1. Dobra Zmiana PIS „Od łyczka do rzemyczka, od rzemyczka do koniczka, od koniczka ⇒ szubieniczka!”; 2. Wnet.fm: Jan A. Kowalski – Wszystko, co po roku wiemy o wirusie Sars-Cov-2, ale boimy się do tego przyznać; 3. Jerzy Zięba – Tragiczne skutki „odmładzania na surowo”! Zabójczy seler; 4. Lili Antoniak – Dokąd lata Polska Linia LOCKDOWN?!

Wszystko, co po roku wiemy o wirusie Sars-Cov-2

Dzisiejszy komunikat nr 1 składa się z trzech materiałów, które ilustrują zapewne dobrze znane panu Jarosławowi Kaczyńskiemu i jego partyjnym kolegom stare katolickie powiedzenie dotyczące przestępczego staczania się w coraz głębszą zbrodniczość osoby (w tym wypadku licznej ekipy tzw „władzy”), która raz weszła na złą drogę.

Porzekadło to powiada: „Od łyczka do rzemyczka, od rzemyczka do koniczka, od koniczka ⇒ szubieniczka!”

Nie ma już wątpliwości że rządzący dzisiaj Polakami PIS, partia nosząca w swej nazwie dumne przesłanie Prawa i Sprawiedliwości dawno przebiła wszelkie rekordy bezprawia i niesprawiedliwości ustanowione w przeszłości przez PZPR w latach 1981-1989, a później przez złodziejską i policyjną a także medialną dyktaturę Platformy Obywatelskiej w latach 2007-2015.

Oczywiście proces staczania się PIS z Drogi Dobrej Zmiany miał charakter wieloaspektowy i ktoś inny wskazałby inne „łyczko”, „rzemyczek” i „koniczka” niż ja, ale zgodzimy się zapewne, że na końcu tej drogi będzie jednak „szubieniczka” – inaczej być nie może, bowiem katolickie porzekadła nie kłamią.

Można wskazać że „łyczkiem” były manipulacje PIS przy Trybunale Konstytucyjnym i dalsze kroki w Wojnie z Układem Sądowym, ale ja nie w tym akurat widzę ten pierwszy moment oddania się PISu Ciemnym Siłom, Niemoralności i działaniom przeciwko obywatelom naszej ojczyzny, przeciwko Polakom. Tamto to były jeszcze czyny płynące z przekonania o własnej patriotycznej misji i działaniu dla dobra wspólnego przez rozbicie nienaruszalnej od 1945 roku Kliki Sędziów i Prokuratorów z nadania PZPR. Jednak  sposób działania PIS w tamtej sprawie pokazał już, że partia ta potrafi moralność i prawo zawiesić na kołku, gdy idzie o realizację celów wyznaczonych przez jej liderów politycznych.

NIE MA NIC BARDZIEJ NIEBEZPIECZNEGO NIŻ NACIĄGANIE PRAWA – TAK ZACZYNALI HITLEROWCY I KOMUNIŚCI!

 

 

Według mnie przysłowiowym „łyczkiem”, czyli przygrywką do późniejszego „rzemyczka”   (wejścia we współdziałanie z koncernami międzynarodowymi w Pandemiczny Wielki Przekręt) było zrealizowane w czerwcu 2019 roku przez Główny Inspektorat Sanitarny PINKASA i Prokuraturę ZIOBRY polityczne zlecenie Big Pharmy dobrze umocowanej już w tym czasie w rządzie PIS, na wykończenie raz na zawsze wszelkimi dostępnymi metodami Jerzego Zięby i organizowanego przez niego Ruchu Zdrowia Polaków – Ruchu Medycyny Alternatywnej, czyli niezależnej od Big Pharmy. W akcję włączono służby siłowe, media głównego ścieku i Naczelną Izbę Lekarską – przeciw lekarzom, którzy zaczęli odstępować od Protokołu Mędrców Big Pharmy, podpuszczeni do tego kroku przez „nauki” szarlatana. Jerzy Zięba okazał się człowiekiem szalenie niebezpiecznym, zdolnym  pokrzyżować w Polsce pandemiczny plan działania Lobby Big Pharmy zasiadającego w rządzie i Ministerstwie Zdrowia oraz w Sejmie. Jerzy Zięba swoim zaangażowaniem społecznym, setkami wykładów organizowanych na uczelniach wyższych i w wielkich salach widowiskowych, obecnością w niezależnych mediach, a w końcu też w mediach rządowych (Radio Katowice), organizujący środowisko lekarzy Leczących z Przewlekłych i Nieuleczalnych (według Protokołu Mędrców) chorób, organizujący środowisko entuzjastów metod naturalnych zachowania zdrowia, organizujący swój biznes – firmę Visanto i biznesy współpracujące z nim, oparte na polskich niezależnych rolnikach i ogrodnikach – niezależnych od sieci hipermarketów i hurtowni spożywczych, a wreszcie występujący w Sejmie w Komisjach, gdzie w sposób bezkompromisowy obnażał nielogiczności prawa i biznes medyczny, chemiczny, spożywczy  – antypolski w swoim bezwzględnym dążeniu do zysków, pokazał że jest człowiekiem naprawdę niebezpiecznym dla Systemu, w którym PIS doskonale umościł sobie gniazdko przez 5 lat rządów.

