1. Kim jesteśmy i gdzie nasze miejsce. Polska w świecie. Jacek Bartosiak, Jesień 2020, Strategy&Future; 2. Zmiany na Ziemi: Pierwsze zgony kojarzone ze szczepionkami na COVID-19; 3. wPolsce TV: KTO NIE CHCE SUKCESU AMANTADYNY?; 4. Prawy.pl: Szczepionka 6 w 1 przyczyną autyzmu – przełomowy wyrok sądu!

Kim jesteśmy i gdzie nasze miejsce. Polska w świecie

 

1. Kim jesteśmy i gdzie nasze miejsce. Polska w świecie. Jacek Bartosiak, Jesień 2020, Strategy&Future.

https://www.youtube.com/watch?v=ip-kOYxkEsY

 

2. Zmiany na Ziemi: Pierwsze zgony kojarzone ze szczepionkami na COVID-19

Na całym świecie trwa bezprecedensowa akcja polegająca na masowym wstrzykiwaniu ludziom preparatu genetycznego – mRNA – który ma spowodować uodpornienie na białko typu spike, stosowane przez koronawirusa SARS-CoV-2 w celu wniknięcia do organizmu. Doszło już też do kilku przypadków zgonów po podaniu szczepionki.

W kilku krajach świata doszło do dziwnej korelacji między podaniem szczepionki i zgonem pacjenta. Korporacja Pfizer przyznała niedawno, że podczas testów dwóch uczestników badań nad szczepionką zmarło po zaszczepieniu. Sugerowano od początku, że przyczyną była obniżona odporność immunologiczna ich organizmów.

Nie wiadomo było jednak jak bardzo powszechne będa tego typu “powikłania”. W ostatnich dniach mamy przynajmniej kilka takich przypadków. Nie wiadomo czy to na pewno szczepionka jest winna, ale istnieją takie przesłanki, bo cechą wspólną tych zgonów jest to, że podanie jej poprzedzało śmierć.

Izraelskie ministerstwo zdrowia poinformowało o 75-letnim mężczyźnie, który zmarł w niecałe dwie godziny po szczepieniu. Jak można się domyśleć jako przyczynę zgonu wpisano zawał serca. Denat został zaszczepiony 28 grudnia. Po szczepieniu czuł się dobrze i został wypuszczony do domu gdzie nagle zmarł. Izraelskie ministerstwo zdrowia podkreśla, że nie istnieją żadne dowody, że to szczepionka przyczyniła się do jego śmierci.

Podobny przypadek wystąpił w Szwajcarii. Jeden z pierwszych zaszczepionych tam staruszków, wykorzystywanych w kampanii marketingowej szczepionek, nagle zmarł kilka godzin po podaniu mu preparatu. Już wtedy pojawiły się pytania o możliwą korelację tego zdarzenia ze szczepieniem, ale tego typu oskarżenia są odrzucane, albo zbywane milczeniem.

Taka sama historia miała miejsce w Szwecji. Tam zmarł nagle 85-latek, któremu wstrzyknięto szczepionkę przeciw COVID-19. Media głównego nurtu gorliwie podkreślają, że mężczyzna ten cierpiał na liczne choroby, a zmarł dzień po przyjęciu szczepionki.

Na podstawie: NCzas.com, Reuters.com, PolsatNews.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

 

3. wPolsce TV: KTO NIE CHCE SUKCESU AMANTADYNY?

https://www.youtube.com/watch?v=77xSKcIk3Rc

 

4. Prawy.pl: Szczepionka 6 w 1 przyczyną autyzmu – przełomowy wyrok sądu!

 

Rodzice dziecka, które zachorowało na autyzm wskutek podania mu szczepionki zawierającej rtęć i aluminium otrzymają odszkodowanie. Włoski sąd powołał biegłego, który wykazał związek między podaniem preparatu a chorobą chłopca, tym samym odrzucając poprzednie wyroki.

Walka o odszkodowanie trwała kilka lat. Jak wynika z dokumentów sądowych, w 2006 roku w natychmiastowym następstwie wstrzyknięcia trzech dawek sześciowartościowej szczepionki lnfanrix Hexa SK pojawiły się u chłopca symptomy patologiczne. W 2010 roku zdiagnozowano u niego autyzm.

Rodzice dziecka zwrócili się do sądu z pozwem przeciwko Ministerstwu Zdrowia, domagając się wypłacenia odszkodowania, jednakże skarga „nie została uwzględniona przez właściwą instancję” i zostali oni obciążeni kosztami postępowania sądowego. Resort zdrowia oświadczył, że nie powinno być związku między autyzmem, a podaniem szczepionki.

Rodzice nie dali jednak za wygraną i znów wnieśli sprawę do sądu. Został powołany biegły, który stwierdził, iż w szczepionce znajdowała się rtęć stosowana jako środek dezynfekujący, uznając za wiarygodne dane zawarte w raporcie producenta, GlaxoSmithKline. Ocenił on, że „bardziej prawdziwym niż nieprawdziwym” jest stwierdzenie, że choroba nastąpiła na skutek podania szczepionki.

– Substancja, jak ostatnio wykazały dokumenty zachowane przez firmę farmaceutyczną, która ma patent, wykazuje szczególnie szkodliwy wpływ na zaburzenia autystyczne, i jej szkodliwe działanie, teoretycznie niewielkie, wynikające z badań klinicznych przed udzieleniem pozwolenia – wyjaśniałaby tylko 2-5 proc. przypadków zachorowań – jest w rzeczywistości zaniżone; ostatnio potwierdzono przez australijską służbę sanitarną, że serie szczepionek zawierały środek dezynfekujący na bazie rtęci, dziś oficjalnie zakazany ze względu na wykazaną neurotoksyczność – w stężeniach znacznie przekraczających maksymalny zalecany poziom dla niemowląt o wadze kilku kilogramów – ocenił biegły sądowy.

Sąd Kasacyjny w oparciu o tę ekspertyzę wydał decyzję o wypłacie odszkodowania.

Autor: Anna Wiejak
Źródło: STOP NOP

https://prawy.pl/112124-hit-roku-szczepionka-6-w-1-przyczyna-autyzmu-przelomowy-wyrok-sadu/

Podziel się!

    © Czesław Białczyński