1a. Protest pod Kancelarią Premiera! Konfederacja wspiera przedsiębiorców z Warmii i Mazur!; 1b. wR24.pl: Polacy rozliczą pandemicznych bandytów? Będzie II Norymberga?; 2. Milczący protest za nielegalne działania policji – 10.03.2021 godz. 9:30 Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia; 3. wR24.pl: „Służby” nachodzą tę knajpę non stop! Mimo tego klienci walą drzwiami i oknami! Dlaczego?; 4. 10 etapów ludobójstwa w kontekście modnej choroby (napisy PL)

Protest pod Kancelarią Premiera! Konfederacja wspiera przedsiębiorców z Warmii i Mazur!

Kretynizm rozporządzeń  rządowych związanych z covidem, którymi sterują  „eksperci medyczni”, jest bezgraniczny, nie ma w nich krztyny logiki, sensu i konsekwencji. Obywatele odczytują działania tych ludzi słusznie jako złośliwość i celowe doprowadzanie biznesów do upadłości, rodzin do ruiny i poszczególnych ludzi do samobójstw. Absurd zamykania hoteli na Warmii i Mazurach i gdziekolwiek w Polsce oraz zamykania restauracji pokazują najlepiej  osiedlowe sklepy spożywcze oraz wielkie 10-piętrowe bloki na olbrzymich osiedlach takich jak moje, Prądnik Czerwony w Krakowie – 30 000 mieszkańców. 
 

 

 

Hotel w Olsztynie nie może być otwarty mimo że ma 50 pokoi, z których w 25 wolno by mu  było teraz przyjąć gości, ale tuż obok hotelu jest jedno i drugie osiedle, takie jak moje w Krakowie, w którym stoją 10-12 kondygnacyjne bloki. W każdym z nich mieszka około 200 osób w 60-70 mieszkaniach. Osoby te jeżdżą tymi samymi windami po kilka razy dziennie (w takim bloku są przeważnie 3 klatki i 3 windy), mijają się na klatce schodowej, rozmawiają ze sobą, schodzą do piwnicy, korzystają ze wspólnego śmietnika, dotykają klamek, poręczy i zamków, kontaktów itp.
U mnie nikt tego wszystkiego nie dezynfekuje – a wszyscy żyją! Nikt nie był chory na covid, od roku rozumiecie?! Tym bardziej nikt nie umarł rażony straszliwą zarazą!!!
A przecież w takim bloku mieszkają nauczyciele, lekarze, pielęgniarki, przedszkolanki, wykładowcy akademiccy, kasjerki, ekspedientki, fryzjerki, dentyści  – słowem osoby, które pracują na pierwszej linii frontu i przez ten rok nie były „zaszczepione” żadną cudowną uzdrowicielską, banksterską, „szczepionką”!
Są też osoby chore na różne przewlekłe choroby, które bywają w ośrodkach zdrowia, a nawet regularnie w szpitalu. Tak jest u mnie. Są chorzy, czasem podjeżdża karetka transportowa. Moja żona jak wiecie jest nauczycielką języka niemieckiego i psychologiem szkolnym w liceum i podstawówce. Do niedawna pracowała też jako psycholog w Domu Spokojnej Starości dla Kobiet, na drugim etacie!!!
Nikt u nas w bloku nie zachorował na śmiertelną chorobę i nikt nie umarł !!! Rozumiecie to?!
A przecież już we wrześniu zamykano szkoły i przedszkola, w których wykryto podobno bezobjawową śmiertelną zarazę!!! W Krakowie też i w Olsztynie na pewno także – i poszczególne klasy w szkole mojej żony także!  A teraz od miesiąca już pracują w klasach I-III nieszczepieni nauczyciele, prawda?!
I patrzcie, wszyscy żyjemy!!! CUD BOSKI??? CUD NIE-CUD PISowksi!!!
Za chwilę minie dokładnie rok, jak trwa absurdalny stan wojenny w Polsce związany z tą śmiertelną pandemią koronawirusa! (zobaczcie materiał nr 1a)!
Od roku na naszym osiedlu kupujemy w spożywczaku w pawilonie, w sklepie w którym panuje tłok, ludzie wchodzą i wychodzą, ocierają się o siebie między półkami, zderzają się twarzą w twarz przy jarzynach, gadają, pyskują, śmieją się i klną na rząd PISowski, macają rzodkiewki i pomidorki, a potem odkładają na półkę i kupuje je ktoś inny.
Co drugi ma maseczkę pod nosem, bo wielu to okularnicy, którzy nie widzieliby mając prawidłowo założoną maseczkę, gdzie takiego pomidora odłożyć!
Drzwi w tym sklepie nie zamykają się od 6.00 do 22.00 z wyjątkiem niedzieli.
Sklep obsługuje mieszkańców z 5 takich bloków, 7 mniejszych (4-5 piętrowych) i mnóstwa małych domów – typowych will miejskich. Do tego dochodzi olbrzymi biurowiec korporacyjny – naprawdę gigant – i jego pracownicy. Nie wspomnę o robotnikach budowlanych (w koło buduje się kilka nowych bloków).
W tym sklepie pracuje załoga złożona z kilkunastu kobiet, które są tam dzień w dzień. Wszystkie one przez ten rok pracują i wszystkie są zdrowe!!!
Czy to nie absurd, że 4 restauracje, które są o dwa kroki od tego sklepu nie mogą przyjąć chętnych żeby mogli zjeść w spokoju obiad? Szczyt obiadowy trwa 4 godziny! Niektóre z tych restauracji  pracują do 16.00 i koniec, inne do 20.00!
Powiedzcie mi gdzie tu jest logika?!!!
Tylko dwie opcje widać jeśli chodzi o ten pożal się panie Boże rząd i tych niby ekspertów –
albo są:
a) kompletnymi imbecylami, którzy nie kojarzą podstawowych zależności epidemiologicznych,
albo są
b) bezlitosnymi socjopatami, bandytami, którzy rujnują Polskę celowo z premedytacją.
Zamknijcie Bloki DEBILE a nie hotele, i zamknijcie Spożywczaki MATOŁY, a nie restauracje!!! To powinno być jakieś 100 razy bardziej skuteczne niż to co wyprawiacie. Powiecie że to niemożliwe pozamykać te bloki i ludzi w nich i te sklepy? To po kija zamykacie hotele i restauracje – po to żeby je wykupili Żydzi z Izraela i Wall Street, albo Arabowie z Emiratów?! Czy może jednak po to żeby udawać że walczycie ze straszliwą zarazą i w imię tego udawania fundujecie Polakom śmiertelną grę w ruinę gospodarczą i społeczną, w Banksterską Ciuciubabkę z Maskami  na Twarzach i Kagańcami Ceznzury w mediach!
POLACY OTWÓRZCIE OCZY – TO NIE JEST WASZ POLSKI RZĄD – TO SĄ PRZEBIERAŃCY – BANDYCI NA USŁUGACH OBCYCH! CI OBCY ZAŚ NIE SĄ WASZYMI PRZYJACIÓŁMI TYLKO ŚMIERTELNYMI WROGAMI!!!
Komentarz z FB do materiału nr 4
Wiesław Szydełko
Wstrząsające słowa. Ludzie świadomi wiedzą doskonale jaki jest cel tej całej operacji pod nazwą covid. Niestety, talibowie spod znaku DDM mają tak wyprane mózgi, że do nich nic nie dociera. Rozmawiałem z wieloma ludźmi, często mającymi wyższe wykształcenie. Wrażenie z tych rozmów jest porażające. To tak jakby człowiek rozmawiał z kimś, kto zamiast mózgu ma zabuduwana i zaprogramowaną kość EPROM. Do nich nie docierają żadne merytoryczne argumenty.
Zgadzam się z jednym. Czas zacząć sporządzać imienne listy wszystkich tych którzy są zaangażowani w proceder zorganizowanego ludobójstwa. Począwszy od rządu po lekarzy, dziennikarzy oraz policjantów. I podanie jej do publicznej wiadomości aby nie czuli się anonimowi. Socjopaci pokroju Horbana, Simona, Flisiaka, Grzesiowskiego czy Niedzielskiego, Andruszkiewicza powinni tą listę otwierać.
Lista musi mieć tytuł :LUDOBÓJCY

