Kontrowersje: Matka Kurka – Fakty! Ponad 100 000 Polaków wymordował PiS, a Kaczyński się pod tym podpisał

Fakty! Ponad 100 000 Polaków wymordował PiS

Spirala „pandemicznej” paranoi każdego dnia jest podkręcana i to z pełną premedytacją. Dzisiejszy raport jasno pokazuje, w co grają rządzący i jest to bandycka gra na trzech frontach. Pierwszy front to celowe i z pełną premedytacją windowane statystyki służące wzbudzaniu przerażenia wśród Polaków. Dziś mamy dwa rekordy 111 tysięcy testów i 954 zgony i obie dane to jedno wielkie kłamstwo.

 

 

Od dawna nie testuje się tylko „objawowych”, w tej chwili każdy może się zgłosić do testów, nawet na ulicy, czy przed stadionem w punktach “Drive&Go-Thru”. Żaden kraj na świecie nie ma też takiego wysokiego wskaźnika pozytywnych wyników testów, średnio 30%, a w szczycie nawet ponad 60%. Z kolei liczba zgonów jest oczywiście wynikiem tego, że „dzielni lekarze i pielęgniarki”, do pizzy dołożyli sobie serniczki i przez okres świąteczny nie były wypisywane akty zgonów.

Na drugim froncie przerażonych Polaków obarcza się odpowiedzialnością za te wszystkie dramatyczne statystyki i tutaj trwa wyjątkowo cyniczna walka. Z jednej strony Niedzielski, socjopatyczny minister śmierci, zamyka całe oddziały szpitalne, blokuje dostęp do leczenia w przychodniach i odwołuje zabiegi planowane, z drugiej cały pion propagandowy PiS grzmi, że Polacy za późno zgłaszają się na leczenie albo nie zgłaszają się wcale. I wreszcie trzeci front to fantastyczna władza, która osiągnęła genialne wskaźniki gospodarcze i ratuje Polskę przed zarazą, walcząc z dywersantami „antypandemicznymi” i nieodpowiedzialną opozycją. Same sukcesy, za to wszelkie porażki są wynikiem „pandemii” i wyżej wymienionych wrogów ojczyzny ludowej. Wszystkie te fronty propagandowe i realne działania składają się na jedną tragedię. Pomijając sztucznie napędzane statystki, obraz rzeczywistości nie pozostawia najmniejszych złudzeń. Od 1945 roku żadna władza nie dokonała takiej rzezi na narodzie i nie doprowadziła do takiej ruiny w całych obszarach życia społecznego, jednocześnie zrzucając odpowiedzialność na naród.

Takie są fakty, których nie zakrzyczy propagandowy bełkot płynący z Nowogrodzkiej, łącznie z bełkotem Kaczyńskiego. O tym, że władza jest fantastyczna, tylko naród do władzy nie dorósł z czerwonych trybun krzyczeli pierwsi i pomniejsi sekretarze, na tej retoryce PiS i Kaczyński uciszają swoje sumienia i zrzucają ciężar winy, ale uda im się tylko wtedy, gdy ludzie nadal będą mamrotać o „braku alternatywy”. Walczymy nie o „mniejsze zło”, ale o nasze zdrowie i życie, przy zwykłym zapaleniu wyrostka chory w obecnej paranoi ma mniej szans na przeżycie, niż chory na raka, jeszcze rok temu. Ktokolwiek próbuje usprawiedliwiać zbrodnicze rządy PiS za pełnym przyzwoleniem Kaczyńskiego, który z namaszczeniem powtarza treści po socjopacie Niedzielskim i socjopatach z „rady medycznej”, ten kopie sobie grób. Utrzymywanie zbrodniarzy w przeświadczeniu, że są zbawcami narodu, to współudział w zbrodni i dodatkowo samobójstwo. PiS i lider PiS okazali się politykami, których potencjał intelektualny i moralny sięga o jeden stopień wyżej niż „opozycja”, która przebija dno i tam też zmierza „obóz patriotyczny”.

Dopóki polityka polegała na pokazywaniu głupoty opozycji „Zjednoczona Prawica” miała wieczny trening zamiast prawdziwej politycznej gry. „Pandemia” bez litości obnażyła PiS i jej lidera, kompletnie pogubieni w rzeczywistości, cyniczni, tchórzliwi propagandziści, którzy kosztem setek tysięcy Polaków trzymają się pazurami koryta. Nie sądziłem, że kiedykolwiek napiszę podobny tekst, ale tutaj każdy przecinek jest prawdą, smutną prawdą o niegdysiejszym „obozie patriotycznym” i „emerytowanym zbawcy narodu”. Zostały przekroczone wszelkie granice, Polska stała się domem wariatów i w żadnym wypadku nie dajmy sobie wmówić, że to nasza, Polaków, wina. Zbrodnię i zbrodniarzy każdego dnia widać na ekranach telewizorów, za tę zbrodnie odpowiada wyłącznie PiS i pod tą zbrodnią widnieje podpis Jarosława Kaczyńskiego.

źrodło: https://www.kontrowersje.net/fakty-ponad-100-000-polakow-wymordowal-pis-a-kaczynski-sie-pod-tym-podpisal/

Podziel się!