1. Grzegorz Braun: Rzeszów strefą wolną od lockdownu; Wojsko Polskie jest poddawane szantażowi!; 2. NTV: O Plandemii i absurdach obecnej sytuacji – Dr Zbigniew Hałat; 3. Jerzy Zięba – I nikogo to nie przeraża?; 4. Konrad Berkowicz z jointem na mównicy o legalizacji marihuany.

Rzeszów strefą wolną od lockdownu

1. Grzegorz Braun: Rzeszów strefą wolną od lockdownu

https://www.youtube.com/watch?v=-6vQjiWyNyw

PILNE!!! Wojsko Polskie jest poddawane SZANTAŻOWI!

https://www.youtube.com/watch?v=ixUel3eeJY8

2. NTV: O Plandemii i absurdach obecnej sytuacji – Dr Zbigniew Hałat

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=SrxGj6w3O6Y&t=4s&fbclid=IwAR1icrbKgozFiytycI5fDVa3LfGPqHPynpNNXE0XpPmFldJOfoNyyJ3fkGU

3. Jerzy Zięba – I nikogo to nie przeraża?

 

https://www.facebook.com/watch/live/?v=130315089077921&ref=notif&notif_id=1619025316044853&notif_t=live_video

4. Konrad Berkowicz z jointem na mównicy o legalizacji marihuany

https://www.youtube.com/watch?v=O5KNhWsV5wo

 

yjemy w państwie, które traktuje dorosłych ludzi jak dzieci, traktuje dorosłych ludzi jak przestępców. Na przykład dorosły człowiek za posiadanie jointa jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Nie wiem czy państwo sobie zdają sprawę, ale w polskim prawie dorosły człowiek, który weźmie 10-latka i go upije alkoholem jest zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności. A jeśli ktoś samodzielnie, na własną odpowiedzialność jako dorosły człowiek zapali jointa, grożą mu 3 lata więzienia. To jest skandal, to jest anty-wolność, to jest totalitaryzm i trzeba jak najszybciej z tym skończyć!

Podziel się!