1. Młoda dziewczyna totalnie miażdży ekipę PIS (Nati D. – „Kłamiecie jak umiecie!!!”); 2. Metafizyczny Konspirator: Bieżący przegląd 22 – 25. 04. 2021(świat); 3. Globalne Archiwum: W 2002 r. BBC ujawniło, że więźniowie w Guantanamo nosili maseczki chirurgiczne; 4. W poszukiwaniu prawdy.

Mała dziewczynka totalnie miażdży Niedzielskiego, Morawieckiego i ferajnę!

1.  Dziewczynka totalnie miażdży rząd (Nati D.)

https://www.facebook.com/563477963699889/videos/145224334219233

2. Metafizyczny Konspirator: Bieżący przegląd 22 – 25.04.2021(Świat)

 

https://www.bitchute.com/video/forfBKNGtCia/

 

3. Globalne Archiwum: W 2002 r. BBC ujawniło, że więźniowie w Guantanamo nosili maseczki chirurgiczne. Amnesty International nazwało to torturami.

Rząd PiS ma tego doskonałą świadomość a jednak nadal nakazuje noszenie maseczek i straszy mandatami. Co o tym myśleć? Sądzę, że sprawa jest tak banalnie prosta, że nawet nie wymaga komentarza. Jedno jest pewne to, co teraz się dzieje zdaje się bić na głowę eksperymenty prowadzone przez nazistów Hitlera. Morawiecki, Kaczyński, Dworczyk, Niedzielski wyjdą sobie na konferencję, wygłoszą kilka bredni, TVPinfo nakręci strach a ludzie nadal będą umierać i to nie przez COVID-19! Już na dziś mamy ponad 100 000 nadmiarowych zgonów! Ludobójstwo to mało powiedziane.

Nie będziemy dziś pisać o tym, że maseczki szkodzą zdrowiu człowieka oraz, że nie chronią one przez koronawirusem SARS-CoV-2, ponieważ tego dowiodły już dziesiątki badań naukowych, w tym wiele randomizowanych. Nie będziemy pisać o tym, że koronawirus SARS-CoV-2 jest dziesięć raz mniejszy od otworu w maskach, co de facto można porównać do próby zatrzymania wody przez sitko. Mamy nadzieję, że ten obraz był zaiste OBRAZOWY.

Nie będziemy również pisać i o tym, że maseczki już po piętnastu minutach noszenia, są pełnie bakterii, wirusów, grzybów czy pleśni, ponieważ to akurat także dowiodły badania. Nie będziemy pisać o wielu absurdach związanych z maseczkami, napiszemy tylko jedno: jeżeli nosisz maseczkę, to musisz liczyć się z tym, mało tego musisz na to być gotowy, gdyż już niebawem będzie czekać cię załamanie układu oddechowego i immunologicznego. Rób tak dalej a doprowadzisz swój organizm do ruiny. Dzień za dniem noszenia maseczki.

Dziś natomiast chcemy napisać o pewnym fenomenalnym szczególe, o którym w Polskich media jest cicho. A jest to szczegół niezwykle istotny, pokazujący pewnego rodzaju piętno nałożone na każdego, kto łamie swoje przekonania i robi z logiki dziwkę, by sięgnąć po tę szmatę, namordnik, zwany potocznie maseczką. Tutaj nie ma żartów, ponieważ jeżeli masz świadomość, tego, że maseczka nic nie jest warta a mimo to ją nosisz, to w ten sposób przełamujesz swój kręgosłup mentalny. Świadomie kroczek po kroczku godzisz się na niewolę, a na maseczkach się nie skończy. GWARANTUJEMY.

źródło: http://globalne-archiwum.pl/w-2002-r-bbc-ujawnilo-ze-wiezniowie-w-guantanamo-nosili-maseczki-chirurgiczne-amnesty-international-nazwalo-to-torturami/

4. W poszukiwaniu prawdy.

https://www.youtube.com/watch?v=TpHVTa3Kjw4

 

Podziel się!