Jak powiedziałem, atak na Jerzego Ziębę i zamknięcie jego legalnie działającej w Polsce firmy  Visanto przy pomocy dwóch fałszywych, kuriozalnych  „ekspertyz” skierowanych przez „specjalistów” z GIS PINKASA do Prokuratury ZIOBRY, było tym pierwszym sygnałem, że PIS wkracza otwarcie na drogę antyspołeczną, wymierzoną w ruch społeczny w Polsce, a przez to wymierzoną w żywotne prawa obywateli Polski takie jak np. prawo do zdrowia, w tym w główne prawo – do leczenia się z chorób takimi sposobami, które prowadzą do wyleczenia, a nie są jedynie wieczystym leczeniem pacjenta aż do śmierci, wyłącznie chemikaliami opychanymi po szpitalach przez komiwojażerów Big Pharmy i wciskanymi Polakom przez przekupnych medyków traktujących człowieka wyłącznie jako pożywkę dla  farmaceutycznych pasożytniczych koncernów i medycznych mafii.

To był pierwszy punkt zwrotny w Dramacie Pandemicznym, jaki dopiero się rozkręcał – mówię wam to z całą odpowiedzialnością jako zawodowy FILMOWY SCENARZYSTA! To było „łyczko”, a raczej pierwszy łyczek z Zatrutego Źródła Niczym Nieograniczonej Władzy i Bezkarności, z Czarnego Źródła Sił Ciemności!

Akcja była przeprowadzona perfekcyjnie, z włączeniem w nią mediów Głównego Ścieku gdzie rozpowszechniono w sposób zmasowany paszkwile o rzekomym znachorze i jego przestępczej działalności oraz o lewej firmie handlującej kaprawymi suplementami (czy dlatego że opartymi na polskich źródłach i własnych recepturach?!), o jego zbrodniczych zaleceniach leczenia grypy perhydrolem i stek innych całkowicie wyssanych z palca oczerniających, ośmieszających i celowo rozpowszechnianych bredni. Rzekłbym wzorcowa akcja służb, płatnych dzienikarzyn z nimi sprzężonych i watahy napuszczonych pożytecznych idiotów, jakich już wcześniej środowisko Wolnych Ludzi poznało z akcji przeciw „Turbolechitom” i „Trubosłowianom” w rodzaju grup robiących sobie bekę z najnowszych odkryć naukowych – tym razem nie w dziedzinie historii, genetyki i archeologii, ale medycyny.

Kiedy 13 grudnia 2018 roku na sesji naukowej poświęconej słowiańskim zabytkom archeologicznym, współorganizowanej przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, w referacie „jAk Słowo ciałem się stało” wygłoszonym w Klubie pod Gruszką powiedziałem, że obserwujemy rodzący się nowy faszyzm, mało kto brał to poważnie. Nawet środowisko Wolnych Ludzi zlekceważyło tamto wystąpienie – trudno – zapewne nie był to czas wystarczających doświadczeń dla tego środowiska z cenzurą internetową, kasowaniem dorobku filmowego gromadzonego przez całe lata, prowokacjami służb, kłamstwami rozgłaszanymi w Głównym Ścieku.

