1. wPolsce TV: Czy będzie przełom w leczeniu amantadyną?; 2. Gadowski TV: Brakujące Ogniwo; 3. Wnet: Witt- Francuscy lekarze wystąpili z otwartą frondą wobec rządu. Są zastraszani przez władze; 4. NTV: “Oczy Diabła” Patryka Vegi – Wszyscy to muszą zobaczyć – Janusz Zagórski, komentarz (link do filmu)

Czy będzie przełom w leczeniu amantadyną

CZY BĘDZIE PRZEŁOM W LECZENIU AMANTADYNĄ?
Gośćmi Doroty Łosiewicz są prof. dr hab. n. med. Adam Barczyk, pulmonolog, Górnośląskie Centrum Medyczne i dr Włodzimierz Bodnar, pediatra, pulmonolog

1.Cieszy mnie najbardziej przełom w środowisku lekarskim, które wyrywa się z zastraszenia przez Naczelną Izbę Lekarską i doradców rządowych, i masowo zgłasza udział w badaniu klinicznym amantadyny. To przywraca powoli wiarę w zdolność do oczyszczenia się środowiska lekarskiego. My wiemy że są wspaniali, bardzo dobrzy lekarze, którzy nie chcą brać udziału w hucpie rządu PIS i Big Pharmy. Znamy ich wszystkich dokładnie z nazwiska i imienia, bo podpisują się odważnie pod swoimi poglądami w Listach Otwartych i na forum publicznym. Ale jest ich oczywiście więcej, pozostających w ukryciu, bo ryzyko narażenia się mafii lekarskiej zgromadzonej wokół rządu i NIL oraz GIS jest realnym ryzykiem utraty zdolności do wykonywania zawodu. Jednak apelujemy – Tylko w jedności  i solidarności siła! – co pokazują  restauratorzy, właściciele siłowni i hoteli, stoków narciarskich oraz ich klienci, a także wiele wiele innych branż – czy to jawnie czy to działając w Podziemiu. Mamy do czynienia z prawdziwą okupację Banksterki światowej i Big Pharmy oraz wojną rządu PIS będącego na smyczy korupcyjnej koncernów, z Polskim Narodem. Niestety to fakt. 70 000 zabitych ciężko chorych Polaków padło już w tej wojnie, a dodatkowo kilkanaście tysięcy nieleczonych z covid-19 tym czym można było.Teraz zaczynaja padać kolejni zabici przez pseudoszczepionkę – już 26 osób w Polsce zmarło zaraz po jej podaniu, ponad 1000 osób miało już NOP po pierwszej dawce. Z tego co mówią specjaliści światowi na temat opóźnionych skutków podania tych „specyfików medycznych” to jest dopiero początek, a zbrodniarze którzy się tego dopuścili śmieją się nam w twarz z ekranów mediów głównego ścieku – które oczywiście posłusznie milczą. Nic dziwnego, skoro jak podają niezależni internetowi dziennikarze TVN jest z Big Pharmą (Pfizer) powiązany wprost kapitałowo, właścicielsko.

Cieszy, że przebijamy się przez ten mur korupcyjny z amantadyną i dr Bodnarem, ale pamiętajmy, że jest coś prostszego i równie skutecznego co wciąż się nie przebija, a czym leczył prof dr Frydrychowski.

2.Dlaczego warto się zaszczepić?! – Czyli Witold Gadowski na temat marketingu Niedzielskiego na rzecz szczepień na covid-19. 10 powodów według Ministerstwa „Zdrowia” dla których warto – czyli stek kłamstw na ulotkach rozsyłanych po domach Polaków! Także, o dokumencie Rady Europy, który tutaj cytowaliśmy 3 dni temu zabraniającym dyskryminacji osób nieszczepionych. Także, ciekawe zestawienie nazwisk: Fauci, Daszak i Niedzielski – czyli brakujące ogniwa w łańcuszku szczepionek Pfizera i osławionego remdisiviru z uporem preferowanego przez Horbana. Gadowski wymienia też, podobnie jak w dzisiaj opublikowanym tutaj artykule RudaWeb Amantadyna warto pamiętać,  kilka prostych lekarstw na covid-19 oraz informuje o śledztwie Naczelnej Izby Lekarskiej przeciw profesorom i lekarzom, którzy wystosowali 3 Listy do Premiera i Ministerstwa Zdrowia w sprawie pandemii. Poza tym w materiale Witolda Gadowskiego już raczej ciekawostki i drobiażdżki w porównaniu do skali afery plandemicznej – czyli Biżuteria Zła. Oczywiście z jednym wyjątkiem, gdy mówi o filmie Patryka Vegi Oczy Diabła, gdzie pokazano sprawy, które są istnymi Koh-i-noorami Zła, Cullinanami Zbrodni zakopanymi głęboko w milczących grząskich iłach  „polskich” mediów oraz „polskiej” prokuratury.

O tym ostatnim szerzej mówi też Janusz Zagorski (materiał nr 4). To jakoś różnym Ziobrom i Kaczyńskim nie przeszkadza.

Materiał nr 3 z Radia Wnet – superważny – o tym co dzieje się wśród lekarzy francuskich i ich walce o prawdę.

1. wPolsce TV: Czy będzie przełom w leczeniu amantadyną?

https://www.youtube.com/watch?v=W2DGM9oBDMM

2. Gadowski TV: Brakujące Ogniwo

https://www.youtube.com/watch?v=5TTL4OhZi_M

3.Wnet: Witt- Francuscy lekarze wystąpili z otwartą frondą wobec rządu. Są zastraszani przez władze

https://youtu.be/PwzZ9CQMP54

4. NTV: “Oczy Diabła” Patryka Vegi – Wszyscy to muszą zobaczyć – Janusz Zagórski, komentarz (link do filmu)

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/02/04/oczy-diabla-patryka-vegi-wszyscy-to-musza-zobaczyc-janusz-zagorski-komentarz/

 

Podziel się!