1. Coraz większe problemy Niemiec z opanowaniem „pandemii” – ogromne protesty koronasceptyków!; 2. Sebastian Pitoń i Ewa Rzeuska o Unii Europejskiej; 3. Represje polityczne PIS wobec działaczy Ruchu Wolnych Ludzi; 4. Bosak: Restrykcje gospodarcze są nielegalne. Sytuacja w szpitalach to wynik działań Szumowskiego

Represje polityczne PIS wobec działaczy Ruchu Wolnych Ludzi

Ten obraz z bulwarów Wiślanych, już po ogłoszeniu kolejnego bezprawnego lockdownu przez rząd pokazuje, że bezprawie PISu spowodowało całkowity rozkład państwa prawa. Bunt i obywatelskie nieposłuszeństwo stały się działaniami w obronie Prawa i KONSTYTUCJI. Obserwujemy tu na bulwarach Drugą Polskę – nie tyle Podziemną, co jedyną Legalną.

*

3 kwietnia 2021 Demonstracja Wolnościowa przeciwników plandemii i lockdownów w Stuttgarcie

Tysiące zwolenników koronasceptycznego ruchu „Querdenken” zgromadziły się w sobotę na ulicach Stuttgartu w proteście przeciwko obostrzeniom wprowadzonym przez władze w związku z pandemią Covid-19.

„Maski zaczynają spadać!
„Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest częścią Glaxosmithkline, która (tak się składa) należy do firmy Pfizer!” (ten, który robi szczepionkę przeciwko wirusowi, który został (przypadkowo) uruchomiony w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i został (przypadkowo) sfinansowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) reklamuje szczepionkę!
„GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przypadkowo) prowadzi francuską AXA!
„Przypadkowo Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki sojusz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który jest (przypadkowo) udziałowcem Black Rock, który (przypadkowo) ) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią globalnego kapitału inwestycyjnego.
Black Rock jest również (akurat) głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, należącym do Billa Gatesa, który (tak się złożyło) jest udziałowcem Pfizera (który – pamiętasz? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i (przypadkiem) jest teraz pierwszym WHO sponsorem jest!
Teraz rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedany na mokrym rynku w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ! „” …. szybko kopiuj i przesyłaj dalej …. z FB wkrótce zostanie usunięty 👎👎”

*

W przypadku Adriana Szymczyka zwłaszcza w porównaniu z innymi sytuacjami , gdzie hotele czy restauracje otwiera się po cichu i nikt nic z tym nie robi, można mówić o kompletnej kapitulacji państwa i jego rozkładzie. Represje polityczne wobec właściciela hotelu to zaprzeczenie haseł z jakimi PIS szedł do wyborów. – stwierdza Łukasz Warzecha w materiale Mediów Narodowych o aresztowaniu przedsiębiorcy.

Kilka słów od księdza o bezpieczeństwie covidowym, czyli „Kapłan ma nie tylko umyte ręce…”:

 

1. Coraz większe problemy Niemiec z opanowaniem „pandemii” – ogromne protesty koronasceptyków!

wPolityce.pl:

Tysiące zwolenników koronasceptycznego ruchu „Querdenken” zgromadziły się w sobotę na ulicach Stuttgartu na południu Niemiec w proteście przeciwko obostrzeniom wprowadzonym przez władze w związku z pandemią Covid-19.

Lokalna policja przekazała, że oprócz centralnej demonstracji koronasceptyków na placu festiwalowym Cannstatter Wasen, w północno-wschodniej części miasta, zgłoszonych było również 10 innych demonstracji. Z tego powodu od rana w Stuttgarcie rozlokowano setki funkcjonariuszy.

Pierwotnie policja mówiła o ok. 2,5 tys. uczestników głównego protestu, ale wczesnym popołudniem szacowała już, że liczba ta została znacząco przekroczona. Organizatorzy doliczyli się 6 tys. manifestantów.

Jak przekazała agencja dpa, wielu uczestników protestu nie stosowało się do wymagań sanitarnych, nie nosząc maseczek ochronnych ani nie zachowując odstępu od innych.

Widzę tu tylko 20 osób noszących maseczki i są to policjanci

—powiedział rzecznik prasowy stuttgarckiej policji Stefan Keilbach na pytanie, czy ludzie zmierzający na Cannstatter Wasen zasłaniają nos i usta.

 

Pomimo trwającej w Niemczech trzeciej fali zakażeń koronasceptycy protestują przeciw ograniczeniom, jakie rząd federalny oraz władze krajów związkowych wprowadziły, by spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Od 15 do 20 tys. osób protestowało 20 marca w Kassel w niemieckim kraju związkowym Hesja, choć władze wydały zezwolenie na zgromadzenie tylko 6 tys. osób. Doszło wówczas do starć protestujących z policją. Funkcjonariusze użyli gazu pieprzowego i armatki wodnej.

więcej : https://wpolityce.pl/swiat/545740-coraz-wieksze-problemy-niemiec-z-opanowaniem-pandemii

2. Sebastian Pitoń i Ewa Rzeuska o Unii Europejskiej

https://www.youtube.com/watch?v=0lU6tkgplvM

3. Represje polityczne PIS wobec działaczy Ruchu Wolnych Ludzi

MN: Policja go ŚLEDZIŁA! Właściciel hotelu ZATRZYMANY! „Absurd! To ZLECENIE polityczne” | Ł. Warzecha

https://www.youtube.com/watch?v=lTJBtkhzhp4

 

4. WNET: Bosak – Restrykcje gospodarcze są nielegalne. Sytuacja w szpitalach to wynik działań Szumowskiego

https://www.youtube.com/watch?v=F8SfXkTW03A

Podziel się!