Na Trubosłowianach Bezpieka Systemu ćwiczyła się przed atakiem na Wolnych Lekarzy w sposobach działania przez oczernianie, paszkwile w Łżemediach, szkalowanie i kierowanie emocjami tłumu, dzielenie społeczeństwa, a wreszcie rozbijanie go przy pomocy cenzury, policji i prokuratury, z wykorzystaniem środowiska tzw nauki polskiej.

W tamtym momencie społeczeństwo przeszło do porządku dziennego nad wybrykami władzy, także nad jawnym bezprawiem wobec Visanto chwilę później i jawnym matactwem pseudonaukowym spreparowanego oskarżenia przez GIS w sprawie Visanto,  mówiąc sobie (jak zwykle w takich sytuacjach): „może coś w tym jednak jest?”, „przecież prokuratury i policji nie można w Polsce uruchomić i użyć przeciw obywatelowi z powodów wyłącznie politycznych”?!

Wtedy tak to może wyglądało, ale od „łyczka” władza poszła do „rzemyczka” i dzisiaj już nikt w Polsce nie ma wątpliwości, że było to jedno z pierwszych zamówień politycznych zrealizowanych przy pomocy Naczelnej Izby Lekarskiej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Prokuratury i Policji – dzisiaj już mamy tych spraw na pęczki – dosłownie tysiące. Już sam awans ewidentnego oszusta w sprawie Visanto, człowieka uwikłanego w korupcję medyczną  – PINKASA – na Ministra Zdrowia był wystarczająco znaczącym faktem, dającym do myślenia.

Dzisiaj bezprawnie zamyka się całe sektory gospodarki, a nie jakieś pojedyncze „zasrane” choćby i obracające milionami złotych rocznie Visanta Jerzego Zięby. W życie znowu wcielono znaną dobrze doktrynę KGB i UB „Kto nie z nami ten przeciw nam!”, „Bij, ubij – warchoła, kułaka, foliarza, oszołoma!”. Dzisiaj PRL Bis jest w pełnym rozkwicie, a struktura społeczna Polski  została rozbita w stopniu porównywalnym tylko z tym co działo się za stalinizmu, po 1945 roku.

13 października 2019 wybory wygrane przez PIS dały Big Pharmie wolną rękę na dalsze bezprawie i gwarancję, że właśnie Lobby ulokowane przy PISie będzie realizować dalszy plan związany z Wielkim Przekrętem. Oczywiście takie samo Lobby było też (i jest!) ulokowane przy Platformie Obywatelskiej i przy SLD – tam korupcyjne powiązania z Big Pharmą były i są znacznie bardziej głębokie, wręcz „zasiedziałe”, wszak ten obóz rządził Polską od 1989 roku do 2015 z dwoma latami przerwy 2005-2007.  

Jak wszyscy wiemy już w styczniu 2020 „epidemia z Wuhan” wybuchła w całych Chinach, a 13 marca rząd Morawieckiego wprowadził nagle w Polsce  całkowity lockdown 1.0 chociaż przez dwa miesiące opierał się światowej narracji rozkręcanej na zachodzie przez WHO, USA i UE. 

Skoro raz zaczerpnąłeś wody z Czarnego Źródła następny krok jest łatwiejszy, staczasz się coraz szybciej. Kłamstwo leżące u podstawy będzie pociągać za sobą kolejne kłamstwa, brak logiki w działaniach zacznie wychodzić na jaw zmuszając cię do coraz ostrzejszych reakcji, coraz głupszych i większych kłamstw, coraz bardziej nielogicznych kroków, wreszcie do oszustw i zastosowania przemocy. I tak się stało, tak władza PISowska wepchnąwszy się sama w Wielki Przekręt dotarła do „koniczka” do jawnych manipulacji statystykami, do „zniknięcia” grypy i zastąpienia jej „covidem”, do uporczywego lansowania przez Lobby Big Pharmy przy rządzie Morawieckiego pseudoszczepionki jako jedynego remedium na coraz idiotyczniejsze kolejne lockdowny, coraz bardziej szkodliwe, powiększające coraz mocniej rozkręcaną zapaść gospodarczą i narastający niebotyczny dług, a może nawet samorozkręcającą się  „pandemię” – bo przecież mądrzy lekarze i profesorowie medycyny mówili  już w marcu 2020 takie oczywistości jak ta, że noszenie maseczek, zamknięcie społeczeństwa w domach, sianie zbiorowej paniki spowoduje wysyp chorób górnych dróg oddechowych kolejnej jesieni i wiosny.

