1. PL1 TV: Te szczepionki nie były testowane nawet na zwierzętach, a mają być podane naszym dzieciom!; 2. Kontrowersje: Matka Kurka – Dlaczego Obóz Patriotyczny napadł na dzieci?!; 3. Dr. Ryan Cole – CEO and Medical Director of Cole Diagnostics speaks on „Covid 19 Vaccine”; 4. Neon24.pl: Dr Ryszard Opara – Szczepionki, narzędzie zbrodni przeciwko ludzkości

Te szczepionki nie były testowane nawet na zwierzętach, a mają być podane naszym dzieciom!

1. PL1 TV: Te szczepionki nie były testowane nawet na zwierzętach, a mają być podane naszym dzieciom!

https://pl1.tv/title/te-szczepionki-nie-byly-testowane-nawet-na-zwierzetach-a-maja-byc-podane-naszym-dzieciom/

 

2. Kontrowersje: Matka Kurka – Dlaczego Obóz Patriotyczny napadł na dzieci?!

https://youtu.be/qglfuqZZUUg

https://www.kontrowersje.net/

3. Dr. Ryan Cole – CEO and Medical Director of Cole Diagnostics speaks on „Covid 19 Vaccine”

https://www.youtube.com/watch?v=S0qqdDaPYwg

https://www.youtube.com/watch?v=S0qqdDaPYwg

5 NIH/National Library of Medicine studies from 2004-2020 all finding verifiable health effects from wearing a face mask, including scientifically verified reduction is blood oxygen level:
Cloth Mask Study
SOME of the mask studies on efficacy:
Visit www.thelastamericanvagabond.com for more links and information

4. Neon24.pl: Dr Ryszard Opara – Szczepionki, narzędzie zbrodni przeciwko ludzkości

Nadchodzą czasy obowiązkowych szczepień. Produkcja i sprzedaż szczepionek – to obecnie najlepszy interes na świecie. Przychody i zyski – liczą się w setkach miliardów dolarów.

Cały nasz świat diametralnie się zmienia; dziwnie i skrajnie wariuje, na punkcie pandemii Covid-19. Wszystkie dotychczasowe zasady funkcjonowania rzeczywistości, wszystkie dotychczasowe racje i ideologie oraz uznawane wartości – tracą całkowicie swój sens, istotę, uznawane jak dotąd znaczenie. Cała nasza cywilizacja chyli się ku globalnemu upadkowi, zmierza w kierunku totalnej zagłady.

Rządowa, oficjalna, medialna promocja pandemii i szczepień – przybiera coraz bardziej dziwaczne formy. Teoretycznie niby nie ma nadal obowiązku szczepień (ludzie nie są szczepieni „na siłę”), ale nachalna propaganda i ciśnienie medialne na populacje każdego kraju stale rośnie.

Nie ma żadnej alternatywy, opcji rozwiązania obecnej sytuacji. Istnieją tylko dylematy logistyczne. Nikt nie mówi o pieniądzach; wszystkie plany na przyszłość, zmiatane są pod dywany niepewności. Wszystko za sprawą zwyczajnego, pospolitego wirusa oraz sztucznie wykreowanej pandemii Covid.

To wprost nie do wiary jak to się dzieje, że absolutna większość ludzkości, akceptując bez dyskusji i wyrażając zgodę na rozmaite globalne manipulacje – nie potrafi zrozumieć faktów/realiów obecnej rzeczywistości.

Trudno uwierzyć, że po tylu rozmaitych, śmiertelnych zagrożeniach i doświadczeniach znanych z niedawnej historii, człowiek/ludzkość, z aprobatą większości, wyraża zgodę, na globalną eutanazję. W jakim świecie MY (ponoć jeszcze wolni i rozumni homo sapiens) obecnie żyjemy???

Czy ten, jeszcze nasz świat – całkowicie zgłupiał czy też absolutnie zwariował? Na to pytanie – brak sensownej odpowiedzi. Jedyną rzeczą, która obecnie szybko się rozwija, jest całkowita niepewność.

Ale… jak wiadomo z historii propagandy: największe nawet kłamstwo, powtarzane wielokroć, po jakimś czasie staje się akceptowalną prawdą. Chociaż przecież – ludzie współcześni, mając tak powszechny, łatwy dostęp do informacji; mogący bez problemów się ze sobą komunikować, nie powinni być aż takimi głupcami.

Czy ONI nie widzą, nie potrafią zrozumieć, że pandemia Covid-19, została sztucznie wykreowana, przez samozwańcze Elity Globalistów (EG) jako wojna przeciwko ludzkości? Jako wojna o globalną kontrolę nad ludzkością? Absolutna większość ludzkości jakoś nie potrafi zrozumieć rzeczywistości, biernie, bez oporu akceptuje narzuconą z góry ideologię covidowego kultu – ideologię samozagłady.

Pandemia Covid-19 to zbrodnia przeciwko ludzkości. Głównymi Narzędziami zbrodni są szczepionki, oraz testy PRC, nowe zasady i dyscyplina życia.

Oto wypowiedź prof. Lothara Wielera, szefa instytutu Roberta Kocha, który bez żadnych ogródek cytuje zasady strategii największego producenta szczepionek na Covid-19 firmy Pfizer: „Im więcej ludzi zaszczepimy – tym więcej będziemy mieli mutacji wirusa wywołującego Covid-19. Im więcej będziemy mieli mutacji wirusa – tym więcej sprzedamy szczepionek. Taka jest właśnie globalna strategia firmy Pfizer”.

