1. Paszporty Szczepionkowe w UE i na całym świecie?; 2. wR24.pl: YouTube blokuje wRealu24 za ujawnianie PRAWDY o pandemii, szczepieniach!; 3a. Gadowski TV: Światło na ukryte grzeszki; 3b. wR24.pl: Gadowski UJAWNIA fakty ws. masek i pandemii!; 4. Globalne Archiwum: „Bezobjawowa pandemia” Morawieckiego, Niedzielskiego i TVP

Paszporty Szczepionkowe w UE i na całym świecie? 

„Wirusologia-Podręcznik dla studentów, Leon Jabłoński,
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1973 r.

„Zakażenia wywołane przez koronawirusy bywają czasami śmiertelne u zwierząt,
ale nie u człowieka, z wyjątkiem sytuacji, w których
odporność jest drastycznie mniejsza z jakiegoś innego powodu”

„Koronawirusy z zadziwiającą skutecznością potrafią
powtórnie atakować tych samych gospodarzy,
co stanowi jedną z przyczyn, dla których wszelkie marzenia o szczepionce
pozostają w sferze utopii.”

 

Materiał nr 1 – to powracająca, a właściwie zmierzająca małymi kroczkami do finalizacji sprawa wprowadzenia  przez banksterkę Światową Paszportów Szczepionkowych w UE i na całym świecie, czyli segregacji obywateli na dwie kategorie:rzekomo nieroznoszących nieistniejącej epidemii bo zaszczepionych, czyli tych „lepszych” – posłusznych propagandzie i rozkazom Banksterów oraz tych „gorszych”, którzy nie poddają się propagandzie i w związku z tym, nawet jeśli tę „chorobę” przechorowali, ale nie zaszczepili się to są niebezpieczni dla świata i mają być dyskryminowani. Ponieważ nie ma żadnych dowodów naukowych że zaistniała jakaś rzeczywiście nowa choroba inna niż odmiany znanych dotychczas z historii jednostek chorobowych określanych jako grypa i choroby grypopodobne to cały ten bałagan i dezorganizacja życia społecznego może być rozpatrywana wyłącznie w kategoriach absurdu, albo wojny. Wojny kogo z kim? To chyba jest pytanie retoryczne, bo gołym okiem widać, że zamordystycznych banksterskich, skorumpowanych do cna elit politycznych z wolnymi społeczeństwami.

Heca z paszportami zdrowotnymi odbywać ma się więc wyłącznie według certyfikatu posłuszeństwa zarządcom państw, bo poddanie się „szczepieniu” eksperymentalnym produktem dopuszczonym warunkowo, bez odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki ze strony producenta (czy to gwarantujące zdrowie po jego użyciu, czy też gwarantujące nierozprzestrzenianie „choroby” po jego użyciu, czy dające gwarancje bezpieczeństwa osoby poddającej się „szczepieniu”), to jest poddanie się temu zabiegowi na WIARĘ a nie z zastosowaniem logiki i rozumu. De facto paszport ten będzie certyfikatem posłuszeństwa propagandzie rządów, a nie certyfikatem jakiegokolwiek rozumnego  działania, faktycznej skuteczności „szczepienia”, faktycznego zagrożenia dla innych czy bezpieczeństwa własnego danej osoby.  Jedyny wyznacznik zatem, na podstawie którego dzieli się ludzi na „lepszych” i „gorszych” to posłuszeństwo propagandzie i nakazom policyjnym poszczególnych państw i całej UE, czyli posłuszeństwo elitom banksterskim, które „procedurę” zwaną Pandemią Koronawirusa przygotowały, wprowadziły w życie i kontynuują. Nazwano imiennie kolejną odmianę grypy „pandemią covid-19” i rozpoczęto operację, która ma wiele wątków i wiele poziomów, a której ofiarami są zwykli ludzie, do tej pory wolni obywatele i klasa średnia, praktycznie na całym prawie świecie.

Ci którzy na wiarę przyjęli preparat rzekomo „zabezpieczający”  przed działaniem wirusa Sars-cov-2 (którego nikt nigdy nie wyizolował), nazywany „szczepionką”, mają być bezpieczni i gwarantować bezpieczeństwo innym wokół siebie wobec choroby covid-19 którą podobno 90% ludzi na świecie przeszło lub przechodzi „bezobjawowo”!!! Te 90% ma się poddać eksperymentowi medycznemu  w imię rzekomego bezpieczeństwa tych 10%. Absurd! Absurd! I jeszcze raz ABSURD!

