1. wR24.pl: Grzegorz Braun w OBRONIE lekarki: Morawiecki zorganizował nam DEWASTACJĘ Służby Zdrowia!; 7 zgłoszeń o śmierci z powodu pseudoszczepionki na covid-19 w Polsce! 2. Pitoń TV: Do Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy; 3. Jerzy Zięba – Dlaczego niszczenie Polski i Polaków będzie jeszcze długo trwać; 4. wR24.pl: Anty-covidowe protesty w Holandii! Starcia z policją i bitwa na ulicach!

Holendrzy mają dość obostrzeń – wyszli na ulice!

Czy PIS jest za głupi żeby zrozumieć, że za chwilę doczeka się czegoś takiego w Polsce? A może przekroczyli już barierę  zbrodni i przestępstw zza której nie ma odwrotu?

Tylko, że w Polsce nie ma tak jak w Holandii i kiedy do czegoś takiego dojdzie władza PIS skończy się, natychmiast i spektakularnie. Będzie tak jak na Białorusi, gdzie już skończyła się władza Łukaszenki mimo, że chłop przyspawał się do fotela i udaje, że mu z tym do twarzy, a w kraju wszystko jest w porządku. Przepraszam, będzie oczywiście zupełnie inaczej niż na Białorusi – w Polsce mamy już w tej chwili dwa państwa równoległe:

A . PISowskie państwo zależne od tych o których pisałem i mówiłem od 10 lat co najmniej – czyli Banksterki Światowej, która nie ma żadnej innej religii poza religią pieniądza, nie ma żadnej moralności poza totalnym egoistycznym pasożytnictwem,  ma żadnego języka poza wspólnym językiem wystukującym saldo na koncie, nie ma narodowości – ich narodowością jest hiper-bogactwo.

B. Polskie Państwo Obywatelskie – Polskę Wolnych Ludzi, którzy właśnie rozpoczęli Marsz do Normalności – nie nowej tylko zwyczajnej, nie wymyślonej i określonej przez nowomowę pseudopolskich yetiyelit politycznych i finansowych, tylko przez zwykłą polską mowę, w której słowu demokracja odpowiada rzeczywisty stan demokracji bezpośredniej.

Nie ma w Polsce niestety na razie szwajcarskiego mechanizmu, który pozwala w sposób w pełni zgodny z prawem usunąć z drogi społeczeństwa rząd, który szkodzi obywatelom i niszczy prawo, niszczy gospodarkę, niszczy więzi społeczne, niszczy edukację i wychowanie, niszczy skuteczną ochronę zdrowia poświęcając całą energię i pieniądze Polaków na rzekomą walkę z UROJONYM CELEM. Nie ma takiego mechanizmu, jak w  Szwajcarii, ale Polacy mają swoje sposoby w takich sytuacjach i właśnie widzimy je w działaniu.

Kaczyńsko-Morawieckie Państwo PIS z Farbowaną Lisią Opozycją Okrągłostołową i ich mediami zamknęło polskie biznesy i myślało, że zniszczy Polaków bez cienia oporu z ich strony, stosując epidemię medialnego strachu i zwykłe oszustwa medyczne. To się nie udało.

Wolne Polskie Państwo  otwarło zamkniętą przez światową banksterkę rękami jej namiestników w Polsce gospodarkę. Oto mamy w praktyce rządy demokracji bezpośredniej.

Media PIS nazywają to wprost anarchią, używając jednak nieco innych sformułowań, bo wiedzą, że Polacy pamiętają dobrze czasy PZPR i tamte pokrzykiwania z TVP i Trybuny Ludu o warchołach i anarchii, kiedy już było dosłownie 5 minut do wybuchu niespotykanego w dziejach świata strajku oraz do powstania nie widzianego nigdy w historii związku zawodowego, który zrzeszył w 1 miesiąc 10 milionów osób, 1/3 dorosłej populacji Narodu Polskiego.

Kto, tak jak ja, przewalczył z Cenzurą PRL, a potem Cenzurą III RP całe swoje dorosłe życie, ten bez trudu słyszy histeryczny ton w waszych mediach PISowskich i Pseudopozycyjnych, ten czuje ów smrodek, który bierze się ze strachu przed narodem!

Cóż Yetiyelito, naród miał wam jeść z rączki, a stał się nagle Białym Wilkiem, który szczerzy ostre jak brzytwa kły… i dopadnie was. Naród stał się nagle Białym Orłem – Wolnym od waszych lockdownowych kajdanów obostrzeń, odlatuje wam i owszem ostrzy… ale dziób i pazury, którymi was rozdziobie i rozszarpie! Którymi wydłubie was jak ropień z chorego ciała Matki – Macierzy, Ojczyzny!

Tak, wiem że macie „pełne portki” i szukacie ścieżki, która pozwoliłaby wam uciec od odpowiedzialności przed Narodem. To niestety popycha was do zbrodni. Jest za pięć dwunasta. Są już w tej chwili dwie Polski – jak podczas Zaborów, jak podczas Okupacji Niemieckiej, jak podczas Okupacji Sowieckiej.

Czy myślicie, że jako zdrajcy, jako wykonawcy Okupacji Banksterskiej w Polsce rzeczywiście będziecie żyć długo i szczęśliwie? Czy myślicie, że Polacy pozwolą wam długo kontynuować tę okupację? Jeżeli tak myślicie, spójrzcie wstecz na historię Polski? Co tam widzicie? Czy aby komuś się udało?

Czy myślicie, że przed sprawiedliwą ręką Polskiego Narodu zaszyjecie się gdzieś w Południowej Ameryce, w Waszyngtonie, w Moskwie, w Brukseli albo w Pekinie lub… gdziekolwiek – na przykład na Księżycu?

Naprawdę tak myślicie?!

Jeżeli tak, to mam dla Waszej Polski kolejną porcję bardzo złych wiadomości, które są dla Polski Polaków wiadomościami doskonałymi.

1. wR24.pl: Grzegorz Braun w OBRONIE lekarki: Morawiecki zorganizował nam DEWASTACJĘ Służby Zdrowia!; 7 zgłoszeń o śmierci z powodu pseudoszczepionki na covid-19 w Polsce!

https://www.youtube.com/watch?v=dRp0WbruRL4

Justyna Socha, krótkie nagranie spod Dolnośląskiej Izby lekarskie przed procesem dr Martynowskiej.

https://www.facebook.com/justsocha/videos/10225223632118187/?notif_id=1611590763667597&notif_t=live_video&ref=notif

2. Pitoń TV: Do Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy

https://www.youtube.com/watch?v=2r1n_UCHpyo&ab_channel=Pito%C5%84.TV&fbclid=IwAR164bvVT37kag0IrUd6jYkeraYZ4GiqjcCjqxM-ca0aaK0uhRnPLWda58A

Linki do kilku akcji z końca tygodnia:

Impreza w jednym z barów w stolicy. Tańce, hulanki, swawole i śpiewane… – „j***ć PiS”
Bunt na Podhalu. Uwaga narciarze, ruszyły już pierwsze stoki!

https://www.facebook.com/hashtag/otwieramy

https://www.facebook.com/GoralskieVeto

 

3. Jerzy Zięba – Dlaczego niszczenie Polski i Polaków będzie jeszcze długo trwać

 

https://vk.com/video-201956532_456239027

4. wR24.pl: Anty-covidowe protesty w Holandii! Starcia z policją i bitwa na ulicach!

https://www.youtube.com/watch?v=SyHjI3TL03A

 

Po zamieszkach w Amsterdamie zatrzymano prawie 200 osób
Podziel się!