Tak to PIS dosiadł „koniczka” całkowitego bezprawia i rozmontowywania państwa – jego podstaw egzystencji, gospodarki, prywatnej własności, systemu „Opieki Medycznej”, a także policji, którą ochoczo razem z Sanepidem skierował do rozpędzania demonstracji, podczas gdy media ogłaszały w imieniu rządzących urojone „WINY NARODU” i kreowały nowego „wroga ludu” FOLIARZA winnego dramatu „starszych schorowanych współobywateli” i kolejnych lockdownów.

Zaczęły się masowe ataki przeciw biznesom prowadzonym legalnie, a zamkniętym nielegalnie, bez żadnej logiki całymi branżami przez rząd, przeciw obywatelom zamkniętym w domach nielegalnie przez rząd, przeciw obywatelom nie pozwalającym się zakneblować nielegalnymi rozporządzeniami rządu, przeciw ruchom społecznym kobiet, przeciwników lockdownów, przedsiębiorców i w końcu przeciw całemu już społeczeństwu, które domaga się normalnie działającej Służby Zdrowia a nie Mafii Medycznej i normalnej edukacji zamiast pseudo-kształcenia zaocznego oraz normalnie działającej gospodarki zamiast socjalistycznego systemu zapomóg za bezczynność, które rzekomo budują PKB!

I tutaj już z „koniczka” zsiadamy prosto na „szubieniczkę”! Tutaj zaczyna się prawdziwa ostra jazda, nie „w cieniu mgły”, ale w oparach absurdu – ku prawdziwej zbrodni.

Znane dobrze doradcom z Big Pharmy i zgłaszane im przez mądrych ludzi, jak Jerzy Zięba i profesorowie medycyny (Frydrychowski), a za nimi innych, jak chociażby przez znanych dzisiaj z nazwiska lekarzy z Przemyśla (Bodnar) i Lublina (Rejdak) lekarstwa i sposoby leczenia covidu 19, zostają przez nich zamiecione pod dywan na cały rok, podczas którego umierają ludzie w szpitalach na covid i poza szpitalami  nie leczeni z ciężkich chorób z powodu niewydolności i całkowitego paraliżu służby zdrowia, pozamykanych w całym kraju ośrodków zdrowia i szpitali. Stworzono system korupcji służb medycznych przez skierowanie wielkich środków finansowych na „walkę” z jedną jedyną chorobą, nową odmianą grypy! Miara bezkarności już tak bardzo się na tym etapie przebrała – zwłaszcza w obliczu wspaniałej zgodnej współpracy Mediów Głównego Ścieku ze wszystkich stron (pasących dupska na reklamach leków Big Pharmy, a niekiedy posiadających  wręcz udziały w Pfizerach i innych), że doprowadziła ich do takiej pychy, iż zaczęli wmawiać publicznie Polakom skrajne, nieznośne już  idiotyzmy nie poparte żadnymi dowodami naukowymi i z uporem maniaka uprawiać propagandę „bezpiecznych szczepionek”, mimo ewidentnych przypadków zabijania przez te preparaty czy okaleczenia przez „szczepionkę” na resztę życia osób, które uwierzyły w ich propagandę. W tej chwili posuwają się już do tak obrzydliwych i nieetycznych kroków jak nawoływanie do wyszczepienia eksperymentalnym preparatem wszystkich polskich dzieci! Twierdzą przy tym w owej rozpoczętej właśnie propagandowej kampanii, że jest to JEDYNE rozwiązanie stworzonego przez nich kryzysu! (Niedzielski: w wakacje będziemy szczepili chętne dzieci.) (Szczepionka Pfizera dla dzieci. Dr Fiałek: „zmniejszymy zachorowania na COVID-19 do zera”).

Zataili przed Polakami eksperymentalny charakter tych pseudoszczepionek, zmuszali ludzi do szczepienia się nie dając im w żadnym momencie kampanii informacji, że biorą udział w eksperymencie medycznym zagranicznych koncernów Big Pharmy!!!

