1. FB Kancelaria Adwokacka Magdalena Wilk: Formalny zakaz przemieszczania się w Sylwestra; 2. Killuminati.pl: Dr Tapper- Zniewolenie Ludzkości; 3. Therapeutic Mama: Terapeutyczne rozmowy o: szczepi@nki; 4. Gadowski TV: Łamigłówka na Święta

Formalny zakaz przemieszczania się w Sylwestra
Łamigłówka na Święta Witolda Gadowskiego opowiada o tym w czyjej kieszeni siedzą rządowi doradcy szczepionkowi, tak ochoczo namawiający wszystkich do szczepień! Jednocześnie są to ludzie którzy kierują lockdownami w Polsce, przyjmując coraz to dowolniejsze kryteria na podstawie których odbierają Polakom podstawowe prawa obywatelskie!
Firmuje to wszystko oczywiście Morawiecki i Kaczyński oraz cały PIS!!! Polecam od 15 minuty! Także w dalszej części o 3000 niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) w USA od początku szczepień. Amantadyna 21 minuta!
Kancelaria Adwokacka w materiale nr 1 doradza -nie przyjmujcie mandatów w Sylwestra!

1. Formalny zakaz przemieszczania się w Sylwestra

Kancelaria Adwokacka Magdalena Wilk
Mamy formalny zakaz przemieszczania się w Sylwestra (Dz. U. z 21.12.2020, poz. 2316).
Z pewnością wiecie już Państwo doskonale, że jest on absolutnie niezgodny z art. 52 Konstytucji („Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu”).
Ale przede wszystkim pamiętajcie o jednym. O art. 2 § 1 Kodeksu wykroczeń: Jeżeli w czasie orzekania obowiązuje ustawa inna niż w czasie popełnienia wykroczenia, stosuje się ustawę nową, jednakże należy stosować ustawę obowiązującą poprzednio, jeżeli jest względniejsza dla sprawcy.
To jest jedna z podstawowych zasad prawa karnego: jeżeli w dacie czynu i w dacie orzekania obowiązują różne przepisy, stosuje się względniejszy dla sprawcy.
Oraz na potrzeby postępowania przed Sanepidem, o art. 189c Kodeksu postępowania administracyjnego: Jeżeli w czasie wydawania decyzji w sprawie administracyjnej kary pieniężnej obowiązuje ustawa inna niż w czasie naruszenia prawa, w następstwie którego ma być nałożona kara, stosuje się ustawę nową, jednakże należy stosować ustawę obowiązującą poprzednio, jeżeli jest ona względniejsza dla strony.
Nie ma takiej siły, żeby Sąd w sprawie mandatu czy Sanepid w sprawie kary administracyjnej orzekł do godz. 6 rano 1. stycznia.
A po tej dacie nie ma już przepisu.
Dlatego każde postępowanie zainicjowane wskutek nieprzyjęcia przez nas mandatu musi zostać umorzone.
NIE PRZYJMUJEMY MANDATÓW za noc Sylwestrową! Koniec, kropka.
Panowie Policjanci, bardzo proszę. 🙏🙏 Oszczędźcie sobie papierkowej roboty. Lepiej poświętować Nowy Rok. 🎉

I taki sam komentarz innej Kancelarii Adwokackiej na onet.pl:

2. Killuminati.pl: Doktor Tapper- Zniewolenie Ludzkości

3. Therapeutic Mama: Terapeutyczne rozmowy o: szczepi@nki

 

Kochani, jeżeli wiecie co się dzieje, jest już czas żeby o tym mówić. Im dłużej siedzimy cicho, tym głębszą wykopujemy dziurę dla samych siebie i całego społeczeństwa. Omijaliśmy z Irkiem temat szczepi@nek bo chcieliśmy chronić nasze dzieci. YouTube nie jest miejscem na takie rozmowy, bo można się spotkać różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami. Teraz czujemy, że nie mamy opcji. Genetycznie modyfikowane szczepi@nki z nano technologią, jeszcze nie testowane i niepotwierdzone… to jest coś niespotykanego i według nas, nie powinno się na to pozwalać. To nie jest łatwe żeby wstać i powiedzieć, że się na to nie zgadzam. Jeszcze trudniej, żeby coś zrobić ku temu, aby chronić ludzi i siebie. Tworzyliśmy razem z innymi wolnymi ludźmi World Freedom Alliance Polska. Mamy zamiar działać kierując przyszłość w inną stronę dla nas i naszej rodziny. Jeżeli jesteście na tej samej fali, zapraszamy do działania. To będzie wymagało większej ilości ludzi żeby pokazać, że idziemy tam razem. Nie można już stać z założonymi rękami, trzeba działać. Zapraszamy do współpracy. Zapraszam na jeszcze więcej filmów na bitchute.com: https://www.bitchute.com/video/CCJW9O…
Podziel się!