W związku z tym przypominam artykuł publikowany w połowie stycznia na temat rzeczonych „paszportów immunologicznych” w Wolnych Mediach oraz publikuję artykuły, które ukazują obecny stan zaawansowania tej realizującej się na naszych oczach kolejnej rzekomej teorii spiskowej – wyśmianej przez media głównego ścieku jakiś rok temu. 

W mediach banksterskich zapanował entuzjazm dla paszportów szczepionkowych. I nic w tym dziwnego!

Materiał nr 2 – Bez komentarza w zasadzie, chociaż muszę powiedzieć, że jestem zdruzgotany bałaganem i dezorganizacją panującymi w Wolnych Telewizjach  zaatakowanych przez Cenzurę Banksterską na YouTubie lub FB. Totalny chaos w publikacjach i ich dokumentacji, nieporadności w komunikacji z widzami, ciągłe przenosiny z miejsca na miejsce i tym podobne działania są na porządku dziennym. Obserwuję to na stronach wRealu24.pl,  czy na profilu wRealu24 na FB, gdzie wciąż zmieniają się linki, materiały pojawiają się po 2 albo i 3 razy na FB, na żywo idą na stronie firmowej po czym znikają i pojawiają się pod innymi linkami gdzieś w dole strony na FB – po prostu zgroza i totalna masakra. To samo widzę w NTV – na której stronach „firmowych” od 25 02 2021 nie działały i nadal nie działają filmy z dwoma aktualnymi publikacjami z tego dnia, które można było zobaczyć na NTV  na FB (Dzielna – niezależna – skuteczna – pani doktor Katarzyna Bross – Walderdorff oraz Umysł funkcjonuje poza mózgiem – wokół książki AFTER – B.Greysona – R.A.Gajdzinski).

Zatem wciąż należąca do NTV macierzysta strona jest traktowana przez właściciela po macoszemu i będzie tak dokąd FB nie odetnie go od publiczności swoim zarządzeniem cenzury! To samo dotyczy Jerzego Zięby, który w wyniku szykan na FB przenosi się na Bitchute, po czym nie publikuje tam materiałów wszystkich tylko niektóre, z FB przenosi  się gdzie indziej, na VK, gdzie konieczne jest logowanie i gdzie będzie nadawał dokąd go znów nie ocenzurują, itd. Okazuje się że służby banksersko-rządowe skutecznie paraliżują media Antysystemowe i Wolnościowe, skutecznie cenzurują Wolne Media Internetowe – tę wojnę jak na razie Ruch Wolnych Ludzi wyraźnie przegrywa.

Materiał 3 – Witold Gadowski UJAWNIA fakty ws. Pfizera, szczepień, masek i pandemii!

Nr 4 z Globalnego Archiwum – prawdziwie głęboka refleksja na temat tego co widzimy od roku. Przypominam – 13 marca 2021 Pierwsza Rocznica Stanu Wojennego wprowadzonego przeciw Polakom przez PIS!

  1. Paszporty Szczepionkowe w UE i na całym świecie?

Globalny paszport szczepień

Oczekuje się, że paszporty na szczepionki, wprowadzone pośpiesznie jako produkt uboczny pandemii COVID-19, staną się „powszechnie dostępne” w pierwszej połowie 2021 roku. Brian Behlendorf, dyrektor wykonawczy Fundacji Linuksa, powiedział CNN Business: „Spokojnie, kujony pracują”.

https://youtu.be/hvHxMA1kA-g

Linux Foundation nawiązała współpracę z IBM, COVID-19 Credentials Initiative i CommonPass, cyfrowym „paszportem zdrowia”, w celu opracowania aplikacji do uwierzytelniania szczepionek, które będą stosowane na całym świecie.

Jeśli inicjatywa zakończy się sukcesem, prawdopodobnie będziesz musiał wyświetlić w telefonie zaświadczenie o szczepieniu pokazujące, kiedy i gdzie zostałeś zaszczepiony, Wraz z rodzajem szczepionki, aby dostać się do samolotu lub wziąć udział w wydarzeniu w pomieszczeniach, takim jak na przykład koncert.

