1.wPolityce.pl: Sprawiedliwości stało się zadość! Będzie badanie kliniczne amantadyny z udziałem doktora Bodnara!; 2. Konfederacja: Akcja #OtwieraMY​ przynosi pierwsze efekty i rząd ugina się pod presją; 3. Paweł Nogal wprost z nielegalnej blokady restauracji przez policję; 4. Szkolenie z produkcji pandemii.

Akcja #OtwieraMY​ przynosi pierwsze efekty i rząd ugina się pod presją

Do czego to doszło – takie dziwne zestawienie krąży po internecie. Czy bezzasadnie?!

Materiał nr 3 – Policyjna Nielegalna Blokada przed lokalem, w relacji na żywo Pawła Nogala – zdawało by się nic takiego, zwłaszcza że dopiero trzecia pozycja w zestawieniu. Więc dlaczego dzisiaj napiszę  w komentarzu tylko o tym?!

Tonący PIS brzytwy się chwyta i urządza państwo faszystowsko-policyjne oraz wnosi do Sejmu ustawę o bezkarności, a także wprowadza tzw Nowy Ład, czyli Bezprawie i Niesprawiedliwość! W akcji!!! Za tydzień łaskawie otworzą polakom hotele, które i tak zostały już przez właścicieli otwarte i łaskawie pozwolą uruchomić stoki i wyciągi żeby  klakierzy pandemii, propagandziści banksterki z TVN i TVPis pojeździli sobie trochę na nartach, przed kolejnymi trudnymi zadaniami jakie postawią im politycy. Czas był najwyższy oderwać od solidarności także ludzi kultury. Powinni zapewne całować po rękach Niedzielskiego z Horbanem, że otwarli im kina i teatry – tantiemy zaczną znów płynąć przez ZAIKS. W teatrach i kinach zaraza od 12 lutego nie będzie szaleć – dobry Wujek Morawiecki z Dziadkiem Mrozem Kaczyńskim postacie wprost z sowieckiej bajki o Kapitanie Sowie i Kapitanie Klosie oraz Czterech Pancernych,  stwierdzili, że zaraza szaleje tylko i wyłącznie w restauracjach i na siłowniach… ach! i jeszcze na stadionach i na weselach. przeicież to młodzi Polacy ktorzy chcieli brać śluby i urządzać wesela w 2020 są winni temu lockdownowi, prawda. No i widać wyż demograficzny Morawieckiego, dobra pogoda tak dla rodziny jak i dla staruszków uśmiercanych w DPSach i szpitalach.

Dzielą właśnie Solidarność Przedsiębiorców i Veto. Dzisiaj odseparowali restauracje i siłownie! Jutro odetną  ciebie i mnie od internetu!…A pojutrze? … pojutrze zarządzą na nowo pandemię, będą szczepić ludzi na siłę, a nieposłusznych zamkną tam gdzie Putin zamknął Nawalnego. Infrastrukturę maja przecież na miejscu.

Ale banksterskie hipermarkety i galerie – co tam, furda! Niech klepią mamonę na ogłupionych Polaczkach, no i wreszcie PIS może liczyć na dobre słowo ze strony celebrytów, którzy mają się za gwiazdy polskiej sceny  i filmu.

 

 

1.wPolityce.pl: Sprawiedliwości stało się zadość! Będzie badanie kliniczne amantadyny z udziałem doktora Bodnara!

Sprawiedliwości stało się zadość! Agencja Badań Medycznych udzieliła pozytywnej rekomendacji projektowi „Skuteczność leczenia amantadyną chorych na COVID-19”, projekt uzyskał pozytywną recenzję i został dopuszczony do finansowania. Taką informację dostali badacze.

Tutaj tylko dwa interesujące fragmenty wstęp powyżej oraz  korpus delicti Horbana, a całość u źródła: https://wpolityce.pl/polityka/537914-bedzie-badanie-amantadyny-z-udzialem-doktora-bodnara

„Na wynik dwóch badań klinicznych postanowiła jednak nie czekać Rada Medyczna przy Premierze RP pod kierownictwem prof. Andrzeja Horbana, która stwierdziła w tym tygodniu, że amantadyna nie działa i wydała stanowisko o nieskuteczności i niezalecaniu stosowania amantadyny w COVID-19. Skąd ten pośpiech Rady? Skąd to ciągłe rzucanie kłód pod nogi ludziom, którzy po prostu chcą się leczyć? Skąd ta osobista wojna prof. Horbana z amantadyną?

Z ust prof. Horbana często padają słowa o zabójczości, toksyczności i skutkach ubocznych tego leku. To o tyle ciekawe, że w sieci znalazłam dokument z 20.11.2009, podpisany przez prof. Andrzeja Horbana, dotyczący zasad stosowania leków w leczeniu przyczynowym grypy i jak wół stoi w nim:

Pacjentom o ciężkim lub postępującym przebiegu należy rozważyć podawanie ponadto dodatkowo jednego z dwóch inhibitorów M2 (amantadyna lub rimantadyna).”

2. Konfederacja: Akcja #OtwieraMY​ przynosi pierwsze efekty i rząd ugina się pod presją

 

ttps://www.youtube.com/watch?v=VqSGD_w4hSA

Konferencja Konfederacji Akcja #OtwieraMY przynosi pierwsze efekty i rząd ugina się pod presją, ale branże gastronomiczna, fitness, weselna i inne wciąż są bezprawnie zamknięte!

3. Paweł Nogal wprost z nielegalnej blokady restauracji przez policję

https://www.facebook.com/100009010848136/videos/2751659118477756/?notif_id=1612457995066469&notif_t=live_video&ref=notif

4. Szkolenie z produkcji pandemii.

https://www.youtube.com/watch?v=3EH0YTeVWI0&feature=youtu.be

Podziel się!