I tak PIS dotarł po równi pochyłej do zbrodni, a wszystkich którzy o tej zbrodni mówią usiłuje pozamykać w więzieniach, albo uciszyć całkowicie nielegalnymi metodami. 

PIS doprowadził do tego, że Polska jest dzisiaj w światowej czołówce śmiertelności na covid i śmiertelności w ogóle (licząc na 1 milion mieszkańców), doprowadził do tego, że zaniechano leczenia i skazano na śmierć ponad 100 000 Polaków (są to tzw „ponadwymiarowe zgony” roku 2020, o tyle było więcej śmierci poza-covidowych w ciągu jednego roku niż w latach poprzednich), a do tego doszło jeszcze 50 000 nie leczonych (znanymi RZĄDOWI, PREZYDENTOWI, PREMIEROWI I NACZELNIKOWI OSOBIŚCIE metodami i lekami jak np. amantadyną) Polaków, którzy zmarli na grypę-covid i zapalenie płuc będące jej powikłaniem!

Spece z PIS doprowadzili do upadku całych branż dobrze rozwiniętego i funkcjonującego dotychczas przemysłu, doprowadzili do zbiorowej psychozy pandemicznej, doprowadzili do prawdziwiej epidemii samobójstw wśród dzieci i dorosłych, doprowadzili do izolacji społecznej i do rozbicia życia społecznego, do rozbicia całego NARODU! Doprowadzili do niesłychanego zadłużenia NARODU!

I tu czeka już Prawdziwa Szubieniczka! Nie pozostaje nic tylko Stryczek, bo wszystko to co opisałem powyżej zostało podyktowane wyłącznie decyzjami politycznymi nie mającymi racjonalnych podstaw w żadnych dowodach naukowych! Wszystko to jest efektem czystego politycznego szaleństwa.

Tak się kończy PIS, który zaprzedał duszę DIABŁU! Ale czy razem z PIS musi się skończyć Państwo Polskie?!

Nie wątpię, że Naród, że Polacy nie dopuszczą do upadku Polski po raz kolejny. Zbrodnia, której dokonał PIS musi zostać rozliczona i ukarana! I tak się stanie! 

Czas tego rozliczenia jest już bardzo, bardzo bliski! Się Dzieje! Bo Wielka Zbrodnia prowadzi do Wielkiej Konsolidacji Społecznej, do Wielkiego Oporu. Plan „szczepionkowy” Big Pharmy ulokowanej w polskim rządzie już się w Polsce załamał.

Zaczęło się Drodzy Rodacy od ataku Zbrodniczego Systemu Politycznego na Niezależnych Lekarzy i Niezależni Lekarze właśnie w tej chwili obalają ten System! 

Ktoś inny powie , że zaczęło się od ataku na Niezależny System Sprawiedliwości i że to System Sądowniczy, że Konstytucyjne Prawa właśnie obalają władzę! I będzie także miał rację. Tak jest, w innej płaszczyźnie, formalnej, to sądy i adwokaci obalają Tę Zbrodniczą Władzę! Jednak w płaszczyźnie moralnej obnażyli ją i obalają dzisiaj Polscy Wolni Lekarze i Polskie Wolne Media, obala ją Polskie Wolne Społeczeństwo, które zorganizowało się już w Polskę Podziemną, w Jedyną Polskę Sprawiedliwą i Wolną. 

Drżyjcie sprzedajni politycy, medycy i medialni oszuści! Prawdziwe Prawo i Sprawiedliwość NADCHODZI! 

 

1. Dobra Zmiana PIS „Od łyczka do rzemyczka, od rzemyczka do koniczka, od koniczka ⇒ szubieniczka!”

Rzemyczek – 1a. – Wolne Media: Pierwszy przekręt światowy

Już nie ma żadnych wątpliwości, że maseczki nie działają, nie chronią przed wirusem, nie ograniczają jego rozprzestrzeniania się, a dodatkowo są szkodliwe, wywołują dużo innych szkód, chorób i przypadłości.

Bardzo liczne badania naukowe wskazują na to, że noszenie maseczek nie ma sensu, nie ogranicza pandemii. Jest też wiele badań wskazujących na to, że noszenie maseczek jest szkodliwe. Artykuł wskazujący na te badania znajdziesz TUTAJ.

