1. Komentator: Bunt Przedsiębiorców! Otworzyli Biznes! Wygrali w Sądzie! Karpacz, Hotele Czynne?; 2a. MN: Tragiczna sytuacja w górach! Ludzie zostaną z niczym? Karpacz przeciwko covidowym restrykcjom!; 2b. NTV: Protesty przeciwko Lockdownowi w Karpaczu – 06.01.2021; 3. Wieda.pl: S&F – Od polskich celebrytów do Chin. Wartości, hipokryzja i interesy; 4. wR24.pl: Karoń OSTRO u Roli o tym co dalej z USA po przegranej Trumpa? Chiny biorą świat szturmem?

Bunt Przedsiębiorców! Otworzyli Biznes! Wygrali w Sądzie! Karpacz

Fałszywa Pandemia na świecie i w Polsce, Fałszywy Prezydent w USA bo wybrany w sfałszowanych wyborach, a więc Stany Zjednoczone odbite przez Banksterkę i wtłoczone w fałszywy system polityczny, a do tego prawdziwy szturm Chin oraz  chińskiego systemu rządzenia, czyli totalitaryzmu na świat.

Magiczny Niewidzialny Wirus covid-19 który całkowicie wyparł zwykłą grypę, a którego nikt nigdy nie wyizolował i magiczna szczepionka na niego przygotowana w kilka miesięcy. Masowe eksperymentalne szczepienie ludzi, jako zasłona dymna dla Wielkiego Resetu, a jednocześnie jego niezbywalny akt – religijna deklaracja lojalności wobec Nowej Scjentystycznej Wiary, Nowej Religii Resetu Covidowego, która wyparła Rozum, Logikę i Naukę z życia społeczno-politycznego w roku 2020!

Pojawiające się nagle jak diabeł z pudełka kolejne odmiany coraz zjadliwszego covida-19, nazywanego już covidem-21 (lub covidem południowoafrykańskim). Covid-21 według rządów tak GIGANTYCZNIE nasila PANDEMIĘ, że konieczne są coraz ostrzejsze lockdowny demolujące gospodarki, rujnujące PKB rozwijających się państw, masowo unicestwiające klasę średnią, ale za to napełniające jeszcze bardziej pękające już w szwach opuchłe sejfy najbogatszych ludzi świata. Covid-21, który wymaga zastosowania jeszcze bardziej totalitarnych metod pacyfikacji buntu społecznego, wymaga wprowadzenia podziału, wręcz nowej scjentystycznej, technologiczno-medycznej segregacji rasowej. Kasowanie dobrobytu ludzkości na masową skalę i przejmowanie go przez garstkę uprzywilejowanych na oczach bezsilnych ludzi, przy aplauzie masowych mediów, zarządzanych przez tę właśnie garstkę. Elektronizacja pieniądza, ucyfrowienie tożsamości w masowych kontrolowanych przez rządy bazach danych, trans-humanizacja szczepionkowa, czipowa, oraz żywieniowa (GMO) = uzależnienie fizyczne ludzi od techno-koncernów, i psychiczne poprzez system Sieci TV, Telefonii i Internetu, sztuczna inteligencja wypierająca człowieka z rynku pracy. BEZCZELNA POWSZECHNA POLITYCZNA NIEMORALNOŚĆ i TOTALNY RABUNEK POPEŁNIANY NA SPOŁECZEŃSTWIE, KRADZIEŻ, MORDERSTWA i KŁAMSTWA.

Wreszcie finalnie ruina amerykańskiej demokracji, szturm na Kapitol w Waszyngtonie i czworo zabitych oraz wielu rannych w tej prowokacji! Cała władza w ręce Demokratów! Absolutny tryumf Światowej Banksterki! Czyżby?! Czy to koniec Wolnej Ludzkości?

Oto kolejne akty  III Wojny toczonej przez Banksterkę Światową z Wolnymi Ludźmi, Wolnymi Społeczeństwami, wojny o Prymat Gospodarczy nad Światem, o Nowy Społeczny Ład BANKSTERSKI – Technokratyczny Nowy Faszyzm realizowany przy pomocy banksterskiej Big Pharmy i banksterskiej Telewizji.

O tym wszystkim uprzedzały już od bardzo dawna tzw Teorie Spiskowe, wyśmiewane przez banksterskie media głównego ścieku, teorie z których tzw  politycy  i Lemingi robili sobie jeszcze wczoraj bekę, teorie które mówią też o tym czym jest tak naprawdę szczepionka oparta o RNA, albo uprawy oparte na GMO.

To nie s-f, to teraźniejszość, która przypomina do złudzenia hollywoodzkie scjentyczne horrory, ale nie jest żadnym kinematograficznym złudzeniem, lecz REALNOŚCIĄ, najprawdziwszym Życiem. Życiem, które wszak mamy tylko jedno.

Rok z tego naszego życia spędziliśmy już w Ogólnoplanetarnym Więzieniu, zamknięci w domach, zamknięci znów w państwach oddzielonych od siebie „chińskim murem”. Zamknięci w Domu Wariatów, w którym wmawia się ludziom posuwając się do cenzury i prania mózgu zmasowaną propagandą, że zielone jest czerwone, czarne jest białe, a białe jest czarne, po ogłoszeniu na całej Ziemi stanu wojennego zwanego Pandemią. Pandemii tej nie ogłoszono nawet żadnym oficjalnym dokumentem, nie poparto jej żadnym naukowym dowodem. Wprowadzono ów stan wojenny w życie wyłącznie przy pomocy masowej propagandy strachu, która wmówiła przerażonym ludziom, że irracjonalne i absurdalne metody wypowiadające  obywatelom Prawa Człowieka  i Obywatela i Prawa Konstytucyjnych, są jedynym lekarstwem, a raczej szczepionką, która ocali ich dotychczasowy styl i poziom życia. 

Czy ocali styl i poziom życia Lemingów naprawdę? Nie widać tego jeszcze?! Nic bardziej złudnego, to tylko kolejne medialne oszustwo, które ma zapobiec buntowi zniewalanej właśnie ludzkości.

1. Komentator: Bunt Przedsiębiorców! Otworzyli Biznes! Wygrali w Sądzie! Karpacz, Hotele Czynne?

https://www.youtube.com/watch?v=9le3qHKFgxY&feature=youtu.be

2a. MN: Tragiczna sytuacja w górach! Ludzie zostaną z niczym? Karpacz przeciwko covidowym restrykcjom!

https://www.youtube.com/watch?v=C9wsBzCC8ag

 

2b. NTV: Protesty przeciwko Lockdownowi w Karpaczu – 06.01.2021

https://www.youtube.com/watch?v=K6bDUaJyG7c

3. Wieda.pl: S&F – Od polskich celebrytów do Chin. Wartości, hipokryzja i interesy

 

Otrzymaliśmy w S&F bardzo wiele próśb by opublikować dzisiejszy tekst z naszej strony bez konieczności subskrypcji. Uznaliście Państwo, że jest ważny dla debaty publicznej Dlatego podjęliśmy decyzję o jego publikacji; tekst w fotach poniżej i na FB strategyandfuture.org/od-polskich-ce

 

więcej na Wieda.pl: https://wieda.pl/strategy-future-od-polskich-celebrytow-do-chin-wartosci-hipokryzja-i-interesy/

4. Karoń OSTRO u Roli o tym co dalej z USA po przegranej Trumpa? Chiny biorą świat szturmem?

 

https://wrealu24.tv/na-zywo/karon-ostro-u-roli-o-tym-co-dalej-z-usa-po-przegranej-trumpa-chiny-biora-swiat-szturmem

Podziel się!