1. Wieda.pl/INFOWARS: Watykan przystępuje do „Globalnego Sojuszu” z Rotszyldami, Fundacją Rockefellera i dużymi bankami, aby stworzyć Wielki Reset; 2. Zabójcze szczepienia, biznes przez przymus – Prof. zw. dr hab. Stanisław Wiąckowski (2017);3. Onet: Ekspert zaniepokojony liczbą skutków ubocznych szczepionki Pfizera; 4. Grzegorz Braun OSTRO: nowy APARTHEID sanitarny! Segregacja Polaków!

nowy APARTHEID sanitarny! Segregacja Polaków!

Cóż innego mogłaby zrobić ta Międzynarodowa Korporacja Handlowa jak nie przyłączyć się.Ważny materiał! Oczywiście obserwujemy właśnie jak zmieniają go na lepsze!!!

Onet, który nakręcał szczepionkową histerię i wyśmiewał Edytę Górniak oraz polskich lekarzy protestujących PRZECIW JEJ UŻYCIU teraz próbuje ratować swoją niemiecką dupę, przy pomocy francuskiego eksperta! Onet cytuje że ekspert zaleca zastosowanie szczepionki wobec staruszków – chyba chodzi im o EUTANAZJĘ naszych babć i dziadków. Onet jeszcze wczoraj obalał „mity” koronasceptyków o wpływie szczepionki na genom, a dzisiaj chyba dopiero przeczytał ulotkę Pfizera, która mówi że skutki są niezbadane i stanieje takie właśnie ryzyko, za które firma nie bierze odpowiedzialności!!! Bezczelni podli mali niemieccy szfindlarze polskojęzyczni.

Szczepionka była testowana wyłącznie na młodych i zdrowych – starych, którzy mają choroby współtowarzyszące, wykluczające zdaniem producenta szczepienie będzie ona po prostu  zabijać jak muchy – już są chorzy dwaj alergicy którzy wzięli to świństwo, a Pfizer umywa ręce od odszkodowań. Czy Francuzi tak jak PIS też chcą oczyścić swoje DPS-y i ulżyć ZUSowi???

 

 

1. Wieda.pl/INFOWARS: Watykan przystępuje do „Globalnego Sojuszu” z Rotszyldami, Fundacją Rockefellera i dużymi bankami, aby stworzyć Wielki Reset

 

Autor: Jamie White

Papież Franciszek ogłosił, że Watykan zawrze „globalny sojusz” z wielkimi światowymi bankami, międzynarodowymi korporacjami i globalistycznymi fundacjami, aby stworzyć radę gospodarczą, której celem będzie redystrybucja bogactwa na całym świecie.

Inicjatywa globalistyczna, zwana „Radą Kapitalizmu Włączającego”, przedstawia się jako organizacja prokapitalistyczna, której celem jest stworzenie „silniejszych, sprawiedliwszych i bardziej opartych na współpracy gospodarek i społeczeństw”.

Grupa elit, która nazywa siebie „Strażnikami”, nazywa siebie „historyczną współpracą dyrektorów generalnych i światowych liderów pracujących pod moralnym przewodnictwem papieża Franciszka, aby wykorzystać siłę biznesu na dobre”, stwierdza strona internetowa.

https://youtu.be/uySdMbZHjms

„Odpowiadamy na wyzwanie papieża Franciszka, aby stworzyć bardziej inkluzywną gospodarkę, która sprawiedliwie szerzy korzyści płynące z kapitalizmu i pozwala jednostkom na pełne wykorzystanie ich potencjału” – mówi w filmie dziedziczka bankowości Lynn Forester de Rothschild.

W rzeczywistości „Strażnicy” to zwykły megalomaniakalny gang globalistów zdeterminowanych do wprowadzenia radykalnej, skrajnie lewicowej polityki na całym świecie, takiej jak Zielony Nowy Ład i inicjatywy dotyczące polityki tożsamości.

