1.PL1.TV: Justyna Socha demaskuje – Zmanipulowano nas totalnie; 2. Wnet/WM: Preparat Pfizera promuje bezwzględna mafia – dr Hałat; 3. wR24.pl: Patologia restrykcji zniszczy finansowo Polskę? Pancerni z Poznania; 4. DJ NovoS: Kontrola Sanepidu – Pizzeria Neapoli Złotów! Miło, szybko i przyjemnie…. Da się?

Preparat Pfizera promuje bezwzględna mafia

1.PL1.TV: Justyna Socha demaskuje – Zmanipulowano nas totalnie

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1FG5yw-AFATDLDZQl8S9zOebD3Tw-6OAWwr-UEpRc4yqq2xTdE3IKfKtw&v=Rfd8CMigack&feature=youtu.be

2. Wnet/WM: Preparat Pfizera promuje bezwzględna mafia

https://youtu.be/1B01zC2GNPY

Dr Zbigniew Hałat (epidemiolog, były Główny Inspektor Sanitarny) komentuje doniesienia o odmowie poddania się szczepieniu przeciw SARS-Cov-2 przez holenderskich medyków. Ocenia, że nie jest to nic dziwnego, gdyż szczepionka nie została wystarczająco dokładnie przebadana przed dopuszczeniem do użytku. Epidemiolog krytykuje izraelski rząd za dynamiczne przeprowadzanie szczepień. Jak mówi, jest to „zemsta Benjamina Netanjahu na rodakach, którzy go nie lubią”. Dr Hałat stwierdza również, że eksperci chwalący szczepionkę mRNA „kompromitują się: Mafia promująca szczepienia bezwzględnie zwalcza wszelkie inne sposoby leczenia pacjentów, uznanych za zakażonych.

źródło: Wolne Media

3. wR24.pl: Patologia restrykcji zniszczy finansowo Polskę? Pancerni z Poznania

https://www.youtube.com/watch?v=vxWYSZRtITY

 

4. DJ NovoS: Kontrola Sanepidu – Pizzeria Neapoli Złotów! Miło, szybko i przyjemnie…. Da się?

https://www.youtube.com/watch?v=CUT9GY1WlhQ

 

Podziel się!