„Jeśli nam się to uda, powinieneś móc powiedzieć: Mam w telefonie zaświadczenie o szczepieniu, które otrzymałem, gdy byłem zaszczepiony w jednym kraju, z całym zestawem jego własnych praktyk w zakresie zarządzania zdrowiem … które stosuję, aby dostać się do samolotu do zupełnie innego kraju, a następnie przedstawiłem w tym nowym kraju zaświadczenie o szczepieniu, abym mógł pójść na ten koncert, który odbywał się w pomieszczeniach zamkniętych, na którym frekwencja była ograniczona do tych, którzy wykazali, że mają szczepionkę”, powiedział Behlendorf.

Koncepcja konieczności przedstawiania dowodu dobrowolnej procedury medycznej w celu podróżowania lub uczestniczenia w wydarzeniach publicznych jest bezprecedensowa w Stanach Zjednoczonych, ale jest prezentowana jako środek ochrony zdrowia publicznego. W rzeczywistości Twoja wolność w prowadzeniu normalnego, codziennego życia jest zagrożona, chyba że wyrazisz zgodę na szczepienie przeciwko COVID-19. A to może być dopiero początek.

Co musisz wiedzieć o CommonPass

Projekt Commons i Światowe Forum Ekonomiczne stworzyły Common Trust Network, która opracowała aplikację CommonPass, która ma pełnić rolę paszportu zdrowia w najbliższej przyszłości.

Aplikacja umożliwia użytkownikom przesyłanie danych medycznych, takich jak wynik testu na COVID-19 lub dowód szczepienia, który następnie generuje kod QR, który pokażesz władzom jako paszport zdrowia.

Proponowane wspólne ramy „bezpiecznego ponownego otwierania granic” na całym świecie obejmują:

1. Każdy kraj musi opublikować swoje kryteria badań przesiewowych w zakresie zdrowia przy wjeździe do kraju przy użyciu standardowego formatu w oparciu o wspólne ramy.

2. Każdy kraj musi zarejestrować zaufane placówki, które przeprowadzają testy laboratoryjne COVID-19 na potrzeby podróży zagranicznych i podają szczepionki wymienione w rejestrze CommonPass.

3. Każdy kraj będzie akceptował status badań przesiewowych od zagranicznych gości za pomocą aplikacji i usług opartych na systemie CommonPass.

4. Identyfikacja pacjenta ma być pobierana w czasie pobierania próbek i/lub szczepień z zastosowaniem międzynarodowej normy.

5. Ramy systemu CommonPass zostaną zintegrowane z procesami odprawy pasażerów i rezerwacji hotelowych.

Ostatecznie platforma CommonPass zostanie zintegrowana z już istniejącymi aplikacjami do ochrony zdrowia, takimi jak Apple Health i CommonHealth. Jeśli chcesz podróżować, Twoja osobista karta zdrowia zostanie oceniona i porównana z wymogami wjazdu do danego kraju, a jeśli ich nie spełnisz, zostaniesz skierowany do zatwierdzonego miejsca przeprowadzania testów i szczepień.

Podstawy CommonPass zostały przedstawione w białej księdze The Rockefeller Foundation z 21 kwietnia 2020 r. i są częścią wdrażania globalnego nadzoru i kontroli społecznej znanej jako „Wielki Reset”.

Według CNN „linie lotnicze, w tym Cathay Pacific, JetBlue, Lufthansa, Swiss Airlines, United Airlines i Virgin Atlantic, a także setki systemów opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych i rząd Aruby” już nawiązały współpracę z Common Trust Network i ich aplikację CommonPass.

Aplikacja CommonPass, nadchodzą inteligentne karty

CommonPass to tylko jeden z przykładów aplikacji, które są opracowywane w celu śledzenia osobistych informacji zdrowotnych i przekształcania ich w cyfrowy identyfikator zdrowia, który będziesz musiał zeskanować, aby móc wykonywać codzienne czynności. IBM opracował Digital Health Pass, za pomocą którego firmy mogą oceniać wszystko, od wyników testów na koronawirusa i szczepień po indywidualną temperaturę.

Jeśli nie masz telefonu komórkowego, nie będziesz zwolniony z konieczności okazywania swoich poświadczeń zdrowotnych. Firmy, które są częścią inicjatywy COVID-19 Credentials Initiative, pracują nad kartą inteligentną, która działa jak cyfrowe poświadczenie zdrowotne, które można łatwo przedstawić, nawet jeśli nie masz smartfona lub stabilnego połączenia internetowego.

28 sierpnia 2020 r. Irlandia jako jedna z pierwszych rozpoczęła krajową próbę nowej inicjatywy Health Passport Ireland, aby śledzić i wyświetlać wyniki testów COVID-19 – i ułatwiać zwiększone testy COVID-19 dla firm i opinii publicznej, a także wyświetlać status szczepień COVID-19.