Produkcja i sprzedaż szczepionek – to przecież obecnie najlepszy interes na świecie. Przychody i zyski – liczą się w setkach miliardów dolarów. Co roku, każdego roku.
Zdrowie ludzkości jest bez znaczenia. Liczy się tylko kasa.

Wszystko, jak do tej pory odbywa się zgodnie z planem EG w ramach tzw. globalnego Wielkiego Resetu. Pół roku temu, powstała tzw. „globalna plotka”, że niezaszczepieni ludzie są/będą obywatelami drugiej kategorii. Traktowano to jako „prymitywną teorię spiskową”, podobnie jak tzw. „kartę szczepień” , która uwiarygodniała działalność administracji, policji i służby zdrowia większości krajów świata. Teraz, to wszystko to staje się faktem rzeczywistości.

Nadchodzą czasy obowiązkowych szczepień. Spowodują one różne, olbrzymie, niewyobrażalne w skutkach negatywne konsekwencje i będą też przyczyną przegranej wojny o przyszłość ludzkości. Wprawdzie czasem słychać, że rządy wielu krajów świata, będą dawać możliwość wyboru, będą się zgadzać na wyjątki dla niektórych osób (które, ze względów zdrowotnych, nie będą szczepione), ale coraz bardziej staje się oczywiste, że to wszystko jedna wielka bujda. Będzie inaczej.

Wygląda na to, że w najlepszym razie będziemy mieli na świecie społeczeństwo dwuklasowe: szczepionych i nieszczepionych.

Dodatkowo, osoby, które zostały całkowicie zaszczepione; które przeżyły infekcję Covid, będą też zmuszane przez Rządy i Administracje do podporządkowania się wszystkim obecnym ograniczeniom dotyczącym: izolacji, kontaktów, możliwości podróżowania, chodzenia po ulicach (wyjścia z domu).

Po prostu rządy krajów świata podejmą np. decyzje o okresowym zakazie podróży samolotem, albo wprowadzą miejscowe lockdowny, godzinę policyjną, i tak sprawa będzie załatwiona. Wyjątki będą dotyczyć ograniczeń wyjazdu, zakupów oraz dostępu do sklepów i niektórych usług. Wszyscy, ale tylko teoretycznie, będą mieli swobodę w poruszaniu się, po własnym kraju – tylko po wykonaniu szybkiego testu PRC (z negatywnym wynikiem). Taka to, nowa mieszanka przepisów – dotycząca ruchów ludności; zalet i wad codziennego życia, jest planowana na najbliższą przyszłość.

Wszystko będzie zrobione – w zależności od rozwoju Pandemii Covid, wskaźnika infekcji/zgonów, ilości szczepień, wiedzy naukowej na temat ryzyka zakażenia dla osób zaszczepionych oraz tych, które przeszły chorobę, rekonwalescentów i przebadanych.

Oczywiście w przyszłości, trzeba będzie wprowadzać dalsze zakazy i nakazy administracyjne w zależności od sytuacji oraz oceny specjalistów epidemiologów w danym kraju – jak i struktur międzynarodowych WHO. Wszystko – dla dobra i przyszłości każdego człowieka/ludzkości, zgodnie z państwową konstytucją!

Według wszystkich medycznych, „uznanych ekspertów światowych” epidemiologów – jedyną tak naprawdę skuteczną ochroną przed infekcją Covid-19 jest tylko szczepionka, która nie tylko chroni człowieka przed infekcją/chorobą – ale będzie również zapobiegać dalszemu przenoszeniu wirusa.

Światowe media, bardzo niewiele mówią na temat różnych problemów dotyczących szczepionek, ani nawet groźnych efektów ubocznych, które zdarzają się coraz częściej.

Jeżeli jakiś lekarz, czy naukowiec (biomedyk) – ma inne zdanie, to natychmiast dobiera się do nich grupa „powszechnie uznanych ekspertów”, uznając go za oszołoma, idiotę, niedouka i wiele innych określeń szaleństwa i głupoty. Jeżeli to jest lekarz, natychmiast może stracić Prawo Wykonywania Zawodu – czym oczywiście zajmują się odpowiednie Izby Lekarskie, Komitety Rejestracyjne…

Niewiele się o tym mówi, w światowych/krajowych mediach – albowiem jedno jest pewne – no i absolutnie oczywiste. Na całym świecie, w niekontrolowany sposób, rozwija się pandemia Covid-19. Jedynym skuteczną metodą leczenia i profilaktyki są szczepionki; no i rozmaite metody zapobiegawcze w rozwoju infekcji – a więc: maski na twarzy, izolacja, zakazy, nakazy, kwarantanny – no i całkowita zmiana trybu życia – całej populacji, wszystkich krajów świata. Oczywiście, ten groźny „śmiertelny” wirus, ma niesamowitą zdolność do mutacji – a więc co roku każdy człowiek będzie musiał wziąć nową szczepionkę.

Ludzie, którzy odmówią szczepionki, będą do tego zmuszani, albo też całkowicie odizolowani od reszty świata – w obozach koncentracyjnych, gdzie oczywiście długo nie pociągną. Będzie to ich własna wina (w rezultacie własnej głupoty), ale to tylko będzie korzyść dla reszty naszego świata. Taka właśnie jest – no i taka też będzie – przyszłość naszego świata.

Autorstwo: dr Ryszard Opara
Źródło: NEon24.pl

Podziel się!