 

więcej: Wieda.pl

 

2. Zabójcze szczepienia, biznes przez przymus – Prof. zw. dr hab. Stanisław Wiąckowski (2017)

https://www.youtube.com/watch?v=7i_mTrtUHqg&fbclid=IwAR0e6huv-vDsIGa3UqfbDvZCniv92d6fcPHHbC7RaxJNK2gF4Yk6y_tHWJI

3. Onet: Ekspert zaniepokojony liczbą skutków ubocznych szczepionki Pfizera

Profesor Eric Caumes, jeden z głównych ekspertów chorób zakaźnych we Francji powiedział, że jest zaniepokojony dużą liczbą skutków ubocznych szczepionki Pfizera. – Nigdy nie widziałem większej częstotliwości niepożądanych reakcji na szczepionkę – komentuje.

 

  • Profesor Eric Caumes jest zaniepokojony pośpiechem związanym z podaniem szczepionki na koronawirua
  • Ekspert przyznaje, że nigdy nie spotkał się z tak dużą liczbą skutków ubocznych podania szczepionki
  • Ogłasza się, że szczepionka jest rewolucyjna, ale ja chcę naukowych dowodów jej niezawodności, w przeciwnym razie oznacza to ślepe zaufanie do producentów – tłumaczy
  • Zdaniem eksperta zaczepieni powinny zostać seniorzy, ale szczepionka nie powinna być podawana najmłodszym oraz tym, którzy nie mają chorób współistniejących.
Najpierw sukces, później badania

Profesor znany we Francji ze swojej szczerości i mówienia tego, co naprawdę myśli na temat epidemii i podejmowanych działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa, w leparisien.pl tłumaczył, że zaniepokojony jest pośpiechem związanym z podaniem szczepionki na koronawirusa. Podkreślił, że zarówno Pfizer i Moderna nim przedstawili jakiekolwiek prace naukowe na temat szczepionki, ogłosili swój sukces w prasie, a nie tak powinna wyglądać ta droga.

Za dużo niepożądanych reakcji

Eric Caumes zapoznał się z opublikowanym we wtorek raportem amerykańskiej agencji farmaceutycznej na podstawie danych firmy Pfizer. Jednak zwraca uwagę, że uderzyła go jedna rzecz. – Nigdy nie widziałem większej częstotliwości niepożądanych reakcji na szczepionkę. Oprócz minimalnych reakcji po wstrzyknięciu, takich jak miejscowe zaczerwienienie i ból pojawiają się także inne działania niepożądane zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy przyjęli drugą dawkę szczepionki.

Ekspert podkreśla, że tak jak przy szczepionce może pojawić się przejściowo gorączka, to w przypadku szczepionki Pfizera mowa jest, że u ponad 15 procent osób w wieku od 18 do 55 lat gorączka na poziomie 38 stopni utrzymywała się przez siedem dni od daty zaszczepienia.

45 procent z nich musiało przyjmować leki przeciwgorączkowe lub przeciwbólowe. W raporcie podane jest, że skutkiem ubocznym szczepionki może być ból głowy (55 proc.) i zmęczenie (62 proc.) – To zdecydowanie za dużo – komentuje profesor.

Szczepieni powinni być seniorzy

Zdaniem Caumes zaczepieni powinny zostać seniorzy będący w grupie ryzyka, natomiast ekspert uważa, że szczepionka nie powinna być podawana najmłodszym oraz tym, którzy nie mają chorób współistniejących.

więcej u źródła: https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/ekspert-zaniepokojony-liczba-skutkow-ubocznych-szczepionki-pfizera/lq1es31,2b83378a

4. Grzegorz Braun OSTRO: nowy APARTHEID sanitarny! Segregacja Polaków!

https://www.youtube.com/watch?v=Q4oVM30_bMw&t=45s

https://www.youtube.com/watch?v=Q4oVM30_bMw&t=45s

 

Podziel się!