1. Wściekły atak Mediów Sorosa na doktora Bodnara i amantadynę (Grupa Agora – TOK FM); 2. wR24.pl: Segregacja niepełnosprawnych i ich opiekunów w dostępie do rzekomo powszechnego leczenia i rehabilitacji już w Polsce!; 3.ESM: Uszy Duszy – Rozmowa Jerm Warfere z Reinerem Fuellmichem; 4. WM: Preparat Pfizera na COVID-19 uszkadza mózg.

Wściekły atak Mediów Sorosa na doktora Bodnara i amantadynę

Tak jak powyższa próba wprowadzenia godziny policyjnej przez Nierząd Polski, wygląda obecnie próba „wyszczepienia” przez nich Narodu Polskiego eksperymentalnymi substancjami, które nie dają odporności na chorobę, ani nie chronią innych przed jej roznoszeniem przez „zaszczepionego”. Podobnie też wygląda spreparowany przez TOK FM artykuł przeciw dr Bodnarowi i amantadynie – równie nieudolnie, niechlujnie, byle jak. Cóż, to przedstawiciele tego gatunku ludzi, którzy niczego nie potrafią zrealizować solidnie. Także zamachu na wolność Polaków, czy depopulacji. Chociaż w wypadku depopulacji mamy do czynienia jednak z ich dużymi „sukcesami” i ze zbrodnią na niebywałą skalę.

Wściekły atak  TOK FM z Grupy Agora sprzężonej udziałami z Georoge’m Sorosem (czołową twarzą NWO), na Włodzimierza Bodnara jest wyrazem najwyższej nobilitacji dla niego. Wskazuje, że stał się on obecnie w miejsce Jerzego Zięby numerem 1  na liście NWO  w Polsce i numerem 1 w kampanii oszczerstw oraz hejtu Głównego Ścieku sponsorowanego przez Grupę Trzymającą Władzę nad Światem, przez Big Pharmę i Wielkich Budowniczych Depopulacji. 

Przeczytajcie sobie ten artykuł bo warto – bije z niego absolutna bezradność w formułowaniu sensownych oskarżeń, jest to zbitek pseudofaktów i pomówień typowych dla mediów takich jak Gazeta Wyborcza. To ten sam dokładnie rodzaj dziennikarstwa, przy pomocy którego lobbing farmaceutyczny miał nadzieję wykończyć Jerzego Ziębę, a także wszystkich Lekarzy Niezłomnych, którzy podpisali Listy Otwarte do Rządu i Ministerstwa Zdrowia, w których ci lekarze zdali konkretne pytania żądając na nie konkretnej odpowiedzi – której nie doczekali się do dzisiaj. W zamian doczekali się procesów przed NIL (patrz audycje Jana Pospieszalskiego) sterowanych przez PIS, rząd i całe Wielkie Lobby Big Pharmy (do którego zaliczają się media Sorosa – GW i TOK FM). Polityka całej tej wielkiej grupy Covidiańskiej poniosła właśnie klęskę na polu przymusowego masowego „wyszczepienia” Polaków w wielkim eksperymencie medycznym zwanym podawania ludziom zdrowym preparatu nazywanego „szczepionką” na covid-19. 

Wredna manipulacja zaczyna się w tym artykule od pierwszego akapitu gdzie autor insynuuje, że dr Bodnar zabił swoim leczeniem 17 pacjentów chorych na covid!!! Jest to „dziennikarstwo” tak obrzydliwe i obślizgłe jak to tylko możliwe. Oczywiście należałoby TOK FM i temu autorowi wytoczyć proces sądowy, ale między innymi o to też im chodzi, żeby uwikłać kogoś kto działa w danej dziedzinie życia społecznego w bezsensowne wieloletnie procesy o zniesławienie, znieważenie, o kłamstwo itp – Obserwujemy to ze strony Systemu Pan-Niewolnik w stosunku do czołowych działaczy społecznych po stronie Ruchu Wolnych Ludzi.