Od tego czasu inicjatywa zmieniła nazwę na Health Passport Europe, i stwierdza, że system ten będzie wkrótce wykorzystywany na całym świecie w podróżach międzynarodowych. Oprócz podróży i turystyki, Paszporty Zdrowia będą wykorzystywane do celów związanych z opieką zdrowotną, imprezami, fabrykami i biurami, a nawet w szkołach i ośrodkach opieki nad dziećmi.

Tak więc, aby osiągnąć „wolność”, w której musisz prowadzić normalne, codzienne życie, wystarczy wykonać badanie lub zaszczepić się na COVID-19, poprosić administratora zdrowia o utworzenie konta paszportu zdrowia na Twoje nazwisko, pobrać aplikację na telefonie, otrzymać wyniki testu COVID-19 na swój telefon (i przeprowadzić ponowne badanie w razie potrzeby), a następnie wyświetlać swój status COVID-19 i historię szczepień, kiedy tylko zostaniesz o to poproszony.

Dla tych, którzy nie zostali przetestowani, Health Passport Europe stwierdza, że nadal można od razu korzystać z technologii, pobierając aplikację Skaner paszportów zdrowotnych i używając go do skanowania innych, gdy jest to konieczne.

Poprzez skanowanie innych osób w celu uzyskania ich statusu COVID-19, “daje to ogromne bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie przez całe życie, na przykład podczas korzystania z usług, w czasie podróży, podczas imprez, w pracy i w wielu innych sytuacjach.”

Specjalne traktowanie “Takie samo jak w przypadku obowiązkowego szczepienia”.

Chociaż wiele krajów sugerowało, że szczepionka COVID-19 nie będzie obowiązkowa, to jednak poprzez nadanie szczególnych przywilejów zaszczepionemu, takich jak możliwość podróżowania, uczestniczenia w imprezach towarzyskich, a nawet wejścia do miejsca pracy, w gruncie rzeczy sprowadza się ona do tego samego.

„Równie ważne jak szczepienia są dla nas wszystkich: brak specjalnego traktowania zaszczepionych” – powiedział gazecie Bild am Sonntag niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer. „Rozróżnienie między zaszczepionymi i nieszczepionymi byłoby tym samym, co obowiązkowe szczepienie”.

Mimo to Thomas Mertens, szef niemieckiej Stałej Komisji ds. Szczepień (STIKO), stwierdził, że paszporty szczepionkowe mogą pewnego dnia być wykorzystywane do zapewniania dostępu do podróży, restauracji, koncertów i kin, a także mogą być wymagane przez niektóre firmy.

„Są to prywatne umowy zawarte przez właściciela restauracji, linie lotnicze i organizatora koncertu” – powiedział gazecie Die Welt. „Myślę, że coś takiego jest możliwe. Nie jestem prawnikiem i ostatecznie prawnicy będą musieli o tym zdecydować”.

Seehofer stwierdził jednak, że chociaż rząd nie może powstrzymać firm przed żądaniem szczepień ich klientów, był wyraźnie temu przeciwny: „Mogę tylko przed tym ostrzec. Specjalne traktowanie zaszczepionych podzieli społeczeństwo”.

Tymczasem Hiszpania, która planuje zaszczepić 2,3 mln w okresie 12 tygodni, prowadzi rejestr osób, które odmawiają przyjęcia szczepionki COVID-19 i zamierza się nim podzielić z innymi krajami w Unii Europejskiej. Chociaż szczepionka jest dobrowolna, krajowy system opieki zdrowotnej wzywa obywateli, co ułatwia śledzenie tych, którzy odmawiają.

W 2018 r. Komisja Europejska opracowała wniosek dotyczący zacieśnienia współpracy w zakresie zwalczania chorób, którym można zapobiegać dzięki szczepionkom, w tym wspólne działania na rzecz zwiększenia zasięgu szczepień, stwierdzając: “Programy szczepień stają się coraz bardziej kruche; w obliczu niskiego poziomu przyjmowania szczepionek, wahań związanych ze szczepieniami, rosnących kosztów nowych szczepionek oraz niedoborów w produkcji i podaży szczepionek w Europie”.

Wydaje się, że udostępnianie prywatnych informacji zdrowotnych, w tym tego, kto nie przyjmuje szczepionki COVID-19, jest częścią tego wspólnego działania.

