1a. Justyna Socha PILNE! oraz 1.b: Kolejny lekarz-prześmiewca zmarł po szczepionce – kondolencje rodzinie!; 2. Neon24.pl- d3konspiracja: Pandemiczni głupcy i list do covidioty; 3. wR24.pl: Starcia z policją w całej Europie! CDU przegrywa! Ludzie mają dość! Dr Ozdyk; 4. Detektyw Prawdy: Teatros for kowidianos.

Kolejny lekarz-prześmiewca zmarł po szczepionce

Nr 1 – bez komentarza. Materiały nr 2 i 3 to już klasyka: Europa się buntuje, demonstruje i bije z policją, ale i tak 90% covidiotów decyduje o tym, że Banksterka i Big Pharma ręka w rękę zmieniają świat w Piekło na Ziemi i mają się dobrze, a nawet coraz, coraz lepiej! Tym lepiej im więcej firm należących do tej pory do klasy średniej upada.

Materiał nr 4 odsłania z kolei „kuchnię produkcji covidowych newsów” i filmów fabularnych, dla telewizji na świecie. HBO nadaje właśnie w tym roku nowy covidowy serial telewizyjny dla maluczkich. Dziwne, że TVP i TVN nie zaczęły jeszcze wspólnej polskiej superprodukcji o bohaterskiej walce na pierwszej linii frontu – coś takiego jak kiedyś za czasów PZPR radiowy serial Matysiakowie, tyle że z koronką w roli głównej. Czekamy! Przepraszam was, wiem że jak coś tutaj napiszę to zaraz się to spełnia, ale nie mogłem się powstrzymać. Hej, scenarzyści!!! Co to za opieszałość?!!! Ilonko Łepkowska i inni telewizyjni tandeciarze, nie macie ochoty na nowy serialowy hit?! A może nie wierzycie jednak, że mamy epidemię straszliwej choroby, tylko jakąś dziwną ściemę i zwykłą mutację grypy?

Dziwne to, że nikt nie bierze się za serial. To tak jakby nie chcieli zrobić filmu o dzielnych lekarzach walczących z dżumą, albo o ofiarach po ataku na Hiroszimę, czy po Czarnobylu! Przecież cały świat się zawalił koledzy scenarzyści TV i jak powiedział pan plemiel Pinokio i pan naczelnik „nigdy już nie będzie jak było”!!! NIE WIERZYCIE naszym Pinokiom?!

1. Kolejny lekarz-prześmiewca zmarł po szczepionce – kondolencje rodzinie!

1a. Justyna Socha PILNE!

https://www.facebook.com/justsocha/videos/10225659371131390

Pilne!
Stowarzyszenie Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN szykuje pismo do KE, euro i krajowych parlamentarzystów i rządu w sprawie naruszenia kodeksu norymberskiego. Organizacje chętne do dołączenia do inicjatywy proszone są o PILNE zgłoszenie się na adres biuro@cioz-dobrostan.pl w temacie: „naruszenie kodeksu norymberskiego”z prośbą o wgląd do pisma w celu ewentualnego wyrażenia woli jego podpisania w imieniu swojej organizacji. DEADLINE na wysłanie zgłoszenia mailowego z prośbą o wgląd do szykowanego dokumentu: wtorek 16.03.2021. Deadline na wyrażenie chęci dołączenia do pisma w imieniu swojej organizacji, wtorek 16.03.2021 godz 16:00.
1b. Kolejny lekarz-prześmiewca zmarł po szczepionce – kondolencje rodzinie!

2. Neon24.pl: Pandemiczni głupcy i list do covidioty

Prawda nie musi bać się kłamstwa, wiedza – głupoty, a normalność – patologii.

Pandemiczni głupcy

1 Pandemiczny głupiec to ktoś, komu brakuje elementarnej wiedzy z zakresu ekonomii. Nie wie, jak zadłużony jest przez politykę swego rządu, nie umie powiązać bogacenia się miliarderów z lockdownami, nie rozumie koncepcji modelu biznesowego a już zupełnie nie jest w stanie wywnioskować, czemu ani komu on służy. Nie wie, co to znaczy zarabiać na kryzysie i nie rozumie finansowej strony istniejącej sytuacji.

2 Pandemiczny głupiec ślepo ufa wizerunkowi autorytetów i nie analizuje treści ich przekazu. Słyszy, jak doradca premiera sugeruje przedsiębiorcom dotkniętym kryzysem przebranżowienie się i szycie masek i nie myśli, że ten profesor wykazuje się przerażającym brakiem empatii i taktu oraz poniża się brakiem wiedzy. Głupiec to łyka jak gąsior kluski i nie zadaje sobie pytań, jak nielegalnie blokowany restaurator bez technologii na którą nie ma pieniędzy ma zacząć konkurować z maskami chińskimi produkowanymi masowo.

3 Głupiec, jak każda ofiara prawa Dunniga – Krugera, ma wysoki poziom pewności siebie odwrotnie proporcjonalny do jego poziomu wiedzy. Pokazuje ono, że pewność siebie ignoranta jest większa niż u eksperta, który mając wiedzę jest świadomy swoich braków i przez to bardziej pokorny. To podwójne związanie tworzy złą dynamikę – głupiec nie wie, że jest głupcem, co uniemożliwia mu naukę i wyjście z głupoty. Tym samym jest głęboko przekonany, że to inni są głupi i nazywa bazujących na faktach ludzi foliarzami, a prawdziwe informacje teoriami konspiracyjnymi – tymczasem to on sam nie jest w stanie dojrzeć swych braków.

