1. Szczepionka uśmierca nauczycielki w Brzegu 49 lat, w Lesznie 36 lat!; 2. TVP Info: Ekspert: SARS-CoV-2 pochodzi z laboratorium; 3. Konfederacja – Rok od kiedy PiS, KO, Lewica i PSL otworzyły furtkę do lockdownu; 4. NTV: Narastające represje i rosnący społeczny opór (Niemcy, Austria); 5. Czy od 27.02.2021 r. nie trzeba nosić masek? Komentarz prawnika

Rok od kiedy PiS, KO, Lewica i PSL otworzyły furtkę do lockdownu

Wiadomości pod Nr 1 – To kolejne doniesienia o skutkach śmiertelnych przyjęcia szczepionki, tym razem wśród nauczycieli. TVP i Prokuratura już wydały opinię że śmierć nauczycielki w Lesznie (36 lat) nie nastąpiła po szczepionce, tylko że jeszcze nie wykonano analizy krwi zmarłej, nie ma wyniku histopatologii ani badań toksykologicznych! Ale Prokuratura i TVP już wie!!!

Odszkodowań po NOPach jak nie było tak nie ma!!!

Materiał nr 2 zagościł u nas nie dlatego, że te rewelacje zostały odkryte dopiero wczoraj – wręcz przeciwnie mówimy o tym i piszemy od marca 2020, czyli już od roku, ale teraz Teoria Spiskowa znów staje się faktem, rzeczywistością nie tylko medialną dla Mediów Głównego Ścieku – Tutaj TVP Info – ale też rzeczywistością polityczną. Wszak tylko decyzja polityczna wiadomej siły mogła sprawić, że ten tekst w TVP Info w ogóle zaistniał.

 

1. Szczepionka uśmierca nauczycielki w Brzegu 49 lat, w Lesznie 36 lat!

Justyna Socha – STOP NOP:

NWK24.pl: Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka. Czy ma to związek z przyjęciem szczepionki przeciwko koronawirusowi? „Na razie jest zbyt wcześnie, by wydawać opinie”

We wtorek, 2 marca br., zmarła w Brzegu 49-letnia nauczycielka pracująca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3. Według nieoficjalnych informacji, kobieta dzień przed śmiercią została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi.

Dyrekcja szkoły o sytuacji zawiadomiła rodziców, prosząc ich, aby w tym trudnym momencie szczególnie zatroszczyli się o dzieci. Uczniowie mogą także skorzystać z pomocy pedagoga lub psychologa szkolnego.

Rozmówca portalu brzeg24.pl, który pracuje przy tej sprawie, poinformował, że kobieta nie gorączkowała. Jej ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, a na ten moment jest za wcześnie, aby wydać opinię, że śmierć nauczycielki ma związek z jej zaszczepieniem się przeciwko koronowirusowi.

Dziennikarze portalu brzeg24.pl skontaktowali się z dyrektorem Brzeskiego Centrum Medycznego. Poinformował on, że nauczyciele szczepieni są szczepionką firmy AstraZeneca. Nie wiedział on jednak nic na temat śmierci 49-letniej nauczycielki.

Nie wiadomo jeszcze, którą dokładnie szczepionkę podano kobiecie i czy jej śmierć ma związek z jej przyjęciem.

rzo

źródło: brzeg24.pl

https://nwk24.pl/2021/03/03/brzeg-zmarla-49-letnia-nauczycielka-czy-ma-to-zwiazek-z-przyjeciem-szczepionki-przeciwko-koronawirusowi-na-razie-jest-zbyt-wczesnie-by-wydawac-opinie/?fbclid=IwAR3I59wF4pT5TpV-9C9WS2TXNkozHlO78UPywDFN2SpIn0hEPtAjy8oxNgQ

wR24.pl: Nauczycielka zmarła po szczepieniu? Prokuratura w akcji! (Leszno, nauczycielka 36 lat – osierociła dziecko)

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/1124890358027323

 

Śmierć młodej nauczycielki wzbudziła bardzo dużo emocji wśród mieszkańców Leszna.

O sprawie informuje Radio Elka.

Zmarła 36-latka uczyła w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie. Tydzień temu pracownicy tej szkoły byli szczepieni przeciw COVID19. W związku z tym pojawiły się domysły, że śmierć kobiety może mieć związek z prowadzoną właśnie akcją szczepień nauczycieli przeciw COVID19.

Sprawą zajmuje się już prokuratura, która podkreśla, że obecnie jest zdecydowanie zbyt wcześnie by wyciągać jakiekolwiek wnioski dotyczące przyczyn śmierci kobiety. Wykonano już badania pośmiertne, prokuratorzy czekają na opinie biegłych i wyniki dodatkowych badań.