 

1a. Protest pod Kancelarią Premiera! Konfederacja wspiera przedsiębiorców z Warmii i Mazur!

https://www.youtube.com/watch?v=PBynf4q-9Tk

1b. wR24.pl: Polacy rozliczą pandemicznych bandytów? Będzie II Norymberga?

 

https://wrealu24.tv/na-zywo/pilne-polacy-rozlicza-pandemicznych-bandytow-bedzie-ii-norymberga-telefony-od-widzow-na-zywo

 

2. Milczący protest za nielegalne działania policji – 10.03.2021 godz. 9:30 Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia;

Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia
Justyna Socha
7ct SmSpdogSonsouodcrezid. 

Milczący protest za nielegalne działania policji 10.03.2021 godz. 9:30

Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia

Marszałkowska 82

Osoby niesłusznie zatrzymane staną w milczącym, pokojowym proteście przed budynkiem sądu, w którym ma się odbyć przesłuchanie dowódcy odpowiedzialnego za zatrzymania 278 osób 24 października podczas Marszu o Wolność.
Postanowienia sądu w odpowiedzi na skargi zatrzymanych są miażdżące! Zatrzymania były nieuzasadnione. Dziesiątki osób będą ubiegać się o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Brawo dla prawników

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Tetela
Krzysztof Sokołowski
Magdalena Wojdak Kancelaria Adwokacka
Paweł Nogal
Iza SN

i innych.

Przyjedź! Napisz na kartonie markerem za co i w jakich okolicznościach cię zatrzymano!
Wesprzyj stałą zbiórkę na pomoc prawną dla manifestantów oraz organizację kolejnych marszów. ⬇️⬇️⬇️

Do zobaczenia 20 marca podczas kolejnego

Marsz o Wolność i World Wide Rally

❗❗❗

3. wR24.pl: „Służby” nachodzą tę knajpę non stop! Mimo tego klienci walą drzwiami i oknami! Dlaczego?

https://www.youtube.com/watch?v=-VaU6x_f_q4

4. 10 etapów ludobójstwa w kontekście modnej choroby (napisy PL)

 

https://www.facebook.com/101058641982651/videos/216691113488753

 

 

Podziel się!