1. Następne 100 Lat, czyli jaki będzie świat po Covidzie? M. Piskorski & S.Pitoń (Manifest Dugina!); 2. WM: Klęska „Narodowego Programu Wyszczepienia”; 3. Grzegorz Braun: Dlaczego Kościół poddał się propagandzie władzy? Apel do księży!; 4. Jan Pospieszalski o dalszych losach programu Warto Rozmawiać.

Następne 100 Lat, czyli jaki będzie świat po Covidzie? M. Piskorski & S.Pitoń

Zamiast dętych peanów na cześć Dobrej Zmiany i Konstytucji 3 Maja – lista tych, którzy polską tradycję demokratyczną bezczeszczą podpisując się pod Segregacją Sanitarną Europejczyków i Polaków!!! To będzie jakaś nowa PISowska tradycja  – rocznicowe, majowe obchody Dnia Hańby, w którym PIS przystąpił do Faszystowskiej Międzynarodówki??? Europosłów PO i SLD (Lewicy) nie wymieniamy, bo ci już od bardzo dawna są zdeklarowanymi totalitarystami.

Materiał nr 1: Czy zwycięży koncepcja czwartej rewolucji przemysłowej Clausa Schwaba, czy świat policentryczny Xi Jinpinga , i jak się ma do tego koncepcja rywalizacji Globalistów z Przebudzonymi Aleksandra Dugina?

W „polskich” mediach głównego ścieku przyjęło się osoby mówiące o Wielkim Resecie, o plandemii jako wstępie do niego i o nowym faszyzmie NWO (Wall Street i City of London czy też Światowego Forum Ekonomicznego w Davos i Grupy Bilderberg) nazywać oszołomami, foliarzami, szurami i zwolennikami teorii spiskowych. Posłuchajcie jednak Mateusza Piskorskiego, autentycznego więźnia politycznego III RP, który mówi o koncepcjach doradcy Władimira Putina – Aleksandra Dugina. Powiedzmy sobie jasno, że jeśli Dugin mówi o Wielkim Resecie, to nie są to z jego strony foliarskie, szurowskie rozważania teoretyczne, lecz jest on dla niego, a co za tym idzie dla geopolityki Rosji faktem, bytem istniejącym fizycznie, jest aktualnie rozgrywaną kartą geopolityczną w konfrontacji Korporacyjnego Kapitału Światowego (NWO)  z innymi ośrodkami stanowiącymi drugi biegun Nowego Porządku Świata (Chiny) oraz ewentualnie trzecim sformowanym przez takie kraje Grupy BRICS jak Rosja, Indie, Brazylia, RPA oraz  ewentualnie przez kraje islamskie z Turcją i Iranem na czele. W którym miejscu tego porządku, po której stronie znajdzie się Polska i Międzymorze?

Materiał numer 3 arcyważny gdyż w nim gorliwy, powiedziałbym nawet fanatyczny katolik Andrzej Braun zadaje bardzo ważne pytania katolickiej hierarchii kościelnej, prosząc o odpowiedź dlaczego i w imię czego bierze ona udział w Operacji Covidiańskiej, w gruncie antypolskiej, a każdego polskiego katolika, który nie popiera działań rządu w pandemii uważa za ciężkiego grzesznika! 

1. Następne 100 Lat, czyli jaki będzie świat po Covidzie? M. Piskorski & S.Pitoń (Manifest Dugina!)

https://www.youtube.com/watch?v=DNOIi9mryUw

2. WM: Klęska „Narodowego Programu Wyszczepienia”

W tej krótkiej notce nie mam zamiaru zajmować się skutecznością czy szkodliwością samych „szczepionek”, starczy, że robią to telewizyjni „wirusolodzy”.

Po kilku miesiącach „narodowego programu wyszczepienia” polskiego bydełka można już poczynić pewne obserwacje.

Pierwsza to taka, że „szczepionki”, które miały być przepustką do „nieśmiertelności” wcale takim cudem nie są. Wyszczepieni mogą chorować i zarażać, onuce na gębie i dystans społeczny cały czas obowiązkowe. Jedyne co im się obiecuje to przywileje w zamian za obywatelskie posłuszeństwo i zgodę na udział w światowym eksperymencie genetycznym. Dzięki swojej „obywatelskiej” postawie będą mogli podróżować, chodzić na stadiony i koncerty. Z pewnością są przewidziane jeszcze inne korzyści ale o tym na razie cicho sza.

