1. NTV: Business Insider 180 zwrot w sprawie szczepionek. Puste ośrodki szczepień; 2. wR24.pl „Rok pandemii!” Co szykuje Niedzielski?; 3. WM/Sputnik: Ukraińscy lekarze wyrzucają szczepionki; 4. WM: Kaganiec załóż i pod ścianę twarzą, raus!

180 zwrot w sprawie szczepionek. Puste ośrodki szczepień

Materiał nr 1. Polski rząd rozszerzył „szczepienia” Astra Zenecą na ludzi do 70 roku życia w chwili kiedy rządy Niemiec i Francji, a nawet Ukraina zaprzestały szczepień tym preparatem. Wykorzystanych jest w tej chwili tylko 30% zasobów tej szczepionki w Europie, magazyny są pełne a punkty szczepień puste. Czyżby szef Związku Nauczycielstwa Polskie potępiony przez od razu gromko przez TVN miał rację, że nauczycieli w Polsce poddaje się eksperymentowi medycznemu. Warto wiedzieć co się naprawdę dzieje w Europie z tym preparatem i jaka jest jego faktyczna skuteczność oraz jakie są faktyczne skutki uboczne. Skandale związane z tym całym procederem wybuchają teraz jeden za drugim. Ludzie którzy przyjęli ten preparat w Polsce to prawdziwe króliki doświadczalne koncernu produkującego to świństwo. To z powodu faktycznej utraty zaufania do Astra Zerneca i załamania się planu szczepień tym nieudanym produktem, UE rozpaczliwie próbuje zaakceptować w przyspieszonym tempie rosyjski preparat Sputnik V! W Polsce w mediach głównego ścieku oczywiście zmowa milczenia na ten temat.

1. NTV: Business Insider 180 zwrot w sprawie szczepionek. Puste ośrodki szczepień

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/03/03/business-insider-180-zwrot-w-sprawie-szczepionek-puste-osrodki-szczepien/

 

2. wR24.pl „Rok pandemii!” Co szykuje Niedzielski?

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/268620508161391

 

WM/Sputnik: Ukraińscy lekarze wyrzucają szczepionki

 

Ukraińskie placówki medyczne wyrzuciły część niewykorzystanych szczepionek przeciw koronawirusowi po tym, jak lekarze nie stawili się na własne szczepienia – donosi „Rzeczpospolita”.

Od poniedziałku na Ukrainie trwa akcja wakcynacji przeciwko COVID-19. W ubiegłym tygodniu dotarła tam pierwsza partia szczepionek firmy AstraZeneca. Zgodnie z kalendarzem szczepień pracownicy medyczni, którzy są na pierwszej linii walki z epidemią otrzymają szczepionkę jako pierwsi.

Mimo iż Ukraina dysponuje ponad pół milionem dawek preparatu na koronawirusa, władze walczą ze sceptycznym podejściem społeczeństwa do szczepień. Wyniki sondaży, na które powołuje się dziennik, pokazuje, że niemal połowa, bo aż 47 proc. Ukraińców nie chce się zaszczepić. „Ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak przebiegają wszystkie procesy, dlaczego lekarze odmawiają szczepień” – powiedział szef partii prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, Ołeksandr Kornijenko, cytowany przez „Rz”.

Jak wynika z danych Ministerstwa Zdrowia do 28 lutego w kraju łącznie podano 3 141 szczepionek, w tym tylko 90 w ciągu ostatniej doby.

Szef resortu zdrowia Maksym Stiepanow przekazał, że rząd pracuje nad tym, aby szczepionki nie były wyrzucane. Zaznaczył, że do podobnych sytuacji dochodziło również w innych krajach. „Udowodniłem na własnym przykładzie, że szczepionka jest skuteczna i bezpieczna” – powiedział minister zdrowia po tym, jak w poniedziałek został zaszczepiony.

Na poniższym filmie wideo polski lekarz dr Witold Rogiewicz kpi z obaw antyszczepionkowców. Umarł po przyjęciu „szczepionki” na COVID-19. „Nie wiemy jak to napisać… W nocy odszedł nagle nasz Przyjaciel i Współpracownik – dr Witold Rogiewicz. Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomością” – piszą koledzy i koleżanki zmarłego lekarza z OVIkliniki.

https://youtu.be/o-US0EQvU4I

Źródło: pl.SputnikNews.com
Uzupełnienie (ostatni akapit): WolneMedia.net

WM: Kaganiec załóż i pod ścianę twarzą, raus!

