1. Kontrowersje: Matka Kurka – Pfizer zapłacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich; 2. WM: Izrael wytycza trendy. Czy Morawiecki wczytuje się już w „The Jerusalem Post”?; 3. Gadowski TV: Topór wisi w powietrzu; 4. Konrad Wichert: Festiwal Wolności w Gdyni (Justyna Socha, Mateusz Jarosiewicz)

Pfizer zapłacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich

 1. Kontrowersje: Matka Kurka – Pfizer zapłacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich

Dziś przed południem, rzecznik Ministerstwa Śmierci odpowiadając na serie takich samych jak zwykle „pytań dziennikarzy”, oświadczył, że firma Pfizer prowadzi w Polsce badania na dzieciach od 6 miesiąca do 12 roku życia. Co więcej według jego wiedzy badania mają być bardzo obiecujące, a wyniki lepsze niż w innych grupach wiekowych.

Dwie przerażające rzeczy w tym wszystkim da się zauważyć. Po pierwsze jeśli są prowadzone badania, to muszą w tych badaniach brać udział żywe organizmy, mówiąc wprost eksperymentuje się na dzieciach. Po drugie to nie pierwsza, ale druga taka wypowiedź, przed Adrusiewiczem bardzo podobnie postępami w „badaniach” chwalił się Horban i wszystko przeszło bez echa. Nikt w Polsce nie podnosi alarmu, nie pyta co konkretnie się dzieje i jakie dzieci biorą udział w tym „eksperymencie”.

Na ostatnich stronach portali można powyższe tragiczne informacje potwierdzić i nie jest to pierwszy raz, kiedy Pfizer prowadzi eksperymenty na dzieciach w „kraju trzeciego świata”. Wcześniej wybuchła afera w Nigerii, no właśnie w Nigerii wybuchła i firma musiała wypłacić odszkodowania, w Polsce cisza jak makiem zasiał. Wiem z doświadczenia w jaki sposób to działa, przypisywano mi rozmaite brednie i kłamstwa, na przykład takie, że nie wierzę w wirusa. Równie dobrze można nie wierzyć w olej rzepakowy, ale w to, że olej rzepakowy zabił pacjentów z „nowotworem współistniejącym” już się wierzyć nie da. Zarzuca się mi, że jestem antyszczpionkowcem propagującym obecność chipów i 5G w szczepionkach na „kowida”, co ma tyle wspólnego z prawdą ile mam podziwu dla „Jurka” Owsiaka. Mam pełną świadomość, że po tym felietonie zarzuty będą jeszcze bardziej prymitywne i odrealnione, ale tu nie o mnie chodzi, tylko o potencjalną zbrodnię dokonaną na dzieciach. Z mojej strony pytania do Andrusiewicza, Horbana i Ministerstwa Śmierci, czyli ludzi odpowiedzialnych za 120 000 zgonów Polaków, są bardzo proste.

 

więcej u źródła: https://www.kontrowersje.net/pfizer-zaplacil-za-zbrodnicze-eksperymenty-na-dzieciach-z-nigerii-teraz-za-darmo-eksperymentuje-na-polskich/

2. Prokapitalizm: Izrael wytycza trendy. Czy Morawiecki już wczytuje się w „The Jerusalem Post”?

Komuniści z PZPR patrzyli tylko na Moskwę. Sanitaryści z PiS patrzą na Waszyngton, Berlin i Brukselę. Niby jakiś pluralizm. A jeśli jeszcze dodamy do tego zestawu np. Tel Awiw to już radość jest pełna. Ale czy na pewno?

To, że Morawiecki realizuje agendę narzucaną Polsce i innym krajom przez „czynniki zewnętrzne”, jest pewne. Trzeba być intelektualnie wyjałowionym, emocjonalnie stępionym, czyli – najprościej mówiąc – „idiotą”, by tego nie dostrzegać. Ponad rok tzw. pandemii pokazał ZERO samodzielności rządu pod każdym praktycznie względem. Ostatnie wypowiedzi Morawieckiego dotyczące „paszportów szczepionkowych”, kiedy to stwierdził, że jak inne państwa je wprowadzą to my też będziemy musieli, nie pozostawiają żadnych złudzeń – rządzą nami marionetki. Świadome zadań jakich się podjęły – marionetki.

Od jakiegoś czasu jako wzór do naśladowania w walce z „pandemią” podawany się Izrael. „Masowe wyszczepienie”, „odporność stadna”, „życie wraca do normy”… Te zbitki słowne kojarzą nam się ostatnio z mocno lansowanym Izraelem. I – dodajmy – z Wielką Brytanią, ale o tym na końcu… Hezy Levy to dyrektor generalny w Ministerstwie zdrowia Izraela. Pisze o nim „The Jerusalem Post”. Niektóre przemyślenia izraelskiego urzędnika są bardzo interesujące i – jak można się domyśleć – już są analizowane przez nasze lokalne marionetki. Pewnie wiele z tych przemyśleń stanowić będzie wykładnię działania Morawieckiego i jego kundelków na najbliższe miesiące.

więcej u źródła: http://www.prokapitalizm.pl/izrael-wytycza-trendy-czy-morawiecki-juz-wczytuje-sie-w-the-jerusalem-post/

3. Gadowski TV: Topór wisi w powietrzu

https://www.youtube.com/watch?v=DAWx1WT0yXw

 

4. Konrad Wichert: Festiwal Wolności w Gdyni (Justyna Socha, Mateusz Jarosiewicz)

https://www.facebook.com/100244431827841/videos/1443631939303406

Podziel się!