Wszyscy pamiętamy jak na początku akcji wyszczepień media tworzyły nerwową atmosferę oczekiwania na zbawienne “szczepionki”. Podgrzewano atmosferę do czerwoności i gdy już się doczekaliśmy to zaczęły się afery. A to Janda z przyjaciółmi celebrytami w sposób oszukańczy wepchnęła się w kolejkę po “szczepionkę”. To jakiś prominentny polityk, wykorzystując swoją pozycję potajemnie się wyszczepił. Media donosiły nawet o przypadkach kradzieży samych “szczepionek”. Te wydarzenia miały stworzyć wrażenie, że „szczepionka” jest artykułem najbardziej pożądanym na planecie.

Potem sytuacja i narracja trochę się zmieniła. Zaczęto duraczyć bydło do wyszczepienia hasłami typu „zrób to dla innych” – starych rodziców, dzieci i każdego bliźniego swego. Przekaz podprogowy – „jeśli się nie wyszczepisz to jesteś idiotą, szubrawcem i chcesz niechybnej śmierci otaczających cię osób”. A jeśli jeszcze odwodzisz od tego innych to już z pewnością jesteś “pieskiem Putina”, który chce wykończyć nasz wspaniały naród.

Coś jednak poszło nie tak i „szczepionka” stała się bardziej dostępna. Można już iść do punktu wyszczepień bez zapisu w kolejkę licząc na to, że ktoś uprawniony się nie zjawi i na koniec dnia zostanie kilka bezcennych “szczepionek”, które przecież nie mogą się zmarnować. Następnie zrezygnowano z zapisów rocznikami i od 10 maja każdy dorosły Polak będzie już mógł swobodnie się wyszczepić. Najbardziej wzruszająca jest ostatnia akcja naszego wspaniałego rządu (który zabił jedynie 100 tyś Polaków a przecież mógł dużo więcej) w postaci mobilnych punktów wyszczepień, gdzie z okazji majówki będzie można się wyszczepić bez żadnych zapisów.

To wszystko pokazuje jedno – w stadzie bydła do wyszczepienia chętnych zaczyna dramatycznie brakować. Oczywiście oficjalne statystyki i sondaże usiłują ukryć ten fakt ale podejmowane działania wskazują na to, że jednak ogromna rzesza Polaków nie utożsamia się z bydłem. To napawa nadzieją choć przyprawia o ból głowy agentów NWO na Polskę w temacie wyszczepień jak różne niedzielskie horbany.

Co będzie dalej?

Dalej to już tylko zastąpienie siły perswazji perswazją siły. Rada miasta Wałbrzycha już przyjęła uchwałę, że wszyscy mieszkańcy i pracujący w tym mieście muszą być wyszczepieni. Oczywiście to bzdura niezgodna z obowiązującym (jeszcze) prawem ale próbny balon został już puszczony. Coraz więcej jest głosów prominentnych telewizyjnych „wirusologów”, że wyszczepienie powinno być obowiązkowe i należy tak zmienić prawo, żeby władza mogła to robić lege artis. Z przepchnięciem w Sejmie takich ustaw nie będzie najmniejszego problemu bo rządząca koalicja “dobrej zmiany” jak i tzw. “opozycja” to dzieci tego samego diabła.

Jeśli nie pomoże stygmatyzacja „płaskoziemców” czy zachęty w postaci „paszportu sanitarnego” zaczną się represje i segregacja społeczeństwa, taka nowa forma apartheidu. Może nawet uliczne łapanki? Przykład już dała jutrzenka narodów czyli Israel, który po skutecznie wprowadzonym apartheidzie w stosunku do Palestyńczyków zabrał się za swoich opornych współplemieńców. Zachwyt, z jakim przedstawiają tę “nową rzeczywistość” nasze media każe sądzić, że nasi zarządcy chcą pójść tą samą drogą. Nie mają innego wyjścia.

I taka to będzie ta nasza „nowa normalność”.

Autorstwo: Jarosław Ruszkiewicz
Źródło: Niepodległy.pl

moje źródło WM: https://wolnemedia.net/kleska-narodowego-programu-wyszczepienia/

3. Sommer: Grzegorz Braun – Dlaczego Kościół poddał się propagandzie władzy? Apel do księży!

https://www.youtube.com/watch?v=AsPZ7D2Uc6c

4. Jan Pospieszalski o dalszych losach programu Warto Rozmawiać

https://vimeo.com/543331923/4a8ca07168

Podziel się!