1. NCzas: Dr Bodnar odsunięty od badań klinicznych nad amantadyną – kolejne oszustwo rządu Morawieckiego i Ministra Zdrowia!; 2. Grzegorz Braun: Polacy obudźcie się! Teorie spiskowe stają się spiskową praktyką!; 3. Sommer: Polska vs Szwecja. Kto wygrał wojnę z covidem? Tylko twarde dane; 4. Mentzen – Małopolski Sanepid nie jest w stanie opanować otwieranych biznesów; S. Pitoń TV: Góralskie Veto stawia kolejny krok; wR24.pl: S. Pitoń oraz Górale z „Góralskiego Veta” ujawniają kto stoi za „pandemią” i po co została stworzona

Polacy OBUDŹCIE SIĘ! Teorie SPISKOWE stają się spiskową PRAKTYKĄ!

 

 

1. NCzas: Dr Bodnar odsunięty od badań klinicznych nad amantadyną – kolejne oszustwo rządu Morawieckiego!

Doktor Bodnar odsunięty od badań nad amantadyną. „Mam informacje od personelu, że jest skrajnie negatywne nastawienie do tej terapii”

Doktor Włodzimierz Bodnar z powodzeniem stosował amantadynę w leczeniu COVID-19 u przeszło tysiąca swoich pacjentów. Niebawem lekarz ma opublikować za granicą pracę naukową na temat skuteczności tej terapii. W Polsce jednak spotyka się z ciągłymi utrudnieniami.

W rozmowie z portalem SuperNowosci24 doktor Włodzimierz Bodnar odniósł się m.in. do decyzji resortu zdrowia o tym, że dwa ośrodki mają zająć się badaniami nad zastosowaniem amantadyny.

– Zostałem odsunięty od prowadzenia badań (…), nie mam wiedzy, jaki schemat podawania leków będzie sprawdzany, ani gwarancji, że będą to rzetelne badania. Mam wręcz informacje od personelu ośrodków, w których mają być prowadzone badania, że jest tam skrajnie negatywne nastawienie do terapii tym lekiem. Jaki sens mają więc badania? Ja amantadyną leczę COVID-19 od blisko roku i mam ponad tysiąc wyleczonych pacjentów – wskazał pulmonolog.

Co więcej, lekarz poinformował, że ministerstwo wycofało się także ze złożonej w połowie grudnia zapowiedzi, że badania odbędą się w dwóch placówkach. Już tydzień po tej deklaracji okazało się, że obszar badań zawężono tylko do jednego ośrodka. Udziału w nich nie weźmie bowiem katowicki szpital, w którego pracach miał uczestniczyć doktor Bodnar.

– Został wykluczony, mimo wcześniejszego przygotowania dokumentacji projektu, kosztorysu i złożonego wniosku do Komisji Bioetycznej wraz z protokołem leczenia. Dokumentacja została także przesłana do Ministerstwa Zdrowia. Wiem też, że prof. Rejdak, który kieruje projektem, ma inne spostrzeżenia dotyczące amantadyny, które znacznie różnią się od moich – wskazał.

Szczepienia na Covid-19

Lekarz odniósł się również do kwestii szczepień. Jego zdaniem przechorowanie Covid-19 daje odporność w takim samym stopniu, jak odpowiednia szczepionka. Jak podkreślał, nikogo nie powinno się zmuszać do szczepień. – Chyba że nie żyjemy już w wolnym kraju. Zresztą pytanie o chęć szczepienia osoby, która jest ostatnia w kolejce w tej procedurze nic nie wnosi, bo nawet nie wiadomo kiedy to nastąpi. Taka osoba może dzisiaj liczyć tylko na leczenie. Tak jak miliony Polaków – zaznaczył.

– Amantadyna działa nie tylko przeciwwirusowo, ale i przeciwobrzękowo, przeciwbakteryjnie i regenerująco na płuca. Satysfakcję daje mi to, że mimo oporu tylu gremiów profesorskich ludzie mi ufają i chcą się nadal u mnie leczyć. A ja przyjmuję i nadal będę ich leczył zgodnie z moją najlepszą wiedzą i 30-letnią praktyką – zapowiedział doktor Bodnar.

