1. Grzegorz Braun: Rzeszów strefą wolną od lockdownu; Wojsko Polskie jest poddawane szantażowi!; 2. NTV: O Plandemii i absurdach obecnej sytuacji – Dr Zbigniew Hałat; 3. Jerzy Zięba – I nikogo to nie przeraża?; 4. Konrad Berkowicz z jointem na mównicy o legalizacji marihuany.

Rzeszów strefą wolną od lockdownu

1. Grzegorz Braun: Rzeszów strefą wolną od lockdownu

https://www.youtube.com/watch?v=-6vQjiWyNyw

PILNE!!! Wojsko Polskie jest poddawane SZANTAŻOWI!

https://www.youtube.com/watch?v=ixUel3eeJY8

2. NTV: O Plandemii i absurdach obecnej sytuacji – Dr Zbigniew Hałat

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=SrxGj6w3O6Y&t=4s&fbclid=IwAR1icrbKgozFiytycI5fDVa3LfGPqHPynpNNXE0XpPmFldJOfoNyyJ3fkGU

3. Jerzy Zięba – I nikogo to nie przeraża?

 

https://www.facebook.com/watch/live/?v=130315089077921&ref=notif&notif_id=1619025316044853&notif_t=live_video

4. Konrad Berkowicz z jointem na mównicy o legalizacji marihuany

https://www.youtube.com/watch?v=O5KNhWsV5wo

 

yjemy w państwie, które traktuje dorosłych ludzi jak dzieci, traktuje dorosłych ludzi jak przestępców. Na przykład dorosły człowiek za posiadanie jointa jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Nie wiem czy państwo sobie zdają sprawę, ale w polskim prawie dorosły człowiek, który weźmie 10-latka i go upije alkoholem jest zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności. A jeśli ktoś samodzielnie, na własną odpowiedzialność jako dorosły człowiek zapali jointa, grożą mu 3 lata więzienia. To jest skandal, to jest anty-wolność, to jest totalitaryzm i trzeba jak najszybciej z tym skończyć!

Podziel się!

Jeden komentarz do “1. Grzegorz Braun: Rzeszów strefą wolną od lockdownu; Wojsko Polskie jest poddawane szantażowi!; 2. NTV: O Plandemii i absurdach obecnej sytuacji – Dr Zbigniew Hałat; 3. Jerzy Zięba – I nikogo to nie przeraża?; 4. Konrad Berkowicz z jointem na mównicy o legalizacji marihuany.

  1. W Rzeszowie wygra albo Grzegorz albo Konrad Fijołek. Pomimo że Podkarpacie to tzw. bastion pisof-u, to Rzeszów wyłamuje się z tego marazmu. Nikt z kim nie rozmawiałem z Rzeszowa – nie będzie głosował ani na pis, po ani psl. Większość stawia na Grzegorza albo na Fijołka. Zobaczymy, ale życzę dobrze Grzegorzowi. Myślę też, że wygrane wybory przez niego mogłyby pokazać jak można żyć, funkcjonować i pracować co przełożyłoby się na przyszłe wybory krajowe jeżeli chodzi Konfederatów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.