Powiem z mojego doświadczenia jako komentarz do „prawdziwości” tego artykułu tylko tylko tyle:

1.Tak – Mam amantadynę w domu,

2. Tak – w życiu nie pozwoliłem sobie zrobić testu PCR ani antygenowego

3. Tak – covid-19 przeszedłem we wrześniu 2020, a wiem o tym stąd że tak dziwnej grypy nie miałem jeszcze w życiu, a żyję już bardzo długo;

4. Tak – jedno opakowanie amantadyny trzymamy w domu na 2 osoby, żeby nie utrudniać innym ludziom dostępu do tego reglamentowanego w Polsce przez Ministerstwo „Zdrowia” leku.

A więc wypisane przez dr Bodnara 2300 recepty mogą wyleczyć skutecznie 4600 osób. Podważanie liczby 3000 pacjentów podanej przez doktora jest nonsensem, bo jest tak jak on mówi, a nie tak jak pisze kłamca z GW i TOK FM na polecenie służbowe właściciela Sorosa i Spółki Agora – wielu ludzi sprowadza sobie amantadynę z zagranicy dokładnie tak  jak pani Gersdorf.

Michał Janczura to politolog i prawnik – a „dziennikarstwo” jakie uprawia zdaje się mieć  takie właśnie konotacje polityczne i prawne. Studia prawnicze „pomagają” bardzo, kiedy trzeba na zamówienie pracodawcy pisać kalumnie, bo wtedy trzeba to robić w taki sposób, aby trudno było TOK FM i samego autora postawić przed sądem za zniesławienie.

DR Bodnar nie jest biznesmenem który wylansował się na początku pandemii w kwietniu 2020, lecz jest lekarzem którego informacje podane wtedy do wiadomości Ministra Zdrowia i Premiera Rządu zostały zlekceważone, a „wylansowała” go z początkiem 2021 roku Dorota Łosiewicz, dziennikarka TVP czyli PISowskiej telewizji i telewizji wPolsce TV (także PISowskiej).  Trudno posądzić dziennikarzy sprzyjających rządowi o „lansowanie” wrogiej PISowi narracji. Po prostu piszą oni i mówią prawdę. Artykuł Janczura to jedna wielka manipulacja, piszę to świadomie jako osoba tropiąca tego rodzaju kłamliwe operacje dziennikarskie Gazety Wyborczej i mediów z jej portfela, od 1980 roku.

Materiał numer 3 to bardzo ważny wywiad, którego solidnego tłumaczenia do tej pory nie spotkałem, chociaż wywiad ukazał się 1 kwietnia 2021.

1. Wściekły atak Mediów Sorosa na doktora Bodnara i amantadynę (Grupa Agora – TOK FM)

TOK FM: Doktor Bodnar od amantadyny. Odsłaniamy kulisy „cudownej terapii” na COVID-19

Doktor Włodzimierz Bodnar twierdzi, że potrafi wyleczyć COVID-19 tanim lekiem. Ale większość pacjentów, którym wypisał receptę, nie miała nawet testów na obecność koronawirusa. 17 osób, które doktor leczył amantadyną, zmarło. Odsłaniamy kulisy „cudownej terapii na COVID-19”, w którą uwierzyły tysiące Polaków.

2.wR24.pl: Segregacja Niepełnosprawnych i ich Opiekunów w dostępie do rzekomo powszechnego leczenia i rehabilitacji już w Polsce!

