyjego zdrowia. Wzmacniając go przez 27 cykli w teście PCR niczego się nie nauczyliśmy, a już na pewno nie udowodniliśmy obecności wirusa.

Próg cyklu jest kluczowym czynnikiem w teście. Jeśli próg wynosi 20 lub mniej, wirus jest obecny, ale jeśli trzeba przeprowadzić dodatkowe cykle powyżej 20, wirus nie jest obecny. Dlatego test PCR może działać tylko wtedy, gdy próg cyklu jest (a) znany i (b) nie jest przekroczony. Niestety, jak wykrzykuje dr Bhakdi: „Próg ten nigdy nie został ustalony dla tak zwanego testu PCR Covid-19!”.
Niezliczone fałszywie pozytywne wyniki testu są spowodowane przez progi cyklu powyżej 20 [lub krytyczną liczbę, która nigdy nie została określona], które wykrywają tylko część koronawirusa, w tym te, które nie pochodzą z Covi*-19. Jak mówi, test „zapala się” ze wszystkich niewłaściwych powodów.
Następnie wyjaśnia, do czego to prowadzi:
„Jeśli amerykańscy lekarze nie zapomnieli [swojego podstawowego szkolenia medycznego], to dlaczego, u licha, nie wstaną i nie powiedzą, że to nonsens?”.
„Wy [Amerykanie] zmierzacie do największej katastrofy w waszej historii”.
„Izrael został zamieniony w żywe piekło…Mój kraj urodzenia, Ameryka, będzie [również] żywym piekłem”.

Do wejścia do sklepu IKEA w Izraelu wymagany jest paszport szczepionkowy („Green Pass”).

Niektórym formom infekcji nie da się zapobiec
Przedstawił on szereg punktów, opartych na udowodnionej nauce medycznej, aby pokazać, dlaczego podejście przyjmowane przez nasze rządy i Światową Organizację Zdrowia jest całkowicie irracjonalne:
1. Szczepionki mają za zadanie pobudzić nasz układ odpornościowy do produkcji przeciwciał, które zaatakują i zneutralizują wirusa. Niestety większość z nich znajduje się w naszym krwiobiegu. Sama infekcja przychodzi przez drogi oddechowe i atakuje nasze płuca: „Jest praktycznie niemożliwe, aby zapobiec infekcji, która pochodzi z dróg oddechowych”. Wirus atakuje komórki w naszych płucach i wykonuje tam swoją niszczycielską pracę, nie napotykając na żaden opór ze strony przeciwciał indukowanych szczepionką w naszym krwiobiegu. Myślenie, że jest inaczej „jest całkowitą naiwnością”.
2. „Jeśli masz mniej niż 70 lat i nie cierpisz na wcześniej istniejące schorzenia, będzie ci naprawdę trudno umrzeć z powodu Covid-19. Jest to praktycznie niemożliwe. „Wśród każdych 10.000 osób, które zachorują na wirusa, umrze maksymalnie 5.

To jest udowodniony fakt: „To nie jest zabójczy wirus”.
Jak więc przemysł może twierdzić, że szczepionka jest skuteczna? Aby to zrobić, wskaźnik śmiertelności musi spaść poniżej 5 na 10 000. „Uwierzcie mi, nie da się zaprojektować badań klinicznych, które by to wykazały.” Musiałby Pan zaszczepić dziesiątki milionów ludzi i mieć grupę kontrolną o podobnej wielkości złożoną z osób nieszczepionych. Następnie musiałbyś wykazać, że w grupie nieszczepionej była większa liczba ofiar śmiertelnych niż w grupie zaszczepionej. Tego nie da się zrobić.
3. Jedyną grupą, która mogłaby odnieść korzyści ze szczepionki (gdyby była skuteczna, a nie jest) są starsi ludzie z istniejącą chorobą. Ale to właśnie ci ludzie umierają z powodu szczepionek! Świadczą o tym raporty z licznych domów opieki. Co więcej, nigdy nie była ona testowana na osobach starszych przed uzyskaniem zezwolenia na stosowanie w nagłych wypadkach: „To jest przestępstwo”.

‚Zielona przepustka’ (dowód szczepienia), Izrael.