Śledzenie

Jeszcze rok temu trudno byłoby wyobrazić sobie powszechną akceptację dla aplikacji na telefony komórkowe, które gromadzą informacje o szczepieniach i przekształcają je w paszport zdrowotny, który może wkrótce okazać się potrzebny, aby podróżować lub uczestniczyć w imprezach rekreacyjnych, takich jak koncerty, a nawet chodzić do szkoły lub iść do pracy. Ale w kontekście pandemii nagle staje się to konieczne dla zdrowia publicznego.

„Zaszczepiony”? Pokaż nam swoją aplikację” – czytamy w nagłówku „New York Timesa” z 13 grudnia 2020 r., w którym stwierdza się, że linie lotnicze United, JetBlue i Lufthansa planują wprowadzić w najbliższych tygodniach system CommonPass. „To dopiero początek starań o cyfrowy certyfikat Covid-19, który wkrótce może zostać przyjęty przez pracodawców, szkoły, obozy letnie i miejsca rozrywki” – dodał Times.

Rzeczywiście, dr Brad Perkins, dyrektor medyczny Commons Project Foundation, dodał: „Prawdopodobnie będzie to nowa normalna potrzeba, z którą będziemy musieli się uporać, aby kontrolować i powstrzymać tę pandemię”.

Sprawienie, by paszporty zdrowotne stały się nową normą, było w rzeczywistości częścią planu przez cały czas projektu Commons, który rozpoczął opracowywanie oprogramowania śledzącego dane medyczne na długo przed pandemią COVID-19. „Jednak wzrost przypadków wirusów na całym świecie tej wiosny przyspieszył jego pracę”, donosi The New York Times.

Nie chodzi o chorobę zakaźną

Obecnie, we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym, CommonPass stanowi początkowy etap masowego monitoringu i śledzenia, pod przykrywką ochrony wszystkich przed chorobami zakaźnymi.

Jest on częścią Wielkiego Resetu i czwartej rewolucji przemysłowej, której nakrętki i śruby sprowadzają się do transhumanizmu. W przeszłości plan ten był określany jako “nowy porządek świata” lub “jeden porządek świata”. Wszystkie te określenia odnoszą się jednak do planu, który ma ten sam ostateczny cel.

Jak wyjaśnił dziennikarz James Corbett, dla tych, którzy zapomnieli o tym, czym był/jest Nowy Porządek Świata, jest to “centralizacja kontroli w mniejsze ręce, globalizacja [i] transformacja społeczeństwa poprzez orwellowskie technologie inwigilacji”.

Innymi słowy, jest to technokracja , w której my, ludzie, nie wiemy nic o rządzącej elicie, podczas gdy każdy aspekt naszego życia jest monitorowany, śledzony i manipulowany dla ich korzyści. Śledzenie i śledzenie wyników testów COVID-19 i szczepień to podstawa nadzoru biometrycznego śledzenia, które ostatecznie zostaną powiązane ze wszystkimi innymi dokumentami medycznymi, identyfikatorem cyfrowym, bankowością cyfrową i systemem kredytów społecznościowych.

Co można zrobić? Informowanie i dzielenie się swoją wiedzą jest pierwszym krokiem do ochrony swojej wolności.

Autorstwo: dr Joseph Mercola
Źródło oryginalne: GreenMedInfo.com
Źródło polskie: Nieznane.com.pl

https://wolnemedia.net/globalny-paszport-szczepien/

Wolne Media: UE zapowiada wprowadzenie paszportów szczepionkowych

 

Coś co jeszcze niedawno wydawało się nieprawdopodobne i wrzucano do worka z innymi teoriami spiskowymi, powoli staje się faktem. Unia Europejska już oficjalnie mówi o konieczności wprowadzenia paszportów szczepionkowych, które mogą pojawić się w najbliższych miesiącach (UE zaplanowała paszporty szczepionkowe w 2019 r., przed pandemią koronawirusa, co widać na poniższych ilustracjach – przypis WM).


Na wirtualnym szczycie, przywódcy państw członkowskich UE omawiali między innymi kwestię dostaw szczepionek. Stwierdzono, że dotychczas zaszczepiono około 8% dorosłej populacji UE i uznano to za postęp, jednak planuje się rozpowszechnić szczepienia, aby zmniejszyć liczbę nowych zakażeń. Wspomniano również o nowym projekcie HERA, który pozwoli nas przygotować na nowe mutacje koronawirusa.