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/453666742360330

3.Efekt Setnej Małpy: Uszy Duszy – Rozmowa Jerm Warfere z Reinerem Fuellmichem

Transkrypt wywiadu, który pojawił się 1 kwietnia na kanale Jerm Warfare na platformie Odysee LINK DO USZY DUSZY NA KANALE BITCHUTE:

https://www.bitchute.com/channel/kTJo…

 

https://www.youtube.com/watch?v=BBl_yTdoybc

4. WM: Preparat Pfizera na COVID-19 uszkadza mózg

Nowy raport wykazał, że szczepionka na koronawirusa z Wuhan (Covid-19) firmy Pfizer i BioNTech powoduje długotrwałe schorzenia neurologiczne, takie jak choroba Alzheimera i Lou Gehriga.

https://www.cda.pl/video/628391345

Opublikowane w czasopiśmie „Microbiology & Infectious Diseases” badanie ujawnia, że ​​szczepionka Pfizer może wywoływać choroby prionowe, które według Centers for Disease Control and Prevention (CDC) są chorobami neurodegeneracyjnymi uszkadzającymi mózg. „Obecne szczepionki na SARS-CoV-2 oparte o RNA zostały zatwierdzone w USA na podstawie wyjątku bez szeroko zakrojonych długoterminowych testów bezpieczeństwa” – ujawnia raport, odnosząc się do technologii informacyjnego RNA (mRNA) w szczepionkach, które nigdy wcześniej nie były podawane ludziom.

Okazuje się, że technologia mRNA trwale zmienia ludzkie DNA, zamieniając to, co było kiedyś człowiekiem w ludzką hybrydę. Białka zmodyfikowane genetycznie (GMO) użyte w szczepieniu Pfizera na wirusa z Chin integrują się z ludzkim genomem, gdzie pozostają na stałe. Innymi słowy po szczepieniu nie mamy już powrotu.

Potwierdza to National Library of Medicine, która ustaliła, że ​​wpływ mRNA jest nieodwracalny. Tak więc każdy, kto otrzyma eksperymentalną iniekcję mRNA, jest ludzką świnką morską, która podejmuje ogromne ryzyko. „Sekwencja RNA szczepionki, jak również interakcja z białkiem Spike zostały przeanalizowane pod kątem możliwości zmieniania wewnątrzkomórkowych białek wiążących RNA, białka wiążącego DNA TAR (TDP-43) i fuzji w mięsaku (FUS) na ich patologiczne kształtowanie prionów”, dalej wyjaśnia raport.

Nawiasem mówiąc, TDP-43 to białko, które jak się uważa wywołuje demencję, ALS i chorobę Alzheimera. Podobnie, zgodnie z bazą danych ludzkiego genomu, białko FUS jest połączone z ALS i dziedzicznymi drżeniem samoistnym. Czy zostałeś zaszczepiony na Covid-19? Jeśli tak, to spodziewaj się rozwoju demencji.

Celem eksperymentu było sprawdzenie, czy te dwa szkodliwe białka osadzają się w ludzkim DNA, co właśnie robi technologia mRNA. Okazało się, że składnik mRNA Pfizera „ma specyficzne sekwencje, które mogą powodować fałdowanie TDP-43 i FUS na ich patologiczne kształtowanie prionów”. Innymi słowy, wstrzyknięcie może spowodować wchłonięcie niebezpiecznych, chorobotwórczych białek do ludzkiego DNA. Przypuszczam, iż ​​to samo dotyczy szczepionki Moderna na chińskiego wirusa, który wykorzystuje tę samą technologię mRNA.

Załączone konkluzje, jak również dodatkowe potencjalne ryzyko prowadzi do przekonania, że ​​rejestracja szczepionek opartych na RNA przeciwko SARS-CoV-2 była przedwczesna i że szczepionka może spowodować znacznie więcej szkód niż korzyści” podsumowuje raport. „Szczepionka może być bronią biologiczną, bardziej niebezpieczną niż pierwotna infekcja”.

Gazeta „National File” podobno skontaktowała się z CDC w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, dlaczego i w jaki sposób szczepionka mRNA firmy Pfizer i BioNTech została zatwierdzona, pomimo dowodów wskazujących na to, że ta technologia jest niebezpieczna. CDC nie udzieliło odpowiedzi.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: Scivisionpub.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

moje źródło: https://wolnemedia.net/preparat-pfizera-na-covid-19-uszkadza-mozg/

Podziel się!