Szczepionki spowodują śmiertelne zakrzepy
Dr Bhakdi przechodzi następnie do wykazania, dlaczego szczepionki są nie tylko bezużyteczne, ale i niebezpieczne. Zwraca on uwagę na bardzo dużą liczbę niepożądanych reakcji, które już zostały zgłoszone. Mogą się one pojawić po pierwszym strzale, ale najczęściej po drugim. Powszechnie zgłaszane objawy to bóle głowy, nudności, wymioty, zawroty głowy, utrata przytomności, paraliż, utrata kontroli motorycznej (np. szarpane ruchy) i bóle mięśni. Wszystkie one mają wspólny mianownik, mówi: „Są to typowe oznaki, że krew krzepnie w żyłach twojego mózgu”.
W normalnych warunkach taki zakrzep jest niezwykle rzadki: „Częstość występowania zakrzepicy żył mózgowych wynosi jeden na milion rocznie. Oznaczałoby to, że w normalnym przebiegu, w Ameryce w ciągu roku byłoby około 300 takich przypadków.” Niewiarygodnie, zarówno EMA (Europejska Agencja Medyczna) jak i FDA przyznają, że to może mieć miejsce. Jednak EMA oświadczyła: „Ale korzyści z tej szczepionki znacznie przewyższają ryzyko.” FDA mówi teraz to samo.
Według dr Bhakdi taka postawa jest szaleństwem. Dla każdej osoby, która już zmarła z powodu zakrzepicy w mózgu w wyniku przyjęcia szczepionki, sto kolejnych dozna urazu i może umrzeć później w wyniku tego: „Każde tworzenie się skrzepu jest potencjalnie śmiertelne…W żyłach nóg mogą tworzyć się skrzepy krwi, które, jeśli się uwolnią, mogą stać się zatorami płucnymi, które również cię zabiją…Dlaczego ludzie o tym nie myślą?”.
W swojej nadchodzącej książce wyjaśnia on, dlaczego powstawanie skrzepów jest nieuniknione – patrz Dodatek C. W dalszej części przedstawiamy nasze rozumienie tego, o co chodzi, opierając się w dużej mierze na przypadku przedstawionym przez dr Bhakdi:

Szczepionki” nie są szczepionkami

Szczepionki” nie są szczepionkami we właściwym znaczeniu tego słowa. Normalnie szczepionka wprowadza do naszego organizmu kompletnego lub nienaruszonego wirusa, który może zaatakować komórki, do których został przyciągnięty, uwalniając swój materiał genetyczny do każdej komórki i zamieniając ją w fabrykę wirusów. Jednak w tych szczepionkach Covi* zakodowana jest tylko informacja dla małej części wirusa, tzw. białka spike.
Naturalna infekcja dróg oddechowych (wywołana przez całego wirusa) dotyka zwykle tylko samych dróg oddechowych. Jeśli, w najgorszym przypadku, dojdzie do śmierci komórki, uszkodzenie jest lokalne i może być stosunkowo łatwo naprawione. Wirusowa informacja genetyczna ze szczepionki Covi* jest jednak wstrzykiwana do mięśnia. Z tego powodu wielu błędnie uważa, że wirusowe geny pozostają w miejscu wstrzyknięcia, czyli w samym mięśniu. Te wirusowe geny powinny zostać przejęte – jak się twierdzi – tylko przez komórki w miejscu wstrzyknięcia, w wyniku czego większość „fabryk wirusów” powstałaby w miejscu wstrzyknięcia. Dlatego też przejściowe efekty uboczne, takie jak obrzęk, zaczerwienienie i ból, byłyby spodziewane tylko w miejscu wstrzyknięcia. Ale to rozumowanie jest poważnie błędne i popełniono fatalny błąd!
Standardowa wiedza medyczna mówi, że wszystkie substancje rozpuszczalne wstrzyknięte do tkanki mięśniowej dostają się do krwiobiegu i w bardzo krótkim czasie są rozprowadzane po całym organizmie. Dlatego właśnie wstrzykuje się do mięśni substancje lecznicze, które mają działać natychmiast.
Wstrzyknięte pakiety genowe dostają się do krwiobiegu
Wstrzyknięte pakiety genowe, takie jak te stosowane w szczepionkach Covi*, również przedostaną się do krwiobiegu. Musimy wiedzieć, jakie typy komórek je pobiorą, przetworzą i wyprodukują białko wirusa. Niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie.
Wszystkie infekcje koronawirusowe produkują „śmieci molekularne”. Nasze limfocyty, czyli białe krwinki, mają pamięć długotrwałą i potrafią rozpoznać, jak te śmieci wyglądają. Śmieci koronawirusowe wyglądają prawie tak samo, bez względu na to, od którego członka rodziny koronawirusów pochodzą. Nasze układy odpornościowe zostały z czasem wytrenowane, poprzez wcześniejsze infekcje, do rozpoznawania koronawirusów na podstawie produkowanych przez nie śmieci.