Unia Europejska upomniała również niektóre kraje członkowskie w związku z decyzją o zamknięciu granic. Jednak na największą uwagę zasługują wypowiedzi dotyczące paszportów szczepionkowych. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen stwierdziła, że jeśli paszporty miałyby zostać wdrożone do lata to państwa członkowskie musiałyby przyspieszyć prace nad takim rozwiązaniem.

Na chwilę obecną w Unii Europejskiej panuje zgoda co do konieczności wprowadzenia cyfrowych paszportów szczepionkowych, jednak nie wiadomo jeszcze, na jakiej zasadzie taki dokument powinien działać. Kanclerz Niemiec Angela Merkel twierdzi, że możliwość podróżowania w Unii Europejskiej nie powinna być uzależniona od posiadania paszportu szczepionkowego.

Unia prawdopodobnie przygląda się teraz Izraelowi, gdzie program szczepień jest realizowany błyskawicznie niczym blitzkrieg, a osoby zaszczepione otrzymują już tzw. zielone paszporty. Władze Izraela nie zmuszają do szczepień, jednak osoby niezaszczepione nie będą miały dostępu np. do restauracji, barów, kin czy centrów handlowych. Czy to samo spotka Polaków i mieszkańców innych państw UE?

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: DW.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

https://wolnemedia.net/ue-zapowiada-wprowadzenie-paszportow-szczepionkowych/

WP.pl: Paszporty szczepionkowe. „Musimy się pospieszyć, jeśli chcemy zdążyć do lata”

 

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zaapelowała w czwartek o pośpiech we wdrażaniu certyfikatów szczepień, by zdążyć do lata. Czy będą one służyć jako paszporty i umożliwią zaszczepionym swobodne podróżowanie? Taka decyzja nie zapadła. Tymczasem WHO ewidentnie opowiada się przeciw takiemu rozwiązaniu.

Pod koniec stycznia kraje Unii Europejskiej przyjęły wspólne wytyczne dotyczące zaświadczeń o szczepieniach przeciw COVID-19, które mają być wzajemnie honorowane przez państwa Wspólnoty. W czwartek, 25 lutego Ursula von der Leyen zaapelowała o sprawne ich wdrażanie. „Musimy się pospieszyć, jeśli chcemy zdążyć do lata” – powiedziała. Podała też, że mogłyby one zawierać informacje takie jak podana szczepionka, negatywny wynik testu lub nabycie odporności po przebyciu COVID-19.

Paszporty szczepionkowe – decyzja odsunięta w czasie

Certyfikaty miały początkowo służyć jedynie do celów medycznych. Są jednak państwa i firmy, które chcą je wykorzystać jako klucz do odblokowania międzynarodowych podróży i turystyki, co budzi spore kontrowersje.

więcej: https://turystyka.wp.pl/paszporty-szczepionkowe-musimy-sie-pospieszyc-jesli-chcemy-zdazyc-do-lata-6612284994448288a

Paszporty szczepionkowe. Dołączają następni przewoźnicy

Paszporty szczepionkowe będą raczej nieuniknione podczas podróży zagranicznych. Ruszają testy aplikacji Travel Pass, czyli cyfrowej wersji paszportu, opracowanej przez IATA.

Rozszerza się lista przewoźników, którzy będą testować aplikację Travel Pass, opracowaną przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) – podaje independent.co.uk.

Dokument jest w praktyce cyfrowym paszportem z zapisanymi informacjami o przyjętych szczczepionkach przeciw COVId-19 oraz o dacie i wynikach testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

IATA tworzy swoją aplikację, choć jednocześnie podobne rozwiązania wprowadzają same linie lotnicze. Chodzi jednak o ujednolicenie systemu, który ma pozwolić na odbudowanie ruchu turystycznego nie tylko po pandemii, ale już także podczas jej trwania.

Aplikacja Travel Pass ma również pomagać turystom. Znajdą się tam podstawowe informacje dotyczące przepisów i obostrzeń przy wjeździe do poszczególnych krajów, porady dotyczące zachowania przy podejrzeniu zakażenia, w tym lista laboratoriów, gdzie można wykonać test.

Paszporty szczepionkowe – Travel Pass. Ruszają testy

Travel Pass w marcu testować będą m.in. linie Qatar Airways, Emirates i Etihad. Aplikacja będzie sprawdzana na wybranych trasach.

