1. Profesor Piotr Jaroszyński – Polska bez Polski (2009); 2.NTV: Plandemia 2021 – Jerzy Zięba; 3. Prawy.pl: Prezes Pfizer Polska doradcą MZ w 2018 roku, gdy ministrem był Szumowski; 4. Hanna Kazahari: Bomby i bombki na choinkę.

Polska bez Polski

1. Profesor Piotr Jaroszyński – Polska bez Polski (2009);

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3808770112507421&id=100001234084873

 

2.NTV: Plandemia 2021 – Jerzy Zięba

https://www.youtube.com/watch?v=Jrsz99cbaqc

3. Prawy.pl: Kolejny wspólny wątek rządu i koncernu od szczepionek. Prezes Pfizer Polska doradcą MZ w 2018 roku, gdy ministrem był Szumowski

W 2018 roku Dorota Hryniewiecka-Firlej, prezes Pfizer Polska została doradcą ds. przyszłości opieki medycznej przy Ministerstwie Zdrowia. Ministrem zdrowia wówczas był Łukasz Szumowski.

– Minister zdrowia Łukasz Szumowski zainaugurował ogólnopolską debatę na temat przyszłości ochrony zdrowia i potencjalnych kierunkach zmian. W Radzie Programowej znaleźli się m.in. ekonomiści, pracownicy ochrony zdrowia, pacjenci, przedsiębiorcy i byli ministrowie zdrowia. Do grona ekspertów, jako jedyna przedstawicielka branży farmaceutycznej, na zaproszenie Ministra Zdrowia, dołączyła Dorota Hryniewiecka-Firlej, prezes Pfizer Polska Sp. z o. o., wiceprezydent Pracodawcy RP, prezes Związku Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA – czytamy na oficjalnej stronie koncernu pfizer.com.pl.

To już kolejny wspólny wątek na linii władza-koncern od szczepionek w 2018 roku. Przypominamy, że także obecny minister zdrowia a ówczesny zastępca prezesa NFZ Adam Niedzielski w tym samym roku był gościem specjalnym gali podsumowującej akcje partnerską Pfizera. Do tej chwili, mimo głośnego echa w mediach społecznościowych, minister ani ministerstwo nie odniosło się do sprawy.

To także nie pierwsza kwestia, którą Ministerstwo Zdrowia ignoruje. Jak już pisaliśmy, MZ nie odpowiedziało na pytania dotyczące wykrywalności zakażeń koronawirusa w stosunku do ilości wykonywanych testów, jakby rząd z góry zaplanował lockdown i do niego dążył.

 

źródło: https://prawy.pl/112025-kolejny-wspolny-watek-rzadu-i-koncernu-od-szczepionek-prezes-pfizer-polska-doradca-mz-w-2018-roku-gdy-ministrem-byl-szumowski/

4. Hanna Kazahari: Bomby i bombki na choinkę.

https://youtu.be/3QHt-6T-zG0

Podziel się!

    © Czesław Białczyński