Podczas pierwszej konfrontacji, gdy wirus atakuje układ odpornościowy, limfocyty w naszej krwi zareagują. Jednak w naszych organach limfoidalnych znajdują się dodatkowe oddziały, które mogą zostać zmobilizowane w krótkim czasie. Wyruszą one do walki z wrogiem. Ich główne zadanie? – Wytępić fabryki wirusów. Będą zabijać komórki naszego ciała, które produkują cząsteczki wirusa.
Istotne jest to, że zabiją wszystkie takie komórki, bez względu na to, w którym miejscu naszego ciała się znajdują.
Śmiertelne implikacje
Przyjrzyjmy się konsekwencjom, jakie to będzie miało dla szczepionek Covi*. Wstrzyknięte pakiety genów zostaną pobrane lokalnie w komórkach mięśniowych (w miejscu wstrzyknięcia), ale duża ich liczba dotrze najpierw do lokalnych węzłów chłonnych, a po przejściu przez nie do samego krwiobiegu.
Kiedy gen wirusowy zostanie pobrany przez którąś z komórek w węzłach chłonnych, rozpoczyna się produkcja białka spike. Białko spike jest markerem molekularnym, który informuje nasz układ odpornościowy, że właśnie pojawił się potencjalnie szkodliwy wirus. Limfocyty zabijające wirusa w węzłach chłonnych wkraczają do akcji i rozpoczyna się walka! Zaatakują one i zabiją komórki w węźle chłonnym, które posiadają białko spike, powodując obrzęk węzła chłonnego i ból. Następnie limfocyty masowo wychodzą z węzłów chłonnych i szukają innych komórek zawierających marker, czyli komórek w całym ciele, które posiadają nowo wyprodukowane białka spike.
W tym momencie zaczyna się prawdziwy koszmar. Kiedy pakiety genów zawarte w szczepionkach dostaną się do naszego krwiobiegu, będą krążyć w nieskończoność w zamkniętej sieci naszych naczyń krwionośnych, wraz z naszymi komórkami krwi. Wiele z nich dostanie się do komórek śródbłonka, które tworzą wyściółkę naszych naczyń krwionośnych i w każdej komórce, do której się dostaną, założą „fabrykę wirusów”. Najłatwiej będzie się to działo tam, gdzie przepływ krwi jest najwolniejszy, czyli w naczyniach włosowatych (małe, wąskie naczynia krwionośne), gdzie pakiety genów zetkną się z wyściółką śródbłonka.

Po wchłonięciu pakietów genów, komórki śródbłonka będą produkować wirusowe białko spike i umieszczać produkty odpadowe tego procesu przy „drzwiach” komórki obok krwiobiegu. Kiedy nasze białe krwinki przybędą, aby usunąć odpady, zabójcze limfocyty (które rezydują w naszych białych krwinkach) wykryją obecność białka spike w odpadach pozostawionych przy „drzwiach”. Ponieważ uważają one białko spike za obcego najeźdźcę, którego należy wyeliminować, zaatakują i zabiją samą komórkę.
Z pewnością powstaną skrzepy krwi
Stoimy przed przerażającą perspektywą, że gdy duża liczba komórek śródbłonka zostanie w ten sposób zabita, wzdłuż wyściółki naczynia krwionośnego powstaną skrzepy.
Biorąc pod uwagę, że pakiety genów będą przenoszone w całym organizmie przez nasz krwiobieg, „fabryki wirusów” z pewnością powstaną w komórkach śródbłonka znajdujących się w dowolnym miejscu naszego układu naczyniowego. Zabójcze limfocyty będą atakować i zabijać takie komórki, gdziekolwiek się one znajdują. Dotyczy to między innymi naszego mózgu, a w przypadku kobiety ciężarnej – łożyska, które chroni jej nienarodzone dziecko. Uszkodzenie łożyska może spowodować poważne uszkodzenie dziecka lub wywołać poronienie [Uwaga: Poniżej przeanalizujemy przykłady z życia wzięte].
Najwyraźniej jest to coś, co może się zdarzyć w każdej chwili każdemu, kto jest zaszczepiony – jutro, za tydzień lub za rok.
Limfocyty mają pamięć jak słoń. Komórki zainfekowane wirusem produkują śmieci, które limfocyty są w stanie rozpoznać. Potrafią też rozpoznać fragmenty śmieci, które są wspólne dla kilku koronawirusów. Kiedy to zrobią, zaatakują również te komórki. I to jest bardzo niepokojące. Dlaczego? Ponieważ zaostrzenie postępu choroby wywołane przez limfocyty mogłoby prawdopodobnie wystąpić w przypadku każdego zakażenia pokrewnym wirusem.
Tak się składa, że kilka powszechnych, ale łagodnych chorób układu oddechowego jest wywoływanych przez członków rodziny koronawirusów, które cały czas krążą w społeczeństwie. Osoba, która otrzymała szczepionkę Covi*, może w późniejszym czasie zostać zakażona jednym z tych skądinąd nieszkodliwych koronawirusów i doświadczyć poważnej lub śmiertelnej reakcji autoimmunologicznej.