Onet.pl: UE chce paszportów szczepionkowych. Mogą pojawić się jeszcze przed latem

Choć branża turystyczna z większym optymizmem patrzy na tegoroczny sezon wakacyjny, nadal nie wiadomo, czy i jak duże ożywienie w turystyce nastąpi latem. By temu ożywieniu pomóc, pojawił się pomysł tzw. paszportów szczepionkowych, a tak naprawdę certyfikatów, które ułatwią podróżowanie osobom zaszczepionym. Podobne rozwiązania już zyskują poparcie w niektórych branżach i krajach.

  • Przywódcy państw UE prowadzą rozmowy na temat tzw. paszportów szczepionkowych
  • Podróże, które nie są niezbędne, mogą nadal podlegać w UE restrykcjom – przyznał w czwartek szef Rady Europejskiej Charles Michel
  • Koncepcja jest taka, by zwolnione z nich były osoby zaszczepione z „paszportem” potwierdzającym szczepienie

Zacznijmy od tego, czym mają być owe „paszporty szczepionkowe”. Nazwa – potoczna warto zaznaczyć – nawiązuje do powszechnego dokumentu, ale de facto chodzi o certyfikat poświadczający zaszczepienie, czyli coś, co bardziej przypomina Międzynarodową Książeczkę Szczepień, dokument dobrze znany podróżującym do krajów tropikalnych, niż paszport jako taki.

więcej u źródła: https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/paszporty-szczepionkowe-w-ue-czym-beda-kiedy-sie-pojawia/9ez3msx

2. wR24.pl: YouTube blokuje wRealu24 za ujawnianie PRAWDY o pandemii, szczepieniach!

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/1554551104738656

 

3. Gadowski TV: Światło na ukryte grzeszki

https://www.youtube.com/watch?v=Kj-TOmC8fqg

3b. wR24.pl: Gadowski UJAWNIA u Roli fakty ws. masek i pandemii!

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/220803319764113

4. Globalne Archiwum: „Bezobjawowa pandemia” Morawieckiego, Niedzielskiego i TVP – Wiara w ten absurd to skazanie samego siebie na piekło i tortury.

Współczujemy każdemu, a jest takich osób miliony, które wierzą w istnienie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, ponieważ takie osoby nieustannie, już praktycznie od roku, są poddawane fali terroru medialnego i politycznego, w który notabene wierzą. Taki stan rzeczy prowadzi tego typu ludzi do piekła już tutaj na ziemi. Wyobraźcie sobie ciągłe życie w ogromnym strachu przed śmiercią, przed koronawirusem, przed drugim człowiekiem, przed wyjściem z domu. To jest piekło to jest tortura.

Ci, którzy wymyślili pojęcie: „bezobjawowej pandemii” są geniuszami. Ci natomiast, którzy w nią nadal wierzą są osobami bezmyślnymi. Dlaczego osoby, które wymyśliły „bezobjawową pandemię” mogą być określone mianem geniuszy? Dlatego ponieważ to zadziałało, ale gdyby społeczeństwo nie było aż tak ogłupione wówczas nikt o zdrowych zmysłach nie brałby pod uwagę, że coś takiego może w ogóle istnieć. Równie dobrze my na naszym portalu możemy dziś ogłosić wybuch pandemii nowego koronawirusa, jednak pandemia ta jest również bezobjawowa, co nie zmienia faktu, że istnieje. Absurd, ale to, co obecnie dzieje się dookoła nas także jest absurdem.

Obecnie czytam książkę o tytule: „Pandemia” autorstwa A.G. Riddle. Jest to pozycja z elementami naukowymi oraz prozą literacką. Powstała jeszcze w 2017 roku, to jest przed wybuchem globalnej „bezobjawowej pandemii”. W tej książce główną rolę odgrywa Ebola a w zasadzie jej mutacja stworzona ręką ludzką, podobnie jak w przypadku koronawirusa SARS-CoV-2, który powstał w Chińskim laboratorium w Wuhan. Wszelkie informacje o jego naturalnym pochodzeniu są tak wiarygodne jak samo istnienie „bezobjawowej pandemii”.

I teraz, dlaczego o tej książce wspominam? Otóż Ebola to jeden z najbardziej niebezpiecznych filowirusów, jakie istnieją na naszej planecie. Najbardziej zabójcze szczepy osiągają śmiertelność na poziomie do 90%. Ebola potocznie określana jest również mianem Gorączki Krwotocznej, dlatego jak się z pewnością domyślacie w książce „Pandemia” trup ściele się gęsto a globalna panika i strach narastają z dnia na dzień.