AKTUALIZACJA godz.12.52

Jak podała Gazeta Wyborcza, kobieta zmarła 1 marca.

– Wcześniej zaczęła się dusić i straciła przytomność. Mąż reanimował ją i wezwał pogotowie, ale kobiecie nie udało się pomóc – relacjonuje w rozmowie z wyborczą Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Tego samego dnia odbyła się sekcja zwłok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że śmierć nastąpiła „na skutek gwałtownych zaburzeń serca z nieznanych dotychczas powodów”. Z informacji śledczych wynika, że kobieta nie leczyła się wcześniej na przewlekłe choroby, po szczepieniu kobieta miała mieć dolegliwości ale po pewnym czasie one ustąpiły.

https://wtk.pl/news/67735-zmarla-36-letnia-nauczycielka-tydzien-temu-byla-szczepiona-pojawily-sie-spekulacje?src=&srcindex=&device=dt

 

TVP INFO:

W Lesznie zmarła 36-letnia nauczycielka. Lokalne media zaalarmowały, że kobieta kilka dni wcześniej przyjęła dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi. Jak poinformowała nas prokuratura, w tej sprawie wszczęto śledztwo i przeprowadzono sekcję zwłok. Z badania wynika, że zmarła z przyczyn naturalnych.

Duży przyrost zakażeń. Sprawdź nowe dane Ministerstwa Zdrowia

W środę w raporcie Ministerstwa Zdrowia mamy 15 698 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 309 osób z COVID-19 – poinformował…

zobacz więcej

Do śmierci kobiety doszło w poniedziałek 1 marca w jej domu w Lesznie. Około godz. 4.30 nad ranem mąż 36-latki wezwał pogotowie; ratownicy reanimowali ją, lekarz stwierdził jej zgon.

O sprawie zawiadomiona została policja i prokuratura. – Na miejscu czynności wykonywał prokurator. Wszczęto śledztwo, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lesznie – mówi portalowi tvp.info rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Łukasz Wawrzyniak.

Rzecznik przekazał, że wykonano oględziny zwłok i ich sekcję jeszcze w dniu śmierci. – Z tej wstępnej opinii wynika, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych – mówi Wawrzyniak.

To nie była śmierć od szczepionki

Pytany o doniesienia lokalnych mediów, że kobieta zaszczepiła się kilka dni wcześniej na COVID-19 odparł, że śledczy nie wiążą zgonu z przyjęciem szczepionki.

– Biegły pobrał krew i będą przeprowadzane dalsze badania, które pozwolą ocenić przyczynę zgonu. Chodzi o badania histopatologiczne i toksykologiczne – mówił.

36-latka była nauczycielką Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie. Dawkę szczepionki przyjęła 22 lutego. Początkowo miała gorączkę i skarżyła się na ból ręki, ale po jednym dniu dolegliwości ustąpiły.

https://www.tvp.info/52595981/leszno-nie-zyje-mloda-nauczycielka-kilka-dni-przed-smiercia-zaszczepila-sie-na-koronawirusa-prokuratura-podaje-przyczyne-zgonu-sekcja-zwlok

 

TVP i Prokuratura już wydały opinię że śmierć nie nastąpiła po szczepionce, tylko że jeszcze nie wykonano analizy krwi zmarłej, nie ma wyniku histopatologii ani badań toksykologicznych! Ale Prokuratura i TVP już wie!!!

 

2. TVP Info: Ekspert: SARS-CoV-2 pochodzi z laboratorium. Nie mógł powstać naturalnie

Istnieją liczne i przekonujące dowody na to, że przyczyną trwającej pandemii koronawirusa jest przypadkowe wydostanie się patogenu z Instytutu Wirusologii w Wuhan – to wnioski, jakie wysnuł nanotechnolog z Uniwersytetu w Hamburgu prof. Roland Wiesendanger. Z prowadzonego przez naukowca przez rok interdyscyplinarnego studium wynika, że teoria zoonozy (choroby odzwierzęcej) nie ma podstaw naukowych, a wirus nie mógł powstać w sposób naturalny. Nanotechnolog przytacza też szereg dodatkowych argumentów.

Prof. Wiesendanger wskazał, że w przeciwieństwie do wcześniejszych epidemii chorób wywołanych przez koronawirusy , takich jak SARS czy MERS, aż do dziś, tj. przez ponad rok od wybuchu pandemii, nie zidentyfikowano zwierzęcia, które byłoby żywicielem pośrednim, umożliwiającym przeniesienie koronawirusa z organizmu nietoperza do organizmu człowieka.