4 Głupiec korzysta dużo z mediów bez świadomości, że jest w nich karmiony określonym i strategicznie zaplanowanym przekazem. Sądzi, że poznaje w nich „prawdę” i nie uwzględnia interesów właścicieli ani reklamodawców używających ich jako narzędzia do tworzenia rzeczywistości określoną narracją. Nie wie, jakie grupy interesów kształtują mu światopogląd i jak ten przekaz wpływa na jego zachowania i podejmowane decyzje. Jest bezwiednym konsumentem treści i narzędziem w rękach tych, którzy go prowadzą.

5 Głupiec nie ma elastyczności poznawczej i nie potrafi zmienić perspektywy. Nie patrzy więc na pandemię wielowymiarowo, przez pryzmat paradygmatu kulturowego, biznesowego, pedagogicznego, technologicznego, politycznego i tym samym nie może zrozumieć tego złożonego zjawiska. Nie wie, że lockdown prowadzi m.in. do samotności, ta do depresji, a ta zabija, bo nie wychodzi w swych wnioskach poza słowo: wirus. Głupiec nie widzi, że systematycznie, pod osłoną tematów zastępczych albo w formie demagogii, traci swoje prawa i boi się tego, czym go straszą, nie zauważając dyktatorskich działań.

6 Głupiec nie myśli długoterminowo i nie umie łączyć informacji w spójną całość. Naiwnie myśli, że „to się zaraz skończy”, bo nie widzi celów grup mających władzę, jak np. wrogie przejęcia bankrutujących hoteli czy restauracji. Trzyma się tej fiksacji, choć musiał przecież słyszeć o kolejnych pandemiach, o wariantach z nowych krajów, musiał widzieć rządowy podział kraju na strefy zakażeń, który przezeń nie był postrzegany. Niestety głupiec nie rozumie, że to się nie skończy też dopóki on jest głupcem, bo to jego pasywność, lęki, zamiatanie pod dywan, ignorancja i arogancja powodują grzech zaniechania i utrudniają hamowanie tych, z których niektórzy powinni być sądzeni za zdradę stanu albo zamknięci w szpitalu z kratami jako narcystyczni psychopaci ze zdiagnozowaną megalomanią.

Uważajcie na pandemicznych głupców. Edukujcie, uświadamiajcie, pomagajcie im wyjść z ich ograniczeń i pokazujcie im prawdę. I absolutnie nie obawiajcie się reakcji – prawda nie musi bać się kłamstwa, wiedza – głupoty, a normalność – patologii

LIST DO COVIDIOTY

Szanowny Covidioto!

Ja, foliarz zwracam się do Ciebie w sprawie wyprostowania pewnych nieścisłości w kwestii Covid-19

Mnie naprawdę nie przeszkadza, że nosisz pieluchę na pysku i jesteś dumny z bycia kretynem

To Twoja osobista sprawa, wszak w demokracji każdy imbecyl ma prawo do swoich poglądów

Nie przeszkadza mi także, że srasz w portki z tego napięcia w kolejce do szczepienia, to również Twój i tylko Twój wybór

Zupełnie nie przeszkadza mi rownież, że twórcy operacji PLANDEMIA zdołali zrobić ci gówno z mózgu i cieszysz się z życia w obozie z powodu choroby o wskaźniku śmiertelności na poziomie grypy z powikłaniami

Nic mi do Twojego postrzegania świata

Nic mi do Twoich bogów i ekspertów

Nie przeszkadzają mi Twoje medialne rekolekcje covidowe i uroczyste celebracje kolejnych fal mutacji i bzdur

Mnie tylko wkurwia to, że przez Ciebie tępy połmózgu ja nie mogę normalnie egzystować

I tylko to mnie wkurwia, nic więcej

Że nie mogę pojść do kina na film bo przez to, że jesteś prymitywnym pustakiem, mnie nie wpuszczą na salę bez chomąta na nosie

Że przez Ciebie i jeszcze 25 milionów podobnych debili w „tenkraju”, ja i ludzie tak jak ja myślący, jesteśmy spychani do getta

Że patrzysz na mnie jak na kosmitę na ulicy, w sytuacji gdy to ja jestem z ziemi a ty z kosmosu

Tak w ogóle to wszystko w porządku ze mną, wkurwia mnie tylko to co wyszczególnilem powyżej

Mam zatem do Ciebie Covidowy Czubku bardzo serdeczną prośbę

Spakuj się razem ze swoimi ziomkami i wypierdalajcie na Madagaskar!

Razem z waszymi Simonami, Horbanami, kagańcami i strzykawkami

Tam możecie robić co tylko wam się żywnie podoba!

Możecie założyć Scjentologiczny Kościół Covidowy i się masturbować 24 na dobę

Możecie swoim dzieciom tam pisać historię pandemii i czytać im na dobranoc

Byle z dala ode mnie

Byle z dala od nas

Bez wyrazów szacunku

Podpisał: foliarz, płaskoziemca, naukowy teoretyk spisku

http://d3konspiracja.neon24.pl/post/160777,pandemiczni-glupcy-i-list-do-covidioty

 

3. wR24.pl: Starcia z policją w całej Europie! CDU przegrywa! Ludzie mają dość! Dr Ozdyk

https://www.youtube.com/watch?v=ZOUpffe6ugU

 

4. Detektyw Prawdy: Teatros for kowidianos.

https://www.youtube.com/watch?v=epYpX9B33FU

Podziel się!