Zasięg pandemii eboli (czy też tworu sztucznie wykreowanego na bazie eboli) jest podobny do tego, z jakim mamy obecnie do czynienia w przypadku SARS-CoV-2. Różnica polega jednak na tym, że w przypadku eboli mamy konkretne objawy to jest bardzo wysoka gorączka, zżółknięte oczy, wymioty, biegunka, wysypka na całym ciele i wiele innych. Nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe przejście eboli, mało tego, nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe przejście grypy czy nawet zwykłego przeziębienia.

W przypadku SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 blisko 90% chorych przechodzi COVID-19 bezobjawowo. Zatem można pół żartem pół serio napisać, że jeżeli rano się obudziłeś i nie boli cię głowa, nie ma gorączki, nie masz kataru, kaszlu, bólu gardła i ogólnie czujesz się świetnie, to są to typowe objawy dla wystąpienia bezobjawowej choroby COVID-19. Absurd prawda? Jednak spójrzcie, że znaczna część Polskiego społeczeństwa wierzy, że tak właśnie się dzieje.

Tego typu sytuacja jest zatrważająca, ponieważ widzimy, że znaczna część społeczeństwa całkowite brednie i totalny nonsens uważa za realia i bezkrytycznie je przyjmuje. To też, jeżeli sobie uświadomimy, z jakimi „głupcami” mamy do czynienia, a tak należy określić każdego, kto nie używa własnego rozumu i wierzy we wszystko, co mówią chociażby media, to szybko zrozumiemy, że nasza cywilizacja już długo nie potrwa, jeżeli coś się nie zmieni.

Prawda jest taka, że wystarczy wyłączyć telewizor a pandemia się skończy. Ktoś zada pytanie o to czy Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski i im podobni to głupcy skoro tak mocno wierzą w pandemię, tak mocno, że rujnują do reszty polską gospodarkę i wciskają narodowi szczepienia, po których odnotowujemy masowe zgony, o niepożądanych odczynach poszczepiennych nie wspominając. Odpowiedz jest prosta, oni się są głupcami takimi jak by mogło się wydawać.

Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski i im podobni najprawdopodobniej zostali kupieni przez siły stojące za tą „bezobjawową pandemią”. Spójrzcie tylko na telewizor, tam, co druga reklama to reklama jakiegoś lekarstwa, suplementu diety i tak dalej. I teraz albo naród Polski się wreszcie obudzi i coś zmieni, albo nie pozostanie kamień na kamieniu po naszej ojczyźnie pod rządami PiS. Kwestia jeszcze tego, kiedy się przebudzi, czy w momencie, w którym będzie jeszcze, co ratować czy już w momencie, w którym będzie można jedynie zakryć dłońmi twarz i zamilknąć.

Na koniec przytoczymy wam pewien fenomen z Wielkiej Brytanii, otóż w bieżącym roku nie odnotowano tam jeszcze żadnego przypadku zachorowania na grypę. Podobne zjawisko występuje praktycznie na całym świecie. Wiecie, dlaczego? Ponieważ te 10% osób rzekomo chorych na „objawowy COVID-19” to tak naprawdę osoby chore na grypę, zapalenie płuc i inne temu podobne przypadłości. Błąd wynika z faktu, że testy PCR wykrywające koronawirusa SARS-CoV-2 praktycznie wszystko kwalifikują jako SARS-CoV-2.

I jeszcze jedna myśl na zakończenie. Otóż współczujemy każdemu, a jest takich osób miliony, które wierzą w istnienie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, ponieważ takie osoby nieustannie, już praktycznie od roku, są poddawane fali terroru medialnego i politycznego, w który notabene wierzą. Taki stan rzeczy prowadzi tego typu ludzi do piekła już tutaj na ziemi. Wyobraźcie sobie ciągłe życie w ogromnym strachu przed śmiercią, przed koronawirusem, przed drugim człowiekiem, przed wyjściem z domu. To jest piekło to jest tortura.

Ktoś stwierdzi, że im teraz współczujemy a przed momentem określiliśmy tego typu osoby ślepo wierzące w coś, co jest jawnym absurdem mianem głupców. Tak i podtrzymujemy to, jednak słowa „głupcy” nie używamy w złej wierze, lecz raczej z politowaniem i głębokim współczuciem, ponieważ głupota to tak naprawdę realna pandemia naszych czasów i bardzo często jest już nieuleczalna. Dlatego tak ważnym jest wiedza i jasność umysłu.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

 

Podziel się!