Stan Wojenny – Zniesienie godziny milicyjnej na Sylwestra!

Stan wojenny zniesienie godziny milicyjnej na Sylwestra!

Po owocach ich poznajemy!!! Dorównali Jaruzelskiemu! – ale tylko dlatego że zostali powszechnie przez Polaków wyśmiani! Czy mamy się cieszyć z tego że dorównują MENTALNIE Jaruzelskiemu, i jego Stanowi Wojny z Narodem Polskim w PRL??? Ci ludzie z PIS, którzy teraz rządzą to Homo Sovieticusy! FASZYŚCI I POSTKOMUCHY W JEDNYM!!!

Poza wszystkim to jest już szczyt absurdu żeby przemówieniem telewizyjnym odwoływać bezprawne Rozporządzenie o Godzinie Policyjnej w Sylwestra! Rodzi się pytanie co jest w tej chwili w Polsce „prawem i sprawiedliwością” – Przemówienia telewizyjne Morawieckiego czy Rozporządzenia publikowane przez rząd, obciążone brakiem ich umocowania w Prawie Polskim i Konstytucji! Chcesz zaryzykować i wyjść w Sylwestra po 19.00 żeby się przekonać??? Oto jest cały ten NIERZĄD i jego propaganda!

Cyrk Szczepionkowy w TV zderzony z tą decyzją pokazuje że mamy do czynienia z ZEROWYM ZAGROŻENIEM a wszystko to jest tylko grą polityczną rządzących opartą na zmianie definicji grypy na covid. To jest świadome rozkładanie gospodarki polskiej, cyniczna gra ludzkim losem, zdrowiem faktycznym i życiem i śmiercią Polaków którzy teraz masowo umierają na raka, zawały serca, wylewy, cukrzycę itp!!! Przecież ten rząd, Morawiecki, Duda, tzw Media Głównego Ścieku już od marca 2020 wiedzą o prostej metodzie leczenia tej mutacji grypy zwanej covidem metodą profesora medycyny Andrzeja Frydrychowskiego – czyli podnoszeniem odporności organizmu przy pomocy terapii z witaminy C i D!

Zostali o tym wszyscy poinformowani specjalnymi mailami do własnych kancelarii i redakcji mediów. Mimo tego dopuścili do śmierci na covid-grypę 25 000 Polaków! A teraz umierają inni, pośrednie ofiary ich CYRKU na Wiejskiej, kolejne dziesiątki tysięcy pozbawionych dostępu do służby zdrowia! Profesora Frydrychowskiego banda skorumpowanych „lekarzy” z GIS i NIL (agentury Big Pharmy w Polsce) próbowała zaszczuć medialnym ośmieszeniem i zniszczyć prokuratorskimi śledztwami tak samo jak Jerzego Ziębę. Nadal tysiące Polaków są przetrzymywane w bezprawnym areszcie domowym, a tysiące biznesów upadają każdego dnia z powodu ich „zabawy” z Polakami w kotka i myszkę dowolnie ogłaszanych lockdownów, dezinformacji oraz bzdurnych zakazów oraz twierdzeń typu: w sklepie spożywczym w Galerii się nie zarazisz, ale w meblowym, albo odzieżowym, albo AGD w Galerii już tak! U fryzjera się nie zarazisz, ale na siłowni i basenie tak! W przedszkolu się nie zarazisz, ale w szkole tak! W restauracji zawsze się zarazisz! Na stoku narciarskim i w hotelu od 15 grudnia do 28 się nie zarazisz, a po 28 tak (chyba że jesteś posłem albo mundurowym, albo medykiem wtedy możesz korzystać ze stoku i hotelu i basenu)! Na feriach w małej wiosce albo i w Zakopanem się zarazisz, ale w Krakowie gdzie milion mieszkańców będzie się tłoczył w 10 parkach publicznych razem ze swoimi dziećmi przez dwa tygodnie nie zarazisz się oczywiście!

