1. Jerzy Zięba – O niebezpiecznych nowych mutacjach poszczepiennych sars-cov2; 2. Największy przekręt w historii medycyny!; 3. NTV: Ekonomiczny Akt Konstytucyjny – droga do wolnej, nowej Polski; 4. Dziki Trener: 700+ NADCHODZI

700+ NADCHODZI

Do 1 stycznia roku 2021 wolno było podawać eksperymentalne substancje z nadzieją na wyleczenie – tylko śmiertelnie chorym, za zezwoleniem specjalnego konsylium profesorów, specjalistów w danej dziedzinie medycyny i to tylko w wypadku gdy śmiertelnie chory wyraził zgodę na podanie eksperymentalnego leku.

Te rygorystyczne zasady nie obowiązują już w polskim lecznictwie od 1 stycznia 2021 roku. Obecnie podaje się eksperymentalne substancje każdemu zdrowemu człowiekowi, nie mówiąc już o lekko chorych i o ciężko chorych, którzy od tego umierają.

To niesłychane, że polscy lekarze i pracownicy służby ZDROWIA biorą w tym udział! Jeszcze bardziej dziwne jest, że wielka liczba Polaków poddaje się temu eksperymentowi medycznemu, mimo że dowiedziała się, iż badania nad tymi preparatami zakończą się najwcześniej w roku 2023, a ich ewentualny zgon lub kalectwo zostanie zaliczony wyłącznie do wyników tego eksperymentu jako element statystyczny o mniejszym znaczeniu niż ZBIOROWE DOBRO LUDZKOŚCI.

Pomyśleć, że do tej kompletnie niemoralnej sytuacji, sprzecznej z podstawowymi punktami kodeksu etyki chrześcijańskiej, a zwłaszcza z jednym z 10 Przykazań (Nie Zabijaj!) dopuścił Kościół Katolicki w Polsce i chrześcijański-katolicki rząd Polski oraz Partia PIS popierana przez „świętego” Ojca Rydzyka, Radio Maryja i Telewizję TRWAM!

Czy według etyki chrześcijańskiej naprawdę wolno zabić choćby jednego poczętego (narodzonego czy nienarodzonego) człowieka w imię Dobra Zbiorowego Ludzkości?! – Takie jest stanowisko Kościoła Katolickiego w Polsce, Katolickiego Rządu Polski i Katolickiej Partii PIS, której przewodzi Katolik Jarosław Kaczyński?!

Czy WY RZĄDZĄCY OBECNIE POLSKĄ poupadaliście na Głowy ze spalonych Wierzy* Katedry Notre-Dame!!!

Realizujecie obecnie lewackie zasady moralne i kodeks etyki Marksa, Lenina i Stalina – dla „Dobra Ludzkości”?!

Czy jakikolwiek Myślący Polak ma jeszcze wątpliwości kim są ci wymienieni tutaj powyżej zbrodniarze i bandyci?

*tak – Wierzy (od wiara), a nie od wieża – obiekt murarski!


Materiał nr 1 jest obowiązkowy dla każdego Polaka, który ma chociaż trochę oleju w głowie!

 

 

1. Jerzy Zięba – O niebezpiecznych nowych mutacjach sars-cov2 poszczepiennych

Nie wiem jak długo to nagranie będzie dostępne na Rumble, głównie jest dostępne na ukryteterapie – na VK

https://rumble.com/vfrjfl-szczypawki-do-zabawki-nie-dziaaj..html

 

2. Profesor Robert Oswald (Cornell University, Department of Molecular Medicine): Największy przekręt w historii medycyny!

Tekst pochodzi z forum dyskusyjnego dr Bodnara, a weryfikacja osoby profesora od moich zaufanych współpracowników

3. NTV: Ekonomiczny Akt Konstytucyjny – droga do wolnej, nowej Polski – Piotr Jankowski, Wojciech Dobrzyński

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/04/15/ekonomiczny-akt-konstytucyjny-droga-do-wolnej-nowej-polski-piotr-jankowski-wojciech-dobrzynski/

 

Ekonomiczny Akt Konstytucyjny – droga do wolnej, nowej Polski – Piotr Jankowski, Wojciech Dobrzyński

4. Dziki Trener: 700+ NADCHODZI

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=7ytYJTCNqxk

 

Podziel się!