1. NTV: Katastrofalne skutki lockdownu – Biskupi USA apelują, by nie brać szczepionki Johnson & Johnson; 2. wR24.pl: Skandal! Kto zapomniał o amantadynie?! Nie potrzebujemy szczepionki?! Dr Z. Hałat; 3. wR24.pl: Amantadyna tylko dla VIPów?; 4. Co ratownicy medyczni mówią o szczepionce!; 5. TV Leszno: Czy to Niepożądany Odczyn Poszczepienny?

Katastrofalne skutki lockdownu – Amerykański Instytut Badań nad Ekonomią

Wszystkim entuzjastom szczepionki Astra Zeneca i pozostałych eksperymentalnych preparatów przy pomocy których rząd „polski” prowadzi eksperyment medyczny na Polakach polecam szczególnie materiały nr 4 i 5 – a materiał numer 5 premierowi Morawickiemu żeby zrozumiał jak PIS zdemolował moralność w służbie zdrowia, jak zwolnił lekarzy od odpowiedzialności za ich decyzje i w konsekwencji za zdrowie Polaków, jak ich okłamał swoją propagandą i jak zmanipulował System Rejestracji NOPów po tych preparatach tak aby się one nie ujawniały!!!

Ten rząd popełnia zbrodnie – nie są to z mojej strony słowa rzucone lekkomyślnie, emocjonalnie lub bez dowodu. To co przeżyła nauczycielka z Gdańska i jak umarła nauczycielka z Leszna ma na sumieniu Rząd Morawieckiego, eksperci medyczni tego rządu i sam Kaczyński osobiście.  To ich polityka – bandycka propaganda zamiast wiedzy i nauki – tak zdemolowała służbę zdrowia, że dzisiaj nawet pogotowie lekceważy śmiertelne zagrożenie życia człowieka, gdy jest wzywane do interwencji i po prostu nie przyjeżdża ratować życia, tylko opowiadać propagandowe pogaduszki o braku związku szczepionki z objawami autoimmunologicznymi organizmu. Te objawy ja jako laik widzę jak na dłoni, a co dopiero ratownik medyczny, czy lekarz – ale oni ich nie widzą tak mocno wierzą w propagandę rządu PIS!!!

Reakcja organizmu tej pani jest niestety dokładnie taka jaką opisuje Jerzy Zięba – otrzymała też ona długotrwałe leczenie – 6 tygodni – bardzo silnymi środkami przeciw tej wzmożonej reakcji autoimmunologicznej. Czy kiedy je odstawi organizm nie rzuci się znów sam na siebie??? A może będzie musiała być na tych lekach do końca życia? Ale NOPu oczywiście nikt nie zgłosił!!! Bo jak to zrobić, skoro nikt NOPu nie przyjmuje do wiadomości?!!! – Chwała TV Leszno, że opublikowała ten materiał.

1. NTV: Katastrofalne skutki lockdownu – Biskupi USA apelują, by nie brać szczepionki Johnson & Johnson

SZEFOWA YOUTUBE ZLIKWIDOWAŁA NTV ALE ZAPOMNIAŁA ZAMKNĄĆ AMERYKAŃSKI INSTYTUT BADAŃ NAD EKONOMIĄ.
 
Szokujący wielo-stronicowy SUMUJĄCY raport w/w Instytutu z USA na temat KATASTROFALNYCH skutków lockdown i apel Instytutu, by odejść od lock-down. Autorzy to m.in. epidemilodzy z USA. BISKUPI USA APELUJĄ, BY NIE BRAĆ SZCZEPIONKI Johnson & Johnson
 
Grozi milion zgonów w samym USA z powodu lockdown – piszą autorzy raportu.
 
Youtube zlikwidował telewizję NTV ale szefowa Youtube zapomniała zliwidować Amerykański Instytut Badań nad Ekonomią (American Institute for Economic Research), który w wielo-stronicowym raporcie sumuje katastrifalne skutki lock-down, nie skuteczność lock-down oraz skutki dla przyszłych pokoleń. (…) Jeśli mamy wykształconą naturalnie odporność to jest o wiele silniejsza i bardziej stabilna niż uzyskana w wyniku jakiejkolwiek szczepionki – piszą autorzy raportu.
 
– Biskupi Kościoła USA ostrzegli, że formuła szczepionki Johnson & Johnson została wynaleziona przy użyciu linii komórkowej, która została stworzona z abortowanego płodu.Infekcja jest prawdopodobnie dużo bardziej wytrzymała i stabilna niż cokolwiek, co mogłoby powstać ze szczepionki
US Church Bishops Ask Catholics Not To Get Johnson & Johnson Vaccine
US church bishops warned that the Johnson & Johnson vaccine formula was invented using a cell line that was created from an aborted fetus.
 
– Biskupi wzywają katolików, aby w miarę możliwości unikali szczepionki Johnson & Johnson, ponieważ została ona opracowana przy użyciu komórek pochodzących z abortowanego płodu
Bishops urge Catholics to avoid the Johnson & Johnson vaccine if possible because it was developed using cells from an aborted fetus:
 
– Biskupi USA odradzają katolikom szczepionki Johnson & Johnson, jeśli mają wybór
Jeśli ktoś ma możliwość wyboru szczepionki, powinien wybrać szczepionki firmy Pfizer lub Moderna zamiast szczepionek firmy Johnson & Johnson” – czytamy w oświadczeniu:
 
– Katolicy są wzywani do odrzucenia szczepionki Johnson & Johnson z powodu powiązania z aborcją
Amerykańscy biskupi upierają się, że nowa jednorazowa szczepionka nie jest preferowaną opcją dla katolików, ponieważ została opracowana przy użyciu komórek macierzystych z lat 70. i 80:

 

2. wR24.pl: Skandal! Kto zapomniał o amantadynie?! Nie potrzebujemy szczepionki?! Dr Z. Hałat

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/430132548240093

 

3. wR24.pl: Amantadyna tylko dla VIPów?

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/910416506374133

4. Co ratownicy medyczni mówią o szczepionce! (plus komentarze na FB)

https://www.facebook.com/tomasz.radziszewski.5/videos/3327514164018584

 

5. TV Leszno: Czy to Niepożądany Odczyn Poszczepienny? Rozmowa z Agatą Klimkiewicz nauczycielką z Gdańska

 

https://www.facebook.com/telewizjaleszno/videos/3697199570366254

Podziel się!