Opublikowano: 03.03.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 462

Już na samym początku tej koronawirusowej szopki, gdy kolejnymi bezprawnymi rozporządzeniami zakagańcowano i prymitywną propagandą ogłupiono i zastraszono polskie społeczeństwo, że jeśli nie będzie nosić na twarzach tego gówna, to grozi mu niewyobrażalnie straszliwe niebezpieczeństwo, w postaci śmiertelnego zejścia z tego najpiękniejszego ze światów, które spowoduje przerażający wirus, którego o ironio do dziś nikt na oczy nie widział, nawet tzw. „naukowcy”, którzy nie wyizolowali go do dzisiejszego dnia, zresztą tak samo jak setki innych wirusów wcześniej, choć czeka na geniusza, który by tego dokonał nagroda w wysokości stu tysięcy dolarów, po którą jednak do chwili obecnej, nie zgłosił się żaden z nich, choć zapluwają się każdego dnia na ten temat, nie mając w rzeczywistości bladego pojęcia o czym mówią, sprowadzając cały swój bełkot do pieprzenia dętych głupot, którymi nie kompromitowałby się żaden poważny specjalista z dziedziny medycyny, poza oczywiście szamanami siedzącymi głęboko w kieszeniach karteli farmaceutycznych, których tanimi alfonsami są wszyscy bez wyjątku tzw. telewizyjni „eksperci” znad Wisły.

Kiedy ogłupiony motłoch zaczął masowo zakrywać swoje twarze brudnymi szmatami, do których kompletu brakowało jeszcze tylko knebli, powiedziałem, że nie zdziwię się, jeśli pewnego dnia szajka dobrej zmiany i wspierające ich w tym procederze pozostałe zorganizowane grupy przestępcze z Magdalenki, wpadną na pomysł, że tym co wszystkich uratuje przed wrażym korona wirusem będzie czołganie się po ziemi zamiast chodzenia na własnych nogach. I chyba wypowiedziałem te słowa w złą godzinę, bo nie trzeba było długo czekać, by mądrość etapu weszła na kolejny, wyższy poziom.

I oto na jaki nowy pomysł wpadli nasi umiłowani okupanci, by jeszcze bardziej upokorzyć i przeczołgać, durne polińskie społeczeństwo: „Instrukcja korzystania z windy, którą opublikowała na „Twitterze” dr Anna Mandrela. – Na szczęście jeszcze nie ma w windzie ochroniarza, który pilnuje zasad, ale co będzie dalej? – napisała komentując załączone zdjęcie”.

„Gdyby rok temu ktoś powiedział, że aby skorzystać z windy należy założyć maskę i stanąć twarzą do ściany, z pewnością wszyscy popukaliby się w głowę i poradziliby takiemu delikwentowi, żeby skonsultował się z lekarzem lub farmaceutą. Dziś większość bez szemrania wykona takie polecenie twierdząc, że robi to dla swojego dobra i bezpieczeństwa innych. Strach to potężne narzędzie w zarządzaniu masami. Wystarczył rok, aby sterroryzować ludzi do takiego stopnia, że boją się wyjść z domu przeświadczeni, iż zabije ich morderczy wirus. A jeśli już z tego domu wyjdą, to będą bez szemrania wykonywać najgłupsze i najbardziej upokarzające zarządzenia. Gdyby władza ogłosiła, że dla ochrony przed wirusem trzeba smarować twarz odchodami, to też znalazłoby się wielu gotowych wykonać to polecenie”.

No cóż, wszystko jeszcze przed nami. Być może na kolejnym etapie mądrości rewolucyjnej, trzeba będzie w ramach nieustępliwej walki z wrażym koronaświrusem wysmarować sobie gębę łajnem i czołgać się po ulicy zamiast chodzenia w postawie wyprostowanej. Są bowiem na świecie rzeczy, jak mawiał Ferdynand Kiepski, które się… fizjologom, o przepraszam największym filozofom nie śniły.

A tak à propos, co Wam przypomina ta fotografia poniżej, gdy porównacie ją ze zdjęciem najnowszej instrukcji jazdy windą?

Czyż nie jest to nawiązanie do jakże „pięknych” tradycji z nie tak wcale dalekiej przeszłości, z których jak widać nasi umiłowani okupanci, czerpią pełnymi garściami, jak z prawdziwej krynicy „mądrości”. I to wcale nie jest jeszcze ich ostatnie słowo.

Autorstwo: Jacek Boki
Na podstawie: wPrawo.pl
Źródło: KresyWeKrwi.blogspot.com

https://wolnemedia.net/kaganiec-zaloz-i-pod-sciane-twarza-raus/

Podziel się!