To nie jest jakaś nowa wiedza, nowe badania. O nieskuteczności maseczek wiadomo od dawna. Doradcy polskiego rządu to wiedzieli i na początku pandemii jawnie o tym mówili. Zmiana opinii na całkowicie przeciwną nastąpiła na skutek decyzji politycznych, a nie medycznych czy naukowych.

Dlaczego więc rządy wielu państw świata zdecydowały się wprowadzić obowiązek noszenia maseczek, mimo że nie ma i nie było żadnych naukowych badań wskazujących na korzyści? Skąd pomysł, by zaszkodzić zdrowiu obywateli obowiązkiem noszenia maseczek?

Moim zdaniem jest tylko jedno sensowne wyjaśnienie: by wzmóc strach, wzmóc panikę, by człowiek czuł się zagrożony i na ulicy, i w sklepie. Takim zestresowanym, zastraszonym społeczeństwem łatwiej jest manipulować i wyciągnąć od niego forsę. I to się stało. Wprowadzając lockdown, nasz rząd spowodował bankructwo wielu polskich biznesów, które wykupują przedsiębiorstwa państwowe oraz zagraniczne korporacje finansowe – bezpośrednio lub przez pośredników. Własność prywatna osób fizycznych została zredukowana – przejęły to osoby prawne.

Przemocą, w podatkach, zabrano nam owoce naszej pracy i przekazano wielkim koncernom farmaceutycznym – kwoty liczone w miliardach dolarów. To dało się zrobić tylko w atmosferze strachu i paniki. Leki na choroby wirusowe, które lekarze z dobrym skutkiem stosują od dawna, zaczęto badać, dopiero gdy rządy wykupiły nieprzebadane szczepionki. To oczywiste, bo na szczepionce koncerny zarabiają wielokroć więcej niż na leku.

Wirusy były, są i będą. Wirusy od zawsze wywoływały sezonowe przeziębienia, choroby i czasem zgony. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Epidemie wirusowe były zawsze w wielu państwach, więc śmiało można uznać je za pandemię. Ale pierwszy raz stało się tak, że rządy wywołały panikę dotyczącą wirusa, który jest tylko trochę bardziej zjadliwy niż wirusy grypy, ale wciąż śmiertelność liczy się w promilach, ryzyko śmierci wciąż jest mniejsze niż zgon w wypadku komunikacyjnym. Pierwszy raz rządy wielu państw naraz skutecznie zastraszyły społeczeństwo i okradły na grubą forsę. To jest przekręt tysiąclecia.

Wojny światowe liczymy kolejnymi liczbami – była pierwsza wojna światowa, a potem druga wojna. Te przekręty też tak należy liczyć. Obecnie żyjemy w czasach pierwszego przekrętu światowego. Potem będzie drugi, trzeci i tak dalej. Jak to się tak świetnie udało, to nie ma powodów, by tego nie powtarzać.

W zasadzie to powinniśmy się cieszyć, bo taki przekręt jest lepszy niż wojna. Zwykli obywatele dużo tracą, państwa i korporacje dużo zyskują – wychodzi na zero. A wojny wychodziły na minus, bo jeszcze były zniszczenia. Więc przejście z ery wojen do ery przekrętów jest dobre. Na dodatek przekręt nie wywołuje żadnych konfliktów międzynarodowych – wszystkie państwa i wszystkie międzynarodowe organizacje finansowe i farmaceutyczne się cieszą, są zgodne, współpracują w tym przekręcie. Nie ma kłótni, nie ma sporów, nie ma walki – propaganda jest jednolita na całym świecie. Same korzyści. Wojny światowe były bez sensu – światowe przekręty są lepsze.

Autorstwo: Grzegorz GPS Świderski
Źródło: NEon24.pl

https://wolnemedia.net/pierwszy-przekret-swiatowy/

Koniczek  – 1b. w Realu 24: Zatrzymany za organizację referendum? Koniec wolności w Polsce! Adrian Szymczyk…

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/473584263785695

!!! PAWEŁ TANAJNO ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ !!!

https://www.youtube.com/watch?v=ZVH7V_lu-Gs

i Szubieniczka – 1c. – lodz.se.pl :TRAGEDIA w Piątku w Łódzkiem. – Policjanci zabili mi syna – oskarża matka zmarłego Marcina [WIDEO]
Autor: Dariusz Kucharski

Szokujące wydarzenia w miejscowości Piątek koło Łęczycy (woj. łódzkie). Dwoje policjantów z miejscowego posterunku zostało zatrzymanych w związku z tragiczną śmiercią jednego z mieszkańców miasta, Marcina K. (30 l.). – Zabili mi syna – mówi jego mama, Maria K. (64 l.).

Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w sobotę, tydzień temu, w kompleksie leśnym, kilka kilometrów od Piątku. Dzień wcześniej późnym wieczorem w mieszkaniu 30-latka interweniowało dwoje policjantów, 35-letnia kobieta i o rok młodszy funkcjonariusz. Wezwała ich matka Marcina K., która nie mogła sobie poradzić z awanturującym się, pijanym synem.

– Nie widziałam tej interwencji, bo zamknęłam się w swoim pokoju – opowiada kobieta. – W pewnym momencie usłyszałam jakiś huk na korytarzu, potem wszystko ucichło. Nie wiem, co tam się wydarzyło.

Po odnalezieniu ciała mężczyzny przeprowadzono sekcję zwłok. – Prawdopodobną przyczyną śmierci były rozległe obrażenia wewnętrzne, które mogły zostać spowodowane działaniem innych osób – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi. – Do dyspozycji prokuratury zatrzymane zostały dwie osoby: mężczyzna w wieku lat 34 i 35 letnia kobieta – to funkcjonariusze policji, którzy w piątek w godzinach wieczornych przeprowadzali interwencję w mieszkaniu w którym zamieszkiwał 30 – latek z bratem i matką.

Policjanci zabili mi syna

Z policyjnych dokumentów wynika, że interwencja mundurowych zakończyła się w mieszkaniu Marcina K.. Mężczyzna miał nie być zatrzymywany. Jak zatem znalazł się w leśnej głuszy kilka kilometrów od domu? Mieszkańcy Piątku opowiadają, że zatrzymany policjant znany był z tego, iż wywoził do lasu osoby sprawiające problemy pod wpływem alkoholu. Czy i tym razem ten scenariusz miał miejsce? To wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

– Marcin aniołem nie był, ale to nie powód by odbierać mu życie – rozpacza mama zmarłego mężczyzny.

AKTUALIZACJA. GODZ. 21.30: – Zebrany materiał dowodowy, w ocenie Prokuratury Okręgowej w Łodzi, dał podstawy do zarzucenia 33-letniemu funkcjonariuszowi policji, który podejmował wieczorem w miniony piątek interwencję w mieszkaniu 30-latka przestępstwa przekroczenia uprawnień i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, następstwem którego była śmierć pokrzywdzonego, bezprawnego pozbawienia wolności 30-latka oraz naruszenia nietykalności cielesnej jego brata – mówi Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury. –  Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Natomiast 35-letnia funkcjonariuszka podejrzana jest o niedopełnienie obowiązków służbowych, narażenie pokrzywdzonych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także o poświadczenie nieprawdy w notatniku służbowym i poplecznictwo. W jej przypadku można mówić o grożącej karze pozbawienia wolności w wymiarze do lat 5. Z uwagi na dobro postępowania nie jest możliwe przekazanie bliższych informacji, co do treści złożonych wyjaśnień – dodaje.

https://lodz.se.pl/tragedia-w-piatku-w-lodzkiem-policjanci-zabili-mi-syna-mowi-matka-zmarlego-marcina-aa-Q1aK-9zN9-w2qq.html

2. Wnet.fm: Jan A. Kowalski – Wszystko, co po roku wiemy o wirusie Sars-Cov-2, ale boimy się do tego przyznać

U wielu osób wirus nie powoduje zachorowania, co definiowane jest jako przebieg bezobjawowy. Samo w sobie jest to medycznym absurdem. To znaczy, że każdy Polak chorował na grypę, ale nie był chory.

Wszystko przez to, że dawno już nie uczestniczyliśmy w wygranej wojnie. A nasi przywódcy – w większości pięćdziesięciolatkowie – nie mają bladego pojęcia o podstawach sztuki wojennej. O tym na przykład, że poświęca się wybrany odcinek, żeby utrzymać cały front. I vice versa, że nie ryzykuje się przełamania frontu po to, żeby obronić jeden odcinek.