Niebawem w zagranicznym piśmie naukowym ma ukazać się artykuł opisujący przypadki wyleczenia amantadyną. „Być może publikując schemat leczenia i konsultując pacjentów z całej Polski, badając i odpowiednio diagnozując pomogłem wielu osobom. Myślę, że teraz czas na społeczeństwo. Społeczność ma wiele różnych narzędzi do działania. Sam starałem się zrobić co w mojej mocy. Dopóki stanowisko Ministerstwa Zdrowia w powyższych kwestiach się nie zmieni, nie będzie woli politycznej, skłaniam się do tego, by powoli wyłączyć się z konsultacji osób chorych na COVID-19 z całej Polski, bo poświęcam na to swoje całe życie prywatne” – napisał na stronie swojej przemyskiej przychodni „Optima” Bodnar.

Źródło: supernowosci24.pl

https://nczas.com/2021/01/20/doktor-bodnar-odsuniety-od-badan-nad-amantadyna-mam-informacje-od-personelu-ze-jest-skrajnie-negatywne-nastawienie-do-tej-terapii/

2. Grzegorz Braun: Polacy OBUDŹCIE SIĘ! Teorie SPISKOWE stają się spiskową PRAKTYKĄ!

https://www.youtube.com/watch?v=BGCSzE_iyTE

3. Polska VS Szwecja. Kto wygrał wojnę z COVIDEM? SPRAWDŹ! Tylko twarde dane

https://www.youtube.com/watch?v=Wq9xxiNQfjM

 

4a. Mentzen – Małopolski Sanepid nie jest w stanie opanować obywatelskiego nieposłuszeństwa

Szef małopolskiego Sanepidu przyznał: „To pospolite restauratorskie nieposłuszeństwo i my tego nie opanujemy. Jest to walka z wiatrakami”. Jeżeli otworzy się jeszcze więcej miejsc, to może się udać, i zakończymy to szaleństwo, zakończymy zakazywanie ludziom pracy i utrzymywania rodziny, zakończymy siedzenie w domach.
Sądy administracyjne seryjnie uchylają kary nakładane wiosną przez Sanepid. Te zakazy prowadzenia działalności okazują się według sądów nielegalne. To rząd działa nielegalnie, a nie otwierające się restauracje.
Żeby dołączyć się do walki o wolność i o normalne życie, wystarczy iść do knajpy na pizzę i piwo. Jeszcze nigdy dołączenie do ruchu oporu przeciwko opresyjnej władzy nie było tak proste, jeszcze nigdy nie wiązało się z tak śmiesznymi konsekwencjami. Jeżeli nie sprzeciwicie się temu bezprawiu teraz, skończymy za rok w niewoli, o której jeszcze rok temu nikomu się nie śniło.
Jeżeli restauracje, hotele, siłownie i inne firmy, które zostały nielegalnie zamknięte, zaczną masowo się otwierać, rząd będzie bezradny. To szaleństwo się skończy. Jeżeli do tego nie dojdzie, będziemy tkwili w zamknięciu miesiącami, i nikt nie wie, co jeszcze nam odbiorą. Bez naszego sprzeciwu, oni posuną się jeszcze dalej.
Jeżeli rząd was zamknął, pomyślcie, czy nie warto zaryzykować i się otworzyć. Co macie do stracenia? Jeżeli nie macie restauracji, idźcie do którejś z otwartych, zostawcie tam trochę swoich pieniędzy i spędźcie miło czas, mając jeszcze przyjemną świadomość, że dołączacie się do ruchu oporu przeciwko bezprawiu i niesprawiedliwości.
Kongres Polskiego Biznesu, którego jestem prezesem, rozpoczął wczoraj zbiórkę na pomoc prawną dla otwierających się przedsiębiorców. Mamy już ponad 60 tysięcy złotych. Będziemy pomagać, na tyle, na ile starczy nam sił i środków. Restauratorzy, jesteśmy z wami!

4b. Piton TV: Góralskie Veto stawia kolejny krok

https://www.youtube.com/watch?v=96fzfD4673Y

4c. wR24.pl: Górale z „Góralskiego Veta” UJAWNIAJĄ kto stoi za „pandemią” i po co została stworzona? Pitoń

https://www.youtube.com/watch?v=mEepaUtUjrM

 

 

Podziel się!