1. Prawy.pl/Komentator: Niedzielski chce uderzyć w rodziców wcześniaków. Bez szczepienia nie zobaczą się z dzieckiem?; 2. Wnet: Prof. Modzelewski: Olbrzymia recesja. Lockdown to eksperyment wyjątkowo kosztowny; 3. LOCKDOWN do marca?! Szokujące informacje! Totalna ruina gospodarki?; 4. Hanna Kazahari – Sztorm i Artur Kalbarczyk – To już jutro -wybory w USA

 

Komentator (materiał nr 1b) o tej sytuacji: Wstrzyknij sobie eksperymentalny produkt lecznicy na COVID-19, albo nie zobaczysz w szpitalu swojego dziecka – oficjalny pomysł Ministra Zdrowia ujawniony na jego kanale na „Twitterze” to przymuszanie do „szczepień” preparatem, który nie jest szczepionką. Nie pozwolisz sobie wstrzyknąć „dobrowolnych” preparatu medycznego Pfizera, utrudnią ci w szpitalu odwiedzanie dziecka. Tak wygląda system „bonusów profrekwencyjnych”, czyli odbieranie podstawowych praw obywatelskich i praw człowieka. Ten pomysł to nie tylko zbrodniczy plan wobec rodziców, jak i zbrodnia wobec dzieci, które będą cierpieć traumę z powodu braku bliskości rodziców, która ma znaczenie terapeutyczne. Według Krzysztofa Atora Woźniaka to bestialstwo.

1. Prawy.pl: Niedzielski chce uderzyć w rodziców wcześniaków. Bez szczepienia nie zobaczą się z dzieckiem?

Wygląda na to, że osoby, które nie poddały się „dobrowolnemu” szczepieniu nie będą mogły odwiedzać swoich dzieci urodzonych przed terminem. Tak wynika z tweeta ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Rodzice wcześniaków zostają włączeni do szczepień na etapie 0, żeby bez przeszkód mogli odwiedzać swoje dzieci w szpitalach – napisał na Twitterze minister Niedzielski. Całość miała być pstrykiem w nos w celebrytów, ponieważ w dalszej części wpisu do tego właśnie Niedzielski się odnosi.

Problem w tym, że w komunikacie tym widzimy inną wiadomość. Z wpisu jasno wynika, że bez szczepienia na koronawirusa rodzice dziecka, które urodziło się przed terminem, będą mieli przeszkody, by odwiedzić swoje dziecko.

Czy więc w imię wiary w religię covidiańską, medialnej paniki oraz państwowego niewolenia społeczeństwa bezsensownymi zakazami, teraz rząd postanawia bezpośrednio uderzyć w rodziny, do tego te w dramatycznej w danym momencie sytuacji?

https://prawy.pl/112165-niedzielski-chce-uderzyc-w-rodzicow-wczesniakow-bez-szczepienia-nie-zobacza-sie-z-dzieckiem/

 

KOMENTATOR

https://youtu.be/JrQ2B008n7s

2. Wnet: Prof. Modzelewski: Olbrzymia recesja już ma miejsce. Lockdown to eksperyment wyjątkowo kosztowny

https://www.youtube.com/watch?v=7jsUUQY_UUs&feature=youtu.be

 

3. LOCKDOWN do marca?! Szokujące informacje! Totalna ruina gospodarki?

https://www.youtube.com/watch?v=lbQ2ltupgKE&t=182s

Zamykanie w Polsce biznesu nielegalne?

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/840704433438229

4. Hanna Kazahari – Sztorm i Artur Kalbarczyk – To już jutro -wybory w USA

https://youtu.be/dWk-zPOs83E

https://youtu.be/A_QF-Cd3JQI

Artur Kalbarczyk- Wybory w USA, to już jutro…

https://www.youtube.com/watch?v=b7dTtx-k7Pk

Podziel się!