Gdybyśmy od Szwedów, którzy kiedyś w 3000 żołnierzy (rolników i drwali) splądrowali naszą ojczyznę, przejęli strategię walki z koronawirusem, zmarłoby nas w roku 2020 o 60 000 osób mniej. Jednak pomimo blamażu sprzed 370 lat, niczego się nie nauczyliśmy. I znowu chcieliśmy patrzeć na Szwedów jak zwycięzcy na przegranych. Jak przed 370 laty, gdy po paru latach grabieży opuszczali nasz kraj. A my nie postawiliśmy na ich ziemi nawet mokrej stopy.

Zatem po pierwsze, wiemy już, że przyjęta przez nasze władze państwowe strategia walki z wirusem Sars-Cov-2 okazała się całkowicie błędna. Wiemy nie tylko od Szwedów, ale też od dwudziestu już stanów składających się na USA, które wycofały się z filozofii maseczki i zamykania wszystkiego. I nie jest żadnym wytłumaczeniem to, że byli/są inni tak samo głupi.

Po co zatem Sanepid zamknął moją firmę na 10 dni, gdy jedna pracownica zachorowała i nieopatrznie przyznała się, że była w pracy? Nie wiem, czy miała covid-19, czy nie. W wieku 58 lat przechorowała wraz z mężem parę dni, z lekką gorączką bez utraty węchu i smaku (wariant senegalski?). A ja muszę zapłacić chorobowe pozostałym za to, że przesiedziały zdrowe w domu. Bo za kwarantannę, Moi Drodzy Inteligenci, płaci nie ZUS, jak pewnie uważacie, ale pracodawca. Tak, jak za zwykłą chorobę.

Po drugie, dowódca, chcąc walczyć, musi znać stan swojego wojska. Dlaczego polscy dowódcy uznali, że upadła od kilkudziesięciu lat polska służba zdrowia upora się z covid-19? Dodatkowo paraliżując jej działanie decyzjami administracyjnymi? Właśnie jadę na pogrzeb mojego kuzyna. Nie, nie umarł na covid-19. To paraliż służby zdrowia przyspieszył jego śmierć. Ale aż się prosi, żeby w akcie zgonu wpisać covid-19. Jak w wielu innych potwierdzonych przypadkach. Mam nadzieję, że Najwyższa Izba Kontroli sprawdzi, kto stał za decyzją dodatkowej korzyści finansowej dla szpitali za pacjentów covidowych. I na ile w związku z tym mamy zafałszowane dane. Po relacji znajomych szacuję, że co najmniej 9 na 10 jest fałszywie opisanych.

To paraliż służby zdrowia, odgórnie zarządzony w marcu 2020, jest bezpośrednią przyczyną co najmniej 70 000 dodatkowych śmierci w całym 2020 roku. Kto za to odpowie?

Po trzecie, w nawiązaniu do wstępu, znamy już od prawie roku przebieg choroby u osób ogólnie zdrowych. Przechodzą ją bardzo łagodnie. U dużej części z nich wirus nie powoduje zachorowania, co definiowane jest obecnie jako przebieg bezobjawowy. Samo w sobie jest to medycznym absurdem. Tak definiując, każdy Polak chorował już na grypę, ale nie był chory. I wiedząc o tym, nasi przywódcy zamknęli wszystkich zdrowych Polaków. Firmy, szkoły, kulturę, rozrywkę, sport i życie społeczne. Zamiast skoncentrować się na ochronie grupy schorowanych 80-latków. (Skutki finansowe i społeczne dla Polaków i Polski będą z tego tytułu dramatyczne, ale nie to jest tematem dzisiejszego tekstu).

więcej u źródła: https://wnet.fm/2021/04/10/wszystko-co-po-roku-wiemy-o-wirusie-sars-cov-2-ale-boimy-sie-do-tego-przyznac-felieton-sobotni-jana-a-kowalskiego/

3. Jerzy Zięba – Tragiczne skutki „odmładzania na surowo”! Zabójczy seler.

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/460699261869438

4. Lili Antoniak – Dokąd lata Polska Linia LOCKDOWN?!

https://www.instagram.com/tv/CNaKq3ZDK1j/?igshid=65nffe6pjnxi

Podziel się!