Ponadto, zdaniem naukowca, wirusy SARS-CoV-2 zdumiewająco łatwo łączą się z receptorami w ludzkich komórkach, dzięki czemu mogą przenikać do tychże komórek. Dzieje się to dzięki specyficznym cechom domeny wiążącej receptora oraz białka szczytowego nowego koronawirusa. Chodzi o właściwości, z których ani jedna nie występuje w znanych wcześniej szczepach koronawirusów, co ma wskazywać na jego nienaturalne pochodzenie.

Niemiecki nanotechnolog zwraca ponadto uwagę, że na targu rybnym w Wuhanie, gdzie rzekomo zakupiono feralnego nietoperza, wcale nie sprzedawano zwierząt tego gatunku. Natomiast w Instytucie Wirusologii w tym samym mieście znajduje się jeden z najbogatszych na świecie zbiorów patogenów pochodzących od nietoperzy, głównie od osobników bytujących w jaskiniach w południowych prowincjach Chin.

„To skrajnie nieprawdopodobne, żeby te nietoperze w sposób naturalny pokonały blisko 2 tys. km dzielące je od Wuhanu, by wywołać początek światowej pandemii w bezpośredniej bliskości tamtejszego instytutu” – czytamy w wydanym przez uczelnię komunikacie.

Prof. Wiesendanger odnotowuje również fakt licznych publikacji naukowych, z których wynika, że grupa badawcza instytutu w Wuhanie od lat dokonywała modyfikacji genetycznych koronawirusów, by uczynić je bardziej zaraźliwymi, groźnymi i śmiertelnymi dla ludzi. Obok tego udokumentowany jest, zdaniem naukowca, fakt niedostatecznego zabezpieczenia instytutu.

-> Zobacz też: Źródłem koronawirusa nie targ, lecz laboratorium w Wuhan

Nanotechnolog zwraca uwagę także na szereg faktów, które „bezpośrednio wskazują” na „pochodzenie patogenu SARS-CoV-2 z laboratorium”. To m.in. relacja o pierwszej zakażonej osobie, którą miała być młoda pracownica naukowa instytutu w Wuhanie; informacje, z których wynika, że wirus przedostał się z instytutu do miasta, a nawet poza jego obręb już w październiku 2019 r.; a także informacje o dochodzeniu, jakie miało być prowadzone w instytucie w pierwszej połowie wspomnianego miesiąca.

-> Przeczytaj także: Wirusolog: Mam dowód, że koronawirus powstał w chińskim laboratorium

– Trwająca pandemia koronawirusa nie tylko dotąd nie schodzi z czołówek mediów, ale dostarczy nam pracy na wiele lat, zwłaszcza ze względu na skutki społeczne i gospodarcze. Od miesięcy świat polityki i mediów skupia się na zagadnieniu zwalczania kryzysu wywołanego pandemią. Nawet jednak obecnie wyjaśnienie genezy tej pandemii ma ogromne znaczenie, ponieważ tylko na podstawie takiej wiedzy będziemy mogli podjąć adekwatne działania, by jak najbardziej obniżyć prawdopodobieństwo występowania takich pandemii w przyszłości – mówi prof. Wiesendanger, cytowany w komunikacie.

-> Może cię także zainteresować: W laboratorium w Wuhan koronawirus był już siedem lat temu

Wyniki zakończonego w styczniu studium zostały najpierw przekazane kręgom naukowym. Celem publikacji jest zachęcenie do szerokiej debaty szczególnie nad etycznymi aspektami badań nad mutacjami „nabywania funkcji”, które sprawiają, że patogeny są bardziej zaraźliwe, groźne i śmiertelne dla ludzi. – Nie wolno tej sprawy zostawiać jedynie wąskim grupom naukowców, musi ona stać się przedmiotem debaty publicznej – konkluduje autor studium.

Prof. Roland Wiesendanger specjalizuje się w nanotechnologii, m.in. w dziedzinie magnetyzmu na poziomie pojedynczych molekuł i atomów. W czerwcu 2015 r. otrzymał tytuł doktora honoris causa Politechniki Poznańskiej.

źródło:

https://www.tvp.info/52360793/ekspert-koronawirus-sars-cov-2-pochodzi-z-laboratorium-nie-mogl-powstac-naturalnie

3. Konfederacja – Rok od kiedy PiS, KO, Lewica i PSL wspólnym głosowaniem otworzyły furtkę do lockdownu

https://www.youtube.com/watch?v=Lli_TfC2ye0

4. NTV: Narastające represje i rosnący społeczny opór (Niemcy, Austria)

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/388685972110990

5. Czy od 27.02.2021 r. nie trzeba nosić masek? Komentarz prawnika

https://www.youtube.com/watch?v=wZj03_lGWUI&feature=youtu.be

Podziel się!