Na to kim są ci ludzie, dają oni każdego dnia bezpośrednie dowody – choćby próbując wprowadzić Legitymację, czyli Kenkartę dla Leminga-Folksdojcza, która pozwoli Lemingowi-Folksdojczowi iść normalnie do lekarza. Tak jakby inni nie płacili przez całe życie podatków na służbę zdrowia.

Tylko Leming-Folksdojcz WSPÓŁPRACUJĄCY Z OKUPACYJNYM RZĄDEM,  który pozwoli się temu Nierządowi zaszczepić czymś czego oni nawet nie potrafią przebadać laboratoryjnie, czy ma tę samą jakość co dla Murzynów w USA i Lemingów w Niemczech, będzie miał, według tych FASZYSTÓW CZYSTEJ MAŚCI, PRAWO LECZYĆ SIĘ BEZ administracyjnych SZYKAN marionetkowego zarządu Polski.

A PRZECIEŻ WIEMY, ŻE W POLSKICH SKLEPACH NIEMIECKIE TOWARY MAJĄ TĘ SAMĄ NAZWĘ, ALE INNY SKŁAD NIŻ W NIEMCZECH! Ten rząd ciemniaków nie ma nawet własnego laboratorium, które mogłoby przebadać skład tej szczepionki! Rozumiecie jaki to jest tekturowy zarząd marionetek rządzący papierowym państwem pozbawionym podstawowych narzędzi prawdziwego zarządzania i kontroli??? Ten cały GIS udowodnił już dawno jakich „niezależnych ekspertów” posiada – to była sprawa demontażu Visanto w roku 2019, który był solą w oku Big Pharmy w Polsce.

Kiedy ten Ośmieszony już na 1000% przez swoich skorumpowanych doradców „medycznych” Pinokio zmienił zdanie, co do dopiero co ogłoszonego rozporządzenia o BEZPRAWNEJ GODZINIE POLICYJNEJ tak napisałem do Umiłowanej J:

 

Widzisz Umiłowana J jak to działa? Jan i Paweł mają rację, ale tylko dlatego że razem z nimi miliony Polaków zlekceważyły ciemniacki, głupkowaty, nieludzki, debilny pomysł DORADCÓW MORAWIECKIEGO którzy są ewidentnie na służbie w Big Pharmie. Skala wygłupienia do jakiej doszedł ten rząd jest niebotyczna.

Teraz Cyrk Telewizyjny ze szczepionkami! Do kogo oni to mówią??? Kompletnie porąbani goście! Młodzi ludzie nie mają powodu się szczepić chyba że są w bojówkach PIS i będą działać na partyjny rozkaz. Starsi za to dobrze pamiętają jak TELEWIZJA KŁAMIE! Mogą sobie do usranej śmierci na ekranie wstrzykiwać PLACEBO i tak nikogo to nie przekona.

Tylko Lemingi oddadzą teraz swoje ciało i duszę DIABŁU w Białym Fartuchu spod którego macha on do nich szatańskim ogonem KORUPCJI!

Im więcej będzie cyrku i KENKART dla Lemingów tym bardziej AFERA SZCZEPIONKOWA i wydane miliardy złotych obrócą się przeciw CIEMNIACKIEMU RZĄDOWI.

Przecież wiemy że dla Polaków były sprowadzane i są sprowadzane do Polski towary które mają tę sama nazwę, ale inny skład niż owe markowe.

Czy ci durnie z rządu mają choćby jedno laboratorium, które sprawdziłoby jakość tego czym polecają się szczepić? Może oni w ogóle dostali za te miliardy jakieś placebo na nie wiadomo co, które wbija się we fragment „jakiegoś bliżej niezidentyfikowanego RNA”? Nie mają takiego laboratorium,  żeby sprawdzić te szczepionki! Nie wiedzą czym szczepią Polaków, tak jak nie wiedzą czym Polaków „testują”? Czy to jest nowa wersja niemieckiej Nutelli dla Polaków, sprzedana im za miliardy złotych?!!!

Nie mają narzędzi wywiadowczych żeby sprawdzić czy cała ta pandemia czy też plandemia nie jest dętym międzynarodowym cyrkiem Korporacji Big Pharmy!

Podziel się!