Jeśli ten mechanizm kiedykolwiek zadziała – a są wszelkie powody, by wierzyć, że tak się stanie – to szczepionki Covid z pewnością zabiją lub zranią dziesiątki milionów ludzi.
Zdrowi młodzi ludzie będą umierać
Dr Bhakdi ostrzega, że paradoksalnie proces ten będzie bardziej wyraźny u osób z silnym układem odpornościowym. Intensywność reakcji i zakres szkód, jakie wyrządzi, będzie zależał od liczby limfocytów danej osoby. Ktoś z bardzo silnym układem odpornościowym będzie miał limfocyty, które zareagują bardziej agresywnie, gdy wykryją odpady produkowane przez białko spike. Młodsze osoby będą miały bardziej nasilone objawy. Z drugiej strony, osoby starsze, bez wcześniejszych schorzeń, których układ odpornościowy jest znacznie bardziej pasywny, odniosą mniejsze szkody.
Zjawisko to znane jest jako „wzmocnienie immunologiczne choroby”. Ponieważ dana osoba otrzymuje kolejne zastrzyki szczepionki, jej limfocyty będą jeszcze bardziej stymulowane, co spowoduje większe działania niepożądane: „To dlatego druga szczepionka [przypominająca] zawsze okazuje się gorsza od pierwszej…Nie sięgaj po trzecią, ani czwartą, ani piątą, bo jeśli to zrobisz, przyczynisz się do zdziesiątkowania światowej populacji”.
Ostatnie komentarze dr Yeadona
Czy powstająca sytuacja jest rzeczywiście tak niebezpieczna, jak twierdzi dr Bhakti? Inny wysoko wykwalifikowany naukowiec z dużym doświadczeniem w dziedzinie wirusologii jest równie zaniepokojony potencjalnym żniwem śmierci. W wywiadzie z 21 kwietnia [bitchute.com/video/dbNjNS3Lfcl0/] dr Yeadon zadał pytanie, które jego zdaniem każdy musi zadać w tym czasie: „Czy może pan wymyślić łagodne wyjaśnienie, dlaczego chciałby pan podać eksperymentalną szczepionkę dopuszczoną do użytku w sytuacjach awaryjnych dziesiątkom milionów ludzi, którzy nie mogliby prawdopodobnie umrzeć, gdy natkną się na wirusa?”

Jego odpowiedź jest stanowcza: Nie można. Nie ma w tym nic łagodnego. Mówi on, że „kryminalni ludzie pracujący dla lub wokół rządu” bardzo utrudniali uzyskanie zgody na stosowanie alternatywnych form leczenia, takich jak iwermektyna, hydroksychlorochina, witamina D i kortyko-sterydy, z których wszystkie są znane jako bezpieczne i skuteczne. Jest to dowód na to, że agenda jest złośliwa i że dąży się do znacznie większego celu. „To wszystko jest kłamstwem. Nie sądzę, że jeden podstawowy czynnik napędzający tę epidemię został przedstawiony prawidłowo.”
Rządy świata współpracują ze sobą w celu narzucenia totalitarnego systemu kontroli społecznej. Paszporty szczepionkowe będą centralnym elementem tego systemu, umożliwiając każdą formę ludzkiej aktywności, która będzie w jakiś sposób regulowana przez rząd.
System paszportów szczepionkowych to nonsens, mówi. Jeśli jesteś zaszczepiony, jesteś chroniony i nie musisz znać statusu szczepień nikogo wokół ciebie. A jeśli nie jesteś zaszczepiony, nikt, kto jest zaszczepiony, nie musi znać twojego statusu szczepień: „Dzieje się coś bardzo złego i robi się coraz ciemniej”.

więcej u źródła: https://d3konspiracja.neon24.pl/post/161693,dlaczego-szczepionki-cow-id-19-sa-niebezpieczne

 

4. Gadowski TV: Metoda „Debilitation”

https://www.youtube.com/watch?v=wT_q8JPEMmY

 

Podziel się!