1. Władza doprowadza Polaków do DESPERACJI! Grzegorz BRAUN – interwencja poselska!; 2. Ilana Daniel: Co się dzieje w Izraelu?; Deborah Tavares – Dla szczepionych; 3. Rebel24.pl: Obrona prawna przed plandemią; 4. Buntownik Jutra: Lekarstwo z filmu działa na Covid. Trzy niespotykane zbiegi okoliczności…

Co się dzieje w Izraelu?

Nr1 – Grzegorza Brauna nie muszę rekomendować, odzywa się tylko wtedy kiedy ma coś ważnego do powiedzenia. Muszę przyznać że nie byłem początkowo jego fanem, ale… po czynach poznaje się człowieka i jego społeczne zaangażowanie.

Nr 2 – Bardzo niedobre informacje o tym co dzieje się naprawdę w Izraelu i o tym co grozi tym którzy się szczepią mRna, co głównie dotyczy także Izraelczyków, ale też jak słyszę już 3 milionów Polaków.

Materiał nr 3 – bardzo praktyczna obrona prawna przeciw plandemii i rządowemu bezprawiu.

Materiał nr 4 –  z kategorii raczej ciekawostek, pokazuje bardzo interesujące zbiegi okoliczności, które kładą w gruzach wszelkie twierdzenia statystyki  i matematycznych teorii prawdopodobieństwa. Film „Contagion Epidemia strachu” z 2011 roku okazał się nieprawdopodobnie proroczy. Pandemia pokazana w filmie niemal w 100% pokrywa się z otaczającą nas rzeczywistością. Tylko czy to możliwe, że w scenariuszu sprzed 10 lat dało się z tak drobnymi szczegółami odtworzyć przyszłość? To była przepowiednia, ostrzeżenie, a może jeszcze coś innego?

 

 

1. Władza doprowadza Polaków do DESPERACJI! Grzegorz BRAUN – interwencja poselska!

https://www.youtube.com/watch?v=TdZXqAD23GE

2. Ilana Daniel: Co się dzieje w Izraelu?; Deborah Tavares z informacjami dla szczepionych

2.a OUTCRY TO THE WORLD, FROM ISRAEL!!!

https://www.youtube.com/watch?v=WMsn0bj_P6o

Ilana Rachel Daniel came with an emotional outcry for help from Jerusalem, the capital of Israel. At record speed, the government is trying to vaccinate the entire population – including pregnant women and small children – against the corona virus. „Civil rights are put aside and people can only participate in society again after vaccination,” told Ilana to Flavio Pasquino in the BLCKBX studio via a live stream connection, who tracked down Ilana after an – even – more emotional audio clip on Telegram. Ilana talks about the Green Pass, the Freedom Bracelet, the mRNA vaccine and human rights violations. „Currently reminiscent of the Holocaust,” said the Jewess who emigrated from the US to Jerusalem 30 years ago. Ilana Rachel is active in Jerusalem as a health advisor and information officer for a new political party (Rappeh) that is heavily opposed by the regime. Opening a banc account is not possible and members of the party are also thwarted in their daily lives.

This is an official platform to find more info about Rappeh: https://peakd.com/@rappeh The facebook group has been removed and the site can no longer be found, but through this newspaper article you can find some information about the activities of her and the party. https://www.jewishpress.com/multimedi…

2b. Deborah Tavares z informacjami o szczepionkach

Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. Deborah jest znana ze swojego bezpośredniego aktywizmu i przywództwa w mówieniu prawdy i zajmowaniu się realiami, przed którymi stoi nasz świat. Znana z gorliwego zaangażowania w ścisłe poleganie na „dokumentach”, jest przykładem tego, co to znaczy być wojownikiem PRAWDY jak nikt inny.

KANAŁ na ODYSEE (tam nie kasują): https://odysee.com/@SAMOŚWIADOMA-POLS… KOMENTARZE można umieszczać na stronie internetowej www.samoswiadomi.pl Więcej raportów na stronie www.samoswiadomi.pl

3. Rebel24.pl: Obrona prawna przed plandemią

OBRONA PRAWNA❗
Gościem rozmowy jest Radca Prawny Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź.
1. Sprzeciw na wykonanie eksperymentu medycznego (TEST)
2. Sprzeciw na wykonanie eksperymentu medycznego (żołnierze i policja)
3. Wniosek o udzielenie informacji publicznej w sprawie testów, o eksperyment medyczny
4. Skarga na ratowników medycznych lub personel
5. Skarga na bezczynność, brak odpowiedzi na wniosek o udzielenie informacji publicznej
Skargi, wnioski, materiały do pobrania pod linkiem 👇
Wesprzyj pomoc prawną, którą Wam udostępniamy 👇
Prośba 🙏 o wsparcie naszego projektu „RebelBUS- studio mobilne”👇

4. Buntownik Jutra: Lekarstwo z filmu działa na Covid. 3 niespotykane zbiegi okoliczności…

https://www.youtube.com/watch?v=s_lJpAZ0JnM

Podziel się!